0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Вики,ще се надявам заедно с теб :)

*
Благодаря!И аз се надявам - макар и мъничко!!! :D
*

    Vickson

  • *****
  • 1201
  • "Е, нема начин да нема начин!"
Адашке, всички сме с теб, и ще тръпнем в очакване!!!  :crossfingers: yahoo_17
Кайли, добре дошла отново :) Как вървят нещата при вас? Какви имунологични проблеми? Аз съм горе-долу добре, сега съм на инжекции и нито ловувам нито не чакам, щото просто нямам цикъл  :lol: поне един плюс от цялата работа - не ме боли корема, Пък след февруари ще видим какво ще става.

Вики :crossfingers:
*
Вики дано се сбъдне твоето коледно чудо! :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :bighug:

*
Виксънче, имам си Хашимото, АФА, НК-клетки и други екстри  :x  Борим ги сега и от другия месец съм отново с отбора и всичко е Божа работа ;) Дано и ти да се похвалиш като Любето.
Ейййй аз забравих да и честитя и на нея  :oops:
ЛЮБЕЕЕЕ желая ти от сърце най-хубавите 9 месеца  :bighug:
Вики ще ти стискам палци и яз  :crossfingers:
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Добро утро,с пожелание за много усмивки и само добри мисли и постъпки.
Ето по едно кафенце от мен и мнооооого хубав ден ви желая,пък дано и днес да си имама +++ :bfp:

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
Добро утро!
Маринче ако знаеш как ми се пиеше едно кафенце :D, пък е и хубаво суртрин рано да имаш компания за кафето :wink:
Лек и спорен ден на всички!
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

Аз да взема да се прехвърля в очакващите вече :D, О май вече мина \не е много сигурно , но дано да е така\
ОЧАКВАЩИ           :bfp:     
 
 BEBE26 - 29.10
 viki_vat - 17.11
 yamy - 22.11
 kremoni - 23.11
 zayana - 24.11
 Bagneto - 25.11
 Marina 75 - 27.11
 Мери Попинз - 28.11
 Радосттинка - 04.11

ЛОВУВАЩИ           :bed:     
 
   djina76
   tangra
   rositka13
   disi
   viviq
   Smile_baby
   lora20
   jasmin_veni
   Isidimi
   mira_m66
   hriska
   koleva01
   rashi
   bibica
   ВиЛиЛи
   power
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

Добро утро и от мен!
И аз се присъединявам към групата на ранните кафеджийки. :D
Вън е толкова студено,че хич не искам да си подавам и носа,но май нямам избор.
Хубав и усмихнат ден ви пожелавам.
*
Добро утро !
Хайде на хубавото кафенце на Маринчето!
Лек и спорен ден!
[/url]
*
Добро утро
Маринче благодаря за кафенцето  :D
Усмихнат ден на работещи и почиващи  :D
*

    Sof

  • ****
  • 1084
  • Непоправим ОПТИМИСТ!
Добро утро, дами!
Навън наистина е доста студено, ама... поне е петък и се свършват тазседмичните мъки! Маринка, благодаря за кафенцето, тама за това си мечтаех!
Вики, имаш и моите стиснати палци! Дано да се изненадаш, (а и нас де) приятно!
Хубав ден на всички!
Кайли, хайде, преборвайте всичко и скоро да си отново с тумбаче!
Роузи, Викс, Мери Попинз, Вили - хайде вече и от тая група да изкараме печеливш билет, че нещо бая се задържахме тук!
« Последна редакция: Ноември 21, 2008, 08:27:25 am от sof »

Когато животът ти поднесе лимони, поръчай си текила и сол и ми се обади!
*

    Vickson

  • *****
  • 1201
  • "Е, нема начин да нема начин!"
Добро утро,момичета!
Студено, но пък е Свети-Петък!!!!!!!!! Аз след като тая седмица изкарах три рожденни дни един след друг - вече нямам сила да си държа очите отворени... ноооо утри ще си отспя.
Софи, мила, аз съм За печелившия билет, обаче си мисля, че онази тяхната среща имаше решаващо влияние за успеха им - и трябва да ги организираме Любето, Парси, Боби2 - да направим още една среща и да заразяват останалите, а ние хубаво да се отъркаме в тях.  :lol:
За тия дето не пият кафе ето чайче

И не се претоварвайте днес - Петък е все пак!  :wink:
Добро утро.Лек и успешен ден момичета.
Соф  :bighug:а дано това списъче се премести в темата на коремчетата.Ще се надяваме за Коледа ,а тогава стават чудеса.Да се сложа и аз в ловуващи,от 4м не съм присъствала там :D

ОЧАКВАЩИ           :bfp:     
 
 BEBE26 - 29.10
 viki_vat - 17.11
 yamy - 22.11
 kremoni - 23.11
 zayana - 24.11
 Bagneto - 25.11
 Marina 75 - 27.11
 Мери Попинз - 28.11
 Радосттинка - 04.11


ЛОВУВАЩИ           :bed:     
 
   djina76
   tangra
   rositka13
   disi
   viviq
   Smile_baby
   lora20
   jasmin_veni
   Isidimi
   mira_m66
   hriska
   koleva01
   rashi
   bibica
   ВиЛиЛи
   power
   rouzi-anna


*
Здравейте момичета :) Аз ще се възползвам от чая на Вики :) Веднага щом може ще се съберем,та белким най-накрая се съберем всички в бременните теми.. Аз не правя нищо сега ,само лежа и чакам да дойде деня на прегледа,а времето се влачи едвам едвам :) Вчера ходих на преглед при д-р Тодорова и тя ми изписа фраксипарин и сега ще се боцкам сама всяка вечер .От снощи се престраших и сега мисля че няма проблеми.. Целувам ви и ви желая весел петък и после хубаво да си починете :)
Привет момичета,
искам да ви честитя Деня на християнското семейство -пожелавам на всички вас изпълнени с любов семейства и къщи с много деца !!! Наистина е свят този петък и се надявам от днес до Коледната нощ да се случат много коледни чудеса, които да споделите тук!!!
Лек и приятен петък, а после чудесна зимна съботно-неделна почивка с любимите!!!
*
Добрютро и от мен  :bighug:
Пожелавам Ви един прекрасен петък  8)
Наистина се усеща вече духа на Коледата. Дано тази да сбъден желанията на всички ни!
От мен курабийките за кафенцето на marina75 ;)
*

    bibica

  • ****
  • 532
  • член на групата "3 от 6"
Здравейте и от мен лейдита!
Вискънче, супер чайче, и на Маринчето кафето, аз се възползвах и от двете!
rouzi-anna много се радвам да те видя във списъка на ловуващите  много много се задарвах за теб.
Любче мила почивай си душко почивай си повече - ние те обичаме и мислим за теб.
И на двете Викита успех.
Пък за една бременна среща съм съгласна - и вирусчета искам.
Вили ти душа добре ли си днес на работа ли си?
Момичета знаете ли как е минала процедурата на Красита, тя беше горе долу с Любето.
Целувки и успешен ден от мен, петък е дано да нямам много работа.
« Последна редакция: Ноември 21, 2008, 10:00:05 am от bibica »

*

    Bagneto

  • *
  • 12
  • крейзи вомън
Аз не издържах и правих тест тази сутрин - много бледа чертичка, но пък ми е 3 дена преди датата на М. Ходя насам-натам и си прося стиснати палци, защото ме е страх да не се случи нещо като предния път. Дайте малко позитивна енергия...