0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Момичета какво значи резултат от кръвния тест :
55.67 mIU/ml
*
Ми май си за честито :)

*
Май май.Тихичко честито.Чувала съм че е хубаво след 48 часа да повториш кръвния.
Viki_vat ти не чакаше за 17 нали. Кога ще пуснеш тестче :crossfingers:. Силно се надявам да покаже :bfp:

*
Здравейте и от мен! Отдавна не съм писала.
Честито на щастливите бъдещи мами.
Много са хубави тези новини. И вълнуващи разбира се.
Стискам палци за още много положителни тестове.
А на претърпелите загуба дълбоко съчувствам. Но знам, че пак ще стане и ще бъдете щастливи. Търсете причината и се борете за отстраняването. И ще успеете!
„Ние се раждаме в света на природата.
Второто ни раждане е в света на духа."



*

    bobi 2

  • ***
  • 384
  • "член на групата 3 от 6" хихи
Момичета какво значи резултат от кръвния тест :
55.67 mIU/ml
Значи честито :D
*
тихичко честито и от мен  :lol:
*
Криска , съжалявам мила! Смело напред! Поне покрай сватбата ще се разнообразиш  и времето ще ти мине по-леко!

Вики , вълните започнаха да се усилват! Утре ще ми бият 2-рата инжекция! Ужас! Ти как си мила? Аз се позагубих малко, че ходя на работа и през 2 дена ходя и на тае-бо ,че няма как...

Валерия.к тихичко честито и от мен!
Целувки на всички!
*
Браво ! Браво! На успелите и днес :D! Валче и от мен шшшшшшш-ичко честито!
Добро утро на всички! Радвам се че днес аз ще сервирам сутрешното кафенце :D
А за тези \като мен \, които ги гони грипа по едно чайче!

Хайде да е лек и усмихнат деня ни и хубавите новини да не спират да ни засипват :D
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

*
Добро утро !
А така тая седмица всеки ден новина Вал тихичко честито и от мен !
А Аз днес съм на док ще изписеа хапове  :(
Какво да се прави ...с този пролактин ...
[/url]
*
Добро утро и от мен! Криска, съжалявам мила, знам какво преживяваш! Бъди силна и ще се случи и твоето чудо!!! И аз миналата година преживах същата загуба и много тежко ми беше. Но с помощта на моя и на роднините превъзмогнах болката и виж ме сега... тръпна в очакване какво ще ми каже док в петък. :bighug:
Валерия, тихичко честито и от мен, много да се пазиш, леки 9м и най-щастливото бебче, а защо не и 2 а финала!
Радостинка, благодаря за кафенцето!
Никога не е късно да откриеш себе си!!!

И точно когато мислиш да се предадеш..., спомни си за причината, заради която издържа на всичкото това...
*
Добро утро  :D
Радостинка аз ще се почерпя с кафенцето ти , имам нужда  :lol:
Благодаря за което!
Весел ден на всички!
Седмицата започна добре нека така продължи до края  :D
Добро утро мацки! :P :P
Валериа- ЧЕСТИТО мила. Леки и безпроблемни 9 месеца.
Криска , "това което не ни убива - ни прави по-силни"
Бъди силна мила.
Аз да ви се оплача. Нещо изперквам. От вчера имам леки пробождания в яйчниците, което май си ми е симптом за настъпване на ову. Но от толкова много работа- нямам време за нищо , а вечер заспивам още в 20.30 в седнало положение. Снощи реших , че ще "си поиграем" с моя , изпих едно кафе към 19.00 и ме ободри. Но мъжът ми реши да ми го върне заради предната вечер че заспах и снощи той заспа в 20.30. А аз се цъклих като кукувица цяла нощ- то след това кафе...! Абе - луда работа! :x
Приятен ден момичета.
Ооооо , благодаря за кафето- ще го изпия на екс , че сега чак ми се приспа. :D
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Доро утро и от мен,усмихнат и хубав ден желая на всички.
Валерия,честито ,лека и безпроблемна бременност ти желая и на финала прекрасен бебчо.
Радостинка,благодаря за кафенцето,аз моето го пия тази седм.в 6 сутринта,но ще си сръбна и от твоето.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*
Добро утро мацки.
Честит рожден ден,Вилееееееееееееееееееееее.
Нарочно викам, дано те събудя най-после.
Да си жива , здрава и скоро мама! И винаги си бъди такава лудичка , да не съм сама де... :oops:
Радост, благодаря за сутрешните питиета.Аз грабвам чая, че още ми дращи гърлотоо.
Лек и усмихнат ден , момичета!
Вили,и тук честит празник :balk_5: :balk_2:пожелавам ти едно Коледно чудо да огрее дома ви .
Виви,успех на прегледа днес.
Мери попинз :Dкак си,оздравяваш ли?
Тихичко честито на Валерия.
Адашке,Виксънче,много ми е мъчно за вас,но вярвам че много скоро всичко лошо ще е само спомен и ще гушкате малките слънчица :bighug:
*

    Vickson

  • *****
  • 1201
  • "Е, нема начин да нема начин!"
Re: Студен ноември е ,нека на всяка бебенце да
« Отговор #97 -: Ноември 19, 2008, 09:31:55 am »
Добро утро,
ВИЛИ - Честит Рожден ден, мацко!!!!Всичко най-най-най!!!!! Скоро мама да бъдеш!

Криска, добре е че си се наканила да направиш всички изследвания, защото проблема трябва да се разбере, дано скоро се похвалиш с хубави резултатати!
Росинка, мила, горкичката много съжалявам че не можа да ти се размине това с вълните...  :hug2: дано само да не се усилват много и да преминат по бързо!
Момичета, на Мегги е минал трансфера, сега си е вкъщи и почива, не се чувства много добре, но се надявам скоро това неразположение от манипулацията да бъде изместено от онова другото - дето го имат бременните. :) Моля ви стискайте палци и се молете и за нея!
Роузи :bighug:
Хубав ден!
« Последна редакция: Ноември 19, 2008, 09:34:39 am от Vickson »
*
Добро утро и от мен!!!
Вили ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН - пожелавам ти скорошно сбъдване на най-съкровената ти мечта!!!
Валерия - тихичко честито и от мен!!!
И много стиснати  :crossfingers: за Маги
Стискам палци за Меги ,дано това е нейният път :crossfingers: