0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Хайде този уикенд и през седмицата всички да ловуваме, да уплашим следващата лелка и тя да не се появи изобщо. Нека се страхува поне 9 месеца! :)  :witch:


Весел и релаксиращ уикенд :)
Страхотно предложение! :bed:
Абсолютно,супер е.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
Bagneto,тихичко честито  :crossfingers:
Мери Попинз,bibica :balk_21:
*
Момичета знаете ли как е минала процедурата на Красита, тя беше горе долу с Любето.



За съжаление неуспешно... :( Сега трябва първо да се справи отново с ендометриозната киста и да действа след нова година! Дано всичко мине добре и резултата да не закъснее...
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Добро утро ,мили дами,
приятна почивка на почиващите,
аз не съм от тях тъй че приятна работа и на работещите днес.
В прогнозата за времето казаха,че идва вече зимата,
затова стойте си на топличко,почивайте и ловувайте.
Ето и по-едно ранно съботно кафенце от мен,
като се наспинкате да си пийнете.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*
Re: Студен ноември е ,нека на всяка бебенце да
« Отговор #184 -: Ноември 22, 2008, 07:38:36 am »
Добро утро и от мен! Bagneto, тихичко честито и от мен! Много леки 9м и най-сладкото бебче на финала! И да се пазиш много!

Роузи, Викс, Мери Попинз, Вили - хайде вече и от тая група да изкараме печеливш билет, че нещо бая се задържахме тук!

Момичета... да ви помоля и мен да включите в групичката за печелившия билет!
Радостта ми за бебчо трая твърде малко, уви... прокървих
« Последна редакция: Ноември 22, 2008, 08:38:52 am от malkoto_dqvolche »
Никога не е късно да откриеш себе си!!!

И точно когато мислиш да се предадеш..., спомни си за причината, заради която издържа на всичкото това...
*
Добро утро момичета !
Bagneto тихичко честито и от мен
Марина мерси за хубавото кафенце и аз съм на работа днес !
Малко дяволче съжалявам какво е станало !?
Защо така ?
[/url]
*
Ами... прокървих. Сега ще видя кога да ида на лекар, защото не ми се случва за 1-ви път. А толкова много се зарадвах като видях  :bfp:... :balk_145: :balk_144:
Както и да е, животът продължава! Нямаме избор и трябва да гледам напред!
Никога не е късно да откриеш себе си!!!

И точно когато мислиш да се предадеш..., спомни си за причината, заради която издържа на всичкото това...
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Малко Дяволче,съжалявам за дагубата,не знам какво да ти кажа за успокоение,прегръщам те силно и бъди силна.Всъщност сигурна ли си,че си загубила бебето,може пък да е само кървене.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*
Малко дяволче  :( ,много съжелявам и се надявам да е наред.
добро утро момичета
Добро утро и от мен мацки!
Маринче благодаря за кафенцето :D
Bagneto тихичко честито и от мен!
Малко дяволче съжалявам миличка, това е много тъжно :balk_144:, имаш една горяма прегръдка от мен :bighug:
Маринчето е права - сигурна ли си, че това кървене наистина значи това, аз не съм много наясно с тази тъжна тема :oops:, но все пак може би трябва да отидеш на док и да видиш какво ще каже.
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

*
Като прокървих беше едно кафеникаво. И аз си помислих, че може да не е това, но... шестото ми чувство ми казва друго... знам ли  :ask:
Ще отида да ме види док, ама сигурно ще е в понеделник.
Никога не е късно да откриеш себе си!!!

И точно когато мислиш да се предадеш..., спомни си за причината, заради която издържа на всичкото това...
*
малко дяволче аз не съм много в час с тези неща, но съм чувала че може да е признак на имплантиране.
оххх дано да е така
прегръщам те  :?
*

    bobi 2

  • ***
  • 384
  • "член на групата 3 от 6" хихи
Дяволче, :bighug: Нямаш ли си лекар да му звъннеш да ти даде лекарства за задържане. Може и да не е станало най-лошото :crossfingers:.
*
Лошото е, че си имам лекар, но много пътува и не винаги е в града. При предната ми бременност пак имах така процапване и док ми каза да пия нош па. Сега пак пия, дано да спре пустото му кървене! 
Странното е, че нямам никакви болки и кафеникавото процапване стана червеникаво. БТ ми е 37 и не знам какво да мисля... А и днес съм на работа цял ден и няма да мога да ида на друг доктор. Каквото е писано това ще е!
Никога не е късно да откриеш себе си!!!

И точно когато мислиш да се предадеш..., спомни си за причината, заради която издържа на всичкото това...
Добро утро момичета.
Малко дяволче , надявам се всичко да се оправи при теб и да не бъде като предната ти бременност. Стискам силно палци да се оправиш.
Честит първи сняг на всички и спорен ден.

Дяволче, исками се да те успокоя някакси но незнам какво да кажа, надявам се всичко да се оправи :grouphug2:.
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

*

    Sof

  • ****
  • 1084
  • Непоправим ОПТИМИСТ!
Добро утро!
Дяволче, препишкай още един тест и ако продължава да е положителен, звънни на док. И по телефона може да ти каже какво да пиеш. Само но-шпа няма да е от полза, според мен. Ако пиеш Дуфастон - продължавай си го. Ако ли не - звънни и питай дали можеш да го вземаш. На моята приятелка й го оставиха дуфастона до края на 4 месец. Иначе, като прокърви й биха прегнил. Според мен, ако кървенето е кафеникаво и по 1-2 капки, все още има надежда. Важното е да не шурне ярко-червена кръв. Стискам ти палци, мила.
Момичета, аз днес изчезвам при племенника ми. Искам като се върна утре да видя поне един "+" резултат. А, и нямам време да търся списъка, ама моля ви, айде и мен да ме включите към ловуващи, че и аз бая време не съм обявявала публичен лов, а този месец съм на кеф да секся мъжо!
Хубав ден и много целувки от мен!

Когато животът ти поднесе лимони, поръчай си текила и сол и ми се обади!
Соф готово вече си в списъка на ловуващите :bed:
ОЧАКВАЩИ           :bfp:     
 
 BEBE26 - 29.10
 viki_vat - 17.11
 yamy - 22.11
 kremoni - 23.11
 zayana - 24.11
 Bagneto - 25.11
 Marina 75 - 27.11
 Мери Попинз - 28.11
 Радосттинка - 04.11

ЛОВУВАЩИ           :bed:     
 
   djina76
   tangra
   rositka13
   disi
   viviq
   Smile_baby
   lora20
   jasmin_veni
   Isidimi
   mira_m66
   hriska
   koleva01
   rashi
   bibica
   ВиЛиЛи
   power
   sof
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

*
Момичета, пожелавам ви лек ден! Аз отивам на работа, въпреки че ми иде да не мърдам никъде.
На всички :bighug: :bighug: :bighug:
Никога не е късно да откриеш себе си!!!

И точно когато мислиш да се предадеш..., спомни си за причината, заради която издържа на всичкото това...
Здравейте,момичета!!!
Багнето,дано дано дано!!!
Малкото дяволче,все още не всичко е загубено!!!В понеделник веднага при док,въпреки че е най-добре още сега да му се обадиш!!!!Даже и да има кръв,това не означава че всичко е загубено.Да,има някакъв проблем,но още не е края!Така да знаеш!Би трябвало сега много да лежиш,да си почиваш и да взимаш утрогестан или нещо такова!
Соф,Роузи айде атакааааааааааа!Успешен улов ви желая! :DАко се чудите как може да хвърлите едно око на моята графика! :lol:Нема празно :lol:Вече сили не ми останаха,но още няколко дена мъжо ще ми е роб :lol: :lol: :lol:.Аз да съм сигурна,че не сме пропуснали момента,пък другото така или иначе е божа работа!