0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Добро утро момичета !
Хайде на кафенцето!
И след това на бачкане !
Лек ден на всички !
[/url]
Добро утро и от мен момичета.
Аз съм в разгара на ловуването. Дано го хванем това яйце , че след 2 седмици имам рожден ден и искам да си направя един 9 месечен - и след това доживотен подарък.  :P :D
Приятен ден.
Хайде , чакам положителните резултати!!!!!!!!!!! 8)
*
Колева  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: да получиш подаръка, за който всяка жена мечтае!
Аз отивам да се трудя! Лек и ползотворен ден на всички!
Никога не е късно да откриеш себе си!!!

И точно когато мислиш да се предадеш..., спомни си за причината, заради която издържа на всичкото това...
Добро утро,момичета!
Усмихнат ден ви пожелавам!И отново благодаря на всички ви за сърдечните пожелания! :D
*
Добро утро и от мен
приятна работа на работешите
на почиващите - хубаво да си починете
и заради нас работещите :lol:
Добро утро и от мен. Нека слънчевият ден ви донесе само положителни емоции днес.

*

    Bagneto

  • *
  • 12
  • крейзи вомън
Larina, ти имаш ли поставена някаква диагноза, че се замисляш за инсеминация? Може да има друго решение на проблема.
*
Привет, момичета! Бях писала преди време в седмичните, но така ми се завъртя живота, че престанах.Отскоро подновихме опитите за бебче, но ето,че пак не става. Пиша ви от чужбина, и съм вече толкова отчаяна от борбата ми тук със системата, която уж те подпомага за това твое желание, че вече и сън не ме лови. Пиша по никое време...Мислим да се прибираме  по Коледа, и реших да се обърна към нашите лекари. Може ли някоя от вас да ме посъветва за добър лекар, клиника... Четох някъде за д-р Владимиров, но имат часове за следв.година, за д-р Коларов - бил в " Св. София", ...но ми се иска да събера повече мнения, да се види, какво що. Чета ...момичетата в Бг правят едни първоначални изследвания за месец, тук това ми отне 3...И не знам, какво ще правя, съставям си диагнози възоснова на Интернет- казвам да ми правят инсеминации, знам ли, а тя лекарката ми отговаря тук-както си решите. Изобщо не знам, дали е за мене тази процедура и така... Малко объркано и дълго стана, извинявам се за което, но вече и аз не знам, какво да правя...
Бибитка, прегръдки!
Можеш също и в клиниката на Щерев да отидеш - те също са добри и дават веднага часове!!!
Не знам какви изследвания сте правили, но ви трябва спермограма направена в клиника по стерилитет и цветна снимка за проходимост на тръбите, както и да се види дали имаш овулация, хормонални изследвания - правят се на 3-5 ден от цикъла.
Успех!!!
*
ОЧАКВАЩИ           :bfp:     
 
 BEBE26 - 29.10
 viki_vat - 17.11
 yamy - 22.11
 kremoni - 23.11
 zayana - 24.11
 Bagneto - 25.11
 Marina 75 - 27.11
 Мери Попинз - 28.11

ЛОВУВАЩИ           :bed:     
 
   djina76
   tangra
   rositka13
   disi
   viviq
   Smile_baby
   lora20
   jasmin_veni
   Isidimi
   mira_m66
   radosttinka
   hriska
   koleva01
   rashi
   bibica
   ВиЛиЛи
   power
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
БЕБЕ26 май трябва да се отчете вече,че май не е за списъка с очакващи.
Ами ти,Вики,защо се спотайваш на 17,11,е трябвало да се отчетеш,хайде чакаме и стискам палци.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*
ха така май си имаме още една бремнелка,  :D
вики кога ще ни зарадваш  :lol:
*

    Vickson

  • *****
  • 1201
  • "Е, нема начин да нема начин!"
Re: Студен ноември е ,нека на всяка бебенце да
« Отговор #131 -: Ноември 20, 2008, 10:56:48 am »
Добро утро и хубав ден!
Вики, айде мила кажи какво става?  :crossfingers: yahoo_17
Ларина, донеси си всичко което сте правили до сега като изследвания там, и ако можете допълнете комплекта с изброените от Вики изследвания, така ще спестиш време на доктора и на себе си, защото хормоните се правят на 3-5 ден от цикъла, цветната снимка на 10-11 ден и т.н. Едва ли ще съвпаднат с дните които ще сте в БГ, освен това покрай празниците я работят, я не. Успех ти желая.
Някой да знае нещо за Любето????
*
Добро утро момичета.
ТО обед почти ама на мен вчерашният ден ми приключи късно...
Вики Ват, намирисваш, душа. ДЗано да е така.
Викс,Любето най-вероятно лежи и си почива повечко, защото вчера се завъртя за пет минути в скайпа, но каза че лежи повече.
Хайде момичета лек и успешен ден.
Във Варна има ураганен вятър но не е студено-много странно.Отново си имаме слънце-още един подарък от зимата.
*
Привет и от мен момичета  :bighug:
Аз отдавна не съм се включвала и сигурно сте ме забравили, но сега се боря с имунологичните поблеми и след седмица съм в списъчето на ловуващите  :wink:
Честото на новите бременлийки и леки и сладки 9 месеца  :cloud9:
На Вилито честит рожден ден на патерица с пожелания следващият да го празнуваш с едно сладко малко попълнение ;)
Виксънче как си мила  :bighug:
« Последна редакция: Ноември 20, 2008, 11:52:07 am от Kylie »
*
Добро утро мацки!

Привет, момичета! Бях писала преди време в седмичните, но така ми се завъртя живота, че престанах.Отскоро подновихме опитите за бебче, но ето,че пак не става. Пиша ви от чужбина, и съм вече толкова отчаяна от борбата ми тук със системата, която уж те подпомага за това твое желание, че вече и сън не ме лови. Пиша по никое време...Мислим да се прибираме  по Коледа, и реших да се обърна към нашите лекари. Може ли някоя от вас да ме посъветва за добър лекар, клиника... Четох някъде за д-р Владимиров, но имат часове за следв.година, за д-р Коларов - бил в " Св. София", ...но ми се иска да събера повече мнения, да се види, какво що. Чета ...момичетата в Бг правят едни първоначални изследвания за месец, тук това ми отне 3...И не знам, какво ще правя, съставям си диагнози възоснова на Интернет- казвам да ми правят инсеминации, знам ли, а тя лекарката ми отговаря тук-както си решите. Изобщо не знам, дали е за мене тази процедура и така... Малко объркано и дълго стана, извинявам се за което, но вече и аз не знам, какво да правя...
Бибитка, прегръдки!

първо ще те посъветвам да не си поставяш сама диагнози въз основа на интернет! Спри се на един док. , който се занимава със стерилитет ( д-р Стаменов , д-р Пресенска , д-р Владимиров , д-р Александров - Варна, или някой от д-рите в Клиника Щерев например) Донеси си всичко , което си изследвала! Док. знае какво да ти назначи и знае кое ще е най-подходящо след това , ако се наложи АРТ процедура.  В този форум има страшно много коментари за лекари , клиники и т.н. Ще може да се  ориентираш към някой специалист!Успех!
*
Не се спотайвам - просто не знам какво става!!!
Цикъл все още няма - но това нищо не означава!!!
След стимулацията за ИКСИто септември месец всичко е възможно!А и док каза,че този месец най-вероятно няма да имам ову.
И друг път ми е закъснявало!
Ще изчакам минимум 10 дни и тогава ще правя тест!!!
Все пак се надявам да остана приятно изненадана!!! :crossfingers:
*
Не се спотайвам - просто не знам какво става!!!
Цикъл все още няма - но това нищо не означава!!!
След стимулацията за ИКСИто септември месец всичко е възможно!А и док каза,че този месец най-вероятно няма да имам ову.
И друг път ми е закъснявало!
Вики дано не си права  :lol: и док също  :lol:
много стиснати палци  :crossfingers:
*
Дано!!!
*
Вики, дано да се зарадваш, мила.Крайно време е....
Така се надявам в коледната нощ да се изпълни и моето желание за още един член в семейството да има :bfp: :welcome: :sbabygirl: :babyboy: mc101 tree2a ylinfant :D