0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: цветна снимка къде в стара загора
« Отговор #20 -: Ноември 17, 2008, 18:37:20 pm »
Аз пък друго се чудя. Къде бяха тези старозагорци по време на ДРЗ?
[/quote]
Какво е ДРЗ? :oops: :oops:
Съжденията  лош - добър, прав - грешен, умен - тъп, добро - зло не отразяват истината, не са истинни, защото това са частични гледни точки.Това е погледът на егото - то осъжда според това както на него му се иска да бъде и както му е изгодно в момента. Затова може би си забелязал, приятелю мой, че понякога една и съща ситуация я осъждаш като добра а в друг момент като лоша. Онзи който съди е егото.Твоята същност не познава такова нещо като съденето, защото нейният поглед е цялостен. Iamtheway
Re: цветна снимка къде в стара загора
« Отговор #21 -: Ноември 17, 2008, 19:38:58 pm »
Аз пък друго се чудя. Къде бяха тези старозагорци по време на ДРЗ?
Какво е ДРЗ? :oops: :oops:
[/quote]
http://www.zachatie.org/index.php?option=com_content&task=view&id=881&Itemid=31
*
Re: цветна снимка къде в стара загора
« Отговор #22 -: Ноември 17, 2008, 20:50:11 pm »
Аз пък друго се чудя. Къде бяха тези старозагорци по време на ДРЗ?
Какво е ДРЗ? :oops: :oops:
http://www.zachatie.org/index.php?option=com_content&task=view&id=881&Itemid=31
[/quote]
И за какво точно се изискваше нашето присъствие там? С какво можехме да помогнем и каква помощ можехме да получим. Следващия път съм там, ако разбера навреме за събитието.
Съжденията  лош - добър, прав - грешен, умен - тъп, добро - зло не отразяват истината, не са истинни, защото това са частични гледни точки.Това е погледът на егото - то осъжда според това както на него му се иска да бъде и както му е изгодно в момента. Затова може би си забелязал, приятелю мой, че понякога една и съща ситуация я осъждаш като добра а в друг момент като лоша. Онзи който съди е егото.Твоята същност не познава такова нещо като съденето, защото нейният поглед е цялостен. Iamtheway
Re: цветна снимка къде в стара загора
« Отговор #23 -: Ноември 17, 2008, 21:07:23 pm »
Тц, не всички ходят там  :wink:.
Аз пък друго се чудя. Къде бяха тези старозагорци по време на ДРЗ?

Къде ли? Може би не е било достатъчно силно разгласяването, след като много старозагорци доста по-късно случайно подочуха за ДРЗ. Аз лично научих от интернет, тъй като покрай проблемите е ровя доста из нет-а  :balk_121:
« Последна редакция: Ноември 17, 2008, 21:16:53 pm от manual »
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: цветна снимка къде в стара загора
« Отговор #24 -: Ноември 17, 2008, 21:47:10 pm »
И за какво точно се изискваше нашето присъствие там? С какво можехме да помогнем и каква помощ можехме да получим. Следващия път съм там, ако разбера навреме за събитието.

еееее, ми кво правиш тогава на този сайт
направи ли си поне труда да прочетеш какво е ДРЗ  :x
аман
 
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*
Re: цветна снимка къде в стара загора
« Отговор #25 -: Ноември 18, 2008, 06:30:39 am »
Не се ядосвай Мини. Хората четат избирателно. Ако тези, които случайно са научили, бяха казали на 5 свои познати, а те на още 5, може би много повече хора щяха да разберат.
Eterna, изказването ти по-горе е обидно.
     
Re: цветна снимка къде в стара загора
« Отговор #26 -: Ноември 18, 2008, 07:52:22 am »
Ако тези, които случайно са научили, бяха казали на 5 свои познати, а те на още 5, може би много повече хора щяха да разберат.

Така е, това имах и аз предвид. Само дето се чува с няколко дни закъснение. Може би, ако се започне по-отрано ще има повече хора  :wink:
*
Re: цветна снимка къде в стара загора
« Отговор #27 -: Ноември 18, 2008, 09:01:08 am »
Eterna, изказването ти по-горе е обидно.
[/quote]
Кое от моето изказване ти се стори обидно? Не мисля, че дори с една от думите си съм обидила някого. Това, че мисля, че събитията не се популяризират достатъчно и навреме си е мое мнение. Ако организаторите искат да обърнат внимание - ОК! Ако си запушват очите и ушите за това какви са нашите отзиви - пак ОК! Форумът е за да изразяваме мнение и да обменяме информация, но това съвсем не значи, че всички сме непрекъснато онлайн или че сме в състояние да изчетем цялата информация тук. За това, че хората тук четат избирателно,  ще се съглася с теб.
« Последна редакция: Ноември 18, 2008, 09:08:32 am от eterna »
Съжденията  лош - добър, прав - грешен, умен - тъп, добро - зло не отразяват истината, не са истинни, защото това са частични гледни точки.Това е погледът на егото - то осъжда според това както на него му се иска да бъде и както му е изгодно в момента. Затова може би си забелязал, приятелю мой, че понякога една и съща ситуация я осъждаш като добра а в друг момент като лоша. Онзи който съди е егото.Твоята същност не познава такова нещо като съденето, защото нейният поглед е цялостен. Iamtheway
*
Re: цветна снимка къде в стара загора
« Отговор #28 -: Ноември 18, 2008, 09:10:14 am »
Ей ви на, малко да почетете! И следващия път да внимавате повече!

http://www.zachatie.org/index.php?option=com_smf&Itemid=1&topic=26215.0


manual, 4 месеца по-рано добре ли е ?

*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: цветна снимка къде в стара загора
« Отговор #29 -: Ноември 18, 2008, 09:10:53 am »
Виж какво, факт е, че ние не сме атрактивни за журналиститите, защото при нас няма скандал, няма "жълти страници", срещу това никой не може да се бори. Ама да питаш с какво могат да ти бъдат полезни най-големите специалисти в България по стерилитет, при условие, че отделят от личното си време, за да направят безплатни консултации или да прочетат научен доклад си е меко казано обидно, както за тях, така и за всички, участвали в организирането на един такъв форум. За твое сведение, ДРЗ тази година беше посетен от около 120 двойки с репродуктивни проблеми от различни краища на България. Няма да забравя жената, която дойде от Пещера с молба да помогнем на дъщеря й, която е в момента в чужбина и беше пратила всичките си изследвания, за да могат да преценят лекарите тук накъде да продължи. Който иска- намира начини за всичко.
Убедена съм, че ако бяхме обявили, че ще дарим 10 безплатни опита на двойки, дори и на предния ден преди ДРЗ щяхте да сте там  :wink:
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*
Re: цветна снимка къде в стара загора
« Отговор #30 -: Ноември 18, 2008, 12:15:56 pm »
1
*
Re: цветна снимка къде в стара загора
« Отговор #31 -: Ноември 18, 2008, 12:39:26 pm »
Според мен всичко е наред.
eterna е регистирана от скоро във форума и съм сигурен че е пропуснала информацията защото вече ДРЗ е било отминало.

ДРЗ се организира всяка година, така че подкрепата ви ще е необходима отново и отново.

Поздрави

Модераторите сме всеки ден тук и понякога си мислим че с всички е така. Факт е че повечето хора в мрежата като имат нужда от информация си я намират и не четат всичко което е публикувано на сайта в който откриват това което търсят, а само това което в момента ги интересува.
« Последна редакция: Ноември 18, 2008, 12:43:12 pm от beast »
*
Re: цветна снимка къде в стара загора
« Отговор #32 -: Ноември 18, 2008, 12:43:49 pm »
Специално моят пост беше адресиран към manual, която е регистрирана доста преди мен.
Нищо лично, просто, преди да критикуваш, трябва да си добре подготвен. :wink:
Re: цветна снимка къде в стара загора
« Отговор #33 -: Ноември 18, 2008, 19:34:21 pm »
Аз се чудя защо всички сторозагорци с репродуктивни проблеми ходат в клиниката на Щерев????!!!????
1. Не всичики ходят в клиниката на Щерев.
2. Тъй като е старозагорец и голяма част от лекарите го познават препоръчват него.
3. От много години д-р Кънев не е единствения който прави снимки в СТ.З, но какво от това след като никой не ги признава, щото апарата им е твърде стар и снимките не толкова качествени.
url=http://www.zachatie.org/drz2010][/url]
*
Re: цветна снимка къде в стара загора
« Отговор #34 -: Ноември 18, 2008, 20:21:15 pm »
Аз се чудя защо всички сторозагорци с репродуктивни проблеми ходат в клиниката на Щерев????!!!????
1. Не всичики ходят в клиниката на Щерев.
Бих искала да се свържа с жени от Стара Загора, посещаващи в момента клиниката на д-р Владимиров. Моля пишете ми на лични да не спамим повече темата.
Съжденията  лош - добър, прав - грешен, умен - тъп, добро - зло не отразяват истината, не са истинни, защото това са частични гледни точки.Това е погледът на егото - то осъжда според това както на него му се иска да бъде и както му е изгодно в момента. Затова може би си забелязал, приятелю мой, че понякога една и съща ситуация я осъждаш като добра а в друг момент като лоша. Онзи който съди е егото.Твоята същност не познава такова нещо като съденето, защото нейният поглед е цялостен. Iamtheway
Re: цветна снимка къде в стара загора
« Отговор #35 -: Ноември 18, 2008, 21:14:23 pm »
Хей, хей хей! Тръгнахме от една снимка в СтЗ, а вижте до къде стигнахме.
Жекова, ако ти имаш възможност постоянно да се ровиш в нет-а, аз нямам. Все пак заработвам пари за ин витро, безплатен обяд няма. Освен това не се заяждам, само споделих от къде съм научила аз за ДРЗ. Т.е. аз не съм всички. Още повече, че няма такова гърмене по медиите, както например за други по-маловажни неща (Сървайвъри, денсинг старс и прочее предавания и реклами за такива). Мисля, че не на неприсъствалите трябва да се сърдите, а на държавниците, от които зависи решаването на репродуктивните проблеми. Присъствали или не, минало е. Идва следващ такъв ден и по-следващ и т.н. Освен това, за всички интересуващи се защо не съм присъствала ще кажа, че бях на стимулация в София, която отново беше неуспешна!

П.П. Моля да ме извините за спама. Все пак темата е "цветна снимка къде в стара загора".
*
Re: цветна снимка къде в стара загора
« Отговор #36 -: Ноември 18, 2008, 21:37:20 pm »
Сутринта прочетох мненията на Manual и Eterna, но нямах време да пиша.
Manual, обсъждането на ДРЗ във форума започна повече от месец по-рано. Във вестник "Бизнес поща" имаше каре, а Радио FM+ в седмицата преди ДРЗ, всеки ден по няколко пъти също анонсираше. Не пиша това конкретно за теб, а просто уточнявам
 че все пак имаше разгласяване.
Eterna, обидно е да питаш защо се е изисквало да бъдеш там или какво си щяла да получиш. Сдружение Зачатие не организира това мероприятие само за членовете си. ДРЗ е за всички, които са се сбъскали с проблема стерилитет.

Тя темата за снимка беше... Аз я бутнах в друга посока и моля да бъда извинена.
Хайде, останете със здраве.
     
*
Re: цветна снимка къде в стара загора
« Отговор #37 -: Ноември 19, 2008, 09:12:28 am »
dani_j не искам да се оправдавам, но прочети точно какво съм написала!!! Ще цитирам по памет "С КАКВО МОЖЕХМЕ ДА ПОМОГНЕМ.... и какво можеше да ни помогне този форум. Следващият път съм там!!!" Освен това по време на рекламирането в бизнес поща и дарик аз бях за месец в София за поредното инвитро. Ако някой се беше сетил да лепне обява на клиниките в СФ, мисля, че доста хора биха я прочели. Аз също. Manual предполагам също! (Дано не бъда разбрана отново погрешно! Уважавам и приветствам всичко, което правите! Но никой не е перфектен. Това е просто идея, за следващия път. И не мисля, че някой трябва да се обижда от това.)
 Отново се убеждавам, че човек чете и чува само това, което иска да чуе. А общуването в нета е наистина доста двусмислено понякога заради липсата на екстралингвистични средства в комуникацията.
Спорът е безмислен - моля всички участващи в него са поканени на кафе от мен на следващия такъв форум в СЗ. Там ще довършим разговора.
« Последна редакция: Ноември 19, 2008, 09:20:32 am от eterna »
Съжденията  лош - добър, прав - грешен, умен - тъп, добро - зло не отразяват истината, не са истинни, защото това са частични гледни точки.Това е погледът на егото - то осъжда според това както на него му се иска да бъде и както му е изгодно в момента. Затова може би си забелязал, приятелю мой, че понякога една и съща ситуация я осъждаш като добра а в друг момент като лоша. Онзи който съди е егото.Твоята същност не познава такова нещо като съденето, защото нейният поглед е цялостен. Iamtheway
*
Re: цветна снимка къде в стара загора
« Отговор #38 -: Ноември 25, 2008, 19:05:33 pm »
Познавам две момичета от Стара Загора, които са пациентки на д-р Владимиров. И двете са правили цветна снимка при д-р Кънев. Владимиров ги е признал и на двете и дори е попитал за името на доктора, защото били направени много добре.
Не знам дали това е чиста случайност и се случва веднъж на сто,но е факт.
Re: цветна снимка къде в стара загора
« Отговор #39 -: Ноември 25, 2008, 21:24:31 pm »
Познавам две момичета от Стара Загора, които са пациентки на д-р Владимиров. И двете са правили цветна снимка при д-р Кънев. Владимиров ги е признал и на двете и дори е попитал за името на доктора, защото били направени много добре.
Не знам дали това е чиста случайност и се случва веднъж на сто,но е факт.

8OБрей това истина ли е?