0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

цветна снимка къде в стара загора
« -: Ноември 15, 2008, 00:17:55 am »
здравейте,аз отскоро съм на лечение в клиника щерев при д-р юнакова. трябва да си направя цветна снимка в стара загора.отидох в новата болница ниамед и чаках един час докато  ме приеме доктор да ми кажел условията така ми казаха от информацията две момичета.когато най-накрая се появи доктор иванов ми казва,че трябва да имам изследвания за хламидии и влагалищен секрет и още нещо и и тогава ще ми направил цветна снимка.в понеделник ще се свържа с д-р юнакова и ще разбера трябва ли да ги правя теи изледвания като най-вероятно ще ми ги направят в сф.възмутена съм от отношението на лекарите в стара загора.вие какво ще ме посъветвате.загубих един месец заради голямата компетентност на някои си
*
Re: цветна снимка къде в стара загора
« Отговор #1 -: Ноември 15, 2008, 09:46:15 am »
А защо не направиш снимката в клиниката, която посещаваш? По-добре пътувай до София, отколкото да губиш време, пари и нерви в СЗ.
     
Re: цветна снимка къде в стара загора
« Отговор #2 -: Ноември 15, 2008, 13:21:32 pm »
защото там не правят цветни снимки,затова съм принудена да търся в ст з.
*
Re: цветна снимка къде в стара загора
« Отговор #3 -: Ноември 15, 2008, 13:37:33 pm »
Може да пробваш при д-р Бузалов.Той е близо до Ниамед.Дано и други момичета да се включат,така ще решиш по-лесно.Успех.
Re: цветна снимка къде в стара загора
« Отговор #4 -: Ноември 15, 2008, 14:42:21 pm »
Как така не правят цветни снимки в клиниката на Щерев?Аз мислех ,че правят.В Стара Загора незнам къде би могла да я направиш,но по добре щом се лекуваш в София я направи някъде там.
Re: цветна снимка къде в стара загора
« Отговор #5 -: Ноември 15, 2008, 15:32:04 pm »
пишете искат ли ви преди да си направите цветна снимка изледвания за хламидии и влагал.секрет без тях не можело да ми я направят.по-горе съм писала по-подробно.и защо ми преместиха темата,като съм започнала да посещавам кл.щерев с цел инсеминация или ин витро.
Re: цветна снимка къде в стара загора
« Отговор #6 -: Ноември 15, 2008, 15:48:54 pm »
Да трябва да изследваш Хламидия,микоплазма и МБ преди снимката .При евентуална инфекция има опасност да се разнесе с контрастното в-во.
*
Re: цветна снимка къде в стара загора
« Отговор #7 -: Ноември 15, 2008, 16:40:46 pm »
Да, правят се изследвания преди снимката. Роузи-Ана е обяснила. Темата е преместена, защото цветната снимка не е АРТ, а едно от изследванията, които се правят при безрезултатни опити за забременяване.
     
Re: цветна снимка къде в стара загора
« Отговор #8 -: Ноември 15, 2008, 18:11:19 pm »
Д-р Бузалов не прави цветни снимки, а и кой ще ти признае цветна снимка правена в Стара Загора.
url=http://www.zachatie.org/drz2010][/url]
*
Re: цветна снимка къде в стара загора
« Отговор #9 -: Ноември 15, 2008, 21:27:19 pm »
В Стара Загора освен д-р Кънев никой друг не правеше снимка до скоро. Сега дори и да има други, които правят цветни снимки, то те са съвсем "новаци". Клиниките в София са 100-тици години напред в диагностика и лечение на стерилитет.
Съжденията  лош - добър, прав - грешен, умен - тъп, добро - зло не отразяват истината, не са истинни, защото това са частични гледни точки.Това е погледът на егото - то осъжда според това както на него му се иска да бъде и както му е изгодно в момента. Затова може би си забелязал, приятелю мой, че понякога една и съща ситуация я осъждаш като добра а в друг момент като лоша. Онзи който съди е егото.Твоята същност не познава такова нещо като съденето, защото нейният поглед е цялостен. Iamtheway
Re: цветна снимка къде в стара загора
« Отговор #10 -: Ноември 15, 2008, 21:40:08 pm »
tanitkata аз съм от Стара Загора и ще ти кажа, че цветна снимка прави само д-р Кънев, но никак не ти препоръчвам. Освен това съм пациентка на клиника Щерев и там се прави такова нещо, но то се казва хистеросалпингография, ако не ме лъже паметта. Такова нещо ми прави д-р Александров. Веществото се проследява с УЗИ, а не с престарялата техника, каквато е в Стара Загора. Разпитай се в клиниката, не може да няма кой да ти разясни. А и както казва eterna клиниките в София са 100-тици, а и по-близо има и в Пловдив. Когато си подавах документите в Здравната каса за ин витро, жената която ми ги приемаше ми каза, че няма желаещи да се занимават с репродуктивно лечение в нашия град. Така, че .... горещо ти препоръчвам или София или Пловдив.
Re: цветна снимка къде в стара загора
« Отговор #11 -: Ноември 16, 2008, 11:25:57 am »
благодаря ви момичета за отговорите.в ниамед правят цветни снимки и спокойно ще ми я приемат.не мога всеки ден да отсъствам от работа и да пътувам  при положение че тук мога да си я направя и лично докторката ми каза в ниамед.остава само да направя предварителните изследвания и после снимката.и след това към софия.успех на всички който искат да си имат бебе.
Re: цветна снимка къде в стара загора
« Отговор #12 -: Ноември 16, 2008, 12:33:48 pm »
Имай в предвид ,че може да не ти признаят снимката както ти е казала Ледена луна.И така ще се наложи да правиш нова.Аз не бих си я направила там ако ще и без пари да е .
*
Re: цветна снимка къде в стара загора
« Отговор #13 -: Ноември 16, 2008, 13:06:36 pm »
благодаря ви момичета за отговорите.в ниамед правят цветни снимки и спокойно ще ми я приемат.                 Това имах предвид като казах да пробваш при  д-р Бузалов-да направи предварителните изследвания.Още веднъж успех.
*
Re: цветна снимка къде в стара загора
« Отговор #14 -: Ноември 16, 2008, 18:15:01 pm »
Аз се чудя защо всички сторозагорци с репродуктивни проблеми ходат в клиниката на Щерев????!!!????
Съжденията  лош - добър, прав - грешен, умен - тъп, добро - зло не отразяват истината, не са истинни, защото това са частични гледни точки.Това е погледът на егото - то осъжда според това както на него му се иска да бъде и както му е изгодно в момента. Затова може би си забелязал, приятелю мой, че понякога една и съща ситуация я осъждаш като добра а в друг момент като лоша. Онзи който съди е егото.Твоята същност не познава такова нещо като съденето, защото нейният поглед е цялостен. Iamtheway
Re: цветна снимка къде в стара загора
« Отговор #15 -: Ноември 16, 2008, 19:59:38 pm »
а къде,бе мила? какъв е проблема.
*
Re: цветна снимка къде в стара загора
« Отговор #16 -: Ноември 16, 2008, 20:26:10 pm »
Аз се чудя защо всички сторозагорци с репродуктивни проблеми ходат в клиниката на Щерев????!!!????
Тц, не всички ходят там  :wink:.
Аз пък друго се чудя. Къде бяха тези старозагорци по време на ДРЗ?
« Последна редакция: Ноември 16, 2008, 20:28:26 pm от dani_ j »
     
*
Re: цветна снимка къде в стара загора
« Отговор #17 -: Ноември 16, 2008, 20:27:19 pm »
а къде,бе мила? какъв е проблема.
Не съм писала, че това е проблем. А че ми е интересно защо там. Има още много добри клиники в БГ.
Съжденията  лош - добър, прав - грешен, умен - тъп, добро - зло не отразяват истината, не са истинни, защото това са частични гледни точки.Това е погледът на егото - то осъжда според това както на него му се иска да бъде и както му е изгодно в момента. Затова може би си забелязал, приятелю мой, че понякога една и съща ситуация я осъждаш като добра а в друг момент като лоша. Онзи който съди е егото.Твоята същност не познава такова нещо като съденето, защото нейният поглед е цялостен. Iamtheway
*
Re: цветна снимка къде в стара загора
« Отговор #18 -: Ноември 17, 2008, 13:00:59 pm »
Не,ние ходим в "Надежда".Зная и за още 4-5 двойки,които също са в "Надежда"
*
Re: цветна снимка къде в стара загора
« Отговор #19 -: Ноември 17, 2008, 17:21:36 pm »
Аз горещо препоръчвам такива сериозни неща като цветна снимка да не се правят в Стара Загора  Има много разочаровани пациенти тук !Аз лично не съм правила цветна снимка, но имам неприятни спомени и то скорошни от доктори в Ст.З !
Попрочети тук таме и ще срещнеш много мнения  по този въпрос !
Мисля че няма да ти харесат !
[/url]