0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

д-р Гогова от Тина Киркова София
« -: Ноември 14, 2008, 13:35:51 pm »
Здравейте, може ли някой да ми каже отзиви за д-р Гогова от Тина Киркова в софия, тъй като мисля да се спра на нея за проследяване и раждане.
*
Re: д-р Гогова от Тина Киркова София
« Отговор #1 -: Декември 22, 2008, 23:26:30 pm »
Здравей! И аз съм се ориентирала да раждам там ама още незнам при кой!Имам още три месеца до големият мамент.А информация още нямам.
*

    silve

Re: д-р Гогова от Тина Киркова София
« Отговор #2 -: Януари 06, 2009, 16:47:20 pm »
Здравейте, аз раждах при д-р Гогова тази година, ноември 2008 и дори тя ми води и ЖК, мога да кажа само че останах много, много доволна от нея. Раждането ми беше нормално, но поисках епидурална упойка и оставих на анестезиоложката 50 лв.Иначе за Гогова платих 500 лв./т.к. аз я избирам да ме изражда и това се води избор на лекар се заплаща/ на касата на болнцата. При записването оставих 400 лв. също на касата т.к. при нея е с абонамент, т. е. всичко се плаща, ЗКаса нищо непоема и аз дадох парите накуп и това е.Мисля че няма да съжалявате и сгрешите ако се запишете при нея, живот и здраве ако се реша на второ дете със сигурност ще отидя пак при Гогова, дори в момента тя ми е и акушер-гинеколога.
*

    ilijana

Re: д-р Гогова от Тина Киркова София
« Отговор #3 -: Февруари 23, 2009, 18:59:55 pm »
Здравейте!И аз мога да кажа ,4е съм много доволна от Доктор Гогова.Родих преди 4 месеца със секцио и след моето раждане още две приятелки родиха при нея.Също останаха възхитени от нея.:)))