0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Коментирайте ми графиката
« -: Ноември 12, 2008, 11:24:54 am »
Здравейте Дами,

Този месец започнах да си меря БТ, тъй като тестовете явно не искат да ми покажат +. Четох доста във форума и мисля, че ми стана ясно, но все пак искам да погледнете графиката ми и да изкажете мнение. Според мен тези дни е Овуто  :00001754:

http://calendar.zachatie.org/work/OpenGraphicCycles?grCycle=-1&userLoginName=amby

Благодаря предварително на всички ви и успех в бебеправенето :)
*

    fibo

  • *****
  • 2168
  • Благодаря,че ни запази Дядо Боже!
Re: Коментирайте ми графиката
« Отговор #1 -: Ноември 12, 2008, 11:38:10 am »
Здравейте Дами,

Този месец започнах да си меря БТ, тъй като тестовете явно не искат да ми покажат +. Четох доста във форума и мисля, че ми стана ясно, но все пак искам да погледнете графиката ми и да изкажете мнение. Според мен тези дни е Овуто  :00001754:

http://calendar.zachatie.org/work/OpenGraphicCycles?grCycle=-1&userLoginName=amby

Благодаря предварително на всички ви и успех в бебеправенето :)
И аз този месец започнах с БТто,но при мен такава разлика все още няма :(
мисля че овуто ти е било на 11ти
стискам палци,дано да се е получило при вас :D
Борко Бърборко
Желанието да имаш дете,е изборът сръцето ти да тупти извън тялото!
*

    fibo

  • *****
  • 2168
  • Благодаря,че ни запази Дядо Боже!
Re: Коментирайте ми графиката
« Отговор #2 -: Ноември 12, 2008, 11:40:51 am »
би ли ми споделила опита си с тестовете,при мен има доста странни разлики,ту - ту +
Борко Бърборко
Желанието да имаш дете,е изборът сръцето ти да тупти извън тялото!
*
Re: Коментирайте ми графиката
« Отговор #3 -: Ноември 12, 2008, 11:48:29 am »
Здравей fibo,

Моят опит с тестовете ли? Ами правих си Clear Ovu миналия месец ( тези дето са 4 + един за бременност ), но така и не видях двете чертички. Все си стоеше една - контролната. Не знам тестовете ли не бяха в ред,уж спазвах всички изисквания, марката ли не оцелих, не знам. Затова реших този месец да си меря БТ. Лично аз по-добре се ориентирам с нея.

Успех!
*
Re: Коментирайте ми графиката
« Отговор #4 -: Ноември 12, 2008, 19:54:43 pm »
Добре дошла амби!
Мисля че овулацията е веднага след деня с най-голям спад. При теб май това е 16ти ден.  И разликата в температурите след това е голяма. Сигурно сега е ову? Може отново да опиташ с тестовете.
Сигурна съм, че и денис ще се включи когато има достатъчно данни за коментар по графиката ти.
Успех!
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Коментирайте ми графиката
« Отговор #5 -: Ноември 13, 2008, 14:04:02 pm »
Може О. да е била на 16 ден от МЦ, но Бт трябва още да се повиши и да се задържи висока /за да е сигурно,че наистина е имало О./

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум