0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: ИНВИТРО ПРИ Д-Р ВЛАДИМИРОВ
« Отговор #780 -: Октомври 23, 2009, 11:10:56 am »
Спермограмата ни е ок - нормозооспермия , морфология -14 на  минимум, но док каза, че не е проблем. Благодаря Рокси вече си свалих табличката. Чесно казано мислех, че ще е по- евтино. Дали трябва да си правя изследване за проходимост? Док нищо не спомена!

Re: ИНВИТРО ПРИ Д-Р ВЛАДИМИРОВ
« Отговор #781 -: Октомври 23, 2009, 11:26:32 am »
Преди да отида при д-р Владимиров, имах направена лапароскопия. Но не мога да ти кажа дали, ако нямах, трябваше да правя тест за проходимост на тръбите. И при нас спермограмата беше подобна. Различното между нас е май само това, че аз нямам спонтанни бременности до момента.
А относно стимулацията - д-р Владимиров още в началото ни предупреди, че ще ни излезе горе-долу толкова. Но при теб може и по-евтино да е. Питайте го преди да стартирате, той ще обясни.
Пожелавам ти успех!
Re: ИНВИТРО ПРИ Д-Р ВЛАДИМИРОВ
« Отговор #782 -: Октомври 23, 2009, 11:29:33 am »
Успех и на теб yahoo_17! Следя темата всичко това ми предстои! Извинявай за въпроса, но май скоро при теб трябва да има трансфер нали? Извинявам се ако нещо съм пропуснала, но наистина съм доста объркана и не съм наясно с доста неща :oops: :oops: :oops:

Re: ИНВИТРО ПРИ Д-Р ВЛАДИМИРОВ
« Отговор #783 -: Октомври 23, 2009, 11:40:04 am »
Благодаря ти, mile  :). Утре в 14.30 ч. ме викат за трансфер. Имаме си две оплодени яйцеклетки. Знам, че тепърва предстои чакане, но от вчера усмивката ми не слиза от лицето. Така хубаво ми стана като се обади д-р Тачева. Знам, че е твърде рано за радост, но се чувствам наистина в добри ръце.
Питай, ако нещо друго те интересува  :).
Re: ИНВИТРО ПРИ Д-Р ВЛАДИМИРОВ
« Отговор #784 -: Октомври 23, 2009, 11:43:43 am »
Рокси хич не е рано за радост :D :D :D Вярвай и мисли позитивно!!! Стискам много палци :balk_602:  Чакам с нетърпение добрите новини!

Re: ИНВИТРО ПРИ Д-Р ВЛАДИМИРОВ
« Отговор #785 -: Октомври 23, 2009, 11:48:46 am »
Благодаря, после и аз ще стискам  :hug2:.
Re: ИНВИТРО ПРИ Д-Р ВЛАДИМИРОВ
« Отговор #786 -: Октомври 23, 2009, 12:53:49 pm »
Съжалявам Руми, така се надявах да успееш! И така искам да успеете всички, които пишете тук, защото вашият успех ме кара да вярвам, че и аз ще успея.Моляте, пиши какво е казал Владимиров за проваления опит- каква е причината? Желая ти късмет със замразените ембриони!
*

    mimili

  • **
  • 67
  • чакаме ви бебчета
Re: ИНВИТРО ПРИ Д-Р ВЛАДИМИРОВ
« Отговор #787 -: Октомври 23, 2009, 13:07:50 pm »
здравейте,аз днес бях на преглед-8-ми ден от стимулацията имам само 5 фоликула,не са ли много малко,вече съм на прага на силите си,защо са толкова малко-при вас как са,аз лично очаквах поваче.Дано поне да са качествени,на 8-и ден колко трябва да са големи,моите са около 11 мм.Досега не съм си искала копия от иследванията,вие взимате ли си.Благодаря,момичета-в понеделник пак съм на преглед,ако някой иска да се запознаем да пише.
Baby Gaga <team@baby-gaga.com>
*

    brumbarche

  • *
  • 333
  • по пътя към нашето Чудо!!!
Re: ИНВИТРО ПРИ Д-Р ВЛАДИМИРОВ
« Отговор #788 -: Октомври 23, 2009, 14:11:51 pm »
Дали трябва да си правя изследване за проходимост? Док нищо не спомена!

Мисля, че ще иска да види дали тръбите са проходими преди Ин витро/ ИКСИ, а мисля и ИНСЕ.
Re: ИНВИТРО ПРИ Д-Р ВЛАДИМИРОВ
« Отговор #789 -: Октомври 23, 2009, 14:37:32 pm »
Благодаря ти, mile  :). Утре в 14.30 ч. ме викат за трансфер. Имаме си две оплодени яйцеклетки. Знам, че тепърва предстои чакане, но от вчера усмивката ми не слиза от лицето. Така хубаво ми стана като се обади д-р Тачева. Знам, че е твърде рано за радост, но се чувствам наистина в добри ръце.
Питай, ако нещо друго те интересува  :).

Roxy браво на вас !Супер новина  :balk_46: :balk_47: :balk_46:!!!Значи утре в Събота е трансфера !!!Чудесно е че вече стигна до финала и после остава само чакането , но когато си заредена с оптимизъм нещата се получавт , сигурна съм в това !!!И накрая ще има не  :bori_005: , а  :bori_005: :bori_008: бебока , ще видиш !!!
Re: ИНВИТРО ПРИ Д-Р ВЛАДИМИРОВ
« Отговор #790 -: Октомври 23, 2009, 14:47:08 pm »
Руми, много съжалявам за случилото се. Но трябва да намериш сили и да продължиш борбата. Това, че се е получила бременност, макар и за кратко, значи че пак ще се получи. Няма друг начин, силно вярвам в това. Още повече щом си имате сладоледчета, по-голямата част от работата вече сте я свършили. Успех, мила, и кураж!

Roxy, благодаря ти за подробните разяснения, при горе-долу е такава ситуацията с хормоните, но още не съм се решила да започваме процедура. Док препоръча инвитро, но аз мисля да изчакам до януари. Още малко шанс давам на майката природа. Успех утре на трансфера! Сигурна съм, че след две седмици ще ни зарадваш с най-прекрасната новина! Стискам много палци!

Re: ИНВИТРО ПРИ Д-Р ВЛАДИМИРОВ
« Отговор #791 -: Октомври 23, 2009, 14:58:27 pm »
Еве, благодаря ти! Знаеш, че стискам палци и аз.  :bighug:
Scarlett, благодаря ти и на теб! Аз пък ти пожелавам едно малко Коледно чудо!  stork-boy yahoo_17
Успех на всички момичета!
*
Re: ИНВИТРО ПРИ Д-Р ВЛАДИМИРОВ
« Отговор #792 -: Октомври 23, 2009, 15:28:40 pm »
Руми, много съжалявам за неуспеха. :( Но и аз съм на мнение като Рокси, че веднъж щом е имало бременност пак ще се получи. Търпение и кураж, миличка! За трансфер на замразени мисля, че може още след 1-вият редовен цикъл, но най-добре д-р Владимиров да прецени.

Успех на всички момичета в процедура.
 Стискам палци само за  :bfp1:
Re: ИНВИТРО ПРИ Д-Р ВЛАДИМИРОВ
« Отговор #793 -: Октомври 23, 2009, 15:36:29 pm »
Здравей те и от мен пак за съжаление всичко при мен свърши аз прокарвех и сега пак трябва да изчакам док,каза като ми свърши да отида на преглед и да каже как процедираме натам.Успех на всички момичета.Само искам да попитам някои да ми каже след колко време може да използваме замразените ембриони защото ние имаме 7.
Съжалявам мила, че се е получило така, но не губи надежда! При предишното ми ИКСИ, се получи почти същата ситуация, с тази разлика, че десетина дни имах само зацапване и така и не ми дойде, но зародиша беше спрял развитието си. Владимиров ми изписа Марвелон за 15 дни, за да предизвика МЦ, след което веднага правих трансфер на замразени и на следващият месец пак. Ако при прегледа след неуспешния трансфер всичко е наред, още същият месец маже да те подготви за следващият.

Re: ИНВИТРО ПРИ Д-Р ВЛАДИМИРОВ
« Отговор #794 -: Октомври 23, 2009, 16:39:07 pm »
Здравей те и от мен пак за съжаление всичко при мен свърши аз прокарвех и сега пак трябва да изчакам док,каза като ми свърши да отида на преглед и да каже как процедираме натам.Успех на всички момичета.Само искам да попитам някои да ми каже след колко време може да използваме замразените ембриони защото ние имаме 7.

Руми,съжелявам че не се е получило,но не губи надежда :(
Аз имах десет замразени ембриона и след две години реших за друго бебе,но след размразяването оцеляха три,но не се получи :(
Могат да бъдат замразени пет години,но едвали ще оцелеят всичките
Но Владимиров ще ти каже най-добе кога ще повторите процедурата
Успех на всички!
Re: ИНВИТРО ПРИ Д-Р ВЛАДИМИРОВ
« Отговор #795 -: Октомври 23, 2009, 21:22:31 pm »
здравейте,аз днес бях на преглед-8-ми ден от стимулацията имам само 5 фоликула,не са ли много малко,вече съм на прага на силите си,защо са толкова малко-при вас как са,аз лично очаквах поваче.Дано поне да са качествени,на 8-и ден колко трябва да са големи,моите са около 11 мм.Досега не съм си искала копия от иследванията,вие взимате ли си.Благодаря,момичета-в понеделник пак съм на преглед,ако някой иска да се запознаем да пише.
Аз имах 6 фоликула. При пункцията извадиха 3. Всички се оплодиха, но растежа на единия изоставаше. Все пак останаха 2 чудесни ембриона, които трансферирахме. Така че ние ще залагаме на качество, не на количество  :D Сега в понеделник съм на тест и се надявам новините да са добри  :)
Изследванията не съм ги взимала, но ако искаш можеш да си направиш копия винаги. Относно големината на фоликулите не се притеснявай - доктора ги следи и пункцията ще е когато пораснат достатъчно.
Re: ИНВИТРО ПРИ Д-Р ВЛАДИМИРОВ
« Отговор #796 -: Октомври 23, 2009, 23:29:21 pm »
Saiuri, успех в понеделник!
Re: ИНВИТРО ПРИ Д-Р ВЛАДИМИРОВ
« Отговор #797 -: Октомври 24, 2009, 20:22:27 pm »
Дали трябва да си правя изследване за проходимост? Док нищо не спомена!

Мисля, че ще иска да види дали тръбите са проходими преди Ин витро/ ИКСИ, а мисля и ИНСЕ.
Здр днес бях пре док да обсъдим началото...Каза, че няма нужда от това изследване :?
1м. противозачатъчни, през това време изследване на мъжа и декември живот и здраве процедура.

Re: ИНВИТРО ПРИ Д-Р ВЛАДИМИРОВ
« Отговор #798 -: Октомври 24, 2009, 20:34:55 pm »
Здравейте и от мен, от вчера започна стимулацията искам да попитам тъй като хич не съм наясно от 2 ден на цикъла до 6 когато съм на преглед съм на сутрин декапептил и следобяд Гонал Ф от 300 IU това силна стимулация ли е по-принцип, нали никой нищо не ти казва та аз да попитам  :)
Re: ИНВИТРО ПРИ Д-Р ВЛАДИМИРОВ
« Отговор #799 -: Октомври 24, 2009, 20:43:14 pm »
Здравейте.Как ще слагаме утрогестана утре сутрин,по новото или по старото време?Един час от такова голямо значение ли е?