0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    sneki97

  • *
  • 36
  • това което не ме убива , ме прави по силна
Re: ИНВИТРО ПРИ Д-Р ВЛАДИМИРОВ
« Отговор #760 -: Октомври 21, 2009, 21:50:18 pm »
glezenka,roxi    :bighug: УСПЕХ И ОТ МЕН.....  Аз ще пиша след пункцията
Re: ИНВИТРО ПРИ Д-Р ВЛАДИМИРОВ
« Отговор #761 -: Октомври 21, 2009, 21:52:40 pm »
Момичета, вие направо ме отчаяхте с тези суми. На всички ли излиза от 8 до 10 хиляди. Извинете ме , че питам ,но на нас тепърва ни предстои стимулация.
*
Re: ИНВИТРО ПРИ Д-Р ВЛАДИМИРОВ
« Отговор #762 -: Октомври 21, 2009, 22:05:14 pm »
rumibumy, не при всички излиза толкова, разбира се! Самата цена на процедурата в тази клиника е доста висока - 3120лв и ето ти веднага разлика от 1000лв спрямо другите клиники. Предварителните хормони същи не са никак евтини - приготви си минимум 500 лв. Сумата се закръгля от лекарствата за стимулацията - може да минеш и с 1500-2000лв, а може и с повече. На мен опит със стимулация ми излиза около 10 000лв, а такъв с лека(на спонтанен цикъл) - около 4000лв. желая ти успешен опит!
Roxy, опиши, ако искаш стимулацията си в дни, цени и дози. Какво и колко си доплатила? Защо само 4 яйцеклетки? С ИЯР ли си? Или стимулацията беше много лека? Дано опитът ти е успешен!

Re: ИНВИТРО ПРИ Д-Р ВЛАДИМИРОВ
« Отговор #763 -: Октомври 21, 2009, 22:11:18 pm »
Душка, благодаря! Ще пиша по-нататък при мен как са нещата.
Re: ИНВИТРО ПРИ Д-Р ВЛАДИМИРОВ
« Отговор #764 -: Октомври 22, 2009, 07:49:54 am »
Момичета, като се ходи на 10тия ден след трасфера, само кръв ли се дава? трябва ли да се отбия при Владимиров, независимо от резултата? За колко време става резултата?
Благодаря.

Рина, и аз се чудя по този въпрос. Владимиров ми каза, че на 10 -ти ден трябва да направя кръвен тест, който можел да е и в друга лаборатория. Дори не спомена нещо за преглед.
Също така ми свършва Утрогестана и сега незнам трябва ли да го продължавам или не.


*
Re: ИНВИТРО ПРИ Д-Р ВЛАДИМИРОВ
« Отговор #765 -: Октомври 22, 2009, 08:11:12 am »
Лекарствата си ги продължаваш, без да ги прекъсваш.Спрямо резултатите от кръвните тестове, док.ще ти каже за по-нататък.
*
Re: ИНВИТРО ПРИ Д-Р ВЛАДИМИРОВ
« Отговор #766 -: Октомври 22, 2009, 10:25:25 am »
sne_do, много съжалявам  :bighug:
Дано скоро и на твоята улица изгрее слънце!
*
Re: ИНВИТРО ПРИ Д-Р ВЛАДИМИРОВ
« Отговор #767 -: Октомври 22, 2009, 11:57:37 am »
Здравейте момичета,
Виждам, че обсъждате въпроса с кръвния тест и реших да се намеся. При мен миналата година, точно по това време беше така: сутринта отидох в клиниката да ме боцнат и някъде по обяд май беше, звъннах на доктора и той ми съобщи новината. А относно лекарствата - без знанието на доктора не спирайте нищо!
Желая УСПЕХ на всички! Хубав ден! :o
Re: ИНВИТРО ПРИ Д-Р ВЛАДИМИРОВ
« Отговор #768 -: Октомври 22, 2009, 14:17:17 pm »
rumybumi, не се отчайвай предварително. При всеки стимулацията е различна, а съответно и сумата. Ние не сме по фонда, защото д-р Владимиров каза, че колкото по-скоро започнем, толкова по-добре. Взехме пари назаем. Ще ги връщаме някакси.
du6ka, диагнозата ми е намален ЯР. Докторът още преди да започнем стимулацията ни каза, че не очаква много яйцеклетки.
По обяд ми се обади д-р Тачева. За сега има само една оплодена, утре в 12.30 ч. ме вика, за да видим какво е положението с другите и как ще процедираме по-нататък.
Сега ще напиша каква точно беше моята стимулация, като прикачен файл. Може на някой да му е от полза. Както вече казах, диагнозата ми е намален ЯР, с много лоши стойности на Инхибин Б и АМХ, стойности на ФСХ на горна граница, антрални фоликули - 3-4.
« Последна редакция: Октомври 22, 2009, 14:27:58 pm от Roxy »
Re: ИНВИТРО ПРИ Д-Р ВЛАДИМИРОВ
« Отговор #769 -: Октомври 22, 2009, 14:37:09 pm »
Здравейте моми4ета аз искам да попитам не съм от София на 300км съм от София и искам да попитам моми4ета които са в процедура или са преклу4или ве4е зна4и ние с Д-р Владимиров се разбрахме ли4но да му званя по тел. днеска ми е първи ден от МЦ след марвелон та въпроса ми е следния дали ътре както се разбрахме да отида на преглед дали ще остана изследвания вси4ко сме направили та искам да се подготвя да си сабера дрехи и др. благодаря ви предварително.
*

    sneki97

  • *
  • 36
  • това което не ме убива , ме прави по силна
Re: ИНВИТРО ПРИ Д-Р ВЛАДИМИРОВ
« Отговор #770 -: Октомври 22, 2009, 14:51:05 pm »
Здравейте моми4ета аз искам да попитам не съм от София на 300км съм от София и искам да попитам моми4ета които са в процедура или са преклу4или ве4е зна4и ние с Д-р Владимиров се разбрахме ли4но да му званя по тел. днеска ми е първи ден от МЦ след марвелон та въпроса ми е следния дали ътре както се разбрахме да отида на преглед дали ще остана изследвания вси4ко сме направили та искам да се подготвя да си сабера дрехи и др. благодаря ви предварително.
    sadito отиваш утре при док той те преглежда,назначава ти изследваниа на хормони(това става сутринта).После те вика в 14.00часа да си вземеш назначените лекарства за стимулацията. :balk_602: УСПЕХ....
Re: ИНВИТРО ПРИ Д-Р ВЛАДИМИРОВ
« Отговор #771 -: Октомври 22, 2009, 14:57:10 pm »
Днес бях до клиниката.Яйцеклетките са се 5.Док каза да изчакаме до утре да видим как са.Трансдера може да ми е утре или ща изчакаме бластоцид.Нвзнам кое е по-добро,но каквото док рещи
Re: ИНВИТРО ПРИ Д-Р ВЛАДИМИРОВ
« Отговор #772 -: Октомври 22, 2009, 15:23:06 pm »
ceci75, а ти с кого се видя днес - с д-р Тачева или с д-р Владимиров? Мен ме вика утре д-р Тачева, но не знам какво точно ще гледаме. И как се преценява на кой ден да се направи трансфера, т.е. както е в твоя случай, при положение, че се колебаят?
Re: ИНВИТРО ПРИ Д-Р ВЛАДИМИРОВ
« Отговор #773 -: Октомври 22, 2009, 15:39:29 pm »
С Владимиров.И после забравих да го питам дали да си купувам франксипарин
Re: ИНВИТРО ПРИ Д-Р ВЛАДИМИРОВ
« Отговор #774 -: Октомври 22, 2009, 17:33:19 pm »
Roxy, а ако е удобно, можеш ли да кажеш какви ти бяха горе-долу стойностите на ФСХ, Инхибин и АМХ, че моята ситуация е същата и живот и здраве и мен това ме очаква.
Re: ИНВИТРО ПРИ Д-Р ВЛАДИМИРОВ
« Отговор #775 -: Октомври 22, 2009, 20:19:50 pm »
scarlett, тъй като всичките ми резултати са в клиниката и не ги помня абсолютно точно, ще ти ги напиша приблизително. АМХ ми беше около 0,8. ФСХ около 11,8. Инхибин Б не мога в момента да се сетя. Също така при мен излезе и малко висок ТСХ - 3,6. В момента пия Л-тироксин. Ендокринологът ми каза, че по принцип е хубаво първо да се свали ТСХ и тогава да се започне процедура, но аз реших, че паралелно ще го свалям заедно с процедурата. Просто не мога да чакам.
Ти на какъв етап си?
*

    rumi 84

  • ***
  • 215
  • Вярвам в чудесата!
Re: ИНВИТРО ПРИ Д-Р ВЛАДИМИРОВ
« Отговор #776 -: Октомври 23, 2009, 10:08:21 am »
Здравей те и от мен пак за съжаление всичко при мен свърши аз прокарвех и сега пак трябва да изчакам док,каза като ми свърши да отида на преглед и да каже как процедираме натам.Успех на всички момичета.Само искам да попитам някои да ми каже след колко време може да използваме замразените ембриони защото ние имаме 7.
Re: ИНВИТРО ПРИ Д-Р ВЛАДИМИРОВ
« Отговор #777 -: Октомври 23, 2009, 10:10:29 am »
Момичета здравейте. Отскоро съм с потвърде ИЯР. Утре съм при док за да решим какъв метод ще предприемем в моя случай. Изследванията не са много обнадеждаващи ФСХ-14 АМХ-0,79 Инхибин Б -32,5, малък брой антрални фоликули - 5,6,останалите хормони са са що годе в норма. До момента не съм правила изследване за проходимост на тръбите. Дали е задължително? Миналия фефруари имам мисед в 9г.с. и док нищо н еспомена до момента....

Re: ИНВИТРО ПРИ Д-Р ВЛАДИМИРОВ
« Отговор #778 -: Октомври 23, 2009, 10:20:42 am »
Здравей те и от мен пак за съжаление всичко при мен свърши аз прокарвех и сега пак трябва да изчакам док,каза като ми свърши да отида на преглед и да каже как процедираме натам.Успех на всички момичета.Само искам да попитам някои да ми каже след колко време може да използваме замразените ембриони защото ние имаме 7.
Мила Руми аз съм новак и не мога да дам миродавно мнение, но ти желая много успех!Борбата продължава. yahoo_17

Re: ИНВИТРО ПРИ Д-Р ВЛАДИМИРОВ
« Отговор #779 -: Октомври 23, 2009, 10:53:44 am »
rumi84, каквото и да ти кажа, само ти си знаеш какво ти е  :bighug:.
mileto6, нещата при теб са горе долу като при мен. Погледни по-нагоре, ако искаш какво съм писала и как сме процедирали до момента. Прикачила съм и табличка със стимулацията, която д-р Владимиров ми назначи. Горе-долу да придобиеш представа за каква сума става въпрос. Ще ни излезе около 8000 лв. всичко. Спермограмата ви как е?
« Последна редакция: Октомври 23, 2009, 10:55:57 am от Roxy »