0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    rumi 84

  • ***
  • 215
  • Вярвам в чудесата!
Re: ИНВИТРО ПРИ Д-Р ВЛАДИМИРОВ
« Отговор #740 -: Октомври 21, 2009, 10:18:39 am »
Здравей те и от мен искам да споделя с някои да ми даде кураж от вчера като си слагах Утрогестана забележих малко зацапване и веднага званех на док,и тои ми каза за нови лекарства ношпа 3*1 и Утрогестана ми го увеличи на 3*3 и естрофем 3*1 и каза ако се засили зацапването да му се обадя ако не в петък да отида,
Re: ИНВИТРО ПРИ Д-Р ВЛАДИМИРОВ
« Отговор #741 -: Октомври 21, 2009, 11:44:12 am »
Здравейте и от мен.
Искам да попитам един малко смешен въпрос, да ме извините предварително :roll:значи въпросът ми е към пушачките, кога спряхте цигарите, то е ясно че е било добре да се спрат преди да се стартира процедурата, но аз все още си пуша :? и се чудя до кога мога да си позволя...
Re: ИНВИТРО ПРИ Д-Р ВЛАДИМИРОВ
« Отговор #742 -: Октомври 21, 2009, 12:43:42 pm »
След 9 извадени яйцеклетки вчера,днес ми се обадиха,че има 5 оплодени.Утре по обяд ще отида до клиниката да се разберем кога ще е трансфера
Re: ИНВИТРО ПРИ Д-Р ВЛАДИМИРОВ
« Отговор #743 -: Октомври 21, 2009, 13:01:59 pm »
Здравейте момичета!
Може ли да споделите калко горе-долу излиза една процедура Икси при доктор Владимиров?
Благодаря!Успех на всички в процедура! :D
Re: ИНВИТРО ПРИ Д-Р ВЛАДИМИРОВ
« Отговор #744 -: Октомври 21, 2009, 13:07:53 pm »
Фраксепарин обезвъздушава ли се?В интернет четох че не,но в мойта инжекция има много въздух
*

    !!!

  • *****
  • 1495
  • Най стимулиращият дар? Надеждата
Re: ИНВИТРО ПРИ Д-Р ВЛАДИМИРОВ
« Отговор #745 -: Октомври 21, 2009, 13:09:07 pm »
Фраксепарин обезвъздушава ли се?В интернет четох че не,но в мойта инжекция има много въздух

Не се обезвъздушава! Няма страшно това не е венозна инжекция и няма от какво да се претисняваш!
*
Re: ИНВИТРО ПРИ Д-Р ВЛАДИМИРОВ
« Отговор #746 -: Октомври 21, 2009, 14:29:00 pm »
Руми, днес бях при Владимиров. Подписахме договорите за процедурата. За ИКСИ ми каза, че трябва да платя за процедурата 3120лв. в началото на стимулацията и още 2-3000лв. за лекарства (при не много силна стимулация) най-късно в деня на трансфера.
Re: ИНВИТРО ПРИ Д-Р ВЛАДИМИРОВ
« Отговор #747 -: Октомври 21, 2009, 14:53:54 pm »
След 9 извадени яйцеклетки вчера,днес ми се обадиха,че има 5 оплодени.Утре по обяд ще отида до клиниката да се разберем кога ще е трансфера
Отличен резултат! Стискаме ти много палци всичко да мине добре и скоро да ни зарадваш с плюс тестче :)
*
Re: ИНВИТРО ПРИ Д-Р ВЛАДИМИРОВ
« Отговор #748 -: Октомври 21, 2009, 17:19:55 pm »
Здравей те и от мен искам да споделя с някои да ми даде кураж от вчера като си слагах Утрогестана забележих малко зацапване и веднага званех на док,и тои ми каза за нови лекарства ношпа 3*1 и Утрогестана ми го увеличи на 3*3 и естрофем 3*1 и каза ако се засили зацапването да му се обадя ако не в петък да отида,
Руми, не зная какво означават тези неща, нито симптомите, нито лекарствата, които ти дава. Следя всичко, което пишеш, защото и аз утре съм 10ти ден от трансфера, но се чудя дали да ходя. Нали и твоя резултат беше положителен, а сега се прибавят нови и нови лекарства, и доктора ти е говорил как ще се борите до край. Това малко ме обезсърчава, че веднъж положителен резултата може да не остане такъв до края.
Стискам палци всичко да е наред.
*
Re: ИНВИТРО ПРИ Д-Р ВЛАДИМИРОВ
« Отговор #749 -: Октомври 21, 2009, 17:23:32 pm »
Здравейте и от мен.
Искам да попитам един малко смешен въпрос, да ме извините предварително :roll:значи въпросът ми е към пушачките, кога спряхте цигарите, то е ясно че е било добре да се спрат преди да се стартира процедурата, но аз все още си пуша :? и се чудя до кога мога да си позволя...

Kiki79, съжалявам мила, но не мога да се въздържа: или ги спираш сега, и забравяш, че си пушила някога, или това означава, че всички трудности, емоции и пари, са на вятъра. Каузата не си ли заслужава?
Re: ИНВИТРО ПРИ Д-Р ВЛАДИМИРОВ
« Отговор #750 -: Октомври 21, 2009, 17:53:49 pm »
Здравейте и от мен.
Искам да попитам един малко смешен въпрос, да ме извините предварително :roll:значи въпросът ми е към пушачките, кога спряхте цигарите, то е ясно че е било добре да се спрат преди да се стартира процедурата, но аз все още си пуша :? и се чудя до кога мога да си позволя...

Kiki79, съжалявам мила, но не мога да се въздържа: или ги спираш сега, и забравяш, че си пушила някога, или това означава, че всички трудности, емоции и пари, са на вятъра. Каузата не си ли заслужава?
Абсолютно съгласна съм с теб. Години не пушех, проблеми със спирането нямам но преди няколко месеца ми се насъбра и пропуших :? Просто питах тези които са пушили по време на процедура кога са спряли, иначе че ще ги спирам то е ясно. :)
*

    rumi 84

  • ***
  • 215
  • Вярвам в чудесата!
Re: ИНВИТРО ПРИ Д-Р ВЛАДИМИРОВ
« Отговор #751 -: Октомври 21, 2009, 17:54:48 pm »
Rina74
И аз утре ще хода сега каза док, защото ми е ясна кръв вече утре ще повтора теста и ще видим какво ще каже док,
*
Re: ИНВИТРО ПРИ Д-Р ВЛАДИМИРОВ
« Отговор #752 -: Октомври 21, 2009, 17:58:37 pm »
Мили момичета моят втори опит ИКСИ приключи. Цилкъла ми дойде на 13 ден от трансфера.Това е.
Пожелавам успех на чакащите.
*
Re: ИНВИТРО ПРИ Д-Р ВЛАДИМИРОВ
« Отговор #753 -: Октомври 21, 2009, 18:06:55 pm »
Много съжалявам sne_do. Кофти е много. Минаваме през много изпитания и накрая това. Но все някога и на нашата улица ще изгрее слънце - ще видиш! Ще намериш сили да продължиш - сигурна съм!  :bighug:
„Ние се раждаме в света на природата.
Второто ни раждане е в света на духа."



Re: ИНВИТРО ПРИ Д-Р ВЛАДИМИРОВ
« Отговор #754 -: Октомври 21, 2009, 19:52:41 pm »
Руми, днес бях при Владимиров. Подписахме договорите за процедурата. За ИКСИ ми каза, че трябва да платя за процедурата 3120лв. в началото на стимулацията и още 2-3000лв. за лекарства (при не много силна стимулация) най-късно в деня на трансфера.
Значи едно Икси с нормална стимулация излиза около 6000 лв, ако правилно съм разбрала.Питам ,защото наближава часът ми и трябва да съм подготвена.Благодаря!
*

    sneki97

  • *
  • 36
  • това което не ме убива , ме прави по силна
Re: ИНВИТРО ПРИ Д-Р ВЛАДИМИРОВ
« Отговор #755 -: Октомври 21, 2009, 21:03:35 pm »
Днес бях на преглед,казаха че пункцията ми ще е в петък.Между другото реших да си проверя сумата,която ще трябва да доплащам и трябва да ви кажа че учудването ми беше голямо след като чух сумата 3000лв.Очаквах между 1000-1500,но чак 3000 доиде ми в повече.Нали в крайна сметка за това сме по фонда,защото неможем да отделим по голяма сума.При положение,че сме си поели вече два опита :( дано поне има успешен край този. :youwoman:
Re: ИНВИТРО ПРИ Д-Р ВЛАДИМИРОВ
« Отговор #756 -: Октомври 21, 2009, 21:27:26 pm »
Sneki97, явно стимулацията ти е била по-силничка. От там се натрупват доста парички. Моите лекарства струват 3880 лв., днес ми дадоха фактурата след пункцията. Цените между другото са малко променени, от тези които е дала Tanj74. Отделно изследванията за хормони, кръв и разни други, които съпътстват едно IVF/ICSI + цената на самата процедура - ще ни излезе някъде около 8000 лв. всичко. Моята стимулация беше сравнително силна, по къс протокол. Ако някой се интересува мога подробно да напиша лекарствата и дозите.
Иначе извадиха 4 яйцеклетки. Утре очаквам обаждане от клиниката  :).
Sne_do:bighug:.
Re: ИНВИТРО ПРИ Д-Р ВЛАДИМИРОВ
« Отговор #757 -: Октомври 21, 2009, 21:30:53 pm »
Значи едно Икси с нормална стимулация излиза около 6000 лв, ако правилно съм разбрала.Питам ,защото наближава часът ми и трябва да съм подготвена.Благодаря!
...Между другото реших да си проверя сумата,която ще трябва да доплащам и трябва да ви кажа че учудването ми беше голямо след като чух сумата 3000лв.Очаквах между 1000-1500,но чак 3000 доиде ми в повече...
Цената на процедурата е 3210 лева, а лекарствата при стимулацията при всички са различни, при предишната ми процедура възлизаха на 4700 лева, разбира се има и предварителни изследвания, които не са за подценяване като сума, а като се включи и замразяване на ембриони от 900 лева, то наистина доплащането е сума, доближаваща се към отпуснатата от Фонда.
Нека предстоящият ни опит е успешен за нас! Успех момичета!

Re: ИНВИТРО ПРИ Д-Р ВЛАДИМИРОВ
« Отговор #758 -: Октомври 21, 2009, 21:35:44 pm »
glezenka, успех и на теб! И на всички останали разбира се!  :D
*
Re: ИНВИТРО ПРИ Д-Р ВЛАДИМИРОВ
« Отговор #759 -: Октомври 21, 2009, 21:44:34 pm »
Момичета, като се ходи на 10тия ден след трасфера, само кръв ли се дава? трябва ли да се отбия при Владимиров, независимо от резултата? За колко време става резултата?
Благодаря.