0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: ИНВИТРО ПРИ Д-Р ВЛАДИМИРОВ
« Отговор #260 -: Юли 29, 2009, 17:51:12 pm »
Здравейте,
Взех си заповедта от фонда и отидох до Клиниката за разговор с Д-р Владимиров. Попита кога искам да почна. Той от утре до 14 Септември е в отпуска. Затова каза да дойда на следващия възможен цикъл (3ти - 5ти ден) след тази дата за започване на изследванията. Нищо предварително не е нужно да правя тъй като изследванията имат давност. Не сме говорили за протокол. Аз съм с чист туболарен фактор.
Ще се радвам, ако някой с подобна диагноза сподели какво са му назначили от същата клиника.
Поздрави и успех!!!
*
Re: ИНВИТРО ПРИ Д-Р ВЛАДИМИРОВ
« Отговор #261 -: Юли 29, 2009, 22:13:19 pm »
Здравейте и аз септември започвам при Владимиров. Ще следя темата с интерес :D Имам вече един неуспешен опит, но в друга клиника. Надявам се този вече да е успешен. Успех на всички  :balk_50:
*

    sneki97

  • *
  • 36
  • това което не ме убива , ме прави по силна
Re: ИНВИТРО ПРИ Д-Р ВЛАДИМИРОВ
« Отговор #262 -: Юли 30, 2009, 00:03:11 am »
Здравейте,
Взех си заповедта от фонда и отидох до Клиниката за разговор с Д-р Владимиров. Попита кога искам да почна. Той от утре до 14 Септември е в отпуска. Затова каза да дойда на следващия възможен цикъл (3ти - 5ти ден) след тази дата за започване на изследванията. Нищо предварително не е нужно да правя тъй като изследванията имат давност. Не сме говорили за протокол. Аз съм с чист туболарен фактор.
Ще се радвам, ако някой с подобна диагноза сподели какво са му назначили от същата клиника.
Поздрави и успех!!!
Здравей РИНА74,аз също съм с тубарен фактор.Ние с док. също се разбрахме за септември между 3-5 ден от цикъла.Не ми е назначавал никакви изледвания за сега каза че всичко ще е като отида септември,така че ще чакаме до тогава,а може и да се засечем там.На мен ми се пада около 15ти - 16-ти да отида . ПОЖЕЛАВАМ ТИ КЪСМЕТ!!!!!  :bighug: stork-boy ylinfant
*
Re: ИНВИТРО ПРИ Д-Р ВЛАДИМИРОВ
« Отговор #263 -: Юли 31, 2009, 08:55:42 am »
Здравейте момичета,много ще сме за септември  :D. Има ли от Стара Загора за този месец?  :ask: :ask:
*
Re: ИНВИТРО ПРИ Д-Р ВЛАДИМИРОВ
« Отговор #264 -: Юли 31, 2009, 12:10:33 pm »
Здравей РИНА74,аз също съм с тубарен фактор.Ние с док. също се разбрахме за септември между 3-5 ден от цикъла.Не ми е назначавал никакви изледвания за сега каза че всичко ще е като отида септември,така че ще чакаме до тогава,а може и да се засечем там.На мен ми се пада около 15ти - 16-ти да отида . ПОЖЕЛАВАМ ТИ КЪСМЕТ!!!!!  :bighug: stork-boy ylinfant
[/quote]
На мен ми се пада около 29ти -30ти Септември. Ще трябва да се планува отпуска след като сме толкова много, ще има чакане. Чудя се дали не дават болнични все пак.
Относно изследванията, имали давност, затова през септември. Не сме говорили за протокол обаче, не знам кога и как се решава това.
Относно фонда, малко съм разочарована, че въпреки че се спонсорират три опита, след първи опит, който може да се окаже неуспешен, трябва да се извърви пак цялата процедура с подаването на документите и чакането. Такъв е живота.
Стискам си палци!!!
*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Re: ИНВИТРО ПРИ Д-Р ВЛАДИМИРОВ
« Отговор #265 -: Юли 31, 2009, 12:22:26 pm »
Рина не такъв е живота, ние сме много.....
Всеки трябва да има шанс.
Приятелката ми ползва вече фонда за съжаление неуспешно,
и без да прави драма от това подаде пак.
Трудно и мъчително е чакането за всички.
А във Фонда повярвай ми работят много съвестни хора.

Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
*
Re: ИНВИТРО ПРИ Д-Р ВЛАДИМИРОВ
« Отговор #266 -: Август 01, 2009, 18:43:18 pm »
Здравейте момичета!
Рина, ние правихме нашият опит миналата година на 08 септември ни беше първичния преглед. Аз съм с две премахнати тръби следд извънматочни бременности. След първичния преглед се разбрахме с доктора да пия марвелон до началото на следващия цикъл и в един от първите дни на цикъла ме извика на преглед ( не си спомням кой ден точно - 2-ри, 3-ти). Аз по-късно разбрах от сестрите, че съм по дълъг протокол - с ежедневни инжекции сутрин Декапептил - още преди да започнем стимулкацията, която беше с Гонал. Декапептила го слагахме до деня преди пункцията, когао бият Оветрил и след определени часове е пункцията. При нас всичко вървеше нормално, като изключим факта, че се получи лека хиперстимулация, защото до един момент организма ми не реагираше много бурно на сти мулацията и фоликулчетата бяха малки. Когато доктора увеличи дозата обаче изведнъж скочиха хормоните и се наложи да изчакаме няколко дни да спаднат и тогава направихме пункцията. Освен, че корема ми беше подут друго нищо ми нямаше. Извадихме 20 яйцеклетки от които едната беше куха. Всички останали се оплодиха, но някои спряха деленето си и затова трансфера беше на трети ден. Върнахме две ембриончета, захвана се едничко. На 09.07 се роди нашето слънчице Андрей. Пожелавам много сбъднати мечти на всички! УСПЕХ на есен! :D
*
Re: ИНВИТРО ПРИ Д-Р ВЛАДИМИРОВ
« Отговор #267 -: Август 03, 2009, 13:47:48 pm »
Здравейте,
Взех си заповедта от фонда и отидох до Клиниката за разговор с Д-р Владимиров. Попита кога искам да почна. Той от утре до 14 Септември е в отпуска. Затова каза да дойда на следващия възможен цикъл (3ти - 5ти ден) след тази дата за започване на изследванията. Нищо предварително не е нужно да правя тъй като изследванията имат давност. Не сме говорили за протокол. Аз съм с чист туболарен фактор.
Ще се радвам, ако някой с подобна диагноза сподели какво са му назначили от същата клиника.
Поздрави и успех!!!
А аз очаквам цикъла си в началото на септември,това значи ли че трябва да ходя октомври?Дали наистина ще почиват до 14.09??? 8O 8O 8O
Re: ИНВИТРО ПРИ Д-Р ВЛАДИМИРОВ
« Отговор #268 -: Август 03, 2009, 14:00:49 pm »
didka_ ако не сте се разбрали нещо конкретно с д-р Владимиров,май това означава


*
Re: ИНВИТРО ПРИ Д-Р ВЛАДИМИРОВ
« Отговор #269 -: Август 03, 2009, 14:18:53 pm »
Ами нищо не се разбрахме,мога само да се моля да ми закъснее МЦ с няколко дни  :D
Re: ИНВИТРО ПРИ Д-Р ВЛАДИМИРОВ
« Отговор #270 -: Август 03, 2009, 14:58:22 pm »
защото ние имаме уговорка и дори аз ще ходя в края на август.


Re: ИНВИТРО ПРИ Д-Р ВЛАДИМИРОВ
« Отговор #271 -: Август 03, 2009, 15:06:58 pm »
 Д-р Димитрова ще е в клиниката от 24 август. Най-добре звъннете и питайте как да постъпите, защото може да има вариант тя да ви прегледа на 3-5 ден, а не да чакате още един цикъл.
Успех, момичета!
*
Re: ИНВИТРО ПРИ Д-Р ВЛАДИМИРОВ
« Отговор #272 -: Август 03, 2009, 15:36:01 pm »
 :bighug: :bighug: :bighug:
Стахотни сте!Какво щях да правя без вас :ask: :ask: :ask:!
*
Re: ИНВИТРО ПРИ Д-Р ВЛАДИМИРОВ
« Отговор #273 -: Август 05, 2009, 15:41:20 pm »
Д-р Димитрова ще е в клиниката от 24 август. Най-добре звъннете и питайте как да постъпите, защото може да има вариант тя да ви прегледа на 3-5 ден, а не да чакате още един цикъл.
Успех, момичета!
Извинявайте, но коя е Д-р Димитрова? Една слаба жена с къса пепелиаво-руса коса ли?

Защото докато чаках, чух че Д-р Благоева ще е на разположение през Август, а аз на нея вяра нямам. Нито с познания, нито с отношение към пациента ме е спечелила.
*
Re: ИНВИТРО ПРИ Д-Р ВЛАДИМИРОВ
« Отговор #274 -: Август 05, 2009, 15:43:35 pm »
Рина не такъв е живота, ние сме много.....
Всеки трябва да има шанс.
Приятелката ми ползва вече фонда за съжаление неуспешно,
и без да прави драма от това подаде пак.
Трудно и мъчително е чакането за всички.
А във Фонда повярвай ми работят много съвестни хора.



И при мен няма драма. Ако се наложи, ще взимам кредит. Целта си заслужава средствата.
*
Re: ИНВИТРО ПРИ Д-Р ВЛАДИМИРОВ
« Отговор #275 -: Август 05, 2009, 15:53:14 pm »
Коя е д-р Благоева?За коя клиника става въпрос??? :balk_159:
*
Re: ИНВИТРО ПРИ Д-Р ВЛАДИМИРОВ
« Отговор #276 -: Август 05, 2009, 17:06:15 pm »
Момичета, д-р Благоева и д-р Димитрова работят в клиниката на д-р Владимиров. И двете са отлични лекари и няма от какво да се притеснявате! Много са внимателни!

Рина74, щом не харесваш Благоева, отиди при Димитрова. Тя е много внимателна и можеш да я попиташ за всичко, което те интересува. Успех  :wink:


*

    rumi 84

  • ***
  • 215
  • Вярвам в чудесата!
Re: ИНВИТРО ПРИ Д-Р ВЛАДИМИРОВ
« Отговор #277 -: Август 05, 2009, 19:09:43 pm »
Д-р Димитрова е на работа от24.08 тя ме е преглеждала и е много внимателна и добра лекарка и аз щех да хода при нея но цикала ми се издьрпа малко напред от предвидената дата и затова ще го оставим за септември.Успех момичета и стискам палци всичко да мине добре.
*
Re: ИНВИТРО ПРИ Д-Р ВЛАДИМИРОВ
« Отговор #278 -: Август 06, 2009, 00:59:56 am »
Момичета, д-р Благоева и д-р Димитрова работят в клиниката на д-р Владимиров. И двете са отлични лекари и няма от какво да се притеснявате! Много са внимателни!

Рина74, щом не харесваш Благоева, отиди при Димитрова. Тя е много внимателна и можеш да я попиташ за всичко, което те интересува. Успех  :wink:

Д-р Благоева преглежда също и в клиника Св.Панталеймон, където между другото е работил и Д-р Владимиров. Случвало ми се е тя да ме преглежда там на задължителните прегледи осигурени от работодателя, както и когато съм имала оплавания.Просто е от лекарите, които ако не ги попиташ нещо конкретно, няма да направят опит да ти обяснят нещо извън въпроса ти. Но всеки си има предпочитания.

Аз пак да попитам, Д-р Димитрова е слаба жена с пепеляво-руса къса коса ли? Съжалявам, ако досаждам. Но ако трябва да пия нещо от предишен цикъл, е хубаво да не отлагам за края на септември.
*
Re: ИНВИТРО ПРИ Д-Р ВЛАДИМИРОВ
« Отговор #279 -: Август 06, 2009, 01:03:49 am »
Rina74 , не съм ходила в клиниката, но тук може да си разпознаеш лекарите:

http://www.ivf.bg/?p=42