0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: ИНВИТРО ПРИ Д-Р ВЛАДИМИРОВ
« Отговор #120 -: Февруари 13, 2009, 18:54:26 pm »
Zoya_pz, голяма сладурана е малката. :lol:
Да е жива и здрава, и нека още много момичета  осъществят мечтите си благодарение на доктора ни. :lol:
Re: ИНВИТРО ПРИ Д-Р ВЛАДИМИРОВ
« Отговор #121 -: Февруари 13, 2009, 21:23:41 pm »
Мерси момичета да ни е жив и здрав доктора и да зарадва всички с рожба
*
Re: ИНВИТРО ПРИ Д-Р ВЛАДИМИРОВ
« Отговор #122 -: Февруари 16, 2009, 12:19:32 pm »
аз не мога да го отворя този линк :(
*
Re: ИНВИТРО ПРИ Д-Р ВЛАДИМИРОВ
« Отговор #123 -: Февруари 16, 2009, 12:49:04 pm »
Да ти е жива и здрава дъщеричката. Следях  с интерес информацията за този нов метод, макар че аз не съм подходяща за него.
Нека още много момичета  осъществят мечтите си, без значение при кой доктор и по кой метод.
Re: ИНВИТРО ПРИ Д-Р ВЛАДИМИРОВ
« Отговор #124 -: Февруари 16, 2009, 14:18:42 pm »
това беше снимка от един конкурс сега са го анулирали за това не можеш да го отвориш
*
Re: ИНВИТРО ПРИ Д-Р ВЛАДИМИРОВ
« Отговор #125 -: Февруари 16, 2009, 14:40:20 pm »
Леле, каква е сладка малката бузанка! :D
Re: ИНВИТРО ПРИ Д-Р ВЛАДИМИРОВ
« Отговор #126 -: Февруари 17, 2009, 19:16:23 pm »
Здравейте, момичета,
на мен ми предстои среща с д-ра на 18 ден от цикъла след 2 ултразвука и пуснати хормони. Знаете ли дали толкова бързо би назначил стимулация - тоест дализа това ме вика сега, или за фоликуметрия?
*
Re: ИНВИТРО ПРИ Д-Р ВЛАДИМИРОВ
« Отговор #127 -: Февруари 17, 2009, 19:32:27 pm »
Нашият доктор по принцип вика няколко дни до седмица преди цикъл за преглед за задържани фоликули. След това ни вика пак в началото на цикъла. Но всичко е много индивидуално, зависи каква стимулация ще правиш и по какъв протокол. Желая ти успех!

Re: ИНВИТРО ПРИ Д-Р ВЛАДИМИРОВ
« Отговор #128 -: Февруари 17, 2009, 19:43:46 pm »
Благодаря ти за скоростния отговор, Душка, :)
а по колко време чакахте след първичния преглед, когато е пределно ясно, че единствения изход е икси? Месец, два , три ..или повече? Може би графика му е натоварен?
*
Re: ИНВИТРО ПРИ Д-Р ВЛАДИМИРОВ
« Отговор #129 -: Февруари 17, 2009, 20:26:13 pm »
Когато док ти каже да отидеш на преглед - просто отиваш.  :wink: Натоварен е, да, но не се чака с месеци.  :lol:

Re: ИНВИТРО ПРИ Д-Р ВЛАДИМИРОВ
« Отговор #130 -: Февруари 17, 2009, 23:19:54 pm »
Здравейте!
Искам и аз да споделя моите притеснения и много ще се радвам ако някой може да ми разясни нещата....Вече ми стана ясно,че Владимиров не е много разговорлив и затова и аз се притеснявам да у задавам въпроси....и още повече като знам колко е натоварен....Та извика ме той на няколко прегледа и при един от тях ми каза ,че започваме веднага стимулация, пусна ми и хормни и ми даде Гонал и за следващите дни. Стресирах се,защото не очаквах всичко да стане толкова бързо. Сега въобще не ми е ясно колко ще продължи стимулацията. Каза ми на третия ден,че имам три фуликула,които са още малки,но ще се образуват ли още???? Колко трябва да станат??? Кога ще е аспирацията??? Може да пиша и несвързано,но направо съм в шок...Извинявайте,ако ви губя времето с моите проблеми,но постоянно се ровя в нета и нищо не мога да разбера....може и да е от стреса :(
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: ИНВИТРО ПРИ Д-Р ВЛАДИМИРОВ
« Отговор #131 -: Февруари 17, 2009, 23:39:26 pm »
Сега въобще не ми е ясно колко ще продължи стимулацията. Каза ми на третия ден,че имам три фуликула,които са още малки,но ще се образуват ли още???? Колко трябва да станат??? Кога ще е аспирацията???

няма от какво да се шокираш, все пак, няма да ти правят мозъчна хирургия.  :D колкото по-спокойна си, толкова по-добре ще вървят нещата.

дали ще образуваш още фоликули, колко ще продължи стимулацията, кога ще ги аспирират - това ще покаже само времето. лекарят не е гадател в бъдещето и не може да предвиди как твоят организъм ще реагира на стимулацията. затова ще те гледа на УЗ неколкократно и ще преценява в движение дали да се увеличава, дали да се намалява дозата, кога да спира стимулацията, кога да прави аспирация и т.н.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

Re: ИНВИТРО ПРИ Д-Р ВЛАДИМИРОВ
« Отговор #132 -: Февруари 18, 2009, 20:21:40 pm »
Благодаря Ви много,момичета! Успокоихте ме много...и утре като отида няма да съм в невидение.....ще питам,ще питам и пак ще питам....е няма да се качвам на главата на док. Сега взех да мисля по-трезво :wink: и наистина си зависи от организма. Дано да стане от първия път,че втори незнам дали ще издържа. Целувки и късмет на всички :D
*
Re: ИНВИТРО ПРИ Д-Р ВЛАДИМИРОВ
« Отговор #133 -: Февруари 19, 2009, 10:04:03 am »
ellenichka, окторът наистина не е много разговорлив и е натоварен, но ако го попиташ нещо конкретно винаги ще ти обясни ясно и точно. Желая ти УСПЕХ!
*
Re: ИНВИТРО ПРИ Д-Р ВЛАДИМИРОВ
« Отговор #134 -: Февруари 19, 2009, 12:27:31 pm »
http://dnes.dir.bg/2009/02/19/news4026405.html

Честит Рожден ден!
*
Re: ИНВИТРО ПРИ Д-Р ВЛАДИМИРОВ
« Отговор #135 -: Февруари 19, 2009, 12:54:30 pm »
Честит рожден ден на малката Даная! :hbirth:
Re: ИНВИТРО ПРИ Д-Р ВЛАДИМИРОВ
« Отговор #136 -: Февруари 19, 2009, 13:23:33 pm »
Мерси момичета да ми е жива и здрава моята принцеса.Тези журналисти са толково бързи,докато се приберем и са пуснали статия
Re: ИНВИТРО ПРИ Д-Р ВЛАДИМИРОВ
« Отговор #137 -: Февруари 19, 2009, 16:07:59 pm »
Честит рожден ден на малката Даная!
Да расте здрава и умна малката принцеса за радост на мама и тате! :lol: :balk_16: :balk_12: :balk_19:
инвитро
« Отговор #138 -: Март 06, 2009, 17:01:26 pm »
Някои правил ли е инвитро при доктор владимиров ще сьм много благодарна ако ми отговорите и какво ще кажете за неговия екип които прави инвитро,  :)
*
Re: инвитро
« Отговор #139 -: Март 06, 2009, 19:25:48 pm »
Някои правил ли е инвитро при доктор владимиров ще сьм много благодарна ако ми отговорите и какво ще кажете за неговия екип които прави инвитро,  :)
Ами тя цялата тема е за инвитро при д-р Владимиров..... Мисля че доста изчерпателни мнения можеш да намериш тук - както позитивни, така и негативни. Какво повече искаш да разбереш?