0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: ИНВИТРО ПРИ Д-Р ВЛАДИМИРОВ
« Отговор #40 -: Ноември 26, 2008, 09:01:05 am »
етерна, не се разстройвай, довери се на доктора, той знае наистина кое е по-добре :)
все пак и те са хора, работят 7 дни в седмицата по 12-14 часа.
Преди 3г. по това време и аз реагирах така като ми каза, че ще започнем следващата процедура март (имах едно неуспешно инвитро на ЕЦ октомври-ноември), нямах търпение, исках всичко сега и веднага, на секундата да продължим. Нямах избор, чакахме си, но знаех че ще успеем, защото му вярвам безрезервно и бях убедена, че ще направи най-доброто :)
Благодарение на неговите буквално денонощни грижи имам една беля на 25м. и живот и здраве март още една  :)
желая ти успех от сърце и се радвай на идващите празници, а март не е никак далеч :D
*
Re: ИНВИТРО ПРИ Д-Р ВЛАДИМИРОВ
« Отговор #41 -: Ноември 26, 2008, 09:23:38 am »
Стефи, притеснява ме фактът, че съм на 38 и с намален яйчников резерв. И все пак каквото Бог реши!!!
Съжденията  лош - добър, прав - грешен, умен - тъп, добро - зло не отразяват истината, не са истинни, защото това са частични гледни точки.Това е погледът на егото - то осъжда според това както на него му се иска да бъде и както му е изгодно в момента. Затова може би си забелязал, приятелю мой, че понякога една и съща ситуация я осъждаш като добра а в друг момент като лоша. Онзи който съди е егото.Твоята същност не познава такова нещо като съденето, защото нейният поглед е цялостен. Iamtheway
*
Re: ИНВИТРО ПРИ Д-Р ВЛАДИМИРОВ
« Отговор #42 -: Ноември 26, 2008, 09:27:19 am »
така е, разбирам те, но при положение че той е преценил, че за 3м. няма да се влошат нещата, довери му се :)
*

    nimika

  • *
  • 3357
  • Да сме усмихнати , добри и слънчеви!
Re: ИНВИТРО ПРИ Д-Р ВЛАДИМИРОВ
« Отговор #43 -: Ноември 26, 2008, 10:46:00 am »
етерна--не  се  разстрвойвай- първо  доктора  наистина  е много натоварен , второ -три месеца ще  минат  бързо -ще  видиш  и наистина  щом  преценя така -довери му се  .
И не настроивай отрицателно и негативно-всичко искаме   да стане бързо ,ама  няма как.Минала съм през това и знам какво ти е  -аз  от година и половина посещавам най-редовно клиниката  и  все нещо се обърква / кисти,херпеси /  и  не можем да започнем   дори процедурата.
Успех .


*
Re: ИНВИТРО ПРИ Д-Р ВЛАДИМИРОВ
« Отговор #44 -: Ноември 26, 2008, 11:35:34 am »
eterna,
пожелавам ти много бързо да ти минат трит месеца до процедурата и най-вече да е успешна!!! :D
*
Re: ИНВИТРО ПРИ Д-Р ВЛАДИМИРОВ
« Отговор #45 -: Ноември 26, 2008, 11:37:07 am »
Етерна,пролетта е благодатно време за арт процедури но наистина не е приятно отлагането с няколко месеца особенно ако си притиснат от времето, аз много добре те разбирам.нямаше ли възможност да изтеглите процедурата по-рано,имаше ли място за преговаряне или доктора беше катигоричен.
Аз съм при него от близо две години,никога не е отклонявал желанието ми за инсеминация или инвитро във срокове които са ми удобни,чесно казано сега малко съм притеснена щото ми предстои ходене а както разбирам /не съм била в клиниката от 6 месеца/графика е още по-натоварен.колкото до часовете-аз ползвах такъв само за първоначален преглед,после все без час,обаждам му се, той казва ела, чакам си........ не знам , дано да не се сблъскам с първия му отказ.
Но наистина щом е казал март значи няколко месеца не са от значение поне за това трябва да си спокойна.желая ти от все сърце успех.ние от напреднала възраст чакаме с нетърпение хубави новини :D
п.с
*
Re: ИНВИТРО ПРИ Д-Р ВЛАДИМИРОВ
« Отговор #46 -: Ноември 26, 2008, 15:01:46 pm »
и аз съм от щастливите мами с бебенце благодарение на д-р Владимиров и целия му екип. Едва ли има по-добър избор от неговата клиника. Желая ти успех!
Re: ИНВИТРО ПРИ Д-Р ВЛАДИМИРОВ
« Отговор #47 -: Ноември 26, 2008, 16:19:19 pm »
здравей почти адашке (по ник :) ). довери се на мнението на д-р Владимиров, той си знае работата. и аз чаках почти половин година за инвитрото, бях се настроила да е през октомври (ноември), но се наложи да изчакам. направихме го през март и на Благовещение видях положително бета ЧХГ. пожелавам ти същия успех.
@ целува всички във форума и им желае щастие



http://www.bgphoto.net/Arabidopsis/
http://s9.bg.bitefight.org/c.php?uid=69366
*
Re: ИНВИТРО ПРИ Д-Р ВЛАДИМИРОВ
« Отговор #48 -: Ноември 26, 2008, 17:56:25 pm »
Благодаря на всички за куража, който ми давате! Наистина не съм въодушевена след тази първа среща. Надявам се втората да не е такава. За персонала общо не мога да говоря, но от срещата ми със една от рецепционистките (или секретарките)не мога да кажа, че беше любезна. Но това разбира се не е проблем. Там съм заради Доктора,не заради някаква си рецепционистка. Друго, което видях бяха една доста голяма група момичета, чакащи без час (разбира се не по свое желание), броейки коя преди кого е и коя след кого е. Но какво да се прави...това е България. Щом си на зор - чакаш. Не че в другите клиники не е така. Ще чакаме, щом няма друг начин... Дано доктора си заслужава. Но пък докато чаках, дойде да се похвали един току-що станал татко. Ето това пожелавам на всички чакащи.
Съжденията  лош - добър, прав - грешен, умен - тъп, добро - зло не отразяват истината, не са истинни, защото това са частични гледни точки.Това е погледът на егото - то осъжда според това както на него му се иска да бъде и както му е изгодно в момента. Затова може би си забелязал, приятелю мой, че понякога една и съща ситуация я осъждаш като добра а в друг момент като лоша. Онзи който съди е егото.Твоята същност не познава такова нещо като съденето, защото нейният поглед е цялостен. Iamtheway
*
Re: ИНВИТРО ПРИ Д-Р ВЛАДИМИРОВ
« Отговор #49 -: Ноември 26, 2008, 18:16:00 pm »
Мисля, че знам как се чустваш.Горе главата, ще имаш време да се възстановиш по-добре физически и психически от предишните неуспехи и разочарования.Аз направих два опита с пауза 3месеца, от страх да не се влошат нещата при мен/ИЯР/,но бях съкрушена и изморена след тях.Сега почивам 6-ти месец и се чуствам супер, по-силна от всякога.
До следващата ти дата ще вземаш ли някакви медикаменти, ще следите ли нещата с док.?
Желая ти късмет!!!!!
*
Re: ИНВИТРО ПРИ Д-Р ВЛАДИМИРОВ
« Отговор #50 -: Ноември 26, 2008, 19:29:07 pm »
но от срещата ми със една от рецепционистките (или секретарките)не мога да кажа, че беше любезна.  Там съм заради Доктора,не заради някаква си рецепционистка. Друго, което видях бяха една доста голяма група момичета, чакащи без час  броейки коя преди кого е и коя след кого е.
Не мисля че си права,аз съм пациентка на Владимиров от 1 година,имам направини 3 инсета и 2 иксита при него и моето мнение за целия персонал и док е много добро.Не си спомням някога някой да се е държал нелюбезно с пациентките.А голямата група момичета които си споменала е най вероятно , от чакащите за стимулация.За да ти е по ясно ще обясня,първи минават тези които са за стимулация те идват по рано сутрин и обикновено след тях минават всички останали които са с час за 1 преглед или просто за пореден преглед.В която и клиника да отидеш навсякаде се чака,така че въоръжи се с търпение и дано си заслужава!Късмет!
« Последна редакция: Ноември 26, 2008, 19:34:06 pm от tanj74 »
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: ИНВИТРО ПРИ Д-Р ВЛАДИМИРОВ
« Отговор #51 -: Ноември 26, 2008, 19:38:21 pm »
във всяка клиника, пациентките, които са в текуща процедура, идват без час. просто е невъзможно да си записваш час предварително, когато не може да се прогнозира кое, кога и как ще се случи с организма им по време на цикъла. това би трябвало да е ясно.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
Re: ИНВИТРО ПРИ Д-Р ВЛАДИМИРОВ
« Отговор #52 -: Ноември 26, 2008, 19:45:20 pm »
във всяка клиника, пациентките, които са в текуща процедура, идват без час. просто е невъзможно да си записваш час предварително, когато не може да се прогнозира кое, кога и как ще се случи с организма им по време на цикъла. това би трябвало да е ясно.
Това ми е ясно, Джем. Просто не мисля, че трябва да е така...но това са просто празни мисли на един празен човек....
Съжденията  лош - добър, прав - грешен, умен - тъп, добро - зло не отразяват истината, не са истинни, защото това са частични гледни точки.Това е погледът на егото - то осъжда според това както на него му се иска да бъде и както му е изгодно в момента. Затова може би си забелязал, приятелю мой, че понякога една и съща ситуация я осъждаш като добра а в друг момент като лоша. Онзи който съди е егото.Твоята същност не познава такова нещо като съденето, защото нейният поглед е цялостен. Iamtheway
Re: ИНВИТРО ПРИ Д-Р ВЛАДИМИРОВ
« Отговор #53 -: Ноември 26, 2008, 20:00:50 pm »
но от срещата ми със една от рецепционистките (или секретарките)не мога да кажа, че беше любезна.  Там съм заради Доктора,не заради някаква си рецепционистка. Друго, което видях бяха една доста голяма група момичета, чакащи без час  броейки коя преди кого е и коя след кого е.
Не мисля че си права,аз съм пациентка на Владимиров от 1 година,имам направини 3 инсета и 2 иксита при него и моето мнение за целия персонал и док е много добро.Не си спомням някога някой да се е държал нелюбезно с пациентките.
Ами, аз пък ще ти кажа, че русата особа например, тази, при която се плащат изследванията, нямаше случай, в който да се държи любезно. През повечето време присвива устни и върти очи, все едно й разваляш деня с присъствието си. По принцип - за парите, които се плащат по репродуктивните клиники, мисля, че девойките могат да си дадат малко повечко зор - да следят за реда на пациентките, да обясняват какво се случва, какво следва, а не да спорят кой, по дяволите, е наред днес да ти махне абоката (при мен им отне 30 минути да решат този грандиозен проблем).
Мненията, които изразявам в този форум, са мои лични мнения, без претенции да бъдат единствената и неоспорима истина. Понякога си позволявам да цитирам и други хора, което специално упоменавам.

*
Re: ИНВИТРО ПРИ Д-Р ВЛАДИМИРОВ
« Отговор #54 -: Ноември 26, 2008, 20:25:05 pm »
Ами, аз пък ще ти кажа, че русата особа например, тази, при която се плащат изследванията, нямаше случай, в който да се държи любезно.  По принцип - за парите, които се плащат по репродуктивните клиники, мисля, че девойките могат да си дадат малко повечко зор - да следят за реда на пациентките, да обясняват какво се случва, какво следва, а не да спорят кой, по дявол е наред днес да ти махне абоката (при мен им отне 30 минути да решат този грандиозен проблем).
Мислиш ли, че при направени толкова много процедури и при толкова много посещения в клиниката нямам наблюдения или ще пиша неща които не отговарят на истината?Русата за която говориш се казва Светла-много готина мадама,на мен само ми е помагала.Записа ми безплатен час при мамолог,как да се оплача? А акушерките не са длъжни да следят кой след кой влиза и да въдворяват ред,за тази работа си има реципционистка,като влезаш и отидеш до рецепцията ти вадят папката и по ред те викат в кабинета нали знаеш?А това дето пишеш за абоката просто ми е много чудно,не ми се е случвало подобно нещо никога.Не ми се спори по темата и мисля да не спамя повече.Късмет!
*
Re: ИНВИТРО ПРИ Д-Р ВЛАДИМИРОВ
« Отговор #55 -: Ноември 26, 2008, 20:30:55 pm »
Cambozzola, усещането на всеки човек за любезност е субективно. Но форумът е за да споделяме и изразяваме мнение. Дано ни разберат доволните момичета! На мен май прекалено много ми се иска да живея в 21 век, в това ми е проблемът. Напълно съм съгласна с теб, че човек когато дава, трябва и да получава. И когато не получи, да не се притеснява да иска, а не да се пита дали не иска много! Уважението към личността ти, неприкосновеноста на личните ти данни и усилието да ти бъдат в услуга и полезни за теб са основни изисквания към т.нар администрация.
Таня, моля те сподели какво точно трябва да направим за да имаме благоволението на персонала.
« Последна редакция: Ноември 26, 2008, 20:36:03 pm от eterna »
Съжденията  лош - добър, прав - грешен, умен - тъп, добро - зло не отразяват истината, не са истинни, защото това са частични гледни точки.Това е погледът на егото - то осъжда според това както на него му се иска да бъде и както му е изгодно в момента. Затова може би си забелязал, приятелю мой, че понякога една и съща ситуация я осъждаш като добра а в друг момент като лоша. Онзи който съди е егото.Твоята същност не познава такова нещо като съденето, защото нейният поглед е цялостен. Iamtheway
Re: ИНВИТРО ПРИ Д-Р ВЛАДИМИРОВ
« Отговор #56 -: Ноември 26, 2008, 21:21:26 pm »
tanj74, не мисля, че има смисъл да скачаш така, аз уважавам правото ти да смяташ русото за чудесен човек, което не е моето мнение обаче. Съжалявам, ако те ядосвам, не съм казала, че не казваш твоята истина. Също така смятам обаче, че всеки има право да харесва или не харесва един лекар, рецепционист, лаборант и въобще целият персонал на една клиника или заведение. Зависи от много неща, при мен например имаше инциденти, които вероятно не са се случвали на никой друг и аз съм изключително разочарована от персонала на тази клиника - давам си сметка, че може да е въпрос на лош късмет, но за мен е факт и е повлияло мнението ми . При теб, явно, нещата са се развили по друг начин - няма проблем.
Етерна е права - ние имаме право да изискваме определено отношение и го правим. Ако ти си доволна от това, което получаваш, ок. Но тук влизат и други момичета, които тепърва ще правят своя избор. Смятам, че никой няма да пострада, ако прочете и отрицателни, и положителни мнения за една клиника - от там насетне може да направи своя информиран избор. Също така не смятам, че това е спам - обсъждаме темата "Ин витро при Владимиров" и всеки се изказва по нея.
Мое мнение, не само за тази клиника е, че не е работа на пациентките да си следят реда (да, наистина в някои от случаите рецепционистката ме викаше, но имаше и случаи, преди да започна стимулацията, в които се оказваше, че всеки сам си следи реда - нещо, за което не бях уведомена). Принципно имам и други забележки, пак така - по отношение не само на тази клиника и не виждам защо трябва да се примиряваме с това. Не става въпрос за неизбежното чакане. Става въпрос за случаите, в които очевидно времето на пациентите не се уважава и е въпрос на по-добра организация, за да ни се спестят някои часове в чакане - в крайна сметка някои от нас висят по клиники от години и ни е невъзможно за всяко нещо да взимаме отпуск. Има неща, които могат да бъдат направени по-добре, и не виждам защо пък да не се положи усилието.
Поздрави!
П.П.: Между другото, на всички записваха безплатен час за мамолог, било част от процедурата - дочух го, когато си правех кръвният тест за бременност; на мен никой не се сети да ми запише такъв час, нищо, че ми се е полагал.
« Последна редакция: Ноември 26, 2008, 22:24:14 pm от cambozzola »
Мненията, които изразявам в този форум, са мои лични мнения, без претенции да бъдат единствената и неоспорима истина. Понякога си позволявам да цитирам и други хора, което специално упоменавам.

*
Re: ИНВИТРО ПРИ Д-Р ВЛАДИМИРОВ
« Отговор #57 -: Ноември 26, 2008, 22:15:31 pm »
Искам да питам дали Клиника "София" (д-р Владимиров) работи със здравната каса и в какви направления?
Съжденията  лош - добър, прав - грешен, умен - тъп, добро - зло не отразяват истината, не са истинни, защото това са частични гледни точки.Това е погледът на егото - то осъжда според това както на него му се иска да бъде и както му е изгодно в момента. Затова може би си забелязал, приятелю мой, че понякога една и съща ситуация я осъждаш като добра а в друг момент като лоша. Онзи който съди е егото.Твоята същност не познава такова нещо като съденето, защото нейният поглед е цялостен. Iamtheway
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: ИНВИТРО ПРИ Д-Р ВЛАДИМИРОВ
« Отговор #58 -: Ноември 26, 2008, 22:19:10 pm »
във всяка клиника, пациентките, които са в текуща процедура, идват без час. просто е невъзможно да си записваш час предварително, когато не може да се прогнозира кое, кога и как ще се случи с организма им по време на цикъла. това би трябвало да е ясно.
Това ми е ясно, Джем. Просто не мисля, че трябва да е така...но това са просто празни мисли на един празен човек....

явно не ти е ясно. просто физически не е възможно, като влезеш веднъж в процедура, да се знае предварително кога ще се наложи да те видят на ултразвук и да ти коригират дозите на стимулацията, че да можеш да си запишеш час предварително. това се решава от днес за утре, образно казано! а часове в тия клиники няма свободни от днес за утре, както предполагам си разбрала.
затова, на повечето места е въведена такава организация - пациенти в стимулация се преглеждат в едни часове, а пациенти за първичен преглед и други процедури - в друг часови диапазон, като те имат записани предварително часове.

ти си чакала сигурно няколко месеца за първичния си преглед, нали? е, ако след него докторът каже - искам те на 2-ри ден от МЦ за УЗ, на 10-ти ден от МЦ за хидротубация и т.н. - какви часове ще записваш, след като часовете са заети отдавна? отиваш и чакаш на място.

това е естеството на работата, неизбежно е и не е въпрос на организация.

колкото до въпроса ти за ЗК - работи, но възможностите са ограничени. по ЗК имаш право на 2 прегледа от гинеколог и на едни хормони.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*

    nimika

  • *
  • 3357
  • Да сме усмихнати , добри и слънчеви!
Re: ИНВИТРО ПРИ Д-Р ВЛАДИМИРОВ
« Отговор #59 -: Ноември 27, 2008, 11:04:22 am »
четох ,четох  -викам  си няма да  пиша-ама не  се стърпявам  :wink:
Темата  за организацията  в клиниките  е обсъждана  на друго място  надълго и нашироко ...
Така  -и аз като отидох за  първи път на преглед  с дълго чакан записан час  ,чаках  за преглед  -има няма час и половина и бях  се доста  изнервила.След първата среща някак си д-ра не  ме грабна  ,малко разочарована  се почуствах  -сякаш си мислех хоп - и след седмица ще  съм бременна .Ама  хубавите работи стават  бавно -купища изследвания и отлагания.
После  свикнах  и съвсем спокойно и безропотно  си сядам и чакам реда  -година и половина все така.
Когато започнахме процедура и аз  бях в групата   на тези ,които не чакат  ,а ме викат  много бързо ...

За персонала -смятам че  е изключително любезен и мил - при всяко вземане  на кръв   или поставяне на инжекция  ,подхождат с  такова внимание  и  сърдечност ,че  аз  нямам никакви забележки.

Може  би наистина с реда  на идване  в клиниката  трябва да се направи нещо-защото особено тези ,които нямат  папки на място  ,чакат и незнаят коя след кого е ,а от рецепцията  незнаят  този ред.И става  малко объркване  .

eterna- аз  в  този ден  бях  в клиниката  -незнам дали сме се засекли  ,при  няколко часовото ми чакане ,но  не само един татко  дойде  да почерпи-бяха двама и една мама  дойде    да се похвали ...така че  хубавото предстои.

Дай си време  да  свикнеш  с д-ра  -писах ти ,че моето  с него не беше  любов от пръв поглед ,ама вече ми знае  " и кътните  зъби ".Аз не се чуствам особено комфортно с него-така и не успява  да ме "грабне' и завладее   - разлчини натури и възприятия сме очевидно,но това не ми пречи  да му се доверя  - и да вярвам ,че един ден ще плача и ще  му благодая  от радост .

Някъде бях прочела  едно момиче да казва ,че "желае на друго д-ра никога да не я  запомня и научава  и помни-така  бързо да успее  с процедурата "- какво  хубаво от това   :wink:
« Последна редакция: Ноември 27, 2008, 11:06:50 am от nimika »