0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: ИНВИТРО ПРИ Д-Р ВЛАДИМИРОВ
« Отговор #160 -: Март 25, 2009, 19:08:32 pm »
и на мен никой не ми се е обаждал, говорех с д-р Владимиров и казаха че до седмица ще ми се обадят
*
Re: ИНВИТРО ПРИ Д-Р ВЛАДИМИРОВ
« Отговор #161 -: Март 25, 2009, 21:05:19 pm »
Вие момичета пациентки ли сте на д-р Владимиров? Защото и аз им звънях за да се запиша в списъка с чакащи за фонда,но ми отговориха,че ще ми се обадят до края на април. Дали защото,попитаха  ме посещавала ли съм ги досега,а аз не съм,а на вас ще се обадят след седмица?
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: ИНВИТРО ПРИ Д-Р ВЛАДИМИРОВ
« Отговор #162 -: Март 25, 2009, 21:51:32 pm »
ами нормално е това, pepssi.
ти не си още пациентка, не си прегледана, не им е познат твоя случай и дали си за инвитро... клиниките не са просто пощенски кутии, чрез които да стигнеш до фонда.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

Re: ИНВИТРО ПРИ Д-Р ВЛАДИМИРОВ
« Отговор #163 -: Март 25, 2009, 23:05:07 pm »
pepssi,да пациентка съм на д-р Владимиров, имам два опита при него.
Re: ИНВИТРО ПРИ Д-Р ВЛАДИМИРОВ
« Отговор #164 -: Април 02, 2009, 23:44:44 pm »
Аз сутринта се обадих в клиниката, за всеки случай :-) и ми казаха направо да отида. Но се оказа че ми трябва спермограма от друга лицензирана клиника и нов фсх. Спермограмите ни от предишното място не важат. А пък аз не съм изследвала изобщо фсх?!?!? Имам едно икси и неуспех със замразени, без да имам изследван фсх. Ще направиме изследванията и чак тогава ще кандидатствам - дано не отнеме много време цялата работа по документацията...
Re: ИНВИТРО ПРИ Д-Р ВЛАДИМИРОВ
« Отговор #165 -: Април 05, 2009, 13:22:29 pm »
harmony, е как почнахте ИКСИ, без да пуснете хормони преди това?  8O
Мненията, които изразявам в този форум, са мои лични мнения, без претенции да бъдат единствената и неоспорима истина. Понякога си позволявам да цитирам и други хора, което специално упоменавам.

Re: ИНВИТРО ПРИ Д-Р ВЛАДИМИРОВ
« Отговор #166 -: Април 05, 2009, 20:11:57 pm »
Ами за първото икси имам изследвани много хормони, но явно точно фсх няма :ask:  и аз не знам как така - останах много изненадана като ми казаха... Но днес ми дойде и решихме с мъжа ми да направиме втори опит този цикъл. Ако стигнеме до трети опит, тогава вече ще кандидатстваме - няма как...
Re: ИНВИТРО ПРИ Д-Р ВЛАДИМИРОВ
« Отговор #167 -: Април 05, 2009, 20:31:35 pm »
Разбирам. Аз помислих, че въобще не сте пускали хормони, явно не съм разбрала. Успех ти желая!
Мненията, които изразявам в този форум, са мои лични мнения, без претенции да бъдат единствената и неоспорима истина. Понякога си позволявам да цитирам и други хора, което специално упоменавам.

*

    rumi 84

  • ***
  • 215
  • Вярвам в чудесата!
Re: ИНВИТРО ПРИ Д-Р ВЛАДИМИРОВ
« Отговор #168 -: Април 06, 2009, 23:27:20 pm »
И аз  сьм пациентка на д-р Владимиров тои е страхотен човек и много добьр специалист днес аз бях в клиника за документите за фонда и си ги пододох но там ми казаха че те ще се обадат дали ще отпуснат парите за инвитро има некои от клиниката на Владимиров да си е подал документите
*
Re: ИНВИТРО ПРИ Д-Р ВЛАДИМИРОВ
« Отговор #169 -: Април 07, 2009, 00:10:02 am »
Има, има...
Съжденията  лош - добър, прав - грешен, умен - тъп, добро - зло не отразяват истината, не са истинни, защото това са частични гледни точки.Това е погледът на егото - то осъжда според това както на него му се иска да бъде и както му е изгодно в момента. Затова може би си забелязал, приятелю мой, че понякога една и съща ситуация я осъждаш като добра а в друг момент като лоша. Онзи който съди е егото.Твоята същност не познава такова нещо като съденето, защото нейният поглед е цялостен. Iamtheway
*

    rumi 84

  • ***
  • 215
  • Вярвам в чудесата!
Re: ИНВИТРО ПРИ Д-Р ВЛАДИМИРОВ
« Отговор #170 -: Април 07, 2009, 21:14:40 pm »
Добре ще е много хубаво ако подаржаме вразка,Казаха ли ви от фонда кога ще се разбере дали ще си одобрен от фонда за безплатно инвитро,УСПЕХ НА ВСИЧКИ МОМИЧЕТА С ПОЖЕЛАНИЯ ТОВА ДА ИМ СЕ СБЬДНЕjavascript:void(0);javascript:void(0);
Re: ИНВИТРО ПРИ Д-Р ВЛАДИМИРОВ
« Отговор #171 -: Април 08, 2009, 21:55:23 pm »
Здравейте!
И аз съм пациентка на Владимиров.Искам да ви попитам като отидете в клиниката бързо ли ви подготвят документите за да мога да си ги подам същия ден? Последния път се разбрахме да си пусна само FSH и да отида.Всички декларации те ли ги дават и моя съпруг ще трябва ли да е с мен?
Благодаря и късмет на всички!
 
Re: ИНВИТРО ПРИ Д-Р ВЛАДИМИРОВ
« Отговор #172 -: Април 08, 2009, 22:23:02 pm »
Дези, здравей. Да бързо става подготвянето на документите ще се справиш същия ден да ги подадеш в фонда.Носи си новото FSH а декларациите те ще ти ги дадат и съпруга ти трябва да е с теб да се подпише на тях, също така и трябва копия на личните карти.
Re: ИНВИТРО ПРИ Д-Р ВЛАДИМИРОВ
« Отговор #173 -: Април 09, 2009, 17:43:11 pm »
Благодаря Яница! Успех!
 
*

    rumi 84

  • ***
  • 215
  • Вярвам в чудесата!
Re: ИНВИТРО ПРИ Д-Р ВЛАДИМИРОВ
« Отговор #174 -: Април 09, 2009, 18:08:24 pm »
Здравеите тряба да носите и акт за брак ако имате не е задалжително но в декларацията има да се напише кои номер е,Иначе бьрзо става подаването на документите за фонда,Успех на всички
*

    norma

  • **
  • 88
  • обичайте се
Re: ИНВИТРО ПРИ Д-Р ВЛАДИМИРОВ
« Отговор #175 -: Април 13, 2009, 16:46:56 pm »
Хеи и аз си ги подадох миналата седмица...казаха ми 4е до мессец ще ми се обадят да ми кажат дали да одобрени и колко пари ще са отпуснати....казаха ми 4е 100% НЯМА ДА ИМА ЗА НИКОИ...но дано да се задвижат нещата:)))хаиде деистваите моми4ета 4е аз бях към 400 стотния номер....успех на всички:)))
Re: ИНВИТРО ПРИ Д-Р ВЛАДИМИРОВ
« Отговор #176 -: Април 21, 2009, 14:45:08 pm »
 Здравейте момичета,аз до сеаг не съм била пациент на д-р Владимиров ,но смятам да стана,направи ми впечатление един от въпросите в тази листа коята е желателно да се попълни.Искат да се попълнят предишните партйори,за какво им е за мен това е простотия неможе ли да не се попълва мъжът ми направо откачи като го видя,дали има голямо значение дали точно това ще бъде попълнено? Само да не се засегне някой не обиждам клиниката или докито просто искам да знам.
 Благодаря от сърце на всички който ще ми дадът одговор.
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*
Re: ИНВИТРО ПРИ Д-Р ВЛАДИМИРОВ
« Отговор #177 -: Април 21, 2009, 15:14:01 pm »
iskra.p.dimitrova можеш и да не попълваш въпросника.На първия преглед док ще те разпита подробно и ще си води бележки.Така, че не се притеснявай.Късмет!
Re: ИНВИТРО ПРИ Д-Р ВЛАДИМИРОВ
« Отговор #178 -: Април 21, 2009, 15:27:21 pm »
 Благодаря  :bighug:,а някоя от вас правила ли е ин витро матурация при него,аз това мисля да правя.
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*
Re: ИНВИТРО ПРИ Д-Р ВЛАДИМИРОВ
« Отговор #179 -: Април 24, 2009, 13:14:27 pm »
Благодаря  :bighug:,а някоя от вас правила ли е ин витро матурация при него,аз това мисля да правя.
Аз също мисля да правя ин витро матурация при д-р Владимиров.Чакам около 28-ми този месец да ми дойде цикъла и започваме.При вас какъв е проблема,ако искаш пиши на личния.