0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    big_eyes

  • ***
  • 432
  • Само преживените неща са истински разбрани.
Re: ИНВИТРО ПРИ Д-Р ВЛАДИМИРОВ
« Отговор #100 -: Януари 22, 2009, 13:38:42 pm »
sne_do, трансферът на замразени ембриони е 290 лв.

а колко струва самото замразяване
Има три неща, които възрастните могат да научат от децата: да бъдат радостни без повод, винаги да са заети с нещо и да се стремят с всички сили към това, което желаят. Паулу Коелю
Хубав-Рошав
*
Re: ИНВИТРО ПРИ Д-Р ВЛАДИМИРОВ
« Отговор #101 -: Януари 22, 2009, 14:04:09 pm »
big_eyes, мился че е около 900лв., но за съжаление не съм сигурна. Ние нямахме вече финансова възможност и не замразихме. Но доколкото си спомням доктора ни беше казал 900лв.
*
Re: ИНВИТРО ПРИ Д-Р ВЛАДИМИРОВ
« Отговор #102 -: Януари 22, 2009, 14:22:15 pm »
И на нас ни казаха че е 900лв замръзяването, за съжеление нямаше какво да зъмразяваме.
*

    big_eyes

  • ***
  • 432
  • Само преживените неща са истински разбрани.
Re: ИНВИТРО ПРИ Д-Р ВЛАДИМИРОВ
« Отговор #103 -: Януари 22, 2009, 14:47:55 pm »
мерси, момичета, но има ли значение какъв период от време ще продължи това замразяване
Има три неща, които възрастните могат да научат от децата: да бъдат радостни без повод, винаги да са заети с нещо и да се стремят с всички сили към това, което желаят. Паулу Коелю
Хубав-Рошав
*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Re: ИНВИТРО ПРИ Д-Р ВЛАДИМИРОВ
« Отговор #104 -: Януари 22, 2009, 15:21:19 pm »

Паметта ми в момента ми изневерява :oops:, дано не бъркам!
Сумата 900 се получава 660 замразяване + 240 съхранение за една година.
Просто малкия спи при документацията и не мога да бъда по-точна.
Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
Re: ИНВИТРО ПРИ Д-Р ВЛАДИМИРОВ
« Отговор #105 -: Януари 22, 2009, 16:34:25 pm »
Здравейте,
замразяването за първата година е 900,00лв.За всяка следваща е 220,00лв./поне за сега/Ние платихме вече за втората година.


*
Re: ИНВИТРО ПРИ Д-Р ВЛАДИМИРОВ
« Отговор #106 -: Януари 22, 2009, 21:17:13 pm »
Ние нямахме вече финансова възможност и не замразихме. Но доколкото си спомням доктора ни беше казал 900лв.
Плаче ми се като чета такива постове! Скапана държава!
Съжденията  лош - добър, прав - грешен, умен - тъп, добро - зло не отразяват истината, не са истинни, защото това са частични гледни точки.Това е погледът на егото - то осъжда според това както на него му се иска да бъде и както му е изгодно в момента. Затова може би си забелязал, приятелю мой, че понякога една и съща ситуация я осъждаш като добра а в друг момент като лоша. Онзи който съди е егото.Твоята същност не познава такова нещо като съденето, защото нейният поглед е цялостен. Iamtheway
*
Re: ИНВИТРО ПРИ Д-Р ВЛАДИМИРОВ
« Отговор #107 -: Януари 23, 2009, 00:47:45 am »
Ние нямахме вече финансова възможност и не замразихме. Но доколкото си спомням доктора ни беше казал 900лв.
Плаче ми се като чета такива постове! Скапана държава!
:balk_144:  Жалко ,че държавата вместо да ни помага , ни бута надолу и само надолу!
*
Re: ИНВИТРО ПРИ Д-Р ВЛАДИМИРОВ
« Отговор #108 -: Януари 23, 2009, 19:09:53 pm »
Много съм доволна от неговото отношение.
Re: ИНВИТРО ПРИ Д-Р ВЛАДИМИРОВ
« Отговор #109 -: Януари 24, 2009, 12:01:46 pm »
Тъй като и аз посещавам Владимиров, реших да се включа. Избрах го след дълго лутане и го препочетох дори пред Стаменов, който несъмнено е добър специалист. Но въпреки по-добрите му комуникативни способности, при него се чуствах като на конвейр /опитваше се да показва, че те помни ама не му се отдаваше, пък и не разбирам защо изобщо трябва да ме помни/. За чакането - при Стаменов е по-лошо въпреки че там ти дават час, което още повече ме изнервя като знам, че часът ми е минал преди 3 часа. Прегледа траеше около 2 мин и викат следващия още преди да си излязла от кабинета. При другите лекари, при които съм била, не съм чакала ама няма да обяснявам що за специалисти са били. Владимиров не е от най-приветливите и честно казано малко ме притеснява, затова и препочтиам, когато може да ходя с мъжа си, който е по-общителен и лесно грабва всички. Да не забравяме, че понякога тяхното присъствие се и налага. Естествено не подкрепям един мъж да седи на столчето докато жените седят прави. Понякога и аз съм ставала, за да отстъпя място.
Re: ИНВИТРО ПРИ Д-Р ВЛАДИМИРОВ
« Отговор #110 -: Февруари 07, 2009, 11:48:20 am »
Здравейте момичета, да се включа и аз.Имам час за средата на Март.Тогава ще е първата ми срешта с доктора.Имам едно неуспешно инвитро през 2006г.Дано вече сам попаднала на точния лекар.От 2000г.е нащо ходене по мъките.Желая на всички успех :P 
*
Re: ИНВИТРО ПРИ Д-Р ВЛАДИМИРОВ
« Отговор #111 -: Февруари 08, 2009, 15:04:49 pm »
Здравей bisko72! Пожелавам ти успешна процедура! :D
*

    sneki97

  • *
  • 36
  • това което не ме убива , ме прави по силна
Re: ИНВИТРО ПРИ Д-Р ВЛАДИМИРОВ
« Отговор #112 -: Февруари 08, 2009, 19:44:21 pm »
Здравейте момичета, да се включа и аз.Имам час за средата на Март.Тогава ще е първата ми срешта с доктора.Имам едно неуспешно инвитро през 2006г.Дано вече сам попаднала на точния лекар.От 2000г.е нащо ходене по мъките.Желая на всички успех :P 
   Здравей disko72,аз съм със същия проблем имам час при др.Владимиров за началото на март и ми е са първи път надявам се и аз най после да съм попаднала на правилният доктор.Пожелавам ти успех и дано имаме късмет и двете :balk_602: голямо ходене по мъките беше до сега. :youwoman:
Re: ИНВИТРО ПРИ Д-Р ВЛАДИМИРОВ
« Отговор #113 -: Февруари 12, 2009, 22:21:44 pm »
Здравейте момичета,нека и аз споделя за дрВладимиров той е невероятен човек благодарение на него сега имам прекрасна дъщеричка,която на 19 02 ще стане на годинка :D тя е резултат от инвитро-матурация Пожелавам на всички да изпитате тази голяма радост да станете мамчета,желая ви успех на всички
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: ИНВИТРО ПРИ Д-Р ВЛАДИМИРОВ
« Отговор #114 -: Февруари 13, 2009, 00:03:32 am »
zoya_pz, твое ли е първото бебе от ин-витро матурация в България? да ти е живо и здраво!  :D
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

Re: ИНВИТРО ПРИ Д-Р ВЛАДИМИРОВ
« Отговор #115 -: Февруари 13, 2009, 07:57:57 am »
Мерси,да същото бебе е :D :D :D
*
Re: ИНВИТРО ПРИ Д-Р ВЛАДИМИРОВ
« Отговор #116 -: Февруари 13, 2009, 09:49:55 am »
zoya_pz, да ти е живо и здраво момиченцето! :D
Re: ИНВИТРО ПРИ Д-Р ВЛАДИМИРОВ
« Отговор #117 -: Февруари 13, 2009, 12:02:16 pm »
Мерси Miriam ,ако имате желание може да я видите тук   http://www.surcare-bg.com/baby_107.php
*

    nimika

  • *
  • 3357
  • Да сме усмихнати , добри и слънчеви!
Re: ИНВИТРО ПРИ Д-Р ВЛАДИМИРОВ
« Отговор #118 -: Февруари 13, 2009, 16:27:17 pm »
zoya_pz ,да ти  е жива и здрава малката принцеса -поздрави и целувки   и много здраве и дълголетие на нашия доктор!!


Re: ИНВИТРО ПРИ Д-Р ВЛАДИМИРОВ
« Отговор #119 -: Февруари 13, 2009, 18:13:25 pm »
zoya_pz малката е много хубава да Ви е жива и здрава и около нея да изживявате само хубави и приятни моменти и емоции.
Пожелавам си нашия доктор да сбъдне на всички мечтите ни.