0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: коментирайте моята графика
« Отговор #20 -: Ноември 05, 2008, 19:05:26 pm »
Здражей Veni i Koci. Явно много бьрзам като всяка от нас :) Беше рано з апреглад с установяване на бременност. Да 2-рия тест беше по-наситен. Отново ще сам на док след 2 седмици. Прегледа мина ок. Доктора ми каза да се пазя и да не вдигам нищо тежко тьй като сам сьс скьсена шийка на матката и да не направя някаква беля. Трябва да лежа повечко. След 14 дни пак ще го посетя. Трябва да си направя по още 1 тест и другите 2 седмици. Иначе аз се чувствам супер. Даже той самият каза че сьм много спокойна и се радва че нямам болки. Това е за сега . БТ си се дьржи в норми над 37.Колко врвмв след закьснението е нормално да се види поне  сакче? Благодаря ти много за загрижеността която проявяваш :bighug:
Re: коментирайте моята графика
« Отговор #21 -: Ноември 05, 2008, 19:16:34 pm »
Момичета дали да не направя един кравен тест за бребенност? Какво мислите по този вьпрос? Може да звучи глупаво ама кьде става това? Предполагам в нйкоя специална клиника? :oops: Мале че сьм невежа :oops:
*

    veni_I_koci

  • ****
  • 609
  • Няма невъзможни неща, когото има желание за тях.
Re: коментирайте моята графика
« Отговор #22 -: Ноември 06, 2008, 09:16:53 am »
Мише какво казаха вчера на прегледа, хайде разказвай.


Re: коментирайте моята графика
« Отговор #23 -: Ноември 06, 2008, 18:11:55 pm »
 Казаха че е много рано Veni i koci още да се правят каквито и да е коментари. Явно много барзам за ьубавата новина. След 2 седмици пак. Имам обаче притеснение?  Днес кьм 17.30 ми прокапа раждива кравчица кам 10 капки. Дали има място за притесненеи според теб? Разбирасе аз сьм си притеснена :(  ПОнаболяваме крьста и рязко ме пронизват болки ниско в корема. Ама че работа. Май днес се преуморих а знам че трябва да се пазя  тези дни. Ако пак ми прокьрви да тьрся ли док отново? Имам нужда от сьвет момичета :( Всеки такьв ще ми е добре дошьл. Благодаря ви много.
Re: коментирайте моята графика
« Отговор #24 -: Ноември 06, 2008, 18:17:01 pm »
 Не ти ли изписа някакъв Прогестерон?
Re: коментирайте моята графика
« Отговор #25 -: Ноември 06, 2008, 23:18:42 pm »
Не нищо не ми изписа Fatalwoman :( Незнам какво да правя  :( Май ще отида да се посьветвам с още един гениколог. Моя каза че му изглегдам спокойна. Ще взема да му звьнна аз утре !!!!!  Поне да сьм по спокойна. Ти как си? Надявам се добре :D
Re: коментирайте моята графика
« Отговор #26 -: Ноември 07, 2008, 09:02:04 am »
Направи преглед при още един лекар. Кървенето продължава ли?
Re: коментирайте моята графика
« Отговор #27 -: Ноември 09, 2008, 07:47:27 am »
Добро утро Fatalwoman  :D Ето че и в неделя се сьбудих пак по сьщото време както всеки ден :( 7.00 Кьрвенето ми започна да намалява вече и болките намаляват.На 7-ми беше най-обилно,но започнаь приема на дуфастон 2*1 и вече отшумява. Направих си тест днес сутринта и вече нямам сьмнение. 2-та черта е много наситена и силно изразена. Чувствам се вече по-добре от предните няколко дни. Благодаря ти за загрижеността :bighug: Ти как си? Надявам се да си добре. :D Желаяти лека неделя от мен и много усмивки :D Това желая на всяка от вас мили дами :hug2: Пазета се .
Re: коментирайте моята графика
« Отговор #28 -: Ноември 09, 2008, 08:11:39 am »
 Добро утро! Какво по - хубаво от утро с 2 чертички ! Честито! Много се радвам за тебе!
 Аз започнах стимулацията за инсето , а днес съм на 2 изпита(студентка съм), тъкмо тръгвах като видях постат ти! Стискай палци! :bighug:
             :wave:
*
Re: коментирайте моята графика
« Отговор #29 -: Ноември 09, 2008, 12:24:16 pm »
Здравей миличка!
От няколко дена ти наблюдавам графиката и си казвах: дано да е щастливата й графика. Честито! :bighug: Много се радвам за теб, а и за всички останали, които успяват! Сега само се пази и лека бременност!
    

*
Re: коментирайте моята графика
« Отговор #30 -: Ноември 09, 2008, 13:18:53 pm »
честито мила Mishkoni60. Много се радвам за теб :D :D!!!!!!Пази се много и се наслаждавай на всеки миг!!!! :bighug:
*
Re: коментирайте моята графика
« Отговор #31 -: Ноември 11, 2008, 16:57:57 pm »
Здравей мила! Много съжалявам за кова, което се случва с теб, но знай, че всички ние те подкрепяме и обичаме! Само не се отчайвай, ще продължаваме да се борим заедно за нашите мечти!
    

Re: коментирайте моята графика
« Отговор #32 -: Ноември 11, 2008, 17:31:39 pm »
Здравейте мили дами :D ето че и аз се появих отново.Искам само да ви кажа едно нещо от сьрце и дано с всичкини да е така. Каквото и да се случва смен всеки пьт когато видя,че някоя от вас е писала отчаянието и разочарованието остават малко по-на заден план. Казвам го от сьрце :bighug:Благодаря на всички,които са писали и са ми дали сьвети ,а и на всички ,които дори само са разгладали графиката ми :D А сега малко какво се случва покрай мен. Нещата не вьрвят добре ,но пак сьм и обаркана. Снощи кьм 23.30 прокьрвих много силно. Давай газ в спешния като се обадих и на моя гениколог. Дежурния ми направи изследвания, кардиограма ,крьвно налягане (ниско) и тн. На ехографа каза че матката е празна и явно сьм изпишкала всичко.Но беше доста очуден за доброто ми сьстояние. И така на сутринта се срещнах вече с моя док. Не искаше веднага да се прави кюртаж и раши да изчакаме до 19.11 когато пак сьм на преглед и се надява тогава да види нещичкото :D да се е задьржало защото е имал доста такива случаи. Д о тогава ще сьм на дуфастон 2*1 ще лежа повечко и така. Дано пьк гадното кьрвене спре по скоро. То вече намаляве сравнително. Това е за сега от мен. Утре пак ще измеря бт.  Желая на всички ловуващи много успех,а на всички вече бременни леко и безпроблемно бременеене :balk_35:
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: коментирайте моята графика
« Отговор #33 -: Ноември 11, 2008, 18:16:44 pm »
Стискам палци и се надявам всичко да е наред.
Само бъди спокойна миличка, с теб сме  :D

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
Re: коментирайте моята графика
« Отговор #34 -: Ноември 13, 2008, 08:38:35 am »
Добро утро момичета :D Искам да знаете ,че сьм добре и ви благадаря за подкрепата. За известно време ще скрия графиката си защото смятам да си почина малко. Да за жалост. Вчера сутрин ме кюретираха :( На 11.11 вечер получих много силно кьрвене. Вечерта бях под наблюдение и сутринта на 12.11 се свьпши. След 2 седмици ще ми е готова епикризата и ще ви известя ,какво пише. Иначе всичко мина нормално. Сега незнам кога ще да очаквам лелката отново. Кога могем да започнем с новото ловуване? Не се предавам лесно :D Много ви прегращам всички и много успехи ви желая. Да се пазите . Лек ден от мен. :bighug:
Re: коментирайте моята графика
« Отговор #35 -: Ноември 13, 2008, 08:53:36 am »
 Миличка , много съжалявам! Почини си и когато си готова за нови опити , давай смело напред! :bighug:
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: коментирайте моята графика
« Отговор #36 -: Ноември 13, 2008, 13:57:52 pm »
Много съжалявам :(
Кураж миличка, бъди силна
Ние сме тук и ще те чакаме - хубавото предстои, бъди оптимист

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*

    bobi 2

  • ***
  • 384
  • "член на групата 3 от 6" хихи
Re: коментирайте моята графика
« Отговор #37 -: Ноември 13, 2008, 16:28:41 pm »
 :grouphug: Съжалявам Мише :( Питай лекарите. На моя приятелка и казаха 6 месеца, но тя го загуби в 3 месец. При вас може би по-кратко