0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

коментирайте моята графика
« -: Октомври 28, 2008, 09:02:26 am »
Здравейте момичета.От около година попалвам календара, но досега никога не посмяь да пиша или задавам вапроси. Явно сега му е врамето :D Моля ви да видите и коментирате моята графика. Благодаря Ви преджарително.
*

    bobi 2

  • ***
  • 384
  • "член на групата 3 от 6" хихи
Re: коментирайте моята графика
« Отговор #1 -: Октомври 28, 2008, 14:08:53 pm »
Графиката ти не се отваря :)
*

    veni_I_koci

  • ****
  • 609
  • Няма невъзможни неща, когото има желание за тях.
Re: коментирайте моята графика
« Отговор #2 -: Октомври 29, 2008, 14:15:19 pm »
Според мен този месец нищо не е станало, но ще видим то докъто няма лелка нищо не ссе знае нали така ,просто БТ не прилича на графика на бременна, но има и такива бр. графики така че ще изчакаме и ще видим, най вероятно Ов е била около 17 ден


*

    veni_I_koci

  • ****
  • 609
  • Няма невъзможни неща, когото има желание за тях.
Re: коментирайте моята графика
« Отговор #3 -: Октомври 29, 2008, 14:19:48 pm »
Според мен този месец нищо не е станало, но ще видим то докъто няма лелка нищо не ссе знае нали така ,просто БТ не прилича на графика на бременна, но има и такива бр. графики така че ще изчакаме и ще видим, най вероятно Ов е била около 17 ден вие сърцата си ги имате така че ще видим,а ако е така цикала ще е около 30-31 дни така че има още време ако съм права за лелката,(дано да не дойде).


Re: коментирайте моята графика
« Отговор #4 -: Октомври 30, 2008, 07:18:26 am »
Добро утро veni i koci :D Благодаря ти за отговора. Цикала ми винаги е 27-28 дни. Много точен но знам ли може да е решил да се поизмени този месец. Лелката попринцип я очаквам днес. БТ днес е 37.00 което много ме очудва защото преди цикал спада поне до 36.5 при мен. 8O Ще чакаме и ще видим :D Може пак и да е моя месец :D нали ? Всички в този сайт се надйваме за това. Желаяти лек и спорен ден :D
Re: коментирайте моята графика
« Отговор #5 -: Октомври 30, 2008, 07:23:13 am »
 Ако ову е на 17 - 18 ден , още нямаш закъснение и е рано за цикъл.
 Засичала ли си колко ти е ЛФ?
Re: коментирайте моята графика
« Отговор #6 -: Октомври 30, 2008, 07:43:36 am »
Добро утро и от мен fatalwoman. ЛФ ми е около 12-дни ако няма промяна разбира се. Цикала 27-28 дни винаги точен. Днес очаквам лелката :( Както каза и Bobi 2 ще започна да ползвам и тестове за ОВ пак от другият месец. Дано да не се налага. Надеждата умирала последна а мойта все още я има :D За сега нямам ПМС а аз имам доста силни попринцип. Ще видим.
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: коментирайте моята графика
« Отговор #7 -: Октомври 30, 2008, 21:08:38 pm »
Според мен О. може да е била на 18/19 ден от МЦ.
Добре дошла и дано скоро да се похвалиш с добра новина  :D

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
Re: коментирайте моята графика
« Отговор #8 -: Октомври 31, 2008, 08:30:30 am »
Добро утро Денис  :D Благодарй за топлото посрещане. Лелката все още я няма и днес,но е рано. Принципно я очаквах на 29.10 но ако сам имала късна ОВ явно ще ми се одължи и цикала. Ще чакам до 2.11 и после тестче.Бяь доста болна този месез и явно си оказва влияние. Радвам се че най-активните в този сайт са обарнали внимание и мойта графика :D Благодаря ВИ много.
Re: коментирайте моята графика
« Отговор #9 -: Октомври 31, 2008, 19:06:57 pm »
Здравейте момичета отново :D Ще ви известя утре какво се е случило с моето зацапване от днес. Няма никакво развитие за сега.  8O Нека видим как ще е БТ утре сутринта. Желая ви лека вечер за сега. :balk_127:
Re: коментирайте моята графика
« Отговор #10 -: Ноември 01, 2008, 07:51:16 am »
Добро утро момичета от мен. Ето какво мога да нипиша за сьстоянието си днес за сега.БТ 37.00 измерена в 7.30 както обичайно. Нямам никакво кьрвене през вечерта.Чувствам се все едно си ми е дошло нормално.Доста сьм обьркана. Имам нужда от помоша ви. Кога според вас е нормално да си направя тест за бременност? Смйтам задьлжително да сьм на лекар в срядя. Не изкам да се надявам много защотопоследния пьт когато пак се случи така преди точно година при прегледа ми откриха много папиломи около маточната шийка и ми правиха манипулация при която шийката ми беше скьсена с 2мм :( Дано да е всичко друго,но не и това. Последно ходих на цитонамазка преди 2 месеца и всичко беше ок. Благодаря ви за бьрзите и компетентни отговори. Лека сьбота за сега.
Re: коментирайте моята графика
« Отговор #11 -: Ноември 01, 2008, 07:51:47 am »
Добро утро момичета от мен. Ето какво мога да нипиша за сьстоянието си днес за сега.БТ 37.00 измерена в 7.30 както обичайно. Нямам никакво кьрвене през вечерта.Чувствам се все едно си ми е дошло нормално.Доста сьм обьркана. Имам нужда от помоша ви. Кога според вас е нормално да си направя тест за бременност? Смйтам задьлжително да сьм на лекар в срядя. Не изкам да се надявам много защотопоследния пьт когато пак се случи така преди точно година при прегледа ми откриха много папиломи около маточната шийка и ми правиха манипулация при която шийката ми беше скьсена с 2мм :( Дано да е всичко друго,но не и това. Последно ходих на цитонамазка преди 2 месеца и всичко беше ок. Благодаря ви за бьрзите и компетентни отговори. Лека сьбота за сега.
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: коментирайте моята графика
« Отговор #12 -: Ноември 01, 2008, 08:45:17 am »
Според мен О. е била на 18-19-20 ден от МЦ / не си мерила редовно БТ/
М трябва да е най-късно на 34 ден от МЦ.
Дано да е станало  :D

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
Re: коментирайте моята графика
« Отговор #13 -: Ноември 02, 2008, 14:22:58 pm »
 Честито! Желая ти спокойни 9 месеца! Наслаждавай се на всеки миг от бременността си! :wave:
Re: коментирайте моята графика
« Отговор #14 -: Ноември 02, 2008, 18:15:15 pm »
Благодаря ти много,но аз още не смея да се радвам докато не посетя док а това ще стане в сряда,но пак ще си направя тест. Ще ви дьржа в течение. Много ми помигнахте с вашия опит моми4ета. Благодая Ви от сьрце :D
*

    veni_I_koci

  • ****
  • 609
  • Няма невъзможни неща, когото има желание за тях.
Re: коментирайте моята графика
« Отговор #15 -: Ноември 02, 2008, 19:54:27 pm »
Честито и тук мила всичко да е наред и с тебе и бебчето и прекрасна бременност ти желая.


*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: коментирайте моята графика
« Отговор #16 -: Ноември 03, 2008, 06:08:01 am »
Тихичко Честито и от мен  :D
Лека и спокойна бременност

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*

    bobi 2

  • ***
  • 384
  • "член на групата 3 от 6" хихи
Re: коментирайте моята графика
« Отговор #17 -: Ноември 03, 2008, 09:46:13 am »
Честито, честито :D Леле как се зарадвах :P Много щастие ти пожелавам и всичко най-най :dance2:
Re: коментирайте моята графика
« Отговор #18 -: Ноември 03, 2008, 23:13:16 pm »
Здравей Боби и от мен. :D Потвьрждението ще е в сряда вечер. Няма да пропусна да ви пиша.Толкова много ми помогнахте даже и с мойта шантава графика :DСамо вие сте тези които сте ми донесли кьсмет. От 2 години опити и 11 графики в зачатие, при 1-та по който исках мнение всичко за сега е ок :D Благодаря ви от все сьрце имаме нужда една от друга да се подкрепяме в тези моменти. На всички бременни леко бременеене,а на всички все още опитващи много кьсмет и наи-вече надежда. Пазете се. :bighug:
*

    veni_I_koci

  • ****
  • 609
  • Няма невъзможни неща, когото има желание за тях.
Re: коментирайте моята графика
« Отговор #19 -: Ноември 05, 2008, 14:34:28 pm »
Здравей мила втория тест беше по наситен нали, как мина на прегледа разказвай?