0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

С молба за съвет
« -: Октомври 27, 2008, 14:07:05 pm »
Здравейте, има много полезна информация в сайта, за което благодаря на създателите и всички, които се включват с желание!
Имам един въпрос ... малко ме е срам, но все пак :) ... от няколко месеца съм с приятеля си, много искаме да си имаме бебе. Само че, когато сме заедно, имам чувството, че спермата му не отива в мен, а се излива навън. Не знам дали всичко или само част .. Това нормално ли е ... В началото на годината бях на гинеколог и ми каза, че всичко е нормално, мога да имам деца .. Не зная дали някой друг е имал същия проблем ... моля, ако имате съвет за мен ... Чакам Ви!
Благодаря!
*
Re: С молба за съвет
« Отговор #1 -: Октомври 27, 2008, 14:29:10 pm »
Не се притеснявай от това, че няколко месеца не се е получило - ще стане, а относно това дали не се излива навън спермата - след акта по - добре е да полежиш известно време - около двадесет минутки и след това можеш да се измиеш. Желая ти късмет и дано скоро да се похвалиш!
Re: С молба за съвет
« Отговор #2 -: Октомври 27, 2008, 17:15:32 pm »
Не се притеснявай от това, че няколко месеца не се е получило - ще стане, а относно това дали не се излива навън спермата - след акта по - добре е да полежиш известно време - около двадесет минутки и след това можеш да се измиеш. Желая ти късмет и дано скоро да се похвалиш!

Благодаря ти!
Ще си стискам палци .. иначе се шегуваме, че мога да тренирам и за гимнастичка .. с тези почти челни стойки :)
*
Re: С молба за съвет
« Отговор #3 -: Октомври 27, 2008, 22:09:27 pm »
А това нищо не е, като започнеш да се будиш с термометър някъде в себе си  :wink: и да се чудиш какво точно прави там  8O при второто прозвъняване на телефона, си става наистина голям смях :)

Успех ти желая, без да се налага да разбираш какво имам предвид  :wink:
Re: С молба за съвет
« Отговор #4 -: Октомври 28, 2008, 08:43:23 am »
И на мен това със излизането навън на спермата не мога да си обясня защо става, дори като лежа аз усещам, че вече съм мокра  :(.
Ние пробваме вече 5 месеца и за сега нищо не става. използвам тестове за Овулация, правим секс 2-3 дена преди, на самия ден, и после 2 дена след предполагаемата Овулация, но нещо не се получава. Не знам дали е рано да ходя на вагинален ехограф и фоликулометрия, или да изчакам след Нова година?
Единственото сигурно нещо е, че нищо не е сигурно!
http://www.babyplan.ru/profile/33243
Re: С молба за съвет
« Отговор #5 -: Октомври 28, 2008, 08:50:56 am »
А това нищо не е, като започнеш да се будиш с термометър някъде в себе си  :wink: и да се чудиш какво точно прави там  8O при второто прозвъняване на телефона, си става наистина голям смях :)

Успех ти желая, без да се налага да разбираш какво имам предвид  :wink:
Аз напълно те разбирам какво имаш предвид, защото често ми се случва. Както мъжа ми обича да се шегува -  :balk_138: в базата ( :cul2:).
    :balk_56:
Re: С молба за съвет
« Отговор #6 -: Октомври 28, 2008, 15:31:36 pm »
И на мен това със излизането навън на спермата не мога да си обясня защо става, дори като лежа аз усещам, че вече съм мокра  :(.
Ние пробваме вече 5 месеца и за сега нищо не става. използвам тестове за Овулация, правим секс 2-3 дена преди, на самия ден, и после 2 дена след предполагаемата Овулация, но нещо не се получава. Не знам дали е рано да ходя на вагинален ехограф и фоликулометрия, или да изчакам след Нова година?
Аз мисля засега да се оставя по течението, а след Нова година да ходя на доктори :)
Re: С молба за съвет
« Отговор #7 -: Октомври 31, 2008, 18:06:10 pm »
Не се притеснявай Flame и при мен е така - изтича навън мого материал :oops: . Но аз съм на мнението, че дори и да изтича, винаги ще има един първенец плувец който ще се окаже на точното място по точното време :lol:
*
Re: С молба за съвет
« Отговор #8 -: Октомври 31, 2008, 19:41:56 pm »
И аз зная че трябва да престои в теб поне 30 минути. Когато правехме сина ми съм стояла с крака вдигнати на стената, надупена... как ли не само и само да престои по-дълго там.  :) Аз съм и с обърната матка и смятах, че това има значение. Факт е че забременях в месеца, когато започнах да меря БТ, да правим секс през ден и да държа краката си на стената. Ужасно прозаично, а?!

Сега стоя няколко секунди надупена на колене и с глава на възглавницата, докато усетя че се стече и после до първото ставане си стои там. Станала съм спец  :D