0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: С надежда за много +++(20.10-26.10)
« Отговор #140 -: Октомври 23, 2008, 22:09:23 pm »
Сиси миличка не се предавай,ние сме с теб!!!Всичко ще е наред,ще видиш!! :bighug: :bighug: :bighug:
*

    bobi 2

  • ***
  • 384
  • "член на групата 3 от 6" хихи
Re: С надежда за много +++(20.10-26.10)
« Отговор #141 -: Октомври 23, 2008, 22:38:16 pm »
Сара, пиши как си  :( Дано това бебенце има много късмет и всичко да е наред с него
*
Re: С надежда за много +++(20.10-26.10)
« Отговор #142 -: Октомври 24, 2008, 00:34:15 am »
Сара съжалявам за този стрес  :bighug: дано бебо да е много силен и да си остане в коремчето, където му е мястото! не губи надежда! yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Re: С надежда за много +++(20.10-26.10)
« Отговор #143 -: Октомври 24, 2008, 07:28:30 am »
Добро утро,
Сара,съжалявам за това което си преживяла,
дано бебчо да е по-силен и да се задържи .
Стискам палци всичко да е наред и с теб и с бебчето.
Лек ,успешен и пълен с добро настроение ден желая на всички.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
Re: С надежда за много +++(20.10-26.10)
« Отговор #144 -: Октомври 24, 2008, 08:02:48 am »
Добро утро момичета.
От много отдавна ви чета, но все не се престрашавах да пиша. Незнам защо ме е било страх. Е вече съм тук. Приемате ли новобранки? :P
Ние с моя мъж от другия месец започваме борбата и опитите за така желаното на всички бебе.

На всички , които са видели 2 черти-честито и леки 9 месеца.
На Сара- спокойно. Всичко ще е наред. Само не се предавай.
Приятен ден от мен. :P
*
Re: С надежда за много +++(20.10-26.10)
« Отговор #145 -: Октомври 24, 2008, 08:11:41 am »
Добро утро и от мен момичета
Колева01 добре дошла  :), тук ще получиш много добри съвети и ще ти хареса  :lol:, но не ти пожелавам дас е задържиш дълго
Момичета усмихнат ден ви желая и на Сара отново искам да кажа да не се предава, мила дано Бог е с вас и опази твоето бебче
*

    Vickson

  • *****
  • 1201
  • "Е, нема начин да нема начин!"
Re: С надежда за много +++(20.10-26.10)
« Отговор #146 -: Октомври 24, 2008, 08:56:27 am »
Добро утро,
Сара, съжалявам за това което ти се е случило. Надявам се въпреки всичко бебо да е на мястото си, и тида си добре.
Колева  добре дошла
Лек ден на всички
Re: С надежда за много +++(20.10-26.10)
« Отговор #147 -: Октомври 24, 2008, 09:21:34 am »
Добро утро дами!
Немога да започна работа преди да  ви кажа лек и успешен ден.
 Ех,Сара дано  :bfp:,вьпреки прокьрвяването.Кога ще ти излезнат резултатите?Дано,дано всичко е ок.
Колева добре дошла.
*

    veni_I_koci

  • ****
  • 609
  • Няма невъзможни неща, когото има желание за тях.
Re: С надежда за много +++(20.10-26.10)
« Отговор #148 -: Октомври 24, 2008, 09:53:17 am »
Саричка, дано всичко при вас да е наред, не се отчайвай а вдигни глава и гледай наприд. Успех мила и целувки.


*
Re: С надежда за много +++(20.10-26.10)
« Отговор #149 -: Октомври 24, 2008, 11:00:08 am »
Добро утро на всички!

Колева01 добре дошла в отбора! Дано да не се задържиш дълго тук ! Успех!
Re: С надежда за много +++(20.10-26.10)
« Отговор #150 -: Октомври 24, 2008, 11:01:36 am »
Мила Сара , не се натъжавай !!!!
На този етап никой нищо не може да каже - еле пък този - не го знам какъв специалист е - да дава такива крайни мнения  :x.
Има момичета , които си кървят и без да са получавали удар в корема.
Не ти ли изписа Утрогестан или Дуфастон.?
АЗ ТИ ПОЖЕЛАВАМ ДА Е ПИСАНО ДА ГО ИМА БЕБО НА БЯЛ СВЯТ !!!!!силна прегръдка !


Спрете Земята, искам за сляза
Re: С надежда за много +++(20.10-26.10)
« Отговор #151 -: Октомври 24, 2008, 11:08:25 am »
Благодаря ви за посрещането момичета. Много се радвам , че така топло ме посрещате сред вас. :bighug:
Искам да ви кажа , че се възхищавам на всички вас , но най-много се възхищавам на борбеността на Любчето и на Виксън. Всичко съм чела ваше и имам чувството че с всички вас се познаваме много добре-като стари приятели. То по едно време се бях вманиачила. Даже като видях , че Парси е блеменна и без да разсъждавам вика на съпругът ми :" Чакай , че Парси е бременна!" А той един такъв учуден ме погледна и ме попита коя е тази Парси. но бях заета да ви чета и не му отговорих. Та.... толкова съм се вглъбила в този форум и във вас , че ставам с вас и лягам с вас.
 :ballons: :ballons:Желая на всички до една тук  :bfp: :bfp:
*
Re: С надежда за много +++(20.10-26.10)
« Отговор #152 -: Октомври 24, 2008, 11:35:53 am »
И аз винаги съм се възхищавала на силата на момичетата-ветеранки тук. Чета ви от около година и понякога нямам думи и сили да утешавам, но вие винаги сте вдъхвали кураж на всички. Като истински майчици, каквито ви пожелавам скоро да станете  :) Радвам се на всички "бременни" новини, но не мога да ви опиша как само ме радва когато идват от някоя от "групата на старите"  :D
Аз все още не искам или не смея да си призная, че може би е време за сериозни изследвания. Все се надявам и нашето чудо да стане...
Малко дълго и малко тъжно се получи май  :)
Прегръщам ви всички!
*
Re: С надежда за много +++(20.10-26.10)
« Отговор #153 -: Октомври 24, 2008, 11:57:15 am »
Благодаря ви за посрещането момичета. Много се радвам , че така топло ме посрещате сред вас. :bighug:
Искам да ви кажа , че се възхищавам на всички вас , но най-много се възхищавам на борбеността на Любчето и на Виксън. Всичко съм чела ваше и имам чувството че с всички вас се познаваме много добре-като стари приятели. То по едно време се бях вманиачила. Даже като видях , че Парси е блеменна и без да разсъждавам вика на съпругът ми :" Чакай , че Парси е бременна!" А той един такъв учуден ме погледна и ме попита коя е тази Парси. но бях заета да ви чета и не му отговорих. Та.... толкова съм се вглъбила в този форум и във вас , че ставам с вас и лягам с вас.
 :ballons: :ballons:Желая на всички до една тук  :bfp: :bfp:

:balk_21:

Re: С надежда за много +++(20.10-26.10)
« Отговор #154 -: Октомври 24, 2008, 12:06:13 pm »
Благодаря ви за посрещането момичета. Много се радвам , че така топло ме посрещате сред вас. :bighug:
Искам да ви кажа , че се възхищавам на всички вас , но най-много се възхищавам на борбеността на Любчето и на Виксън. Всичко съм чела ваше и имам чувството че с всички вас се познаваме много добре-като стари приятели. То по едно време се бях вманиачила. Даже като видях , че Парси е блеменна и без да разсъждавам вика на съпругът ми :" Чакай , че Парси е бременна!" А той един такъв учуден ме погледна и ме попита коя е тази Парси. но бях заета да ви чета и не му отговорих. Та.... толкова съм се вглъбила в този форум и във вас , че ставам с вас и лягам с вас.
 :ballons: :ballons:Желая на всички до една тук  :bfp: :bfp:

:balk_21:

Надявам се да си добре и всичко да е наред при теб. :P
*

    Stela74

  • **
  • 139
  • не ми трябва огън,а малка свещица...
Re: С надежда за много +++(20.10-26.10)
« Отговор #155 -: Октомври 24, 2008, 12:08:44 pm »
Добър ден момичета.Сара,още веднъж ти пожелавам късмет и стискам палци.на всички лек и усмихнат ден. :bighug:
*

    tancheto

  • ***
  • 199
  • Всичко е възможно!
Re: С надежда за много +++(20.10-26.10)
« Отговор #156 -: Октомври 24, 2008, 12:18:08 pm »
Сара положителни мисли и дано всичко е наред!Стискам палци и се моля  бебчо да е добре:)

Re: С надежда за много +++(20.10-26.10)
« Отговор #157 -: Октомври 24, 2008, 13:10:49 pm »
Здравейте,момичета!
Не знам какво да ви кажа,осен това че за съжаление ще стане това,което ни е писано,а не това което ни се иска.На никого не е нужно да доказваме,колко сме силни,но борейки се за мечтата си се налага да преодоляваме трудности,за които не сме и предполагали.Уморително и тежко е да се върви по този път,но това е нещо,от което никой не може да се откаже!
Мога само да посъветвам момичетата,които отскоро мечтаят и опитват за бебче,да не се замислят прекалено много още от сега,да не четат прекалено много за проблемите.Момичета голяма част от проблемите са в главите ни,не си ги предизвиквайте сами,като предварително се притеснявате за нещо,за което не трябва.Правете любов с мъжете си и си живейте живота.На никого не пожелавам такива проблеми!
Каквото има да става-ще стане!
А иначе ние сме тук,за да си помагаме,да се изслушваме и да се обичаме! :wink:
*

    Vickson

  • *****
  • 1201
  • "Е, нема начин да нема начин!"
Re: С надежда за много +++(20.10-26.10)
« Отговор #158 -: Октомври 24, 2008, 13:21:01 pm »
Добре го е казала Вили!  :wink:
На тези от вас които не им е опряло, не си тормозете главите с нашите проблеми. Правете любов с мъжете си и се наслаждавайте на всеки миг!

Колева - благодаря ти, тук всички сме борбени и отдадени и вярващи. То иначе няма как. Но до голяма степен нашата борбеност - е благодарение на верните приятелки тук, които не дават на никоя от нас, когато изпадне в някоя от онези дупки, да остане там дълго! Успеха на всяка една, носи пълно и искренно удовлетворение на останалите, както между много близки роднини!
За това много пъти съм го казвала и пак ще го кажа - Благодаря ви, че ви има!!!
*
Re: С надежда за много +++(20.10-26.10)
« Отговор #159 -: Октомври 24, 2008, 15:01:21 pm »
Саричка мила прегръщам те силноооо :bighug: :bighug: :bighug:. Не се безпокои мисля че все още има някаква надежда за бебчо. Дано да е там и да се държи здраво!!!!!!! Ти сега почивай и лежи!!! ще чакаме новини от теб. Стискам палци и на ръцете и краката мила!!! :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: