0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    deep

  • *
  • 2887
  • believe in YOU
Цикъл след биохимична бременност
« -: Октомври 18, 2008, 10:35:03 am »
За съжаление поредната ми ин витро процедура завърши с ранна загуба на ембриона.

11 ден от ембриотрансфера, кафеникаво зацапване, B HCG 25.89mUI/ml. Уринарен тест с виртуална  втора черта, ( цяла вечер ме мъчи ужасно главобилие и ставах да пишам през 1 час. )

Лягам  и почивам, с надежда да отшуми зацапването.

14 ден от ембриотрансфера уринарен тест с бледа черта но се вижда за разлика от предния тест. Явно нарастваше хормона.

16 ден от ембриотрансфера повторен тест в Медикус алфа 48.55mUI/ml.  :(
Повторих теста в Писанец около 2 часа след това резултата 61.09 mUI/ml.

Уринарния тест със съвсем леко по-оплътнена втора черта, сравнена  с последния от неделя.

17 ден  от ембриотрансфера уринарен тест втората черта е бледа  но по-плътна от вчерашния.

18 ден  от ембриотрансфера повтарям тест в Писанец, за да  сравня  повишението от вторник. За съжаление е 10.56 mUI/ml.
Отново правя уринарен тест втората черта е вече мноооогооо бледа.

Спирам лекарствата в четвъртък. Днес е събота нямам МЦ.

Зная, че за съжаление се случва такъв неуспех.
При мен това е за  3 път да имам имплантация, завишение на хормона и след това неуспех.
При предните два пъти  цикъла ми идваше по-рано, вероятно заради по-ниските нива на B HCG в кръвта.

Обръщам се към момичетата, на които се случило да имат  биохимична бременност...

Колко дни закъснение имахте на  МЦ?


« Последна редакция: Октомври 18, 2008, 11:29:19 am от deep »

Хиляди гори са скрити в един малък жълъд. Р.У. Емерсън
*
Re: Цикъл след биохимична бременност
« Отговор #1 -: Октомври 18, 2008, 11:24:38 am »
Deep, щом няма МЦ значи още има шанс. Ще стискам палци!
*

    Nadyn

  • *
  • 2703
  • Всяко зло за добро!
Re: Цикъл след биохимична бременност
« Отговор #2 -: Октомври 18, 2008, 11:27:45 am »
Дийп, не знам отговора на въпроса ти, но стискам палци
да не дойде МЦ! Успех!
Re: Цикъл след биохимична бременност
« Отговор #3 -: Октомври 18, 2008, 12:46:54 pm »
Много съжалявам да прочета това  :? Много !
Макар да се надявам все още нещата да не са проключили и
да има светлинка в тунела.


Ето как стояха нещата при мен първият път:
Пункция на 12ти ден от цикъла, трансфер на 15ти ден.
Трансфер на 3ти ден - един с фрагментации, един идеален.
Тест на 10ти ден от трансфера - 26,64 - съмнявах се, че нещо не е наред.
Тест на 14ти ден - 44,34 и положителен уринарен тест - вече бях сигурна.
Тест на 17ти ден (направен просто, за да видя накъде отива резултата) - 54,83
Тест на 25 ти ден - 163,14 (след като ЧХГто е започнало да расте макар и бавно, му трябва време да се изчисти и си расте, макар и не в темповете, в които трябва). Предният ден бях на преглед и се видя, че бременност няма.
На 25тия ден бях спряла лекарствата, пиех си само фолиевата.
След два дена ми дойде - цикълът като цяло беше 40 дена.
Предполагам при всеки е различно, независимо дали са спрени или не лекарствата.
Аз първият път нямах кървене, направо си текна като му дойде времето. Беше доста болезнено, заради насъбралата се лигавица, падаха цели пърчета, съсиреци....
Беше по-продължително от друг път продължи да ми зацапва до 11 ден.
Това е от мен, ако нещо съм пропуснала, питай.
Силно те прегръщам: Вени

« Последна редакция: Октомври 18, 2008, 12:57:49 pm от Black_rose »
Re: Цикъл след биохимична бременност
« Отговор #4 -: Октомври 19, 2008, 00:26:08 am »
deep, не знаех че си в процедура, но съжалявам много!
Не зная защо, но ти следя постингите с интерес - просто май сме с близки изживявания, с изключение на тази биохимична бременност. На мен не ми се е случвало, та не мога да бъда полезна.
Включих се, за да ти кажа, че все пак следващия ти опит трябва да е успешен и ЩЕ Е!!!!!!!!!!!
Оня ден питах д-р Александров дали има грешки в лабораториите и той каза, че се е случвало. По принцип докато не ти дойде цикъла, не бива да отписваш опита, макар че виждам няколко кръвни теста.
Хайде, вдигай глава и .....напред!
*

    deep

  • *
  • 2887
  • believe in YOU
Re: Цикъл след биохимична бременност
« Отговор #5 -: Октомври 19, 2008, 10:13:08 am »
Sia, Nadyn, Вени, barbaron благодаря за подкрепата и милите думи.  :bighug:

Явно ще трябва да изчакам още и ще званя на док. ако закъснее МЦ повече от седмица. 

От всички отговори, които получих най-често цикъла се възстановява 2-3 дни от спиране на лекарствата но принципно от седмица до 10 дни трябва да дойде.
Само едно момиче ми писа, че е правило процедура през март а цикъла и е дошъл през юни.  8O Това ме притесни доста.

 Вени, ти колко време изчака след тази процедура и направи  следваща, коята всъщност беше успешната, нали?  :pacifier:

Хиляди гори са скрити в един малък жълъд. Р.У. Емерсън
*
Re: Цикъл след биохимична бременност
« Отговор #6 -: Октомври 19, 2008, 11:22:12 am »
Deep, много съжалявам, че преживяваш всичко това отново... :(
Знам, че е несправедливо, но при някои нещата стават - лесно, при други - трудно, а при трети - много трудно... :( За жалост, ние сме от последните, но съм сигурна, че един ден и при нас ще стане! Просто трябва да се въоръжим с огромна доза търпение, вяра, надежда, нерви, финанси... Но, ще стане, аз вярвам в това! Силно те прегръщам, мила!  :bighug: :bighug: :bighug:
П.П. На мен цикълът ми беше 38 дни, дойде ми 5 дни след спирането на лекарствата, а ЧХГ-то ми беше доста по-ниско от твоето. Всеки организъм е различен, а и зависи колко силна ти е била стимулацията.

Re: Цикъл след биохимична бременност
« Отговор #7 -: Октомври 19, 2008, 11:49:16 am »
Първият опит започнах с Декапептил 0,1 на 21.01.2007.
Вторият започнах по  същият начин на 30.08.2007.
Re: Цикъл след биохимична бременност
« Отговор #8 -: Октомври 19, 2008, 12:16:07 pm »
Deep много съжалявам за случилото се.
Това което казваш за момичето което му е дошло след два месеца, и при мен се получи така. Без да е имало инплантация, когато бях с Декапептил депо по дълъг протокол.Ако си по-къс протокол не би трябвало да очакваш такова закъснение.
*

    deep

  • *
  • 2887
  • believe in YOU
Re: Цикъл след биохимична бременност
« Отговор #9 -: Октомври 19, 2008, 12:43:49 pm »
Deep много съжалявам за случилото се.
Това което казваш за момичето което му е дошло след два месеца, и при мен се получи така. Без да е имало инплантация, когато бях с Декапептил депо по дълъг протокол.Ако си по-къс протокол не би трябвало да очакваш такова закъснение.


zonceto, бях по къс протокол с микродози Декапептил 0.1 в началото с по, 1/3 в хода на стимулацията  1/2 и накрая цяла.

Аз също предполагам, че забавянето на цикъла идва от блокажа на хипофизата но се надявам да се регулират нещата до седмица.

Пожелавам ти успех!  :bighug:

Хиляди гори са скрити в един малък жълъд. Р.У. Емерсън
*

    deep

  • *
  • 2887
  • believe in YOU
Re: Цикъл след биохимична бременност
« Отговор #10 -: Октомври 19, 2008, 12:48:32 pm »
Deep, много съжалявам, че преживяваш всичко това отново... :(
Знам, че е несправедливо, но при някои нещата стават - лесно, при други - трудно, а при трети - много трудно... :( За жалост, ние сме от последните, но съм сигурна, че един ден и при нас ще стане! Просто трябва да се въоръжим с огромна доза търпение, вяра, надежда, нерви, финанси... Но, ще стане, аз вярвам в това! Силно те прегръщам, мила!  :bighug: :bighug: :bighug:
П.П. На мен цикълът ми беше 38 дни, дойде ми 5 дни след спирането на лекарствата, а ЧХГ-то ми беше доста по-ниско от твоето. Всеки организъм е различен, а и зависи колко силна ти е била стимулацията.

Душе, вярата ни трябва да е силна, за да успеем... а минавайки по най-трудния път - пораснахме много :bighug:

Аз вярвам, че и двете ще сме щастливи много скоро!

Хиляди гори са скрити в един малък жълъд. Р.У. Емерсън
*

    eganeva

  • *****
  • 4584
  • И утре е ден, но друг....
Re: Цикъл след биохимична бременност
« Отговор #11 -: Октомври 19, 2008, 12:51:40 pm »
deep,  :bighug:
*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Re: Цикъл след биохимична бременност
« Отговор #12 -: Октомври 19, 2008, 13:58:22 pm »
deep, прегръщам те, силно!



Вярвам и знам, ще се случи!
Ще се моля за това!

Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
*
Re: Цикъл след биохимична бременност
« Отговор #13 -: Октомври 19, 2008, 14:55:44 pm »
Deep, много съжалявам, че преживяваш всичко това отново... :(
Знам, че е несправедливо, но при някои нещата стават - лесно, при други - трудно, а при трети - много трудно... :( За жалост, ние сме от последните, но съм сигурна, че един ден и при нас ще стане! Просто трябва да се въоръжим с огромна доза търпение, вяра, надежда, нерви, финанси... Но, ще стане, аз вярвам в това! Силно те прегръщам, мила!  :bighug: :bighug: :bighug:
П.П. На мен цикълът ми беше 38 дни, дойде ми 5 дни след спирането на лекарствата, а ЧХГ-то ми беше доста по-ниско от твоето. Всеки организъм е различен, а и зависи колко силна ти е била стимулацията.
Душе, вярата ни трябва да е силна, за да успеем... а минавайки по най-трудния път - пораснахме много :bighug:
Аз вярвам, че и двете ще сме щастливи много скоро!

:bighug: :bighug: :bighug:

*

    baracuda

  • *****
  • 5348
  • Най-голямото щастие?Да бъдеш полезен!
Re: Цикъл след биохимична бременност
« Отговор #15 -: Октомври 19, 2008, 19:50:47 pm »
Прочетох какво се е случило и наистина много съжалявам. :( Надявах се това да е щастливия ти опит. Не се отчайвай, смело напред, знам, че въпреки всичко ще успеем.
 
*
Re: Цикъл след биохимична бременност
« Отговор #16 -: Октомври 19, 2008, 21:15:07 pm »
deep, много съжалявам.  :bighug:

*

    deep

  • *
  • 2887
  • believe in YOU
Re: Цикъл след биохимична бременност
« Отговор #17 -: Октомври 19, 2008, 21:17:06 pm »
Скъпи момичета, болезненото чакане свърши. Почуствах облекчение.

Днес с една моя скъпа приятелка обсъждахме, че цялата ситуация  е едва ли не " извратена ".
Само до преди по-малко от седмица се молиш цикълът ти да не дойде и да си щастлива бъдеща мама и при едни други обстоятелства започваш да се надяваш това да се случи по-скоро.

Благодаря на всяка една за подкрепата, вярата и надеждата! Прегръщам ви!

 

Хиляди гори са скрити в един малък жълъд. Р.У. Емерсън
*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
Re: Цикъл след биохимична бременност
« Отговор #18 -: Октомври 19, 2008, 21:51:50 pm »
Защо трябва да преживяш всичко това? И питам Господ, колко по-силна трябва да бъдеш. Ти си достатъчно силна.
Нека другата година бъде вашата година,мила Дарина. Прегръщам те и ти казвам, не спирай да вярваш, колкото и трудно да ти се струва точно сега. Ще станеш майка, и то най-добрата майка.


София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!
*
Re: Цикъл след биохимична бременност
« Отговор #19 -: Октомври 20, 2008, 09:49:44 am »
Deep, много, много силно те прегръщам, едва сега ти виждам темата!
Незнам какво да ти кажа, каквото и да ти кажа ще е малко!
Дано намериш сили да преодолееш и това!
 :bighug: :bighug: