0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
molq pomognete mi :(
« -: Октомври 13, 2008, 11:46:16 am »
Zdraveite mili momi4eta! Iskamda se obarna kam Vas za pomosht.Ot4aqna sam bqh bremenna v 3ti mesec az i maja mi bqhme nai shtastlivite hora na sveta dokato na 8mi mart ginikologat mi ne mi saobshti 4e plodat e martav i se nalaga nezabavno da se napravi kiurtaj bqhme sasipani vse oshte ne mojem da go preodoleem iskahme bebeto pove4e ot vsi4ko na sveta:(Kazaha mi 4e sled 6 meseca otnovo shte zabremeneq no ovi ve4e 8mi mesec a beb4e nqma :( Imah problemi s parvoto zabremenqvane uspqhme 4ak sled 1 god sled dalgite opiti se 4ustvam nqkak istushtena ot cqloto tova 4akane i ot vsi4ki salzi kogato cikalat otnovo mi doide:(Molq vi posavetvaite me kakvo da napravq az sam v chujbina no v srqda si otivam za tri dni posavetvaite me kakvo da poiskam ot doktora mi ili kakvo da napravq za da vidq dvete 4erti4ki koloto se moje po skoro !!! Blagodarq Vi predvaritelno za vsi4ko!!
zdravka haralampieva
Re: molq pomognete mi :(
« Отговор #1 -: Октомври 13, 2008, 21:29:57 pm »
Здравей  :balk_64:според мен първо трябва да се успокоиш и да не мислиш за това и когато най-малко очакваш се получават нещата.Знам какво ти е защото и аз изтърпях същото и то за втори път.Не искам да те плаша,но е хубаво да си направиш изследвания за да не се повтарят нещата.Горе главата и успех... :bfp: :crossfingers:

Re: molq pomognete mi :(
« Отговор #2 -: Октомври 14, 2008, 06:38:08 am »
 Здравей,iskam beb4e ! мисля , че трябва да търсите причената за аборта , за да предприемете мерки , ако е необходимо и това да не се повтаря.
 Спермограмата как е? Можеш да се изследваш за инфекции , да пуснеш имунологични и генетични изследвания, хормони.
 
*
Re: molq pomognete mi :(
« Отговор #3 -: Октомври 14, 2008, 07:48:58 am »
Не можете да си представите колко сам ви благодарна за милите думи когато видях 4е някои ми е обарнал внимание на писмото се расплаках много сьм 4уствителна:)проблемьт в момента е 4е сме в 4ужбина и няма как тои да си направи тези иследвания намираме се в Кипар ако някои знае как става това в 4ужбина нека да ми каже аз ина4е утре отивам на доктор но не зная какво да поискам засштото си отвам само за 4 дни:(Много сьм напрегната не зная какво да искам от доктора а при4ината не бе открита праштахме пар4енце от плода и в Германия но няма резултат :( Много сам обьркана следя овулациите си и вси4ко останало което някои ми каже хваштам се като удавник за сламка ве4е!Много трудна борба ме о4аква ! Уплашена сам от това 4е пак на края на месеца 6те видя цикьла   и отново 6те избухна в сьлзи а наи потьрпевшт е мьжьт ми които непрекьснато  ме успокоява и ме укорьжава:(Много ви благодаря за вси4ко което правите за мен :)
« Последна редакция: Октомври 14, 2008, 08:23:49 am от iskam beb4e »
zdravka haralampieva
*
Re: molq pomognete mi :(
« Отговор #4 -: Октомври 14, 2008, 09:01:55 am »
здравей искам бебе, писах ти и на лични!
Ти и мъжа ти работите  ли в кипър?Ако само мъжа ти работи примерно и е член на някой от профсъюзите(СЕК,ПЕО), имате право на безплатен лекър, изследвания и също така лекарства на половин цена.Ако работиш/ите то значи има медицинска карта, с която може да ползва държавна болница!
Надявам се да съм ти била полезна   :)
« Последна редакция: Октомври 14, 2008, 09:18:52 am от zayana »
*
Re: molq pomognete mi :(
« Отговор #5 -: Октомври 14, 2008, 11:59:57 am »
Майка ми е в Кипър,та от нея знам че ако не си член на профсаюзите а си обикновен работник то работодателя трябва да ти направи мед.карта и можеш спокойно да посещаваш държавна болница.Късмет!
*
Re: molq pomognete mi :(
« Отговор #6 -: Октомври 14, 2008, 12:16:25 pm »
благодаря за информацията относно здравните карти но не е в това проблема ако трябва и 6те си платя но никои за ни6то не ти обра6та внимание само заради това 4е им говоря на правилен гръцки за6тото само него знам а не им говоря на кипърски и заради това не ме прегледаха а бях с кръвоизлив и ми казаха да си ходя след като не искам да говоря кипърски представете си как 6те се однесът ако отида да поискам изледвания 6те ми посо4ат вратата :(
zdravka haralampieva
*
Re: molq pomognete mi :(
« Отговор #7 -: Октомври 14, 2008, 12:29:39 pm »
благодаря за информацията относно здравните карти но не е в това проблема ако трябва и 6те си платя но никои за ни6то не ти обра6та внимание само заради това 4е им говоря на правилен гръцки за6тото само него знам а не им говоря на кипърски и заради това не ме прегледаха а бях с кръвоизлив и ми казаха да си ходя след като не искам да говоря кипърски представете си как 6те се однесът ако отида да поискам изледвания 6те ми посо4ат вратата :(
Съжелявам, но не съм съгласна!!!!!Не са ти обарнали внимание защото си говорила правилен гръцки  :lol:, това не е вярно
Мила в кипър сме 50 хил. българи и сама се досещаш, че всеки един от тях рано или късно имат нужда от лечение някакво.Много от тях не говорят никакав език, и въпреки това им се помага.Аз много пъти съм ходиал в държавната болница и мога да кажа че са били мнооооого любезни и полезни.За разлика от българия не се налаг да отидеш на частен кабинет за да тис е обърне неоходимото внимание.
Много е странно това което казваш.  8O
П.П  има толкова много българи който работят в болниците тук !!!И такива който са българо говорящи !!!
« Последна редакция: Октомври 14, 2008, 12:35:12 pm от zayana »
*
Re: molq pomognete mi :(
« Отговор #8 -: Октомври 14, 2008, 13:14:38 pm »
не виждам логика да лъжа но 6том така си мисли6 ок! Аз казвам как се однесоха с мен а с гръцкия сам перфектно от 6 годи6на го знам така 4е не мисля 4е сам говорила глупости там! Мен ме изгониха от болницата поради тази при4ина и на жси4кото одгоре 4аках поже4е от 4ас за да ме приемат при положение 4е сам сас силен кръвоизлив и болки само аз си знам какво сам преживяла там! Благодаря за доверието а колкото се однася до българите в 4ужбина не искам да имам ни6то об6то с тях те са наи големият враг на 4есните хора като мен!!!!!!!!!
zdravka haralampieva
*
Re: molq pomognete mi :(
« Отговор #9 -: Октомври 14, 2008, 14:07:27 pm »
Изгониха те от болницата защото си говорила перфектно гръцки така ли?
*
Re: molq pomognete mi :(
« Отговор #10 -: Октомври 14, 2008, 14:53:08 pm »
ako mislish 4e e normalno 4ovek da si pravi shegi s ne6to podobno ok! az sam izrasnala s garci razbirash li nqma neshto nepoznato za men ot grackiqt ezik vtoeiqt mi bashta koito e grak i me e odgledal ot 6 godishna kogato otide v kipar ne razbira kakvo mu govorqt kiparcite az sashto bqh taka ot n4aloto i sega vse oshte ne gi mnogo razbiram! te mrazqtgarcite i kogato 4uqt 4e grak sedi na masata smetkata se vdiga momentalno kogato grak iska ne6to ot tqh te ne mu obrashtat vnimanie tuk zakonite sa na tqhna strana vav vsqko edno otnoshenie izrasnala sam v tazi sreda i prosto nqma kak nqkoi da idva i da mi kazva 4e az laja pri polojenie 4e sam iskrenno i 4ustvitelno momi4e do sega nikoi ne me be6e obijdal taka !!! ne iskam da sporq s nikoga ne go pojelavam na nikoi tova koeto mi se slu4i na men !Dano nqkoi den ne ti se slu4i i na teb zashtoto kakto znaesh nikoi ne e zastrahovan ot nishto na tozi svqt!
zdravka haralampieva
*
Re: molq pomognete mi :(
« Отговор #11 -: Октомври 14, 2008, 14:58:07 pm »
nadqvah se 4e ot jeni v moeto polojenie pone moga da polu4a nqkakva potkrepa i savet no kakto vinagi balgarinat si e balgarin!
zdravka haralampieva
*
Re: molq pomognete mi :(
« Отговор #12 -: Октомври 14, 2008, 15:00:45 pm »
nadqvah se 4e ot jeni v moeto polojenie pone moga da polu4a nqkakva potkrepa i savet no kakto vinagi balgarinat si e balgarin!
zdravka haralampieva
*
Re: molq pomognete mi :(
« Отговор #13 -: Октомври 14, 2008, 16:25:58 pm »
При условие че се притесняваш да не се повтори миседа е най добре да се обърнеш към генетик и имунолог и да направиш необходимите изследвания.И другото нещо което можеш да направиш е да потърсиш не обикновен гиниколог, ами да се обърнеш за помощ в клиника по стерелитет.Късмет!
*

    Lisko

  • *
  • 5448
  • Липсваш ми Бари:)
Re: molq pomognete mi :(
« Отговор #14 -: Октомври 14, 2008, 16:50:48 pm »
Мило момиче, и на мен ще ми е много лесно да ти кажа първо да се успокоиш, но зная, че на теб ще ти е трудно да го направиш.
Опитай се да не мислиш дали е станало, да се взираш и търсиш симптоми преди цикъла си.Опитай и да се усмихваш повече от досега.на каквото и да е, на дребни и незначителни неща.
Хубаво е да си направиш изследвания както те е посъветвала tanj74.За клиниката за стерилитет незная дали не е рано, понеже доколкото разбирам не сте имали проблем със забременяването...или греша?
Въпреки, че ще си за кратко в БГ, можеш да се свържеш по телефона с КИРМ- Плевен за да си запишеш час при доц.Конова а резултатите да си получиш по мейл.И да се разберете с нея как да комуникирате.Това е линк на клиниката http://www.ivfpleven.com/index.php?l=20.
А в сайта има наистина страхотно много и полезна информация и ако имаш време разглеждай.
Ще се радвам ако сме ти помогнали.
Пожелавам ти късмет и успешна следваща бременност.
Re: molq pomognete mi :(
« Отговор #15 -: Октомври 14, 2008, 18:52:59 pm »
nadqvah se 4e ot jeni v moeto polojenie pone moga da polu4a nqkakva potkrepa i savet no kakto vinagi balgarinat si e balgarin!
недей така-всеки има право на мнение и на това дали да е съгласен или не с дадено такова
Не бъди крайна
Послушай съветите на всички момичета и преди всичко се успокои
Предполагам пишеш тук заради помощ и подкрепа,а не за да си създаваш допълнителни нерви и емоционални тревоги
Не вземаи присърце всяка дума
Желая ти късмет