0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
малък ембрион и липса на пулсации в 9г.с.
« -: Октомври 02, 2008, 19:08:25 pm »
Моля ви споделете имали ли сте подобен проблем.Сега се връщам от лекар и незнам какво да правя.Преди 10 дни се видяха пулсации и малко ембрионче.Сега малко е пораснало,но за тези седмици пак е мъничко(от 4,5мм до 6мм).По-големия проблем е ,че не се долавят пулсации.Ако и другия път не се доловят какво следва?Ужасно се притеснявам да не се наложи аборт.
*
Re: малък ембрион и липса на пулсации в 9г.с.
« Отговор #1 -: Октомври 02, 2008, 21:24:24 pm »
Отиди на още е дин лекар ,за да провериш дали има пулсации, не дей да чакаш следващия път. :wink:
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: малък ембрион и липса на пулсации в 9г.с.
« Отговор #2 -: Октомври 02, 2008, 21:59:57 pm »
ако се потвърди находката, за съжаление се налага абразио.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*

    sesi

  • ***
  • 218
  • Прави добро и ще получиш добро!
Re: малък ембрион и липса на пулсации в 9г.с.
« Отговор #3 -: Октомври 03, 2008, 08:31:07 am »
Обезателно отиди при друг лекар,успех дано всичко е наред
Re: малък ембрион и липса на пулсации в 9г.с.
« Отговор #4 -: Октомври 03, 2008, 15:52:45 pm »
kmi,задължително трябва да те видят на вагинален ехограф.Успех миличка.
Във всяка стъпка виждай края на пътуването!
*
Re: малък ембрион и липса на пулсации в 9г.с.
« Отговор #5 -: Октомври 03, 2008, 22:06:00 pm »
мен винаги с вагинален ме преглеждат.Ако има начин в понеделник ще отида при друг лекар за още едно мнение.Днес на брат ми приятелката,която също е бременна,ми каза да пробвам на 3-или 4-измерен.Незнам какво да правя,готова съм да се хвана за всичко.Все се надявам пулса просто да е бил слаб,но да го има :(
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: малък ембрион и липса на пулсации в 9г.с.
« Отговор #6 -: Октомври 04, 2008, 00:08:12 am »
3-измерен и 4-измерен няма да покажат по-добре. тези изследвания са за други цели.
потърси друг лекар.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

Re: малък ембрион и липса на пулсации в 9г.с.
« Отговор #7 -: Октомври 04, 2008, 14:23:44 pm »
kmi,ходи ли на лекар?Какво стана?
Във всяка стъпка виждай края на пътуването!
*
Re: малък ембрион и липса на пулсации в 9г.с.
« Отговор #8 -: Октомври 04, 2008, 23:52:08 pm »
В понеделник ще ходя.През почивните дни незнам къде да отида.Знам,че има дежурни лекари,но те не са ли само за спешни случаии?!
Re: малък ембрион и липса на пулсации в 9г.с.
« Отговор #9 -: Октомври 05, 2008, 15:44:44 pm »
Много съжалявам да прочета това, дано да е грешка на лекаря! Отиди в понеделник другаде, някъде, където можеш да разчиташ на специалист и добра техника! Стискам палци да е грешка!
Матей - 1.04.2006 г
*

    daniski

  • ****
  • 550
  • Моят дар от Бог-Грант Даниел
Re: малък ембрион и липса на пулсации в 9г.с.
« Отговор #10 -: Октомври 05, 2008, 19:32:38 pm »
Нищо не се знае,спокойно!И аз съм била като теб,а я ми виж лентичката! :wink:
*
Re: малък ембрион и липса на пулсации в 9г.с.
« Отговор #11 -: Октомври 06, 2008, 15:32:38 pm »
благодаря ви момичета за подкрепата.За съжаление диагнозата е "missed".Остава утре да ми кажат кога ще го "отстранят".Не искам да изкарвам болезнени спомени ,но какво точно следва и как протича всичко?Ще съм ви благодарна,ако споделите,защото изобщо не съм подготвена какво ме очаква.
Re: малък ембрион и липса на пулсации в 9г.с.
« Отговор #12 -: Октомври 06, 2008, 16:43:53 pm »
 Здравей,Kmi,много съжелявам за това,което преживяваш.Знам какво е чувството,защото преди два месеца и аз преживях всичко това...За самата манипулация не се притеснявай,ти нищо не усещаш,защото е пълна упойка,но по-сложно е с психиката...тя се възстановява само с подкрепата на най-близките.При мен самата манипулация беше по-сложна,защото тоновете на плода са спряли 2-3 седмици преди да го установат.Това се случи един месец преди сватбата ни на същата дата,аз просто не знаех къде съм,но както казват хората времето лекува.Не се притеснявай скъпа с теб съм и ти стискам палци.Ще почакаме малко и ще си имаме бебенца.Много целувки!!!! :bighug:
Re: малък ембрион и липса на пулсации в 9г.с.
« Отговор #13 -: Октомври 06, 2008, 16:59:35 pm »
kmi,много съжелявам за това.Аз лично съм го преживяла няколко пъти.Няма страшно,ще имаш още много шансове в живота!Гледай напред.Съвета ми е на направиш от сега всички необходими изследвания,за да си спокойна следващия път и за да откриеш причината(ако има такава).Прегръщам те
Във всяка стъпка виждай края на пътуването!
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: малък ембрион и липса на пулсации в 9г.с.
« Отговор #14 -: Октомври 06, 2008, 17:55:21 pm »
процедурата е кратка и безболезнена. прави се с краткотрайна венозна пълна упойка. няма болка след това.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
Re: малък ембрион и липса на пулсации в 9г.с.
« Отговор #15 -: Октомври 06, 2008, 21:32:38 pm »
Болката е в душата аз лично съм го изпитвала 4 пъти ,всичко ще мине но психиката ще се оправи чак когато си гушнеш бебето в ръцете.Физическа болка няма ако от това се притесняваш.
« Последна редакция: Октомври 06, 2008, 21:35:12 pm от isev »
*

    daniski

  • ****
  • 550
  • Моят дар от Бог-Грант Даниел
Re: малък ембрион и липса на пулсации в 9г.с.
« Отговор #16 -: Октомври 07, 2008, 04:52:51 am »
Съжалявам много миличка!!!прегръщам те!!!
*

    sesi

  • ***
  • 218
  • Прави добро и ще получиш добро!
Re: малък ембрион и липса на пулсации в 9г.с.
« Отговор #17 -: Октомври 07, 2008, 05:23:18 am »
 :bighug:
Не се отчайваи мила,като си гушнеш бебче всичко ще се оправи
*
Re: малък ембрион и липса на пулсации в 9г.с.
« Отговор #18 -: Октомври 07, 2008, 17:14:19 pm »
 Наистина всички сте много мили.Знам,че мога да разчитам на вас за разбиране и помощ.Така е още като ми откриха ендометриоза и си мислех,че едва ли не живота ми свършва.
 Днес си взех направление за хоспитализация и утре отивам в болницата.Само незнам кога ще ме приемат.Тези дни доста си поплаках и дано утре не ревна пак.
 Благодаря ви и успех на всички.
Re: малък ембрион и липса на пулсации в 9г.с.
« Отговор #19 -: Октомври 07, 2008, 21:32:48 pm »
Здравей,Kmi!Искрено ти съчуствам,защото и аз преди два месеца претърпях втори мисед и знам как се чувстваш,но горе главата всичко ще се оправи  :balk_103: Не се отчайвай и ако трябва после си направи изследвания за да се установи дали има причина за това! Успех... :goodluck: