0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Re: Нова седмица,нов късмет ,пълна с +++(29.09-05.10)
« Отговор #100 -: Октомври 01, 2008, 16:57:24 pm »
Добър ден и от мен.Сутринта се опитвах да ви поздравя,но уви не можах да вляза в нито една тема във форума,все грешка и не ще.
Мактуб,хайде не ни дръж в напрежение.
Вики,дано и при теб всичко да мине добре и да ни покажеш :bfp:
Е,аз да ходя да си видя манджата,а на всички вас лека вечер вече.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*

    Stela74

  • **
  • 139
  • не ми трябва огън,а малка свещица...
Re: Нова седмица,нов късмет ,пълна с +++(29.09-05.10)
« Отговор #101 -: Октомври 01, 2008, 17:02:04 pm »
Вики,успех и от мен. :bighug:
Re: Нова седмица,нов късмет ,пълна с +++(29.09-05.10)
« Отговор #102 -: Октомври 01, 2008, 17:10:30 pm »
Ами,Роузи,как да съм?!?То и аз не знам.Добре съм,трая си,имам чувството че съм се стегнала вътрешно в момента,само ме е страх да не ми свършат силите изведнъж и рязко да предам фронта.Абе добре съм,но или просто наистина съм по-силна психически отколкото сама съм предполагала или просто това е някакъв защитен механизъм,който не знам до кога ще е в действие.За сега бива и ми дава сили мисълта,че вече не се боря с вятърни мелници,а има една реална гад,която трябва да победя.И ми се иска да вярвам,че това е,което ми пречи да сбъдна мечтата си.Дано да няма и друго,не че и с него няма да се преборя,ама защо е нужно да се доказваме ,колко сме силни :?И те така.Важното е,когато паднем ,бързичко да се изправим и да продължим смело и целеустремено напред.Защото това,за което се борим всички тук си струва всяка мъка,всяка битка и всяка болка.Даже странното е че вече дори не мога да плача,аз по принцип не съм ревла и рядко ми се случва,ама напоследък пък хич.То бива-бива,ама поне мъничко можеше да порева,та да ми олекне.Но нищо,сигурно така трябва,а може просто вече да са ми се свършили сълзите и да са ми останали само усмивки!
« Последна редакция: Октомври 01, 2008, 17:14:18 pm от ВиЛиЛи »
*

    bibica

  • ****
  • 532
  • член на групата "3 от 6"
Re: Нова седмица,нов късмет ,пълна с +++(29.09-05.10)
« Отговор #103 -: Октомври 01, 2008, 17:24:33 pm »
Ами,Роузи,как да съм?!?То и аз не знам.Добре съм,трая си,имам чувството че съм се стегнала вътрешно в момента,само ме е страх да не ми свършат силите изведнъж и рязко да предам фронта.Абе добре съм,но или просто наистина съм по-силна психически отколкото сама съм предполагала или просто това е някакъв защитен механизъм,който не знам до кога ще е в действие.За сега бива и ми дава сили мисълта,че вече не се боря с вятърни мелници,а има една реална гад,която трябва да победя.И ми се иска да вярвам,че това е,което ми пречи да сбъдна мечтата си.Дано да няма и друго,не че и с него няма да се преборя,ама защо е нужно да се доказваме ,колко сме силни :?И те така.Важното е,когато паднем ,бързичко да се изправим и да продължим смело и целеустремено напред.Защото това,за което се борим всички тук си струва всяка мъка,всяка битка и всяка болка.Даже странното е че вече дори не мога да плача,аз по принцип не съм ревла и рядко ми се случва,ама напоследък пък хич.То бива-бива,ама поне мъничко можеше да порева,та да ми олекне.Но нищо,сигурно така трябва,а може просто вече да са ми се свършили сълзите и да са ми останали само усмивки!
:bighug: това ще е твоята последна битка с "вятърната мелница" . Желая ти го от сърце.
« Последна редакция: Октомври 01, 2008, 17:34:00 pm от bibica »

*

    Sof

  • ****
  • 1084
  • Непоправим ОПТИМИСТ!
Re: Нова седмица,нов късмет ,пълна с +++(29.09-05.10)
« Отговор #104 -: Октомври 01, 2008, 17:59:59 pm »
Ей, Вили, по точно от това няма на къде! По същия гаден начин се чувствам и аз, и дори понякога се чудя на себе си дали не съм се повредила нещо! Вървя си бавно и систематично по пътя, и приемам всеки цикъл ако не с усмивка, то с пълно и тотално равнодушие. Жена да не си на тоя свят!
Поздравления на Роси за хубавия резултат!
Мегги къде е? Някой знае ли нещо за нея?

Когато животът ти поднесе лимони, поръчай си текила и сол и ми се обади!
Re: Нова седмица,нов късмет ,пълна с +++(29.09-05.10)
« Отговор #105 -: Октомври 01, 2008, 18:12:55 pm »
Соф,знам че и ти,и много други момичета тук се чувствате така.Затова знам,че като го прочетете няма да си помислите-Айде,тая изчатка! :lol:,а просто ще ме разберете.Не за първи пат в живота ми съжалявам,че съм така силна.Защото знам,че господ праща изпитания,толкова колкото можем да понесем.Може би всичко това е просто,за да ни покаже колко сме силни.Странно чувство за хумор има,нали.Но ние ще си заслужим наградата и ще и се радваме цял живот.
Аз вярвам!
*
Re: Нова седмица,нов късмет ,пълна с +++(29.09-05.10)
« Отговор #106 -: Октомври 01, 2008, 18:48:19 pm »
Вили,Соф аз също съм така.Като ми дойде просто така равнодушно го приемам,няма ги вече истеричните сълзи както преди.В крайна сметка не зависи само от нас,което се иска аз го правя другото е божа работа.
Вики,не се притеснявай,ще ти стискам палци пункцията да мине успешно!
Аз пък започвах стимулации с естрадиол около 100!?

*

    power

  • *
  • 1116
  • трябва да сме силни !
Re: Нова седмица,нов късмет ,пълна с +++(29.09-05.10)
« Отговор #107 -: Октомври 01, 2008, 19:20:27 pm »
Desita77,честито и от мен!!! Лека бременност ти желая!

Вили,Соф,  :bighug: :bighug: :bighug:
07.10.2009
*

    mishan

  • ***
  • 269
  • Който умее да чака е истински щастлив
Re: Нова седмица,нов късмет ,пълна с +++(29.09-05.10)
« Отговор #108 -: Октомври 01, 2008, 21:21:21 pm »
Здравейте. Стискам палци на тези, които са в процедури и на тези, които не чакат.
 Вили, казала си го невероятно точно. Благодаря ти много за това, че в този тежичък за теб момент си толкова силна, че даваш силичка и на нас. Точно в момента ме е налегнала някаква депресийка и имам нужда от такива думи. Хайде да погледам сега Биг Брадър.
Усмихвайте се и съдбата ще ви се усмихне
Re: Нова седмица,нов късмет ,пълна с +++(29.09-05.10)
« Отговор #109 -: Октомври 01, 2008, 23:29:38 pm »
Момичета ние сме толкова силни че даже и не предполагаме.Вярвам че много скоро ще получим нашата награда за всички мъки и сълзи.
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Re: Нова седмица,нов късмет ,пълна с +++(29.09-05.10)
« Отговор #110 -: Октомври 02, 2008, 06:24:10 am »
Добро утро,милички,
желая на всички лек,успешен,пълен с усмивки ден.
Виленце,казала си го така,сякаш че аз го казвам,чувствам се точно като теб,миличка,ако не бях силна и не вдигах глава след всяко разочарование щях отдавна да съм се отказала от борбата.Всъщност от всички нас ,които се борим със зъби и нокти да си имаме детенце струи сила,смелост и решителност да гушнем и ние своите дечица,и то ще стане вярвам в това.По някой път си мисля дори че съм прокълната,или пък другата ми черна мисъл-родена съм на 13 и по някой път си мисля,че заради фаталното число не мога да забременея,абе ей такива мисли ми се въртят в главата по някой път,но ги пропъждам и гледам само напред с вяра,че и ние ще бъдем родители,че скоро и аз ще съм бременна.
Е,стана много дълго,пък още не съм ви сервирала кафенце[/color][/font]
УСПЕХ на всички.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*
Re: Нова седмица,нов късмет ,пълна с +++(29.09-05.10)
« Отговор #111 -: Октомври 02, 2008, 08:18:26 am »
Добро утро мацки :).Аз днес ще почивам а след една седмица ще сменям работата и ми е малко напрегнато.Както и да е...
Вили,Соф  :bighug:
Биби,надявам се днес да си в по работлива форма :D
Радвам се че Роси е добре и дано бързо да се възстанови.
Момичета засега приятен ден защото имам един куп работа за вършене :?

*
Re: Нова седмица,нов късмет ,пълна с +++(29.09-05.10)
« Отговор #112 -: Октомври 02, 2008, 08:54:49 am »
Добро утро и от мен момичета, хайде месец октомври да има многоооооо :bfp:, че е време вече  :D, усмихнат ден на всички ви!
Re: Нова седмица,нов късмет ,пълна с +++(29.09-05.10)
« Отговор #113 -: Октомври 02, 2008, 09:24:58 am »
Айде добро да ви е утрото :D
Днес се събудих с широка усмивка-чувствам се много добре.Когато човек изкара няколко дни в адски мъки,сред море от сополи,хапчета и кърпички,първото свежо и без главоболие утро му се струва чудесно :)
Да ви се похваля-снощи пак видях малкото племенниче,което вече е почти на два месеца и е един прекрасен малък мъж!Започва да прави едни такива сладки бебешки физиономийки и като му говориш като че ли разбира всичко :)Просто се разтапям от щастие като зърна това малко човеченце...
Прекрасен ден на всички!Усмихвайте се-има милиони причини за това :D
Препятствията са тези ужасни неща, които виждаш, когато не гледаш към целта си


*

    !!!

  • *****
  • 1495
  • Най стимулиращият дар? Надеждата
Re: Нова седмица,нов късмет ,пълна с +++(29.09-05.10)
« Отговор #114 -: Октомври 02, 2008, 09:27:40 am »
Бисерче благодаря за подкрепата която ни даваш  :bighug:
marina 75 недей така мила и аз съм на 13-ти родена...

Момичета всяка вечер като си легна се моля за всички нас най-накрая да свършат мъките и да дойде нашето щастие и съм сигурна че скоро всички ще успеем!
Лек и успешен ден от мен!
*
Re: Нова седмица,нов късмет ,пълна с +++(29.09-05.10)
« Отговор #115 -: Октомври 02, 2008, 09:35:26 am »
Добро утро и от мен,Марина благодаря за чудесното кафенце!Не допускай такива черни мисли в главата си,трябва да сме оптимисти.Оня ден една братовчедка на мъжа ми ме попита как се получавало това с репродуктивните проблеми(тя се изрази малко по грубо но :?) и аз и отговорих,че от "това" може да се разболее всеки както се разболяваш от грип!Няма застраховани!
Ядосах се най-вече защото и сестра и е имала проблеми,а и дъщеря и има заболяване свързано със щитовидната жлеза,така,че и тя не е застрахована.Моля се да си има детенце без проблем,за да не разберат какво е "ТОВА"

*

    bibica

  • ****
  • 532
  • член на групата "3 от 6"
Re: Нова седмица,нов късмет ,пълна с +++(29.09-05.10)
« Отговор #116 -: Октомври 02, 2008, 09:54:03 am »
Здравейте и от мен милички красавици.
Парси, мила желание има за работа, ама такова главоболие ме гони ще напрова ще откача, а и нищо несъм пила, даже и кафето ме дразни, но на Маричнето от кафето бих си пийнала и без тези черни милси Маричне  :P ще се получи при всички ни.
Вили, Соф и останалите много силно  :bighug: и вярвам че при всички ни скоро ще се свъдне мечтата.
Вярвайте това е!!! Както казва Вили - и те така  :P
Приятел ден от мен.
Парти как е мъника оправили се, нали беше понастинал, а ти оправили се ??
Целувки от мен.

*
Re: Нова седмица,нов късмет ,пълна с +++(29.09-05.10)
« Отговор #117 -: Октомври 02, 2008, 10:20:47 am »
Ей Биби,ти си ми съмнителна с тва главоболие и непоносимост към кафе :) ;) Пожелавам ти успешен месец !

Целувки и добри пожелания за всички!
Re: Нова седмица,нов късмет ,пълна с +++(29.09-05.10)
« Отговор #118 -: Октомври 02, 2008, 10:44:47 am »
Добро утро девойки.На всички пожелавам много успех и повече вяра в хубавите  неща.Знам че е трудно,на мен самата не ми  е лесно.Но какво друго ни остава.
Да се усмихнем заедно и щастието ще ни отвърне с усмивка! :D

Аз съм долу горе добре.Едва се сдържам да не отида на видеозон(днес е 18 ден от О),няма и 3 седмици,затова се въздържам.Зацапването премина в розовеещо,и лекп жълтеникаво.Мисля обаче,че то наистина е от тази гадна киста,и няма връзка с бременността.Ще видим в понеделник.
Във всяка стъпка виждай края на пътуването!
*
Re: Нова седмица,нов късмет ,пълна с +++(29.09-05.10)
« Отговор #119 -: Октомври 02, 2008, 10:53:28 am »
Рая  :crossfingers: :crossfingers:
Всичко ще бъде наред-просто не може да не е! :bighug: