0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Re: Нова седмица,нов късмет ,пълна с +++(29.09-05.10)
« Отговор #240 -: Октомври 05, 2008, 07:14:56 am »
Добро утро,сядам си пред комп.да пия кафенце и ей на какво виждам още една хубава новина.
Сиска,честито и от мен,желая ти лека бременност и прекрасен бебешок.
Аз да ви се оплача и мен ме пипна гадния вирус,боли ме гърло и като че ли валяк ме е газил.От вчера се наливам с чайове ,Тайлол Хот и витамини,гадна работа,но ще мине.
Хайде и по едно кафенце и ставайте де стига сте спинкали.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*
Re: Нова седмица,нов късмет ,пълна с +++(29.09-05.10)
« Отговор #241 -: Октомври 05, 2008, 08:28:57 am »
Добро утро и от мен бъдещи мамчета  :)
марина75 10х за кафенцето и скорошно оздравяване(нали имаме мисия  :babbycarrage:
, стягай се  :)
усмихнат ден на всички ви  :)
*

    siska_rs

  • ***
  • 153
  • Обичайте и бъдете обичани!
Re: Нова седмица,нов късмет ,пълна с +++(29.09-05.10)
« Отговор #242 -: Октомври 05, 2008, 09:02:44 am »
 :) Добро утро момичета! :hello: Благодаря ви за поздравленията ,но аз не се включих за това.... Просто ми се искаше наистина да ви вдъхна надежда ....  :hug2: :hug2: :hug2:Няма невъзможни неща...Просто всяко бебче си има съдба...предречено е кога точно ще се появи въпреки нашите неуморни опити... :babbycarrage:Вярвам че всяка от нас я чака поне по едно бебче..просто трябва да се отпуснем и да се радваме на любимите си... Деца се зачеват в любов  :heartbeat: :heartbeat: :heartbeat: :bed:, а не в поредица от тестове и термометри... :bbt: :bbt: :bbt:Концентрирайте се върху радостта от живота и любовта си към любимия и всичко ще е наред! :wink:
 Изпращам ви голяяяяяяяяма прегръдка:bighug:
*

    Sof

  • ****
  • 1084
  • Непоправим ОПТИМИСТ!
Re: Нова седмица,нов късмет ,пълна с +++(29.09-05.10)
« Отговор #243 -: Октомври 05, 2008, 10:03:46 am »
Добро утро, мацки!
Сиска, голямо честито! Ти си поредното доказателство, че няма невъзможни неща! Лека бременност!

Когато животът ти поднесе лимони, поръчай си текила и сол и ми се обади!
*

    !!!

  • *****
  • 1495
  • Най стимулиращият дар? Надеждата
Re: Нова седмица,нов късмет ,пълна с +++(29.09-05.10)
« Отговор #244 -: Октомври 05, 2008, 10:37:57 am »
Мирослинка и Сиска пожелавам ви незабравими 9 месеца  :D
А другата седмица ш темата да има още поне 5 ++++
Re: Нова седмица,нов късмет ,пълна с +++(29.09-05.10)
« Отговор #245 -: Октомври 05, 2008, 10:55:20 am »
Сиска честито и от мен!  yahoo_17
Лека и безпроблемна бременност!  preggo
*

    bibica

  • ****
  • 532
  • член на групата "3 от 6"
Re: Нова седмица,нов късмет ,пълна с +++(29.09-05.10)
« Отговор #246 -: Октомври 05, 2008, 11:20:11 am »
Здравейте и от мен в този мрачен и дъждовен ден!
Но вчерашният много ми хареса, супер сте,  :lol: толкоса хулави новини- Честито на нови мами, много леки 9 месеца, много спокойствие и на финала сладки бебчета.
Аз принципно нечаках на 06.07, но сутринта имах на сълфетката розаво зацапване, и силно изявени ПС :(. Ама няма да губим надежда, другият месец.
Целувки на всички. това е от мен.

*

    siska_rs

  • ***
  • 153
  • Обичайте и бъдете обичани!
Re: Нова седмица,нов късмет ,пълна с +++(29.09-05.10)
« Отговор #247 -: Октомври 05, 2008, 11:25:53 am »

Аз принципно нечаках на 06.07, но сутринта имах на сълфетката розаво зацапване, и силно изявени ПС :(. Ама няма да губим надежда, другият месец.
Целувки на всички. това е от мен.
Мила докато не е пристигнала с гръм и трясък нищо не е загубено!Розово зацапване може да значи и друго :blowingdust:
*

    bibica

  • ****
  • 532
  • член на групата "3 от 6"
Re: Нова седмица,нов късмет ,пълна с +++(29.09-05.10)
« Отговор #248 -: Октомври 05, 2008, 11:28:01 am »

Аз принципно нечаках на 06.07, но сутринта имах на сълфетката розаво зацапване, и силно изявени ПС :(. Ама няма да губим надежда, другият месец.
Целувки на всички. това е от мен.
Мила докато не е пристигнала с гръм и трясък нищо не е загубено!Розово зацапване може да значи и друго :blowingdust:

Благодаря ти siska_rs дано не идва :lol:

*
Re: Нова седмица,нов късмет ,пълна с +++(29.09-05.10)
« Отговор #249 -: Октомври 05, 2008, 11:39:03 am »
Здравейте в този мрачен ден!
Аз най - накрая го преборих този грип, остана малко кашлица и течащ нос, но и това ще мине.
На всички, видели  :bfp1: пожелавам леко бременеене и най - сладките бебчета на финала.
Нечакащите стискайте и не я пускайте гадната лелка. А ловуващите - я в това лошо време хващайте мъжете.
Специално ще чакам ВиЛи да пусне снимка как повръща усмихната  :balk_124:, а извинителната белележка моя веднага поиска да му я изтегля и да я разпечатам.
Пожелавам ви лек и усмихнат ден!


Това, което не ме убива, ме прави по - силна.
*

    Stela74

  • **
  • 139
  • не ми трябва огън,а малка свещица...
Re: Нова седмица,нов късмет ,пълна с +++(29.09-05.10)
« Отговор #250 -: Октомври 05, 2008, 11:49:25 am »
Добър ден и от мен момичета.честито на Сиска и леки 9 месеца.на финала едно или повече прекрасни бебчета... :bighug:
Re: Нова седмица,нов късмет ,пълна с +++(29.09-05.10)
« Отговор #251 -: Октомври 05, 2008, 12:00:10 pm »
Добър ден,мързеланки! :D
Сиска,ЧЕСТИТО!Много се радвам за теб ити желая лека бременности здраво бебче на финала!!!Дай боже всеки му чудо като твоето!
Соф,радвам се ,че шопинга е минал баз инциденти,дерт ми беше.И честити ти ботушки,въпреки че изобщо не разбрах какви са от твоето обяснение :lol: :lol:!
И аз да се пиша в групата на грипозните,налегнала ме е гадна хрема и очаквам продължение,но дано да ме подмине.
*
Re: Нова седмица,нов късмет ,пълна с +++(29.09-05.10)
« Отговор #252 -: Октомври 05, 2008, 12:14:34 pm »
Здравейте момичета.Ми Любе аз реших да напусна по ред причини.Първата е че работата много се увелечи и е свързана с вдигане на тежести,а аз с тия 2 операций...Второто е че дойде нова шефка и трудно ще се измъквам за да ходя на док,а от 1.11 ще почвам при мъжа ми,нещо като секретарска работа и ще ми е много по добре от всяка гледна точка.
Соф,трябваше да изскуба едни малини,няма как :D.
Сиска,честито и леко бременеене :)
Биби,а дано това зацапване да не е заради лелката :)

*
Re: Нова седмица,нов късмет ,пълна с +++(29.09-05.10)
« Отговор #253 -: Октомври 05, 2008, 12:16:00 pm »
Вили и аз бях с тоя вирус,ама поне да те успокоя че само с пиене на витамин С и капки за нос ми размина за 4 дни,което си е постижение :)

*
Re: Нова седмица,нов късмет ,пълна с +++(29.09-05.10)
« Отговор #254 -: Октомври 05, 2008, 12:33:26 pm »
Добър ден :) Днес с милото се размазахме от спане :) Сега се набумкахме с принцеси и пак ще лежим..Вчера се изгърбих от чистене и пране и още куп неща..

Парси,радвам се за теб и да знаеш че е адски вжно как се чувстваш на работата си.. :) Искрено ти пожелавам скоро да си в хубав болничен :)

Целувки на всички!

п.с. Биби,ще се моля за теб душата,дано не е лелка...
*
Re: Нова седмица,нов късмет ,пълна с +++(29.09-05.10)
« Отговор #255 -: Октомври 05, 2008, 12:37:50 pm »
Благодаря ти Любе за най-хубавото пожелание :).Какво е туй спане бе :D.Шегувам се-аз пък сега кат обядваме лягам :)

*

    ckarabei

  • **
  • 73
  • "Не мразя, не прощавам, не съдя и не съжалявам."
Re: Нова седмица,нов късмет ,пълна с +++(29.09-05.10)
« Отговор #256 -: Октомври 05, 2008, 12:39:09 pm »
Здравейте на всички момичета! Siska_rs и аз те поздравявам наслади се на това страхотно чувство да си бременна.....Появяваш се точно навреме и те подкрепям за прекрасните думи (много си права), от които струи радост, щастие .... това е нормално и съм щастлива да споделя тази емоция.  :bighug:
parsi браво, браво  :wink:.......
На всички, които подсмърчат-кашлят пожелавам да оздравяват по най-бързия начин!!! :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
Bibica :balk_104: :balk_103: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: стискай мила!!!

 
Живей сега, Усмихвай се сега, Радвай се на това, което имаш днес и се бори за всичко онова, което искаш да имаш утре.
*
Re: Нова седмица,нов късмет ,пълна с +++(29.09-05.10)
« Отговор #257 -: Октомври 05, 2008, 13:50:32 pm »
Здравейте момичета!
Ставам сутринта, и не стига че е мрачно и дъждовно, ами и "чакана гостенка" си имам. Отврат! Нищо - борбата продължава! Хубаво е, че има приятни новини - да ни дават сили!
Бързо оздравяване на всички! Този грип почва от рано! Цяла зима какво ще правим!
Мислили ли сте за противогрипни ваксини? Слагате ли си? За момичетата в процедури май е важно да са здравички.
Аз май ще си слагам! Миналата година бях доволна! Пих антибиотик през август, после през октомври - пак! Като оздравях сложих ваксина и през зимата минавах по-леко - без антибиотик!
„Ние се раждаме в света на природата.
Второто ни раждане е в света на духа."



Re: Нова седмица,нов късмет ,пълна с +++(29.09-05.10)
« Отговор #258 -: Октомври 05, 2008, 14:03:43 pm »
По повод противогрипните ваксини да ви кажа,че дори моят ендокринолог ме посъветва да си сложа,защото честитет настинки провокирали имунната система,отслябвали я и подпомагали автоимунните заболявания.Или аз поне така разбрах обяснението му.Сериозно обмислям да се ваксинирам,но идея си нямам точно с каква ваксина.Някой да е по-запознат и да внесе малко яснота по въпроса?!?
*
Re: Нова седмица,нов късмет ,пълна с +++(29.09-05.10)
« Отговор #259 -: Октомври 05, 2008, 14:25:39 pm »
Миналата година ми сложиха Influvac - тя май е най-масова. Беше ми препоръчана от личния лекар. Казаха ми че inflexal V била по-хубава. Чета сега тук http://www.gripbg.com/which.html  и май тази година нея ще пробвам. Даже смятам утре да я търся и да я слагам, че в момента съм здрава!
„Ние се раждаме в света на природата.
Второто ни раждане е в света на духа."