0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    maktub

  • *
  • 49
  • Било е писано !
Re: Нова седмица,нов късмет ,пълна с +++(29.09-05.10)
« Отговор #120 -: Октомври 02, 2008, 10:57:53 am »
Здравейте,момичета>Вчера не издържах и направих тест,ама някакъв смотан,щото с Шуър чек хич не ми върви...отрицателен.Аз обаче не му вярвам,щото и преди ми се е случвало при късна овулация да не ми покаже до 12 тия ден,а съм била бременна.Мисля,че е още рано.Хубавата новина е,че зацапването,което трая 3 дни по капка,бежова,май спря,въпреки,че все имам чувството,че всеки момент ще текна,едно влажно ми е...Но сега влагата,така да го наречем,е прозрачнаа и лепкава,не като пи ову.
За  Утрогестана-усетих,че малко като пияна съм,но за щастие гадният ефект е краткотраен и ако само с това се размина следващите месеци,ще е мн.добре,щото как повръщам обикновено,като съм бременна...
Не е ли странно,и други месеци съм мислела за признаци още преди да има закъснение,а сега съм направо сигурна,защото откак бебеправим,не само,че не закъснява,ами и подранява много нахално..
Поне се успокоих,че тея хапчета и да не съм бременна,няма да ми навредят,четох,че и при нередовен цикъл ги давали.Сега чакане му е майката,в петък или събота ще ида до док да си каже тежката дума,въпреки,че е още доста рано.
А има ли вариант да не е бебе,а киста?Е това най-много ме тревожи,но гледам да се абстрахирам.
Поздрави и да стискате палци и кълки за лелката!!!!    :D
Re: Нова седмица,нов късмет ,пълна с +++(29.09-05.10)
« Отговор #121 -: Октомври 02, 2008, 11:30:48 am »
"За  Утрогестана-усетих,че малко като пияна съм,но за щастие гадният ефект е краткотраен "-абе как се правят тези цитати?
Аз в момента едва пиша!Изпих утрогестана в 9ч,и чак сега започна да ми действа.Стоя само седнала,да не падна като стана.Ужасно чувство.Колежката отиде да ми направи едно слабичко кафенце,че не мога да гледам.Аз съм на 2 по 2 и май ми идва в повечно дозичката,но ще го преживея стига да свърши работа и да разръуши кистата,и да подпомогне развитието на бременността.
Трябва да видя какво съдържа тоя утрогестан че така ми се вие свят!
Във всяка стъпка виждай края на пътуването!
Re: Нова седмица,нов късмет ,пълна с +++(29.09-05.10)
« Отговор #122 -: Октомври 02, 2008, 11:33:47 am »
Вили, :bighug:  :bighug:

Марина, имаш невероятния късмет да си родена на такава хубава дата :D. Ние съвсем целенасочено се оженихме на 13. Много ми се искаше и бебето да се роди на 13, но само терминът ми е тогава. Няма как - ще го преживеем :D Просто късметът затова е късмет, защото не е в наличност всеки ден. И това го прави специален. :crossfingers:

Мактъб, стискам палци да е това, което чакаш. И си направи един Шуър Чек. И аз мислех, че този тест не ми показва, но мъжът ми ме спретна набързо и каза, че не теста е причина да не съм бременна. Та последния път пак на него разчитах и показа втората черта :D
*
Re: Нова седмица,нов късмет ,пълна с +++(29.09-05.10)
« Отговор #123 -: Октомври 02, 2008, 11:43:24 am »
Биби,вече сме здрави благодаря ти.Иначе и мен ме съмняваш като Любето :) :crossfingers:

*

    bibica

  • ****
  • 532
  • член на групата "3 от 6"
Re: Нова седмица,нов късмет ,пълна с +++(29.09-05.10)
« Отговор #124 -: Октомври 02, 2008, 11:47:52 am »
Биби,вече сме здрави благодаря ти.Иначе и мен ме съмняваш като Любето :) :crossfingers:
Ей Биби,ти си ми съмнителна с тва главоболие и непоносимост към кафе :) ;) Пожелавам ти успешен месец !

Целувки и добри пожелания за всички!
Благодаря ви момичета, ама аз нямам такова чувство,  :? а и още е рано. А това главоболие е вече трети ден събуждам се така. Ужасно ме мъчи.
Целувки и на двете и на всички.

*

    maktub

  • *
  • 49
  • Било е писано !
Re: Нова седмица,нов късмет ,пълна с +++(29.09-05.10)
« Отговор #125 -: Октомври 02, 2008, 12:01:29 pm »
Ами на мен за кратко ми е гадно от Утрогестана,може би е до организъм.Усещам се гадно около час след като съм го пила.Иде ми да си подпирам главата,ама като го пих за първи път,беше най-гадно,сега вече се трае.
Това и за кисти ли го дават?
Re: Нова седмица,нов късмет ,пълна с +++(29.09-05.10)
« Отговор #126 -: Октомври 02, 2008, 12:05:24 pm »
На мен ми го препоръчаха заради положителния тест,нямаше какво друго да пия,затова съм на утрогестан.
Във всяка стъпка виждай края на пътуването!
Re: Нова седмица,нов късмет ,пълна с +++(29.09-05.10)
« Отговор #127 -: Октомври 02, 2008, 14:16:17 pm »
Днес е много пусто във форума.Къде сте всички?
Във всяка стъпка виждай края на пътуването!
Re: Нова седмица,нов късмет ,пълна с +++(29.09-05.10)
« Отговор #128 -: Октомври 02, 2008, 14:47:35 pm »
Днес е много пусто във форума.Къде сте всички?
Работим! :)
Аз нещо взех да прегрявам обаче и смятам толкоз да ми е за днеска.
Препятствията са тези ужасни неща, които виждаш, когато не гледаш към целта си


*
Re: Нова седмица,нов късмет ,пълна с +++(29.09-05.10)
« Отговор #129 -: Октомври 02, 2008, 14:51:27 pm »
Аз пък ще ви оставям,че ще ходя на фризьор а от там на работа,така че лека вечер от мен и дано утре като се наспя има поне две хубави новини! :bighug:

Re: Нова седмица,нов късмет ,пълна с +++(29.09-05.10)
« Отговор #130 -: Октомври 02, 2008, 14:56:19 pm »
И аз съм на работа,но нещо такава липсва.Довечера сме на гости в едни приятели-малко да се разсея и да се позабавляваме.
Във всяка стъпка виждай края на пътуването!
*

    maktub

  • *
  • 49
  • Било е писано !
Re: Нова седмица,нов късмет ,пълна с +++(29.09-05.10)
« Отговор #131 -: Октомври 02, 2008, 15:03:38 pm »
А аз чета,чета...Поне  май ми спря   зацапването!!!! :D
Ха дано да Ви заразя с правилния бацил!!!
*
Re: Нова седмица,нов късмет ,пълна с +++(29.09-05.10)
« Отговор #132 -: Октомври 02, 2008, 15:16:51 pm »
Вили,мерна ми се душа-почивка ли си? :)

Re: Нова седмица,нов късмет ,пълна с +++(29.09-05.10)
« Отговор #133 -: Октомври 02, 2008, 15:23:21 pm »
Здравейте,момичета!!!!Толкова много ви обичам!!!Страхотни сте всичките!!!Днес бях при ендокринолога,ще пия Бромокриптин по схема,започвам от 1/2таблетка,като трябва да стигна до 3 на ден.Лека -полека ще смъкна гадния пролактин,а надявам се след години да изчезне и аденомчето.Посмяхме се с лекаря,когато ме успокояваше да не се притеснявам,защото от това не се умира и се забременява с него.А на мен нали това ми е целта.Каза ми,че някой хора имат бенки на носа например,аз пък си имам аденом :lol:,нещо подобно било,но все пак да не се хваля с това,защото хората се стряскали от диагнозата повече от колкото трябва.
Аз не знам дали ви казах,но съм 15 дни в отпуск и следващите 2 седмици щеви наглеждам изкъсо!Така че умната! :D

Ей,Парси,голяма си хиена! :D
*
Re: Нова седмица,нов късмет ,пълна с +++(29.09-05.10)
« Отговор #134 -: Октомври 02, 2008, 15:32:35 pm »
Здравейте,момичета!!!!Толкова много ви обичам!!!Страхотни сте всичките!!!Днес бях при ендокринолога,ще пия Бромокриптин по схема,започвам от 1/2таблетка,като трябва да стигна до 3 на ден.Лека -полека ще смъкна гадния пролактин,а надявам се след години да изчезне и аденомчето.Посмяхме се с лекаря,когато ме успокояваше да не се притеснявам,защото от това не се умира и се забременява с него.А на мен нали това ми е целта.Каза ми,че някой хора имат бенки на носа например,аз пък си имам аденом :lol:,нещо подобно било,но все пак да не се хваля с това,защото хората се стряскали от диагнозата повече от колкото трябва.
Аз не знам дали ви казах,но съм 15 дни в отпуск и следващите 2 седмици щеви наглеждам изкъсо!Така че умната! :D

Ей,Парси,голяма си хиена! :D
:D :bighug:Радвам се че си в настроение заради добрите новини.

*

    tancheto

  • ***
  • 199
  • Всичко е възможно!
Re: Нова седмица,нов късмет ,пълна с +++(29.09-05.10)
« Отговор #135 -: Октомври 02, 2008, 15:39:34 pm »
Здравейте мацки!Днес едно топличко, а събота и неделя пак дъжд го дават :(
Нищо...:)
ВиЛи радвам се, че вече си по - спокойна, ще видиш, всичко ще се нареди.
На Мактуб продължавам да стискам палци, да ни зарадва с +++
Аз този месец за втори път ползвах тестове за ову и взех, че я засякох :) Интересно, че всеки месец си откривам невероятни симптоми, а сега нищо - само леко са ми болезнени гърдите, ама наистина леко..след 3 дни ми е датата на Онази, чието име не се споменава..
Успех на всички ви!Прегръщам ви и се радвам, че ви има!

*
Re: Нова седмица,нов късмет ,пълна с +++(29.09-05.10)
« Отговор #136 -: Октомври 02, 2008, 15:42:22 pm »
Танче успех и на теб.А по повод симптомите мен този месец адски ме боля корема ниско долу и кръста около овуто щото нищо не съм засичала :)и продължава да ме наболява кръста още-откачих нещо след това лапаро :D

Re: Нова седмица,нов късмет ,пълна с +++(29.09-05.10)
« Отговор #137 -: Октомври 02, 2008, 15:52:14 pm »
Танче успех и на теб.А по повод симптомите мен този месец адски ме боля корема ниско долу и кръста около овуто щото нищо не съм засичала :)и продължава да ме наболява кръста още-откачих нещо след това лапаро :D
:lol:Изобщо недей да обвиняваш лапарото! :lol:Ти по природа си  си така :lol: :lol:Но това в никакъв случай не е лошо,защото нали знаеш,че нормалните не оцеляват!!!!
Танче,много ми хареса това "Онази,чието име не трябва да споменаваме" :lol:.Тая гад  мръсна дано да не я дочакаш следващите 9 месеца!
*

    !!!

  • *****
  • 1495
  • Най стимулиращият дар? Надеждата
Re: Нова седмица,нов късмет ,пълна с +++(29.09-05.10)
« Отговор #138 -: Октомври 02, 2008, 16:20:11 pm »
Танче заключи добре врата и оная гад хич не я допускай да идва  :D !!!
Ох милички на мен от половин час ми се повдига, усещам напрежение в корема и ме боли главата - знам ли какво е вече  :oops:
*
Re: Нова седмица,нов късмет ,пълна с +++(29.09-05.10)
« Отговор #139 -: Октомври 02, 2008, 16:28:22 pm »
Танче успех и на теб.А по повод симптомите мен този месец адски ме боля корема ниско долу и кръста около овуто щото нищо не съм засичала :)и продължава да ме наболява кръста още-откачих нещо след това лапаро :D
:lol:Изобщо недей да обвиняваш лапарото! :lol:Ти по природа си  си така :lol: :lol:Но това в никакъв случай не е лошо,защото нали знаеш,че нормалните не оцеляват!!!!
Танче,много ми хареса това "Онази,чието име не трябва да споменаваме" :lol:.Тая гад  мръсна дано да не я дочакаш следващите 9 месеца!
:rockon: :D