0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

ИМА ЛИ СРЕД НАС?
« -: Септември 24, 2008, 23:44:59 pm »
Здравейте момичета, отдавна не съм писала във форума, но имам много специален въпрос, който бих искала да ви задам.

Днес разбрах от моя колежка, чиято дъщеря живее в САЩ, че чака второ ин витро бебе (първото детенце е на 2 годинки). Ако всичко мине добре, хората мислят и за трето.
Има ли сред нас мамчета с повече от едно ин витро (икси) бебе от последователни бремености? Много ще се радвам, ако има такива мами и те се включат в темата.

Лично аз имам дъщеря (бебче-сладоледче) и още 4 замразени ембриона. Мисля догодина да се пробвам отново, пък дано да имаме късмет.

Re: ИМА ЛИ СРЕД НАС?
« Отговор #1 -: Септември 25, 2008, 00:09:12 am »
Бубе, до година може и да се засечем там, дето се каниш да ходиш :wink: по същия въпрос :balk_47:, дай боже здраве и живот до тогава! Гушкам ви вас със сладоледчето :bighug:


МОМИЧЕТА, НЕ ПРОПУСКАЙТЕ ЗАДЪЛЖИТЕЛНИЯ ПРЕГЛЕД НА МЛЕЧНАТА ЖЛЕЗА, НАПОМНЯЙТЕ НА БЛИЗКИ И ПРИЯТЕЛКИ!!! http://www.mamolog.info/profilaktika
Re: ИМА ЛИ СРЕД НАС?
« Отговор #2 -: Септември 25, 2008, 04:26:20 am »
Бубарански, надявам се и аз да съм такава майка. Скоро ми предстои отново трансфер на замразени ембриончета. От същите от които се роди и синът ми.
Малко се притеснявам дали няма да им има нещо на тези ембриончета като са седяли три години време замразени, но лекарите ме уверяват че това са глупости:oops:.
Нова стимулация обаче никак не ми се иска да правя.
*
Re: ИМА ЛИ СРЕД НАС?
« Отговор #3 -: Септември 25, 2008, 15:01:57 pm »
Аз днес ходих да преговарям за второ бебе. :D Отложихме малко, защото Док иска да спра да кърмя, а на мен все още не ми се иска. Иначе бях готова още този цикъл да направим опит на естествен цикъл. Така де, и аз искам 3. :wink:


"Нищо на света не е същото щом някъде там, неизвестно къде, една овца, която не сме виждали, е изяла или не е изяла една роза..."
Антоан дьо Сент Екзюпери
*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Re: ИМА ЛИ СРЕД НАС?
« Отговор #4 -: Септември 25, 2008, 15:12:19 pm »
Бубе, до година може и да се засечем там, дето се каниш да ходиш :wink: по същия въпрос :balk_47:, дай боже здраве и живот до тогава! Гушкам ви вас със сладоледчето :bighug:

:bighug:Станахме трио...Голяма група....Успехи да трупа!Числото 3 е късметлииско!
Ние имаме 3 сладоледчета!


Така де, и аз искам 3. :wink:

То и аз щото! :bighug:
Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
*
Re: ИМА ЛИ СРЕД НАС?
« Отговор #5 -: Септември 25, 2008, 16:18:34 pm »
Ние не сме с ин витро или икси, а с инсеминация. Мислим вече за второ, но още кърмя и също като White ще чакаме да мине този период. Иначе ще се борим за трио, но всички врачки са за 2  :?
*

    mecheto

  • ****
  • 753
  • на мама джудженцата
Re: ИМА ЛИ СРЕД НАС?
« Отговор #6 -: Септември 26, 2008, 00:39:34 am »
Айде и аз се присъединявам към желаещите са 3то(може и 4то) :lol:.
Ноември месец живот и здраве ще се пробваме със сладоледчетата, имаме 6 бластоцитчета, дай Боже поне едно да се хване!
Късмет на всички момичета които ще опитат отново!
*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
Re: ИМА ЛИ СРЕД НАС?
« Отговор #7 -: Септември 26, 2008, 10:39:45 am »
Поздравления, момичета. Ще стискам палци силно.
Мече, за теб специална прегръдка от мен.


София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!
*
Re: ИМА ЛИ СРЕД НАС?
« Отговор #8 -: Септември 26, 2008, 11:16:14 am »
Мили момичета, как ви се радвам само ! :))))
Пожелавам на всички ви късмет от все сърце.
За съжаление ние нямаме замразени ембриончета, а на тази възраст вече не бих се подложила отново на стимулация. Ще разчитаме на чудо. :wink:  :D

Успех, милички!!! :bighug:
Re: ИМА ЛИ СРЕД НАС?
« Отговор #9 -: Септември 26, 2008, 17:29:06 pm »
Аз имам записан час вече за пролетта. Пак ще бъде ИКСИ с лека стимулация.
Много искам поне още едно дете.
Дано всички успеем!
Re: ИМА ЛИ СРЕД НАС?
« Отговор #10 -: Септември 26, 2008, 23:03:23 pm »
Страхотно! Изключително много се радвам, че има толкова много сред нас, които планират 2,3 пък даже и 4 бебока.
Целувам Ви и стискам палци на всички!
Дай БОЖЕ мно-о-о-о-г-о бебета, ние си ги заслужаваме!

*

    mecheto

  • ****
  • 753
  • на мама джудженцата
Re: ИМА ЛИ СРЕД НАС?
« Отговор #11 -: Септември 26, 2008, 23:31:23 pm »
Поздравления, момичета. Ще стискам палци силно.
Мече, за теб специална прегръдка от мен.
:bighug: А ти, Касинка, какво се ослушваш, айде направете една(поне) сестричка на мишоците. Много гуш и от мен :D
Re: ИМА ЛИ СРЕД НАС?
« Отговор #12 -: Септември 28, 2008, 00:46:34 am »
 И аз съм кандидатка за второ инвитро дай боже да е и второ дете.Нямам замразени ембриони ,скоро ще ходя на консултация в клиниката дето ми помогнаха та да видим те какъв съвет ще дадат.....
Късмет на всички желаещи !!! :lol:
*
Re: ИМА ЛИ СРЕД НАС?
« Отговор #13 -: Септември 28, 2008, 12:07:03 pm »
Айде и аз се присъединявам към желаещите са 3то(може и 4то) :lol:.
Ноември месец живот и здраве ще се пробваме със сладоледчетата, имаме 6 бластоцитчета, дай Боже поне едно да се хване!
Късмет на всички момичета които ще опитат отново!
Браво, мече, поздравления за смелостта! И аз пробвах със замразените година и половина след секциото.
Дано при теб се получи със снежанките! :)
*
Re: ИМА ЛИ СРЕД НАС?
« Отговор #14 -: Септември 28, 2008, 12:18:12 pm »
Леле, момичета, ама вие сте си направо герои! Особено майките на близнаци - Мече, Дони - възхищавам ви се на куража! Успех на всички ви желая - по един или друг начин!  Прегръщам ви!

*

    dekiki

  • ***
  • 421
  • Симона 20.02.2008
Re: ИМА ЛИ СРЕД НАС?
« Отговор #15 -: Септември 28, 2008, 12:49:26 pm »
И аз към отбора за второ :lol:!Нямам замръзени от предното инвитро,и леко се притеснявам,защото мъжът ми каза,че ще пробваме само един път,ако стане,стане!Успех на всички и много стиснати палци за нови сладки бебоци!
*

    mecheto

  • ****
  • 753
  • на мама джудженцата
Re: ИМА ЛИ СРЕД НАС?
« Отговор #16 -: Септември 28, 2008, 17:53:57 pm »
Айде и аз се присъединявам към желаещите са 3то(може и 4то) :lol:.
Ноември месец живот и здраве ще се пробваме със сладоледчетата, имаме 6 бластоцитчета, дай Боже поне едно да се хване!
Късмет на всички момичета които ще опитат отново!
Браво, мече, поздравления за смелостта! И аз пробвах със замразените година и половина след секциото.
Дано при теб се получи със снежанките! :)
Сигнус, мерси! Обикновенно на който съм споделила досега, вкл. и майка ми, казват, че сме луди! Не разбирам какво странно има в това. Аз винаги съм си мечтала да имам 3 дечица, къща, куче и котка. На този етап са само къщата и две от дечицата, но вярва, че и останалото ще се случи!
*
Re: ИМА ЛИ СРЕД НАС?
« Отговор #17 -: Септември 28, 2008, 18:51:13 pm »
Момичета, напълнихте ми душата с радост! Аз също много бих искала още едно бебе. Благодаря ти bubaranski, че отвори такава тема, та да видя че не съм сама! Дано Господ сбъдне мечтите на всяка от нас!
Обичам ви момичета! Много ми липсва връзката с вас! Надявам се в най-скоро време в къщи да имаме интернет, за да бъдем заедно.
Re: ИМА ЛИ СРЕД НАС?
« Отговор #18 -: Септември 28, 2008, 20:55:39 pm »
Момичета,страхотни сте.Стискам палци на всички за успешни процедури и ще чакам с нетърпение да се похвалите с нови положителни тестчета.На Дони и на Мече голяма силна прегръдка и двойно повече стиснати палци!Аз преди исках 5 деца.Когато се омъжих мъжа ми беше категоричен че не иска повече от 2,но аз тайничко се надявах че с една двойка близнаци ще ги докарам до 3.После дойде стерилитета.След неуспешно инвитро забременях по естествен път в месеца в който 5 лекаря казаха че е изключено това да се случи.После след раждането на сина ми мъжа ми мнооого сгафи пред мен,любовта ми към него умря и принципно не искам на него да му раждам друго дете,но тъй като аз искам,а сина ми един ден ще иска братче или сестриче,когато спра да кърмя ще се опитам да излъжа и мъжа ми и съдбата за още едно,а пък ако е рекъл господ пак могат да бъдат близнаци,но ако не стане спонтанно няма никакъв шанс мъжа ми да даде и 1 ст. за инсе или инвитро.Много се радвам че имате до себе си истинска мъжка опора и след успешно инвитро планирате нови процедури.Успех,момичета!
*

    mecheto

  • ****
  • 753
  • на мама джудженцата
Re: ИМА ЛИ СРЕД НАС?
« Отговор #19 -: Септември 28, 2008, 21:25:03 pm »
Dji-djo много, много силно гуш от мен  :bighug:
« Последна редакция: Септември 28, 2008, 23:08:27 pm от mecheto »