0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Ин витро в Щерев ?
« Отговор #940 -: Януари 27, 2011, 16:18:43 pm »
Здравейте, момичета!
Имам въпросче към тези от вас, които правят (или скоро са правили) процедура по фонда. След като се вземе заповедта, чака ли се в "Щерев", има ли допълнително забавяне или могат да те поемат веднага? Благодаря предварително за инфото и хубава вечер!




My first, my last, my everything!
Re: Ин витро в Щерев ?
« Отговор #941 -: Януари 27, 2011, 17:56:28 pm »
Здравей Барклет,скоро бях на преглед и се разбрахме с докторката като си взема заповедта да отида веднага и да започваме.Но за по-сигурно защо не се обадиш по телефона.Ще ти отговорят веднага.Успех.
Re: Ин витро в Щерев ?
« Отговор #942 -: Януари 27, 2011, 23:14:42 pm »
Здравей Барклет,скоро бях на преглед и се разбрахме с докторката като си взема заповедта да отида веднага и да започваме.Но за по-сигурно защо не се обадиш по телефона.Ще ти отговорят веднага.Успех.
Аз имам същата уговорка с моята докторка, очаквам да ми се обадят за заповед съвсем скоро. Имам до сега 2 опита по Фонда в клиниката и не съм чакала изобщо
Re: Ин витро в Щерев ?
« Отговор #943 -: Януари 28, 2011, 10:18:13 am »
Благодаря за отговорите, момичета!
Струва ми се, че е рано още да се обаждам, защото има повече от 1500 номера преди мен. Питам просто защото искам долу-горе да се ориентирам как се случват нещата във времето. А и прочетох, че в други клиники се бавят и чакат още след получаване на заповедта.
Успешен ден ви пожелавам и хубав уикенд!




My first, my last, my everything!
Re: Ин витро в Щерев ?
« Отговор #944 -: Януари 28, 2011, 17:11:56 pm »
Здравейте, вчера бях с получената заповед в клиниката.
Моята лекарка ме прие, прегледа ме и когато ми дойде цикълът веднага започваме с подготовката за ИКСИ (с противозачатъчни). Дано тази година да е мнооооого плодородна, във всякакъв смисъл, за всички ни, както и да четем само за успешни процедури и раждания във форумите. Наистина го желая от сърце на всички  :)
Re: Ин витро в Щерев ?
« Отговор #945 -: Февруари 02, 2011, 11:31:58 am »
Здравейте,да се запиша и аз.От 2 години съм пациентка на д-р Коновалова,с неизяснен стерилитет съм, имам 3 неуспешни инсета и докато чакам одобрение от Фонда реших да направим инвитро на лимитиран цикъл.Пункцията ми беше на 24.01-извадиха ми 5 яйцеклетки,но само 2 се оплодиха,едната дори малко по-късно.Трансфера ми беше на 3-ти ден и ми върнаха и двете ембриончета.На 11.02 ми казаха да си направя теста и.......сега чакам.Непрекъснато търся разни признаци в тялото си за настъпили промени,но нищо не чувствам-за добро или лошо :) Надявам се все пак чудото да ме споходи и мен най-сетне :)  Дано всички ни в най-скоро време да ни посети stork-girl. Успех на всички!!!
Re: Ин витро в Щерев ?
« Отговор #946 -: Февруари 02, 2011, 14:43:05 pm »
Ще чакаме да се похвалиш с тлъст :bfp:
Re: Ин витро в Щерев ?
« Отговор #947 -: Февруари 03, 2011, 13:23:51 pm »
Ще чакаме да се похвалиш с тлъст :bfp:
Благодаря bisko72!Дано! макар че колкото повече наближава деня за теста,толкова по-невероятно ми се струва.Но Слава Богу Надеждата умира последна!
Re: Ин витро в Щерев ?
« Отговор #948 -: Февруари 06, 2011, 07:14:09 am »
Bluemchen успех ти желая но недей да чакаш признаци аз имах такива все едно ще ти идва цикъл.И когато дадох кръвен тест на 10ти ден се оказа че бебето е повече от едно :lol:На теб какъв тест ти казаха да направиш на 11.02 най сигурния е ЧХГ.
Re: Ин витро в Щерев ?
« Отговор #949 -: Февруари 06, 2011, 11:08:47 am »
здравей lora110,благодаря ти! От клиниката след трансфера ми дадоха уринарен тест (Shure check)и ми казаха на 11.02 (14-ти ден от трансфера)да го направя. До сега след инсеминациите нямах търпение да чакам до 14 ден и винаги си пусках кръвен на 10-тия ден.Сега смятам да си направя уринарния,и ако недай си Боже е отрицателен смятам да пусна кръвен на следващия ден. Дано този път не стигна до кръвен тест :)
« Последна редакция: Февруари 06, 2011, 11:12:33 am от Bluemchen »
*
Re: Ин витро в Щерев ?
« Отговор #950 -: Февруари 09, 2011, 21:52:24 pm »
Bluemchen, много стиснати палци за положителен тест
Re: Ин витро в Щерев ?
« Отговор #951 -: Февруари 10, 2011, 21:44:55 pm »
За съжаление резултата ми е много отрицтелен чхг 0.100,явно въобще не е имало имплантация.  :( Доки каза,че е трябва да почина сега около месец поне,да ми се нормализира цикъла и можем пак да пробваме. Попитах дали ще правим някакви допълнителни изследвания,но ми каза,че добре съм отговаряла на стимулацията, ембриона се развивал добре,спермограмата била добра,лигавицата била чудесна,просто освен ко-култивиране друго нямало смисъл да правим. Аз обаче си мисля,че все някъде трябва да има някаква причина,за да не се получават нещата. Имате ли представа след неуспешно инвитро,явно липса на импалантация,какви изследвания още трябват да се направят??? 
Re: Ин витро в Щерев ?
« Отговор #952 -: Февруари 11, 2011, 07:14:31 am »
Biuemchen съжалявам миличка но горе главата и смело напред мойте юнаци станаха от 3ти опит.И аз като теб след първия неуспех се чудех какво още да направя пуснах си имонологични на своя глава там беше ок.После след втория опит който беше на замразени който се хванаха но спряха да се развиват.Реших пак на своя глава да си изолирам тръбите от матката и така направи д-р Ганева и сега щуреят двамата юнака.
Успех и никакво отказване. :bighug:
Re: Ин витро в Щерев ?
« Отговор #953 -: Февруари 12, 2011, 21:35:39 pm »
момичета да ви попитам-имате ли представа, дали в Щерев се правят биопсии, промивки и други процедури при имплантационни неуспехи?
Re: Ин витро в Щерев ?
« Отговор #954 -: Февруари 12, 2011, 23:38:37 pm »
За биопсии не знам дали правят,но на мен лекарката ми предложи ко -култивиране.Аз имам два опита без имплантация.Сега чакам обаждане от фонда,а преди това ще правя изследването.Дано този път имам добри резултати.
Re: Ин витро в Щерев ?
« Отговор #955 -: Февруари 13, 2011, 10:40:38 am »
bisko72 дано да се получи този път при теб!!!В тази връзка правила ли си някакви имунологични изследвания и има ли имунолог в клиниката,който да ги коментира и евентуално да изпише лечение?
И аз явно имам проблеми с имплантацията и доки и на мен ми предложи ко-култивиране (в сайта на клиниката виждам,че е общо 980 лв),но във форумите за клиника "Надежда",чета,че при имплатационни неуспехи им правят биопсии със промивки с някакво "лекарство".И си мислех,ако и в Щерев ги правят да попитам доки и това да пробваме.
*

    sunnynevi

  • ***
  • 273
  • Слънца и усмивки за всички!!!
Re: Ин витро в Щерев ?
« Отговор #956 -: Февруари 14, 2011, 12:56:09 pm »
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК, момичета!!!
Пожелавам на всички ни много любов, надежда и вяра!!!
Нека не спираме да обичаме живота, убедена съм, че той еддин ден ще ни се одблагодари със същото:)
Прегръщам ви и ни пожелавам много усмивки и сладки, и здрави гукащи бебета  :D

Re: Ин витро в Щерев ?
« Отговор #957 -: Февруари 23, 2011, 11:39:19 am »
Здравей Блумчен,имунологични изследвания не съм правила.Докторката ми обясни,че се пускат при повтарящи се аборти.И аз се надявам този опит да е последен и успешен.Още малко  остана да ми дойде реда и започвам.
Re: Ин витро в Щерев ?
« Отговор #958 -: Март 01, 2011, 07:56:31 am »
Честита Баба Марта!
Бъдете живи,здрави,бели и червени
във вас да блика щастие и любов!
Възраждащата се сила на Пролетта
отново да озарява с обич
сърцата Ви и нека вършебно да пребъде
чрез думите навеки!

Успех на всички момичета!
*
Re: Ин витро в Щерев ?
« Отговор #959 -: Март 01, 2011, 20:25:38 pm »
Да сте бели и червени, здрави и засмени и нека магията, вплетена в белия и червения конец сбъдне най-чаканите ви мечти!