0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Ин витро в Щерев ?
« Отговор #920 -: Януари 02, 2011, 21:02:29 pm »
Надявам се всички мои приятели и познати, да са изпратили старата година с облекчение и посрещнали новата година с усмивка!

Знайте, че ви очаква ново начало, нови стремежи и нови мечти!

Обичайте си и бъдете много щастливи, новата 2011год. настъпи, а с нея идва и най-чаканото за всеки един от нас!
*
Re: Ин витро в Щерев ?
« Отговор #921 -: Януари 03, 2011, 01:43:22 am »
честита нова година, да донесе положителни тестове и здрави бебета! любов, радост и незабравими преживявания!
*
Re: Ин витро в Щерев ?
« Отговор #922 -: Януари 07, 2011, 11:14:08 am »
Момичета, някоя от вас знае ли дали клиниката е подновила работата си след празниците? Опитвам се да се свържа и не успявам.
*

    Iffi.13

  • ****
  • 641
  • НАПРЕД И НАГОРЕ !!!
Re: Ин витро в Щерев ?
« Отговор #923 -: Януари 07, 2011, 11:35:23 am »
Дори и по празниците работиха  :D Звънни на мобилния, който е обявен на сайта, ако не успяваш на стационарния  :D
*
Re: Ин витро в Щерев ?
« Отговор #924 -: Януари 07, 2011, 11:36:48 am »
Звънях на всички официално обявени телефони - стационарни и мобилни, никой не вдига.
Re: Ин витро в Щерев ?
« Отговор #925 -: Януари 07, 2011, 12:14:20 pm »
Бъди по настоятелна.Може да имат много работа.Иначе клиниката не е спирала работа и по празниците.Успех.
« Последна редакция: Януари 07, 2011, 12:21:30 pm от bisko72 »
*
Re: Ин витро в Щерев ?
« Отговор #926 -: Януари 07, 2011, 12:35:09 pm »
Свързах се :) Получих и помощ чрез ЛС, благодаря.
*

    Dolphin

  • ***
  • 294
  • So Long, and Thanks for All the Fish
Re: Ин витро в Щерев ?
« Отговор #927 -: Януари 07, 2011, 15:17:51 pm »
До вчера беше доста спокойно, поне когато аз ходих. Явно изведнъж са се струпали всички пациенти и момичетата на регистратура не са имали възможност да вдигат телефоните. Иначе клиниката работи денонощно.Акушерките са при бебенцата и са постоянно в готовност. Има телефон за спешни случаи, на който отговаря дежурен лекар /като звъннеш на официалния стационарен извън обявеното работно време и те препращат към него/. В 3 посреднощ мъжът ми ме е водил по спешност в клиниката, оказаха ми незабавна помощ.
Рядко се случва да не може човек да се свърже на никой от телефоните, но явно е било доста натоварено..
Kìyevame ulte Eywa ngahu.
*
Re: Ин витро в Щерев ?
« Отговор #928 -: Януари 07, 2011, 15:39:56 pm »
явно е било доста натоварено..
Да, явно доста се е увеличил напливът в последните години. Ще се звъни по-настоятелно. Аз бях поизоставила малко процедурите, затова не съм много в час с промените  :D
Re: Ин витро в Щерев ?
« Отговор #929 -: Януари 07, 2011, 16:02:41 pm »
Здравейте и от мен,

Аз идвам от клиника Малинов и сега ще правя инсеминация докато си чакам документите от фона да инветро. С еднометриоза съм, уж излекувана. По-напред в темата четох негативни мнения за Щерев. Навсякъде има доволни и недоволни, но трябва ли да съжалявам, че се преместих? :oops:
Аз съм при Андреева.
*

    Dolphin

  • ***
  • 294
  • So Long, and Thanks for All the Fish
Re: Ин витро в Щерев ?
« Отговор #930 -: Януари 07, 2011, 16:17:12 pm »
zuziza, не съжалявай. Освен, че ще срещнеш невероятен професионализъм, ще се почувстваш спокойна и уютно в клиниката. Не знам дали други момичета ще споделят подобни мнения, но там винаги се чувствам като у дома...Разбира се винаги ще срещнеш критики, вероятно повечето от тях основателни, но това не бива да влияе на увереността ти, че при теб всичко ще е наред, няма безгрешни хора, а лекарите са хора, също като нас. Имам доста познати с успешни инсеминации от първи опит в клиниката и прекрасни здрави бебенца към настоящия момент. Късмет и успех ти пожелавам!
Kìyevame ulte Eywa ngahu.
Re: Ин витро в Щерев ?
« Отговор #931 -: Януари 07, 2011, 16:21:06 pm »
Dolphin, благодаря ти. Успех и на теб
*

    Iffi.13

  • ****
  • 641
  • НАПРЕД И НАГОРЕ !!!
Re: Ин витро в Щерев ?
« Отговор #932 -: Януари 07, 2011, 18:22:42 pm »
За миг не съм съжалила, че съм пациентка на клиниката. Не се сещам за друга в която да те приемат на 31.12 в 22,00 часа без да те карат да се чувстваш виновен или да ти одерат кожата! Очарована съм от отношението на всички  :D
Re: Ин витро в Щерев ?
« Отговор #933 -: Януари 11, 2011, 07:23:20 am »
zuziza мила няма да съжаляваш след всяка процедура която съм правила там операция ин витро после там се родиха и мойте близнаци когато идваше момента да ме изписват направо не ми се тръгваше :lol: просто целият персонал е невероятен с отношението към пациентите.Успех  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
Re: Ин витро в Щерев ?
« Отговор #934 -: Януари 11, 2011, 10:22:12 am »
Някой може да ми даде актуална информация за цената на разширената спермограма в клиниката на д-р Щерев?
Предварително благодаря!
Цялата мъдрост на човечеството се побира в две думи - търпение и надежда!
Re: Ин витро в Щерев ?
« Отговор #935 -: Януари 11, 2011, 10:33:51 am »
lora110  :bighug:
*

    Dolphin

  • ***
  • 294
  • So Long, and Thanks for All the Fish
Re: Ин витро в Щерев ?
« Отговор #936 -: Януари 11, 2011, 13:38:12 pm »
fatima, ето ти линк с цените на медицинските услуги: http://www.ivf-bg.com/index.php?option=com_content&view=category&id=39&Itemid=57&lang=bg
Kìyevame ulte Eywa ngahu.
Re: Ин витро в Щерев ?
« Отговор #937 -: Януари 11, 2011, 13:58:09 pm »
Dolphin, благодаря! Ценоразписа в сайта и аз го отварях, но там няма цена за разширена спермограма. Има я в пакет с други тестове, които не са ми необходими, та затова реших да попитам тук ако някой наскоро е правил и има информация.
Цялата мъдрост на човечеството се побира в две думи - търпение и надежда!
*

    Dolphin

  • ***
  • 294
  • So Long, and Thanks for All the Fish
Re: Ин витро в Щерев ?
« Отговор #938 -: Януари 11, 2011, 15:31:18 pm »
Обади се на посочения телефон на сайта, ще ти дадат всякаква информация.
Kìyevame ulte Eywa ngahu.
Re: Ин витро в Щерев ?
« Отговор #939 -: Януари 11, 2011, 18:10:37 pm »
Ние ноември месец правихме разширена спермограма.Цената е 180 лв.