0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Ин витро в Щерев ?
« Отговор #780 -: Септември 14, 2010, 13:59:39 pm »
  Да задам въпроса си и в тази тема.
  Някой има ли опит с процедура на Естествен Цикъл в "Щерев"?При тях като цена фигурира ИКСИ на Е.Цикъл,какъвто вероятно ще е нашият вариант.Ако някой от опит може да сподели какво се включва в тази цена.Благодаря!

Re: Ин витро в Щерев ?
« Отговор #781 -: Септември 14, 2010, 14:03:30 pm »
  Да задам въпроса си и в тази тема.
  Някой има ли опит с процедура на Естествен Цикъл в "Щерев"?При тях като цена фигурира ИКСИ на Е.Цикъл,какъвто вероятно ще е нашият вариант.Ако някой от опит може да сподели какво се включва в тази цена.Благодаря!
Включват се прегледите, пункцията и трансфера. Не се включват изследванията на хормоните и лекарствата след трансфера
*
Re: Ин витро в Щерев ?
« Отговор #782 -: Септември 14, 2010, 14:32:02 pm »
   krisi,благодаря за бързия отговор!И вероятно плащането е поетапно за всяка отделна стъпка?Имам предвид,че маже да не се стигне до трансфер в този цикъл.Или се заплаща на веднъж в началото,независимо как ще се развият нещата?

Re: Ин витро в Щерев ?
« Отговор #783 -: Септември 14, 2010, 14:42:31 pm »
   krisi,благодаря за бързия отговор!И вероятно плащането е поетапно за всяка отделна стъпка?Имам предвид,че маже да не се стигне до трансфер в този цикъл.Или се заплаща на веднъж в началото,независимо как ще се развият нещата?
Плащането се прави в деня на трансфера :), не знам какво става ако не се стигне до трансфер обаче , пожелавам ти и ти да не разбереш
*
Re: Ин витро в Щерев ?
« Отговор #784 -: Септември 14, 2010, 14:50:11 pm »
  Благодаря,krisi,успех и на теб! :)

*
Re: Ин витро в Щерев ?
« Отговор #785 -: Октомври 02, 2010, 12:21:57 pm »
И аз направих опит на естествен цикъл. Платихме в деня на трансфера!!! Стискам палци всичко да е наред!!!  yahoo_17
Re: Ин витро в Щерев ?
« Отговор #786 -: Октомври 04, 2010, 22:44:53 pm »
Има ли някой, който в момента е в процедура по Фонда в клиниката? Какви са новините, клиниката започва ли нови стимулации по Фонда?
*

    Dolphin

  • ***
  • 294
  • So Long, and Thanks for All the Fish
Re: Ин витро в Щерев ?
« Отговор #787 -: Октомври 05, 2010, 01:52:10 am »
До колкото разбрах има заповед от 24.09 клиниката временно да не стартира процедури по фонда. Не знам дали няма някаква промяна вече, дано има! Това е информация която имам от 30.09. Днес една жена си занесе заповедта долу, след което си запази час, дано това означава, че временните обстоятелства вече са се променили в наша полза!
Ето и една хубава новина. Днес видях д-р Юнакова, сияеща и бременна :)
Сигурна съм, че ще ни донесе късмет :)
Kìyevame ulte Eywa ngahu.
Re: Ин витро в Щерев ?
« Отговор #788 -: Октомври 05, 2010, 11:42:03 am »
Благодаря за информацията , Долфин :)
*
Re: Ин витро в Щерев ?
« Отговор #789 -: Октомври 05, 2010, 12:03:41 pm »
Вчера бях в клиниката,преди мен влезе жена,която си държеше в ръка книжката за Фонда,в която се записваха прегледи и т.н.И в събота също видях пред лабораторията друга жена със същата книжка.Което според мен означава,че все пак не са съвсем спрени.
*

    Dolphin

  • ***
  • 294
  • So Long, and Thanks for All the Fish
Re: Ин витро в Щерев ?
« Отговор #790 -: Октомври 05, 2010, 16:34:11 pm »
Тези, които са старирали преди 24ти продължават, тях няма как да ги спрат! И все пак ако някой е стартирал след тази дата нека сподели.
Kìyevame ulte Eywa ngahu.
*

    sunnynevi

  • ***
  • 273
  • Слънца и усмивки за всички!!!
Re: Ин витро в Щерев ?
« Отговор #791 -: Октомври 05, 2010, 18:51:37 pm »
sunnynevi, до колкото ми е известно всички лекари излизат в отпуск по различно време, клиниката си работи през цялата година. Винаги има дежурни лекари.Обаче ако искате да ви оформят документите за фонда, не знам жената, която се занимава с тези неща кога е в отпуск. На телефона на регистратурата ще ти дадат изчерпателна информация на всичките ти въпроси.
stoeka71, много добър старт, успех до края !

С огромно закъснение, но...много благодаря за отзивчивоста:)
Много късмет на всички:)

*

    sunnynevi

  • ***
  • 273
  • Слънца и усмивки за всички!!!
Re: Ин витро в Щерев ?
« Отговор #792 -: Октомври 05, 2010, 18:53:01 pm »
Аз имам 7 качествени яйцеклетки, утре в 12 часа ще видим и колко бебета сме направили.

Тоя път ще стане, няма само с теб да се занимават:)))))))) :goodluck: :bighug:

Re: Ин витро в Щерев ?
« Отговор #793 -: Октомври 05, 2010, 18:56:29 pm »
Миличка,опитът на Стоека приключи неуспешно,така че едва ли ще й е приятно да прочете поста ти.Добре е да се чете внимателно преди да се пусне публикация.
Re: Ин витро в Щерев ?
« Отговор #794 -: Октомври 06, 2010, 18:50:14 pm »
Здравейте...
Едно не ми е ясно при "Щерев"? Защо първо правят опита ин витро и взимат парите, а след това правят изследвания като ТАТ, МАТ и имунология... Не мирише ли на жалка търговия с нещастието на хората?
*

    Dolphin

  • ***
  • 294
  • So Long, and Thanks for All the Fish
Re: Ин витро в Щерев ?
« Отговор #795 -: Октомври 06, 2010, 19:29:38 pm »
Щото масово така се практикува, ТСХ са ти пускали, нали? Какво толкова те притесняват ТАТ и МАТ? И за кво ти е тая имунология, тя се пуска при имплантационни неуспехи, обикновено след втори неуспешен опит, а и там са доста недоказани нещата, Нк клетки винаги варират.Не ти ги пускат по-скоро да ти спестят някой лев от милионите изследвания, които можеш да направиш. Има лекари, които ше ти напускат изследвания за хиляди левове преди процедура и така ще спечелят повече пари, щото гаранция както за успех, така и за неуспех няма!
То по твоята логика що въобще да те следят по време на процедура. да плащат на добри ембриолози и т.н....
Kìyevame ulte Eywa ngahu.
*

    Желязкова

  • **
  • 82
  • Животът е предизвикателство - приеми го!
Re: Ин витро в Щерев ?
« Отговор #796 -: Октомври 10, 2010, 12:50:30 pm »
Здравейте мили момичета!!! Не съм писала отдавна (след 1-то и неуспешно инвитро, което беше преди 4 месеца / отрицателен кървен тест -Бета ЧХГ 0,1 на 10 юни 2010г.) Но не съм спирала да влизам в сайта :)
Този път стимулацията ми беше почти като на Elena B (прочетох всичките ти постове :)) ...."след първият ден на цикъла ми започнаха инжекции с мерионал на 3ти, 5ти и 7ми ден и 7 дни таблетки фемара. след 7 ден дозата мерионал беше увеличена...." вечерта преди предния ден на пункцията бях до клиниката да ми сложат прегнил и отидохме на пункция на 25.09.2010 г. Този път имах 5 фоликула, всички оплодени и ми върнаха 3 на 29.09.2010 (Рождения ден на сестра ми :)) По-наболяваше и поддръпваше оттук оттам, основно от ляво, там бяха повечето фоликули (ако не и всички). Основно ядях, лежах и спях след трансфера, в къщи пред телевизора. Много се притеснявах, че теста ще е отрицателен .
На устисках и на 07 октомври вечерта (8-ми ден след трансфера, като деня на трансфера е нулев :)) направих теста шур чек, който ми бе останал от миналия път, защото цикъла ми дойде 2 дни преди датата за теста. Показа бледа втора чертичка, която ми вдъхна много кураж и спокойствие... На 8-ми вечерта имах отвратителни болки, като за пред цикъл. Малко след полунощ, демек вече 9 октомври /деня за кръвен тест) видях розово зацапване ! Ужасих се, но не събудих мъжа си, само малко поплаках... :( Реших, че е отново НЕУСПЕХ! Не можах да заспя, пуснах компютъра и веднага прочетох постове за розово зацапване, мисля че беше на strahilova.... Успокоих се и си легнах, защото зацапването може да се дължи на имплантиране, а затова ме предупреди и д-р Ганева в дена на трансфера!!! Но кой да си припомни, след като видиш зацапване и се паникьосаш!!!
Вчера сутринта отново направих уринен тест, но не шур чек, (бе ми останал от комплект тестове за овулация) и отново показа бледа втора черта... Зарадвах се, но не се престраших да отида на кръвен... Снощи направих и новия тест шур чек, който трябваше да се ползва а 13 октомври, (но нали новия вид бил подобрен), та ми показа ОТРИЦАТЕЛЕН!!! И така сутринта бях на кръвен и Бета ЧХГ е 330,49!!!
Искрени и сърдечни благодарности от мен и моето семейство на д-р Ганева, д-р Магунска на биолог Бандрева и въобще на целия екип от АГ Болница "Д-р Щерев"!!!
*
Re: Ин витро в Щерев ?
« Отговор #797 -: Октомври 10, 2010, 19:42:52 pm »
Здравей Желязкова,

три пъти честито, ужасно ти е било сигурно при цялата тази въртележка - положителен, отрицателен, но важното е, че както казва подтиса ти си 4 седмица бременна!!!!

стискам палци за лека бременност и те чакам в бременната тема.

дано всички тук имат нашия късмет. стискам ви много палци на всички.
Re: Ин витро в Щерев ?
« Отговор #798 -: Октомври 12, 2010, 08:12:59 am »
Желязкова Честито мила а като ти гледам резултата тук май е повече от едно бебче.Какво ти каза д-р Ганева.Страхотен човек и лекар благодарение на нея имам двама юнака.Лека бременност  preggo
Re: Ин витро в Щерев ?
« Отговор #799 -: Октомври 12, 2010, 16:16:14 pm »
Здравейте,момичета!Бих искала да запитам нещо.Как се записва час в клиниката и аз ли трябва да си избера лекар или те ще определят кой ще е .На кои телефони да звънкам?Дали приемат нови пациенти?
Ще съм много благодарна ако някой сподели и кои лекари са добри.