0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Графиката на Sneji^
« -: Септември 23, 2008, 11:53:50 am »
Здравейте момичета, новичка съм тук и реших и аз да си пусна графиката за коментар има само един проблем обещавам че от другия месец ще се старая да си меря Т всеки ден, защото този цикъл все забравях или се сещах чак на обяд когато е вече късно, но все пак можете ли да кажете нещо на базата на всичко друго. Имате от мен едно голямо мерси и  :bighug:
http://www.babyplan.ru/profile/28700  Аз ще успея!!!
*

    veni_I_koci

  • ****
  • 609
  • Няма невъзможни неща, когото има желание за тях.
Re: Графиката на Sneji^
« Отговор #1 -: Септември 23, 2008, 14:45:40 pm »
До тук мисля че всичко е наред ако си хванала точно Ов може и да имате успех и БТ е много добра дано да сте успели. И бъди по постоянна с БТ а също и слагаите сърца и след датата на ОВ защото ОВ може да е с по голяма продължителност от  12-24  часа но това са препоръки за следващия път а може да не се наложи дано.


Re: Графиката на Sneji^
« Отговор #2 -: Септември 23, 2008, 17:50:03 pm »
Снежи,а как установи овулацията?А за сърчицата грешка нямате. :DБраво.Успех.
Re: Графиката на Sneji^
« Отговор #3 -: Септември 23, 2008, 21:35:57 pm »
Всичко започна с началото на деня когато отидох да пишкам и тогава цял ден имах болка ниско долу и заклюбението на моята умна глава беше, че снощи сме прекалили явно със секса или прекалено дълко съм се стискала преди да отида до тоалетна и тези болки са от пикочния мехур и предлагам на приятелят ми да прескочим един два дни че имам силни болки. И така всеки месец тези болки се повтаряха, а ние заради умната ми глава точно в този период се въздържах ме от секс, докато не отидох на фоликометрия през пролетта за два месеца. На десетия ден имах фоликул 19, а на другия отново ужасните повтарящи се болки и на другия ден пак фоликуметрия с жълто тяло. Идеше ми да закреща защото сме прескачали всички тези овулации, защото не съм знаела че тези болки са всъщност овуто ми. Та така става номера при мен чакам си болките, а когато се случи да нямам - то цикълът ми е ановолаторен. Сега не пропускаме болките :D, но и секса е страшно болезнен в този период все едно ме кормят.
http://www.babyplan.ru/profile/28700  Аз ще успея!!!
Re: Графиката на Sneji^
« Отговор #4 -: Септември 28, 2008, 20:27:01 pm »
Снежи, мисля че ще е още по-добре ако правиш тестова за О.,защото болките може да ти подсказват О., но само тестове и мрене на БТ ще я докажат :)
Успех този месц,дано да е станало:)


*

    veni_I_koci

  • ****
  • 609
  • Няма невъзможни неща, когото има желание за тях.
Re: Графиката на Sneji^
« Отговор #5 -: Септември 30, 2008, 18:32:07 pm »
Е мила нищо че няма признаци за бременност то те не са критерии, аз също нямах признаци, важно е Бт да не пада и ще видим. Успех.


Re: Графиката на Sneji^
« Отговор #6 -: Октомври 13, 2008, 08:18:50 am »
Здравейте момечета, имам едно питане. Възможно ли е овуто да настъпи два или три дни по-рано, защото като си гледам графиката е минало, а трябваше да е днес. Този месец сме особенно зле със сърцицата, сложила съм само тези, когато той свършваше, а и тази подранила овулация точно когато пътувахме ми бяха болките, чак на другия ден сутринта можехме да поработим по въпроса, но може и да сме изтървали и този път момента. И защо толкова бързо се покачва Темп. не знам
http://www.babyplan.ru/profile/28700  Аз ще успея!!!
*

    veni_I_koci

  • ****
  • 609
  • Няма невъзможни неща, когото има желание за тях.
Re: Графиката на Sneji^
« Отговор #7 -: Октомври 13, 2008, 09:12:18 am »
Мила не се притеснявай аз мисля че сърцето ви е на място, нищо че е само е дно е възможно да е свършило работа, по принцип ОВ  е от 12до-24часа  и е  напълно възможно да е била в деня в който БТ е почнала да се повишава. Така че не унивай мила, относно бързото покачване, при всички е различно но ако БТ се покачи с 0,3-0,5 това значи че ОВ вече е минала и сега е голямото чакане. Дано да сте успели  :crossfingers: :bfp:


*

    veni_I_koci

  • ****
  • 609
  • Няма невъзможни неща, когото има желание за тях.
Re: Графиката на Sneji^
« Отговор #8 -: Октомври 16, 2008, 09:26:32 am »
Мила, колко ти е дълъг цикъла по принцип, странно е как ОВ беше толкова рано затова питам, иначе сърцето ти е на място така че шанса е голям, БТ също е хубава такаче :crossfingers: :bighug:


Re: Графиката на Sneji^
« Отговор #9 -: Октомври 17, 2008, 08:08:04 am »
Преди лапароскопията юни месец тази година беше два месеца подред по 25 а третия месец беше с 24 с такъв цикъл съм била от както се помня, а след операцията стана един 25 един 26 ще видя дали ще се задържат така циклите по-дълго време, а това дали ще бъде 25 или 26 дневен цикъл зависи май казвам май защото не съм много сигурна, от това дали овуто ми е на 11 или 12-я ден, но сега май настъпи по-рано от 11 и като нищо да ми дойде на 24-я ден. Ти какво мислиш по въпроса :ask:
http://www.babyplan.ru/profile/28700  Аз ще успея!!!
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Графиката на Sneji^
« Отговор #10 -: Октомври 17, 2008, 08:22:32 am »
Според мен О е била на 11 или 11/12 ден от МЦ.

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*

    veni_I_koci

  • ****
  • 609
  • Няма невъзможни неща, когото има желание за тях.
Re: Графиката на Sneji^
« Отговор #11 -: Октомври 17, 2008, 09:43:48 am »
Аз мисля че ОВ е била или на 10 или на 12 ден но не съм сигурна точно кога и в двата дни имаш сърца така че дано да сте успели :crossfingers: :bighug: :goodluck:


*

    veni_I_koci

  • ****
  • 609
  • Няма невъзможни неща, когото има желание за тях.
Re: Графиката на Sneji^
« Отговор #12 -: Октомври 17, 2008, 09:45:29 am »
Аз мисля че ОВ е била или на 10 или на 12 ден но не съм сигурна точно кога и в двата дни имаш сърца така че дано да сте успели :crossfingers: :bighug: :goodluck:


Re: Графиката на Sneji^
« Отговор #13 -: Ноември 14, 2008, 17:10:55 pm »
Здравейте мацки, този месец след овуто  забелязах, че вечерно време като си свалям сутиена зърната са ми побелели,а на сутринта са си пак каквито трябва да бъдат, на какво може да се дължи това - дали е признак на бременност или на нещо друго :ask:
http://www.babyplan.ru/profile/28700  Аз ще успея!!!
*

    veni_I_koci

  • ****
  • 609
  • Няма невъзможни неща, когото има желание за тях.
Re: Графиката на Sneji^
« Отговор #14 -: Ноември 15, 2008, 10:40:36 am »
Мила спри да търсиш симптоми във всичко така само се затормозяваш още няколко дни останаха и ще се разбере дали е бременност или не, дано да е пу-пу-пу


Re: Графиката на Sneji^
« Отговор #15 -: Декември 11, 2008, 19:40:42 pm »
Момичета плачеми се  :balk_145:, този месец май е нямало ову, първо разницата е 0,27 и второ досега през втората фаза да съм вдигнала 37,2, 37,3 - а сега едвам едвам от 36,9 се качи на 37,1 и така си стои ниска не е както предните цикли, вие мислители че е имало ову?
http://www.babyplan.ru/profile/28700  Аз ще успея!!!
Re: Графиката на Sneji^
« Отговор #16 -: Декември 11, 2008, 19:41:57 pm »
Здравейте момичета, новичка съм тук и реших и аз да си пусна графиката за коментар има само един проблем обещавам че от другия месец ще се старая да си меря Т всеки ден, защото този цикъл все забравях или се сещах чак на обяд когато е вече късно, но все пак можете ли да кажете нещо на базата на всичко друго. Имате от мен едно голямо мерси и  :bighug:
http://www.babyplan.ru/profile/28700  Аз ще успея!!!
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Графиката на Sneji^
« Отговор #17 -: Декември 12, 2008, 07:43:41 am »
Провери си терм-ра

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*
Re: Графиката на Sneji^
« Отговор #18 -: Януари 11, 2009, 11:38:28 am »
 :D Снежи графиката ти е много хубава :D Дано да имаш повод за радост  :bfp:
Re: Графиката на Sneji^
« Отговор #19 -: Февруари 07, 2009, 19:21:49 pm »
Момичета, я кажете при ановулаторен цикъл пак ли БТ се качва над 37,00 защото бях на фоликуметрия този цикъл и докторката каза че е ановулаторен и аз престанах за няколко дни да меря БТ защото оклюмах и като реших все пак да я видя на къде е тя се покачила до 37,3. Нормално ли е при ановулаторен цикъл тя да е такава?
http://www.babyplan.ru/profile/28700  Аз ще успея!!!