0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Big Brother 4
« Отговор #800 -: Октомври 22, 2008, 20:58:07 pm »
тази вечер жорката е подмамил някоя в леглото.аз не можах да позная коя беше обаче  :ask:  8O
8O 8O 8O

Ех този казанова,знае си работата  :lol: ама Танчето ли ще да е или Иванинчето е лапнала по Жорето!
*
Re: Big Brother 4
« Отговор #801 -: Октомври 22, 2008, 21:13:26 pm »
Танчетооооо, но този път на нея и е правено масаж  :lol:  :lol:
« Последна редакция: Октомври 22, 2008, 21:31:29 pm от zayana »
Re: Big Brother 4
« Отговор #802 -: Октомври 22, 2008, 23:41:09 pm »
Танчето и Жорката май ще му изпуснат края  :D
*
Re: Big Brother 4
« Отговор #803 -: Октомври 23, 2008, 13:18:38 pm »
Много се надявам днес на номинациите да са номинирани Иван и Цецо. и Най-после да си отиде някой дет наистина ме дразни
*
Re: Big Brother 4
« Отговор #804 -: Октомври 23, 2008, 13:24:58 pm »
Много се надявам днес на номинациите да са номинирани Иван и Цецо. и Най-после да си отиде някой дет наистина ме дразни
Няма да има номинации
Re: Big Brother 4
« Отговор #805 -: Октомври 23, 2008, 13:39:53 pm »
Много се надявам днес на номинациите да са номинирани Иван и Цецо. и Най-после да си отиде някой дет наистина ме дразни
Няма да има номинации

А ся де ново 20 и ЩО няма да има номинации?Пак ли му изпуснах края беее,или тия продуценти за рейтинг пак нова простотия са измислили или подклаждат пореден скандал в къщата или ...... и аз не знам вече кво  :lol: :lol: :lol: :lol:
*
Re: Big Brother 4
« Отговор #806 -: Октомври 23, 2008, 13:44:05 pm »
Номинации тази вечер няма да има, но всеки един съквартирант ще е застрашен от изгонване според ББ4
каквото и да значи това  :lol: :lol: :lol: :lol:
Re: Big Brother 4
« Отговор #807 -: Октомври 23, 2008, 13:49:10 pm »
А сега де нека позная ЗРИТЕЛИТЕ ще гласуват с СМСи кои да са номинирани и после пак СМСи за кой да изгонят!

Абе каквото и да ти говорят знай,че става въпрос за пари  :x
Re: Big Brother 4
« Отговор #808 -: Октомври 23, 2008, 13:51:02 pm »
А сега де нека позная ЗРИТЕЛИТЕ ще гласуват с СМСи кои да са номинирани и после пак СМСи за кой да изгонят!

Абе каквото и да ти говорят знай,че става въпрос за пари  :x
*
Re: Big Brother 4
« Отговор #809 -: Октомври 23, 2008, 13:58:04 pm »
големи проблеми с форума на последък, 100 часа докъто вляза и оше толкова докъто публикувам отговор.Много неприятно.
Дали е от интрента ми или........... :x :? 8O и при вас така ли е?
Re: Big Brother 4
« Отговор #810 -: Октомври 23, 2008, 14:00:59 pm »
Тази вечер в живото предаване на Big Brother няма да има номинации.

Причината е началото на нещо невиждано досега – Страшният съд.

Следващата седмица от понеделник до четвъртък, всяка вечер по един съквартирант ще напуска къщата, завинаги! Кръговете на ада за съквартирантите започват още от днес. Чрез жребий съквартирантите ще бъдат разделени на 4 групи- червена, синя, жълта и зелена, всяка от по 4 човека.

Участниците във всяка група ще се конкурират за оставане в къщата, с другите трима от тяхната група. Хората от останалите групи няма да са им конкуренти. В понеделник номинирани за изгонване ще са съквартирантите от първата група, във вторник от втората и така до четвъртък, когато е ред на последната от групите.

Така всеки ден, участника от дадена група събрал най-малък зрителски вот ще напуска къщата завинаги.

В петък ще се проведат номинации и останалите в къщата съквартиранти, ще решат кого да изберат за изгонване в понеделник. Така само за една седмица 4-ма съквартиранти ще напуснат окончателно къщата, а следващият понеделник,още един.

Зрителите на Нова Телевизия ще имат възможност да спасят любимите си съквартиранти, чрез своя положителен вот. По този начин човекът от съответната четворка събрал най-малко одобрение от зрителите бива изгонен. Гласувалите ще участват в томбола за спечелването на чисто нов автомобил, който Big Brother ще подари следващата седмица.

Тъй като съквартирантите са 17, тази вечер един от тях ще изтегли черна топка. Каква ще бъде неговата съдба ще остане загадка до края на живото предаване днес.

Това е инфо от страницата им!
Re: Big Brother 4
« Отговор #811 -: Октомври 23, 2008, 14:02:04 pm »
големи проблеми с форума на последък, 100 часа докъто вляза и оше толкова докъто публикувам отговор.Много неприятно.
Дали е от интрента ми или........... :x :? 8O и при вас така ли е?

И при мен е така,не е от нета ти!
*
Re: Big Brother 4
« Отговор #812 -: Октомври 23, 2008, 14:07:59 pm »
нинче ти позна това за парите  :lol:
*
Re: Big Brother 4
« Отговор #813 -: Октомври 23, 2008, 16:11:29 pm »
нинче ти позна това за парите  :lol:
Тя Нинчето е хакерка голяма и всичко познава :)))

Дали няма да ги изгонят толкова много за кратко време, за да има храна за гладниците? :))) :lol: :lol: :lol:
В природата оцеляват силните. Само трябва по-често да си припомняме, че и ние хората сме част от природата...
За нашите четири звездички на небето - обичаме ви.
*
Re: Big Brother 4
« Отговор #814 -: Октомври 23, 2008, 16:20:30 pm »
тази  вечер като няма да има номинаций сигурно цял час пак ще има"раз -два-три четириии, раз-два-три- четиири"и само това
*
Re: Big Brother 4
« Отговор #815 -: Октомври 23, 2008, 17:00:52 pm »
не ми харесва държанието на Даниела-Манол. може ли толкова да не си владее чувствата към Иванина.направо ми е грозно поведението й.
17.01.2005                                                                              21.11.2013
Re: Big Brother 4
« Отговор #816 -: Октомври 23, 2008, 19:43:49 pm »
Тя Нинчето е хакерка голяма и всичко познава :)))
Дали няма да ги изгонят толкова много за кратко време, за да има храна за гладниците? :))) :lol: :lol: :lol:

Познавам и я!Ей ся ще метна картите и ще докладвам  :lol:

Да ви кажа направо ми писнаха лайфовете с тъпите им коментари и тая вечер пак ще е същотото,ама кой,ама какво,ама защо!

Трябваше да си върнат бияча Данаил,тоз човечец ме кефи,не млъква и може да те накара да се напикаеш от смях
*
Re: Big Brother 4
« Отговор #817 -: Октомври 23, 2008, 19:49:45 pm »
Разбрахте ли,че днес няма да има номинации!
От днес съквартирантите ще бъдат разделени на 4 отбора с различни цветове.От понеделник до четвъртък ще можем да изгоним по един от всеки отбор.Гласуването ще е положително и този,който събере най-малко гласове ще напусне къщата!!
*
Re: Big Brother 4
« Отговор #818 -: Октомври 23, 2008, 20:28:12 pm »
А защо казаха, че щяло да бъде истински трилър?Само заради клипа ли?Или някой екшън е ставал, гледах Иванина ревеше на рекламата...
Re: Big Brother 4
« Отговор #819 -: Октомври 23, 2008, 21:39:12 pm »
Точно за Виолета си знаех,че ще дръпне черната топка  8O Аз верно мидум станах бе хора  :lol: