0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    baracuda

  • *****
  • 5348
  • Най-голямото щастие?Да бъдеш полезен!
Re: Big Brother 4
« Отговор #620 -: Октомври 11, 2008, 20:54:32 pm »
Константин излезе пич.Дано да спечели.

 :lol: :lol: :lol: Падаме от смях със него!Уникален е!Личи си,че се забавлява,по един наивен и глуповат начин!И английският му е "на ниво"! :wink:
*
Re: Big Brother 4
« Отговор #621 -: Октомври 11, 2008, 20:56:05 pm »
ами нищо особено не е направил.просто ми харесва че се държи с умберто като с човек и че приема всякакви трудности и не му пука. държи се като мъж. а тези в къщата са направо отврат като исключа Георги. само интриги и скандали и толкова злоба че да му се сгади на човек.
*

    Lisko

  • *
  • 5448
  • Липсваш ми Бари:)
Re: Big Brother 4
« Отговор #622 -: Октомври 11, 2008, 21:23:30 pm »
:lol: :lol: :lol: Падаме от смях със него!Уникален е!Личи си,че се забавлява,по един наивен и глуповат начин!И английският му е "на ниво"! :wink:

 :rockon: :jump12:
и на мен ми "харесва", поне засега:)
Останалите в къщата са типажи, с които си пожелавам да нямам допирни точки в реалния си живот.Изключвам Филип и донякъде Георги (дано не бъркам името).Мислех, че поне малко мога да се забавлявам като ги гледам, но така ме дразнят всички, че поне ме улесниха да прехвърлям каналите само между "забранена любов" и "сървайвър":)
Re: Big Brother 4
« Отговор #623 -: Октомври 11, 2008, 21:31:27 pm »
Не съм кой знае каква фенка нито на Скубара,нито на Умберто,обаче като ги гледам как се разбират и ме кефят много.Вижте,когато с Умберто се отнасят човешки,как и той се държи нормално,а не както сред другите като шут.И колко човешки поиска душичката да занесе на Константин доматки и грозде,а ония скръндзи сакън да не ги подядат.ББ винаги ме е дразнил с тия скандали за храната.Егати чревоугодничеството,егати егоизма.То вярно,че от нямане кво да правят само за плюскане мислят,ама гледали са предишни сезони,хич ли не се усещат?!?
*
Re: Big Brother 4
« Отговор #624 -: Октомври 11, 2008, 21:38:46 pm »
жени има рожден ден и затова купонясват
Прегръдката е перфектния подарък,защото става за всички размери:)
*
Re: Big Brother 4
« Отговор #625 -: Октомври 11, 2008, 21:40:22 pm »
Много лошо впечатлиние ми направиха всички, които бяха против Умберто да занесе на Коцето храна!!! За една ябълка станаха за резил!!!!!!!!! За първи път видях Умберто да се ядосва.
А Коцето е смешен и забавен, обаче си мисля, че като влезе в къщата може и да стане проблем. Сещам се за Цветан, като каза, че Коцето бил непредвидим..........
*
Re: Big Brother 4
« Отговор #626 -: Октомври 12, 2008, 01:06:40 am »
вече е налице втория полу-бой между Филип и Петър.този път охраната на ББ влезе по бързо.разрази се ожесточен спор но много прекъсваше излъчването.май пак беше спор около достойнството и християнските ценности на Петър.
17.01.2005                                                                              21.11.2013
*

    vilimili

  • ****
  • 512
  • Ще ми липсваш много татко!Поклон пред паметта ти.
Re: Big Brother 4
« Отговор #627 -: Октомври 12, 2008, 08:53:37 am »
Ей тия ще се изпотрепят в тоя ББ!
Аз не харесвам Константин,ама вчера ме дожаля,когато Умберто поиска от онази змия да му занесе плодове и тя се направи на мн.важна!
*
Re: Big Brother 4
« Отговор #628 -: Октомври 12, 2008, 09:07:49 am »
Найстена и намен ми дожаля за константин. той милия си пей изобщо не му пука че е в самолета.и найстена  е очевидно че е влязъл да играе заради самия ББ, не толкова за парите.Е ако дойдат  добре дошли де  :lol: :lol: :lol:
*

    lidia

  • *****
  • 2959
  • Най-хубавото се вижда само със сърцето.
Re: Big Brother 4
« Отговор #629 -: Октомври 12, 2008, 09:49:50 am »
Това с ябълката беше страшно грозно. :x Не е нормално наистина. Верно глад, ама чак дотам да стигнеш. Като се има в предвид, че знаят че ги гледа цяла българия. Представяте ли си какви саможивляци са в деиствителност. Брр :x
Ядосах се когато Милен Цветков в едно от предаванията каза, че те са българия.  Не е точно така. Да България са, но част от нея. Познавам страшно стойностни хора, който нямат нищо общо с техния подбор. А от тези в къщата направо тръпки ме побиват. :?
Може би само Филип ми е симпатичен.
http://www.youtube.com/watch?v=xFkUG9xSSSE с благодарност на едно цигуларче :)
http://www.youtube.com/watch?v=dy2KNUESXp0
Re: Big Brother 4
« Отговор #630 -: Октомври 12, 2008, 09:58:58 am »
Ниа72,я кажи повече за този бой! 8OДа не вземат сега да изгонят Филко???
*

    Lisko

  • *
  • 5448
  • Липсваш ми Бари:)
Re: Big Brother 4
« Отговор #631 -: Октомври 12, 2008, 10:11:48 am »
Ядосах се когато Милен Цветков в едно от предаванията каза, че те са българия.  Не е точно така. Да България са, но част от нея. Познавам страшно стойностни хора, който нямат нищо общо

Напълно съм съгласна.Мислех си да го споделя но после реших, че не си заслужава да му се връзвам на това малко човече на приказките.
Тези хора ги има навсякъде по улиците ДА, обаче, те не са България защото това би означавало, че аз живея някъде другаде???

И още нещо искам да споделя...за Емилия (момичето оперирано от рак?-нали така и е името?)Когато влизаше в къщата ми стана симпатична заради преживяното, и защото си мислех, че човек минал през подобно изпитание, е ЧОВЕК доста повече от мен. Мислех си, че когато те сполети нещо такова и се пребориш с него израстваш духовно.Учудва ме хъса и за интриги, заяждане и надпреварата за показване на повече простотия. Специално за нея очаквах да видя едно лъчезарно и спокойно момиче здраво стъпило на земята но...

« Последна редакция: Октомври 12, 2008, 10:13:52 am от Lisko »
*
Re: Big Brother 4
« Отговор #632 -: Октомври 12, 2008, 10:19:35 am »
вече е налице втория полу-бой между Филип и Петър.този път охраната на ББ влезе по бързо.разрази се ожесточен спор но много прекъсваше излъчването.май пак беше спор около достойнството и християнските ценности на Петър.
какво ще стане сега с Филип? дали ще му финансират обещаната процедура инвитро, след боя снощи?
И аз като вас се дразня на тези в къщата, които изобщо не мислят за онзи в самолета и си мисля, че не знаят, че той няма храна. Браво на Умберто, който му помага и дори не яде за да занесе на Константин.
В природата оцеляват силните. Само трябва по-често да си припомняме, че и ние хората сме част от природата...
За нашите четири звездички на небето - обичаме ви.
*
Re: Big Brother 4
« Отговор #633 -: Октомври 12, 2008, 10:37:44 am »
[И още нещо искам да споделя...за Емилия (момичето оперирано от рак?-нали така и е името?)Когато влизаше в къщата ми стана симпатична заради преживяното, и защото си мислех, че човек минал през подобно изпитание, е ЧОВЕК доста повече от мен. Мислех си, че когато те сполети нещо такова и се пребориш с него израстваш духовно.Учудва ме хъса и за интриги, заяждане и надпреварата за показване на повече простотия. Специално за нея очаквах да видя едно лъчезарно и спокойно момиче здраво стъпило на земята но...]


Да, Емилия е излекувана от рак, но не и от това да не притежава хъс за интриги, заяждане и надпреварварата за показване на повече простотия!
За съжаление това е "Човекът"! Много бързо забравяме за това , че здравето е най важно.Всичко останало са "бели кахъри", както се казва!  :)
Re: Big Brother 4
« Отговор #634 -: Октомври 12, 2008, 15:40:48 pm »
Ядосах се когато Милен Цветков в едно от предаванията каза, че те са българия.  Не е точно така. Да България са, но част от нея. Познавам страшно стойностни хора, който нямат нищо общо с техния подбор. А от тези в къщата направо тръпки ме побиват. :?
Може би само Филип ми е симпатичен.

Нали знаете,че точно тези достойните хора никога няма да тръгнат да се показват в тези формати,а и друго от ББ4 точно такива хора са си търсили по кастингите-да правят интриги за да вдигнат рейтинга на предаването!

За Константин мога само да кажа,че ми е страшно антипатичен,много ме дразни!Умерто също не ми е от любимците.Постоянно се прави на шут,как да се разбират с него?Да чужденец е,но не забравяйте и Лео,който се държеше страхотно,чак на финал стигна!
*
Re: Big Brother 4
« Отговор #635 -: Октомври 12, 2008, 16:05:21 pm »
Нинче кой беше лео?  :ask:
*

    vilimili

  • ****
  • 512
  • Ще ми липсваш много татко!Поклон пред паметта ти.
Re: Big Brother 4
« Отговор #636 -: Октомври 12, 2008, 17:48:54 pm »
Италиянеца,от предния ББ.Май беше DJ и ресторантьор.
*

    vilimili

  • ****
  • 512
  • Ще ми липсваш много татко!Поклон пред паметта ти.
Re: Big Brother 4
« Отговор #637 -: Октомври 12, 2008, 18:02:28 pm »
...или от по-предния?Абе ей тоя
Re: Big Brother 4
« Отговор #638 -: Октомври 12, 2008, 18:25:50 pm »
Някой знае ли дали мисията им е успешна?
Re: Big Brother 4
« Отговор #639 -: Октомври 12, 2008, 18:52:45 pm »
Някой знае ли дали мисията им е успешна?
  Не е !  :P