0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    Nina

  • *****
  • 2643
  • Понякога седя и мисля, понякога само седя...
Re: Big Brother 4
« Отговор #500 -: Октомври 06, 2008, 22:30:54 pm »
Не мога да гледам много аз, Филип как се държи? То при него вече ще се чуди човек играе ли или не  :D Дано не ме разочарова като характер и човек.
А баба Семие наистина ли има основания за страх? Тоя Петър толкова ли е зле?
Иванина все едно 'фана Господ за шлифера  :lol:
*
Re: Big Brother 4
« Отговор #501 -: Октомври 06, 2008, 22:34:25 pm »
този Коцето...ако не го изкарат вън в някой от самолетите за наказание пък на! Много е зле милия...бил го сглобил , ама почти  :lol: :lol: :lol: Можеше вместо да се размотава из къщата и да се чекне по столовите и под масата , да го  свърши това! :lol: :lol:
Ангелина не трябваше да излиза , поне не сега!
*
Re: Big Brother 4
« Отговор #502 -: Октомври 06, 2008, 22:40:43 pm »
Продължават да ги вкарват в къщата ( за тези , които нямат нова+)! Умберто полудя просто! Никой не забелязва ,че Ангелинна я няма! :lol:
*

    Nina

  • *****
  • 2643
  • Понякога седя и мисля, понякога само седя...
Re: Big Brother 4
« Отговор #503 -: Октомври 06, 2008, 23:56:38 pm »
Оф, гледам "малката сестра", тая Ирена е голяма тъпанарка, но явно им е семейна черта, как може да изтипосат детето да им гледа и слуша простотиите  8O
То явно е свикнало...
Ужас!
*
Re: Big Brother 4
« Отговор #504 -: Октомври 07, 2008, 00:32:31 am »
аз какво четох за нея в един бургаски вестник  :) на всичкото отгоре на 8-ми ще имат дело за попечителство над детето ...искам да кажа ,че ние ще сме свидетели на семейната им пародия!
*
Re: Big Brother 4
« Отговор #505 -: Октомври 07, 2008, 00:43:06 am »
Оф, гледам "малката сестра", тая Ирена е голяма тъпанарка, но явно им е семейна черта, как може да изтипосат детето да им гледа и слуша простотиите  8O
То явно е свикнало...
Ужас!
Ми Нинка - виж после темата за училищата по-долу... За това става дума.
*

    Nina

  • *****
  • 2643
  • Понякога седя и мисля, понякога само седя...
Re: Big Brother 4
« Отговор #506 -: Октомври 07, 2008, 00:48:00 am »
Оф, гледам "малката сестра", тая Ирена е голяма тъпанарка, но явно им е семейна черта, как може да изтипосат детето да им гледа и слуша простотиите  8O
То явно е свикнало...
Ужас!
Ми Нинка - виж после темата за училищата по-долу... За това става дума.

Да ти кажа и аз си помислих за тая тема. Видях я, че и съм се включила даже, малко преди теб и ни се припокриват мненията.
Дано нашите деца и бъдещите дечица на Зачатие, защото те ще са много, да успеем да ги запазим и възпитаме и те да са преобладаващата среда, която да променя останалите, а не обратното, че ми е мъка.

Re: Big Brother 4
« Отговор #507 -: Октомври 07, 2008, 08:06:04 am »
Що са изгонили Ангелина?Кои са в самолета?Снощи го изпуснах,я разправяйте!
*
Re: Big Brother 4
« Отговор #508 -: Октомври 07, 2008, 08:17:45 am »
Ангелина не я изгониха, тя сама си излезе  :),така пожела(липсвало и е училището) :D
част от съквартирантите вече са в къщата и никой не забеляза че ангелина липсва.
Константин с какво ли ще го накажат?тези с нова + не знаят ли  :lol:, я кажете какво стваа момичета? :lol: :lol: :lol:
Re: Big Brother 4
« Отговор #509 -: Октомври 07, 2008, 09:52:54 am »
Ангелина не я изгониха, тя сама си излезе  :),така пожела(липсвало и е училището) :D
част от съквартирантите вече са в къщата и никой не забеляза че ангелина липсва.
Константин с какво ли ще го накажат?тези с нова + не знаят ли  :lol:, я кажете какво стваа момичета? :lol: :lol: :lol:

Ама тя знаеше ли,че ще влиза в къщата?
*
Re: Big Brother 4
« Отговор #510 -: Октомври 07, 2008, 10:09:33 am »
Ангелина не я изгониха, тя сама си излезе  :),така пожела(липсвало и е училището) :D
част от съквартирантите вече са в къщата и никой не забеляза че ангелина липсва.
Константин с какво ли ще го накажат?тези с нова + не знаят ли  :lol:, я кажете какво стваа момичета? :lol: :lol: :lol:

Ама тя знаеше ли,че ще влиза в къщата?

Мисля че не знаеше.Просто сама поиска да си тръгне.Ходело и се на училище-дрън,дрън че пляс!
Re: Big Brother 4
« Отговор #511 -: Октомври 07, 2008, 10:11:42 am »
ЕЕЕЕЕЕЕЕ много тъпо бе  :lol: Ама то ББ не е за деца  :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
*
Re: Big Brother 4
« Отговор #512 -: Октомври 07, 2008, 10:25:39 am »
Ангелина не я изгониха, тя сама си излезе  :),така пожела(липсвало и е училището) :D
част от съквартирантите вече са в къщата и никой не забеляза че ангелина липсва.
Константин с какво ли ще го накажат?тези с нова + не знаят ли  :lol:, я кажете какво стваа момичета? :lol: :lol: :lol:

Ама тя знаеше ли,че ще влиза в къщата?

Мисля че не знаеше.Просто сама поиска да си тръгне.Ходело и се на училище-дрън,дрън че пляс!
Англеина вляза в къщата и мн. и хареса.След малко време ББ я викна в изповедалнята за да я пита какво е решила.Явно докато е била в съмолета е помолила да излезе.
Същото потвърди и в къщата.Дори Миленчо беше мн. сигурен че се отказала да излиза след като видяла лукса,но нееее....... тя беше твърда с решението си
« Последна редакция: Октомври 07, 2008, 10:27:55 am от zayana »
*
Re: Big Brother 4
« Отговор #513 -: Октомври 07, 2008, 12:14:39 pm »
Константин го пратиха в самолета  :lol:
забавлява съквартирантите с пеене  :D
*
Re: Big Brother 4
« Отговор #514 -: Октомври 07, 2008, 12:39:04 pm »
тази сутрин видях, че част от мъжете са вече в къщата.а някой знае ли защо само част?? другите ги оставиха за компания на варненеца ли.?
17.01.2005                                                                              21.11.2013
*
Re: Big Brother 4
« Отговор #515 -: Октомври 07, 2008, 13:11:47 pm »
ниа72 ти не беше ли с нова +  :ask: или се бъркам нещо?
по нова което даваха беше че първа е мила, която влезе в къщата, след нея иванина, ангелина(но тя вече излезе), таня
Днес от разговорите на съквартирантите в самолета,мъжкия лагер разбрах че и цветан го няма. те са с впечатления че той е излязал от играта  :lol:
Re: Big Brother 4
« Отговор #516 -: Октомври 07, 2008, 13:39:00 pm »
Кво става в тоя ББ4?????И кво едни влизат в къщата,други излизат,трети обратно в самолета??На какъв принцип ги пращат в къщата?Някой разбра ли?

А сигурно на Коцето наказанието му е да иде в самолета,ако е така съквартирантите,които още от начало са навън,какъв грях ли са сторили,че ги наказаха толкова време,а  :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: да си стоят в мизерийката  :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Re: Big Brother 4
« Отговор #517 -: Октомври 07, 2008, 13:46:27 pm »
Преди малко колегата ми пусна малко ББ4 и Коцето беше в самолета с останалите.Стояха вътре и гледаха клипове на Депеш Мод на едно миниатюрно телевизорче.Като цяло нещо не ми е е интересен този сезон,нищо не се случва.
Във всяка стъпка виждай края на пътуването!
*

    eganeva

  • *****
  • 4584
  • И утре е ден, но друг....
Re: Big Brother 4
« Отговор #518 -: Октомври 07, 2008, 14:36:00 pm »
Данчо се кани да бие Петър(ако се наложи), за да защити Самие.
*

    Nadyn

  • *
  • 2703
  • Всяко зло за добро!
Re: Big Brother 4
« Отговор #519 -: Октомври 07, 2008, 14:56:31 pm »
Кими, кой е Данчо? :)