0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Big Brother 4
« Отговор #320 -: Септември 27, 2008, 22:20:38 pm »
Ако това е вярно ще пускам и аз смс .
Вижте къщата на ББ ,и от това което са показали се виждат само 14 легла :ask:

http://www.vbox7.com/play:1a41a43a
*
Re: Big Brother 4
« Отговор #321 -: Септември 27, 2008, 22:26:57 pm »
Ако това е вярно ще пускам и аз смс .
Вижте къщата на ББ ,и от това което са показали се виждат само 14 легла :ask:

http://www.vbox7.com/play:1a41a43a
Ами сигурно ще ги преместят като изгонят няколко!
А между другото Тошко май има едни детенце! Ако такава процедура е награда за мисията му и аз съм ЗААААА!
А този изтрещяния Камен е ония дето бил направил незнам колко катастрифи - голяма гордост!
:x
Re: Big Brother 4
« Отговор #322 -: Септември 28, 2008, 10:37:59 am »
http://www.klukite.info/news.php?readmore=149

и аз май ще пускам този път
*

    baracuda

  • *****
  • 5348
  • Най-голямото щастие?Да бъдеш полезен!
Re: Big Brother 4
« Отговор #323 -: Септември 28, 2008, 10:50:37 am »
   "Първото ин витро бебе може да се роди в "Биг брадър 4". "Виновник" за това е Филип, чиято тайна мисия е да се преструва на олигофрена Тошко.
Успее ли да заблуди всички, че е умствено изостанал, Филип ще спечели безплатно ин витро оплождане  за съпругата си. Двамата живеят в Созопол и от години мечтаят за бебе, но за нещастие засега без успех. Затова продуцентите обещали на Филип да уредят изкуственото оплождане, ако се справи с постановката."


  Ей,направо се просълзих от това!От сърце им желая да успеят!Това ще е най-чаканото бебе в цяла България!
*
Re: Big Brother 4
« Отговор #324 -: Септември 28, 2008, 10:57:20 am »
Ако това е истина и аз ще пускам смс-и!!!!
*
Re: Big Brother 4
« Отговор #325 -: Септември 28, 2008, 11:23:36 am »
А защо ще правят ин витро само на жена му? Той няма ли да участва? Тия журналисти пак обадиха мисъл - после ходи обяснявай, че стерилитета не е само женски проблем. Дано успеят, силно се надявам! Абе къде го гледате онлайн тва нещо?
*
Re: Big Brother 4
« Отговор #326 -: Септември 28, 2008, 11:48:45 am »
А защо ще правят ин витро само на жена му? Той няма ли да участва? Тия журналисти пак обадиха мисъл - после ходи обяснявай, че стерилитета не е само женски проблем.

 :good_post:

И на мен това ми направи впечатление :x


Митко остана на 1г. 7м. и 21 дни :(
14.04.2009 - 5.12.2010
Почивай в мир, мое мило изстрадало детенце!Винаги ще те помним и обичаме!
*
Re: Big Brother 4
« Отговор #327 -: Септември 28, 2008, 12:43:13 pm »
С риск да бъда погрешно разбрана не одобрявам начина по който ще спечели пари за да има дете.Да се правиш на олигофрен заради  точно такова   нещо не го проумявам.Но това е моето мнение.Пожелавам му скорошно сбъдване на мечтата!
*
Re: Big Brother 4
« Отговор #328 -: Септември 28, 2008, 12:51:51 pm »
Бранка, аз също съм много против този вид мисии - струват ми се дело на извратено мислене, по-тъжното в случая обаче е, че това се консумира с пълни шепи от зрителите (за справка темите на ББ в други форуми и статистиките за рейтинг). Едва ли Филип си е измислил сам мисията.
И в предното си мнение в тази тема писах, че за мен това е гавра.
*
Re: Big Brother 4
« Отговор #329 -: Септември 28, 2008, 14:40:51 pm »
Той може да не е измислил тази мисия ,но е приел.Човек трябва да има и малко достойнство.Ама тя и държавата ни има голяма вина.Накара хората да се правят на шутове само и само да имаме деца.
*

    Nina

  • *****
  • 2643
  • Понякога седя и мисля, понякога само седя...
Re: Big Brother 4
« Отговор #330 -: Септември 28, 2008, 15:07:32 pm »
Накара хората да се правят на шутове само и само да имаме деца.

Айде, айде, не е чак толкова драматично. Човекът иска да става актьор и може и затова да е приел ролята. За всеки случай е голямо предизвикателство да играеш точно такава роля. Не на всеки се отдава и не всеки според мен би се наел.

Че държавата трябва да положи повече усилия в подпомагане на борбата със стерилитета е друг въпрос.
Re: Big Brother 4
« Отговор #331 -: Септември 28, 2008, 15:17:16 pm »

Айде, айде, не е чак толкова драматично. Човекът иска да става актьор и може и затова да е приел ролята. За всеки случай е голямо предизвикателство да играеш точно такава роля. Не на всеки се отдава и не всеки според мен би се наел.
Нинка , не съм съгласна , че това е роля , както и ,че ББ е филм. Това е шоу или по друг начин казано сеир , чак пък дълбочина и послание като във филмите ....
Ами много ексцентричен начин намерил да става баща? Да питаме как се чувстват бащите на такива деца (лица) , които той пародира , пък и да ги убедим ,че каузата си струва (ако е истина)...
*

    Nina

  • *****
  • 2643
  • Понякога седя и мисля, понякога само седя...
Re: Big Brother 4
« Отговор #332 -: Септември 28, 2008, 15:25:47 pm »
Ефирче, формата на ББ си има предистория и ако някой го смята за сейр, а не за своеобразен експеримент - ОК. Аз сеири не гледам. И всички са там пожелание.
Аз не съм сигурна защо той е приел мисията - като предизвикателство към артистичната си натура или по другата причина. Приемам, че е заради първото.

Не ми харесва, че за такива хора, които Тошко-Филип играе, се говори по такъв начин, демек никога не трябва да се показват. Ако се играе да е само в стойностен филм, поне с една номинация за Оскар ли? Или само ако въпросната роля ще се играе на Бродуей. Има идиоти, които могат да се социализират, стига някой да им подаде ръка! И Тошко-Филип има точно такава роля, а не на съвсем умнствено изостанал човек.

А ако това е шансът му да получи пари за ин витро, не знам дали да го съдя...Или пък продуцентите на ББ.

И да, в ББ има посляния. След като прочетох сума ти възклицания за Мила - горката, ух, жал ми е, тя отправи послание - ние, слепите не сме за съжаление, ние сме достойни и се стремим да бъдем равностойни на останалите. Тя не се самосъжалява за сега поне. Така че винаги има послания, който както си ги вижда обаче. Няма значение филм, шоу или квото и да е.

Сори, ама колкото и брутална да изглежда моята гледна точка - такава е.  Аз приемам вашата.

Поздрави на всички!  :D

« Последна редакция: Септември 28, 2008, 16:01:30 pm от Nina »
Re: Big Brother 4
« Отговор #333 -: Септември 28, 2008, 15:56:08 pm »
Ефирче, формата на ББ си има предистория и ако някой го смята за сейр, а не за своеобразен експеримент - ОК. Аз сеири не гледам. И всички са там пожелание.
Ами наричат го шоу , доколко е експеримент не знам. Да , всички са там по желание , но и с определена лична цел-пари , слава , нов любовник ...
Смяташ ли ,че някои от тези хора ще бъде истински пред камерата към такъв персонаж , или ще покажат лицемерно отношение?
Аз съм за второто!

Не ми харесва, че за такива хора, които Тошко-Филип играе, се говори по такъв начин, демек никога не трябва да се показват. Ако се играе да е само в стойностен филм, поне с една номинация за Оскар ли? Или само ако въпросната роля ще се играе на Бродуей. Има идиоти, които могат да се социализират, стига някой да им подаде ръка! И Тошко-Филип има точно такава роля, а не на съвсем умнствено изостанал човек.

...................................

И да, в ББ има посляния. След като прочетох сума ти възклицания за Мила - горката, уь, жал ми е, тя отправи послание - ние, слепите не сме за съжаление, ние сме достойни и се стремим да бъдем равностойни на останалите. Тя не се съмосъжалява за сега поне. Така че винаги има послания, който както си ги вижда обаче. Няма значение филм, шоу или квото и да е.

С такива хора всички сме наясно как стоят нещата в реалността!
Истината няма да я видим "вътре" , още повече когато на вън си затваряме очите за тях!
Осем години съм работила с умствено и физически увредени деца. Познавам техния свят , техните родители , погледите на нормалните хора , когато сме излизали сред тях.
Аз просто ги обичам и смятам ,че те заслужават място в сърцата ни ,в обществото ни ,  а не на манежа на ББ като роля или каквото и да е там.

А и  още нещо , ако е вярно инфото за наградата на Филип , как ли ще погледнат масата зрители на тези дето се нуждаят от ин витро?
Антиаборт кампаниите ми доидоха в повече , но този "имидж" ще ме остави без дъх...

Поздрави и от мен!
И , наистина разбирам гледната ти точка.

*

    Nina

  • *****
  • 2643
  • Понякога седя и мисля, понякога само седя...
Re: Big Brother 4
« Отговор #334 -: Септември 28, 2008, 16:07:26 pm »
Смяташ ли ,че някои от тези хора ще бъде истински пред камерата към такъв персонаж , или ще покажат лицемерно отношение?
Аз съм за второто!

Аз имам предвид хората отвън, ако имат достатъчно разбиране и желание да се замислят. Но сега като си пишем с теб, смятам, че може би съм наивна. В смисъл, че не сме дорасли, не, че ти не ме разбираш. Надявам се, че ме разбираш.

А и  още нещо , ако е вярно инфото за наградата на Филип , как ли ще погледнат масата зрители на тези дето се нуждаят от ин витро?
Антиаборт кампаниите ми доидоха в повече , но този "имидж" ще ме остави без дъх...

Няма да обърнат внимание, само на нас и на още малко хора според мен това прави впечатление.
Каквото и да е, подкрепям го първо като човек, талантлив, после и да сбъдне мечтата си....

Абе не знам. Аз съм все наопаки, ако ли не - на терсене съм.  :?

Ефирче,  :hug2:

Re: Big Brother 4
« Отговор #335 -: Септември 28, 2008, 16:13:38 pm »


Абе не знам. Аз съм все наопаки, ако ли не - на терсене съм.  :?

Ефирче,  :hug2:

Ми то за това ми харесва да споря с теб! :D
 :bighug:

Надявам се, че ме разбираш.
Разбирам те!

Няма да обърнат внимание, само на нас и на още малко хора според мен това прави впечатление.
Паживьом , увидем!
Дано си права!
« Последна редакция: Септември 28, 2008, 16:19:23 pm от Eфирче »
*

    eganeva

  • *****
  • 4584
  • И утре е ден, но друг....
Re: Big Brother 4
« Отговор #336 -: Септември 28, 2008, 20:15:12 pm »
Данаил е на път да спечели мангите.
*

    Nina

  • *****
  • 2643
  • Понякога седя и мисля, понякога само седя...
Re: Big Brother 4
« Отговор #337 -: Септември 28, 2008, 20:17:44 pm »
Да, Данаил си има затоплена фурна, лесно му е  :?

Тоя Каменчо и расист бил. Той не знае на къде е с главата.  :x Егати л...то.

Май Мила се поизнерви.  :?
*
Re: Big Brother 4
« Отговор #338 -: Септември 28, 2008, 20:28:34 pm »
Ох, тая Мила взе и мен да изнервя вече...
*
Re: Big Brother 4
« Отговор #339 -: Септември 28, 2008, 20:35:48 pm »
Ох, тая Мила взе и мен да изнервя вече...


Много бързо се изнерви , ТЕ МИНАХА НЯКОЛКО ДЕНА САМО , А ДО КРАЯ КОЛКО СЕ НЕРВИШ АКО ЗНАЕШ :lol: