0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    daninaa

  • ****
  • 700
  • Все някога ще успеем
Re: Big Brother 4
« Отговор #300 -: Септември 27, 2008, 16:29:17 pm »
Този КАмен още от визитката си почна да ме дразни. Засега съм на изчакване и нямам фаворити.Като цяло женките са противни, сред мъжете тук таме има по нормални.Но ще видим
Мимка, какво наистина е станало снощи с Мартин.Бях на гости и пак не успях да следя внимателно.Дста по симпатичен ми е от ПЕньо, по естествен е някак си според мен детето.
И мен определено този Камен ме дразни .Нали не се бъркам този дето се изкара голям хубавец и дето всички жени умират за него.Незнам ама на мен въобще не ми харесва може и да не разбирам от мъже ама по скоро ми прилича на жаба в лицето отколкото на хубав  мъж.Егати самочувствието от къде го черпи незнам.Според мен няма покритие.
*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Big Brother 4
« Отговор #301 -: Септември 27, 2008, 16:44:26 pm »
Момичета, попаднах някъде из нета на инфо, че наградата на Филип-Тошко, която щяла да промени живота му е ин-витро процедура изцяло финансирана от ББ. Ако е вярно това стискам му палци и на краката. А Камен е ....абсолютен анти мъж за мен, че той по гейски изглежда и от Марти бе. Който е много нива над Пепи от миналия сезон. А дрънкалото мен ме кефи (сигурно щото и аз съм същата) има много заразителен смях, но не го виждам ако изгуби как ще мълчи :lol: Ченгето май ще се окаже пич. А Манолчо си е пич та дрънка.
*

    daninaa

  • ****
  • 700
  • Все някога ще успеем
Re: Big Brother 4
« Отговор #302 -: Септември 27, 2008, 16:47:38 pm »
Момичета, попаднах някъде из нета на инфо, че наградата на Филип-Тошко, която щяла да промени живота му е ин-витро процедура изцяло финансирана от ББ. Ако е вярно това стискам му палци и на краката. А Камен е ....абсолютен анти мъж за мен, че той по гейски изглежда и от Марти бе. Който е много нива над Пепи от миналия сезон. А дрънкалото мен ме кефи (сигурно щото и аз съм същата) има много заразителен смях, но не го виждам ако изгуби как ще мълчи :lol: Ченгето май ще се окаже пич. А Манолчо си е пич та дрънка.
Имаш предвид че Тошко -Филип е семеен и имат със съпругата си проблем чието лечение е инвитро процедура.Ако е така успех на момчето и не само процерудара ами и голямата награда да спечели.
*

    baracuda

  • *****
  • 5348
  • Най-голямото щастие?Да бъдеш полезен!
Re: Big Brother 4
« Отговор #303 -: Септември 27, 2008, 17:05:35 pm »
Момичета, попаднах някъде из нета на инфо, че наградата на Филип-Тошко, която щяла да промени живота му е ин-витро процедура изцяло финансирана от ББ. Ако е вярно това стискам му палци и на краката.

  Стига бе!Верно ли,бе?!? :o Е,ако наистина е вярно,дано успее!...И ако не стане от първият път,дано ББ продължи да го финансира до завършен резултат  :wink: ! :crossfingers:
*
Re: Big Brother 4
« Отговор #304 -: Септември 27, 2008, 17:08:18 pm »
Непрекъснато коментирате за Камен, аз се пуля и се чудя кой беше Камен  8O  8O  8O,НЯКОЙ ЩЕ МЕ ПОДСЕТИ ЛИ?  :D :bonk:
Re: Big Brother 4
« Отговор #305 -: Септември 27, 2008, 17:26:11 pm »
Ето го Камен  :D
*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Big Brother 4
« Отговор #306 -: Септември 27, 2008, 17:33:10 pm »
Абе да ви кажа не съм много сигурна за тая работа с Тошко, че инфото е малко ЕЖК ама знам ли?
*
Re: Big Brother 4
« Отговор #307 -: Септември 27, 2008, 17:34:31 pm »
А сега се сетих,дори мъжа ми като го видя се изрази "А Марти ще си има и приятелка в къщата "  :D
А Камен не беше ли този, който каза, че ще е първия, който ще прави sex в къщата или нещо се бъркам  8O ?
*

    eganeva

  • *****
  • 4584
  • И утре е ден, но друг....
Re: Big Brother 4
« Отговор #308 -: Септември 27, 2008, 17:49:57 pm »

А Камен не беше ли този, който каза, че ще е първия, който ще прави sex в къщата или нещо се бъркам  8O ?

Същият! :wink:
*

    evro

  • *****
  • 5167
  • Мъдростта се побира в две думи Търпение и Надежда!
Re: Big Brother 4
« Отговор #309 -: Септември 27, 2008, 19:02:41 pm »
Момичета, попаднах някъде из нета на инфо, че наградата на Филип-Тошко, която щяла да промени живота му е ин-витро процедура изцяло финансирана от ББ. Ако е вярно това стискам му палци и на краката.
...

И съпруга ми го е прочел някъде днес. :(
Това ще е първият СМС (който ще пратя за ББ изобщо), ако момчето отиде на елиманиции.
Ще му стискаме палци! :crossfingers:

Те осмислят живота ни!

Ако опитът ми е от ползва поне за един човек - това е смисъла на присъствието ми (отново и понякога) evro_angelova@yahoo.com
*

    vilimili

  • ****
  • 512
  • Ще ми липсваш много татко!Поклон пред паметта ти.
Re: Big Brother 4
« Отговор #310 -: Септември 27, 2008, 19:13:22 pm »
Ох,дано да му е успешна мисията на Тошко-Филип,и дано да им се сбъдне мечтата за бебче! :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
*
Re: Big Brother 4
« Отговор #311 -: Септември 27, 2008, 19:50:56 pm »
Е след тази информация за Тошко-Филип за ммента нямам друг фаворит
*
Re: Big Brother 4
« Отговор #312 -: Септември 27, 2008, 20:28:49 pm »
Аз също съм за Тошко с две ръце!!!!
*
Re: Big Brother 4
« Отговор #313 -: Септември 27, 2008, 20:41:55 pm »
Сутринта прочетох нещо за Филип (Тошко) в "Труд" и съм твърдо за него. Даже за пръв път ще пускам СМС-и в ББ. От сърце им пожелавам да успеят!!!
« Последна редакция: Септември 27, 2008, 20:47:37 pm от cygnus »
Re: Big Brother 4
« Отговор #314 -: Септември 27, 2008, 20:47:00 pm »
Какво си чела, Дони?
Аз не гледам ББ, но арзбрах за Тошко- Филип :) За такава кауза и аз ще пусна за първи път смс.
*
Re: Big Brother 4
« Отговор #315 -: Септември 27, 2008, 20:48:46 pm »
Пепка, четох че са женени, но още нямат дете и че се надява да може да събере пари за ин витро процедура.
Re: Big Brother 4
« Отговор #316 -: Септември 27, 2008, 20:53:53 pm »
Дони, и аз чух същото. Ще пусна повече от един СМС, заслужава си.
*
Re: Big Brother 4
« Отговор #317 -: Септември 27, 2008, 21:06:29 pm »
Момичета знаете ли дали може да се пуска и от чуйбина смс-и?
*

    Nadyn

  • *
  • 2703
  • Всяко зло за добро!
Re: Big Brother 4
« Отговор #318 -: Септември 27, 2008, 21:27:53 pm »
Е, ясно е че ще има смс за Тошко! Дано успее, силно се надявам!

Тази Ирена ме разби направо, каза, че мъжа и направил така, че да
забременее 8O. Все си мислех, че жените "правят" тия номера.
« Последна редакция: Септември 27, 2008, 22:00:44 pm от Nadyn »
*

    *слонче*

  • *****
  • 1764
  • вече сме трима и съм най-щастливата жена на света!
Re: Big Brother 4
« Отговор #319 -: Септември 27, 2008, 21:41:23 pm »
От вас разбирам за мисията на Тошко и ако наистина това е наградата и аз съм ЗА, пък нали е адаш на мъжо :lol:.
Дано има успех и в мисията и в процедурата.
никога не отстъпвай на принципите си!