0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Big Brother 4
« Отговор #260 -: Септември 26, 2008, 11:06:50 am »
:lol: ох, незнам, обърках се вече.
Помните ли Пеньо?
И онзи шантавия Панайот...и как разбра само, че тя е той  :lol:

Ми то може ли да се забрави Пеньо  :lol:
Няма да забравя физиономията на Панайот като разбра, че "любимата" му в действителност е мъж  :lol: :lol: :lol:
Та и сега Мартин - Мартина, знае ли човек  :lol: :lol: :lol:
*
Re: Big Brother 4
« Отговор #261 -: Септември 26, 2008, 11:14:06 am »
Гледахте ли Венета снощи? Сашо Диков си е Сашо Диков, сложи я на място. Много точно се изказа за експеримента с Тошко, за сляпата жена..... кефи ме, че не му пука и казва, това което мисли тет-а-тет.  :D

Абсолютно съгласна - Сашо си е Сашо! :D
И мен това ме изкефи най-много - мислех да не го гледам Венетиното предаване,ама като видях Сашето гост, си викам, я чакай да видим,то ще е интересно :D Отделно мъжа ми дето му е абсолютен фен покрай Канал 3,та зяпахме и се хилихме и двамата до 1ч... :lol: :lol: :lol:


Митко остана на 1г. 7м. и 21 дни :(
14.04.2009 - 5.12.2010
Почивай в мир, мое мило изстрадало детенце!Винаги ще те помним и обичаме!
Re: Big Brother 4
« Отговор #262 -: Септември 26, 2008, 13:54:58 pm »
И какво сега ,Терминатора ли не намери кутията или някой е забравил да я сложи :D?Леле милия май доста се притесни :)
Определено и аз не одобрявам мисията на Тошко,някак си като гавра ми се струва. :(

*
Re: Big Brother 4
« Отговор #263 -: Септември 26, 2008, 14:09:28 pm »
И какво сега ,Терминатора ли не намери кутията или някой е забравил да я сложи :D?Леле милия май доста се притесни :)
(



Роузи, по-скоро бяха забравили да я сложат. Все щеше да я открие човека. Беше си гаф от класа  :lol:
Така и не дадоха май какво стана с тая кутия  :lol:
*
Re: Big Brother 4
« Отговор #264 -: Септември 26, 2008, 14:18:28 pm »
Много ми е симпатичен Мартин-много е естествено момчето.И според мен няма как да излезе жена.
Това с Тошко и аз смятам че е гавра.Ама добре поне че не е истина и човекът е тавряз, защото ми стана супер кофти за него.
Женките определено не са ми интересни поне на тоя етап. А мъжете не че са стока, ама не са и чак зле като че ли...ще видим
*
Re: Big Brother 4
« Отговор #265 -: Септември 26, 2008, 14:53:26 pm »
И какво сега ,Терминатора ли не намери кутията или някой е забравил да я сложи :D?Леле милия май доста се притесни :)
(



Роузи, по-скоро бяха забравили да я сложат. Все щеше да я открие човека. Беше си гаф от класа  :lol:
Така и не дадоха май какво стана с тая кутия  :lol:

 :lol: :lol: :lol: :lol: гаф номер 1
*
Re: Big Brother 4
« Отговор #266 -: Септември 26, 2008, 15:12:04 pm »
Та и сега Мартин - Мартина, знае ли човек  :lol: :lol: :lol:
ааааа не, Мартин си е Мартин  :lol: :lol: мъж си е
В природата оцеляват силните. Само трябва по-често да си припомняме, че и ние хората сме част от природата...
За нашите четири звездички на небето - обичаме ви.
*
Re: Big Brother 4
« Отговор #267 -: Септември 26, 2008, 15:15:38 pm »
Та и сега Мартин - Мартина, знае ли човек  :lol: :lol: :lol:
ааааа не, Мартин си е Мартин  :lol: :lol: мъж си е

Абе знам аз, че е мъж.  :wink:

Ей оттук тръгна дилемата Мартин ли е, или Мартина  :lol:

На мен пък и двамата са ми симпатични, нъц  8)
То и на мене, ама как ги определи като двама. Не са ли две. Или нещо от сорта. Абе и аз не знам точно
 :lol: :lol: :lol:

Упрекнаха ме, че не съм ги определила правилно
« Последна редакция: Септември 26, 2008, 15:18:12 pm от Еli »
*
Re: Big Brother 4
« Отговор #268 -: Септември 26, 2008, 15:27:01 pm »
Прочетох го аз  :lol: :lol: Тя Лорка се обърка малко  :lol: :lol: нали ти ги членува  в множествено число :lol: :lol:
В природата оцеляват силните. Само трябва по-често да си припомняме, че и ние хората сме част от природата...
За нашите четири звездички на небето - обичаме ви.
*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Re: Big Brother 4
« Отговор #269 -: Септември 26, 2008, 15:39:44 pm »
:ask:Момичета, къде мога да гледам Сашо Диков от снощи!
 :witch:Венетка не я лЮбя, но ако знаех че той ще гостува, щях да остана пред ТВто!
Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
Re: Big Brother 4
« Отговор #270 -: Септември 26, 2008, 15:49:04 pm »
Мише , и аз не успях снощи. :)
Ето заповядай!

http://vbox7.com/play:7be008c5
http://vbox7.com/play:050b9958
*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Re: Big Brother 4
« Отговор #271 -: Септември 26, 2008, 15:51:40 pm »
Мише , и аз не успях снощи. :)
Ето заповядай!

http://vbox7.com/play:7be008c5
http://vbox7.com/play:050b9958

:sunshine: си ми ти!
Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
Re: Big Brother 4
« Отговор #272 -: Септември 26, 2008, 16:17:08 pm »
Не го бях гледала това с Венета, сега метнах едно око.....чудя се как издържа копчето на зелената й риза да не се скъса. Защо не са й дали по-голям номер, много грозно изглеждаше така с разпъната до крайност риза около копчетата   :lol: :lol: :lol: Ако се беше напънала нещо да мръдне щеше да извади на някой окото с копче  :D
*
Re: Big Brother 4
« Отговор #273 -: Септември 26, 2008, 16:34:22 pm »
незнам за Венета , ама тази Теодора повтаряше само едно и също...много куха - като 100 горски хралупи е.. :lol:
*

    Nina

  • *****
  • 2643
  • Понякога седя и мисля, понякога само седя...
Re: Big Brother 4
« Отговор #274 -: Септември 26, 2008, 18:08:58 pm »
Аз не видях Сашо Диков да постави Венета на място, лигавеше се наедно с нея. Независимо, че я нарече гад или квато там. Много му падна нивото на Сашо Диков. 

Експеримента с Тошко-Филип ми харесва. Момчето искало да е актьор, дано успее. С тази игра надминава 99% от сополивите, лигави, некадърни и антипатични псевдо актьори у нас. Браво на момчето. Има доста филми, в които актьорите играят идиоти. Сещам се за "Защо тъгува Гилбърт Грейп" и Филип не отстъпва на ди Каприо.
Дано наградат му да е някакъв шанс за кино, макар че у нас киното в момента не е на добро ниво.

Португалеца ми е много антипатичен.

Както и Камен, който смята за много велико, че има 15 катастрофи в негова полза, кога ли ще се надцени.....

Поздрави от мен на всички фенки на ББ.
*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
Re: Big Brother 4
« Отговор #275 -: Септември 26, 2008, 18:13:53 pm »
Аз не видях Сашо Диков да постави Венета на място, лигавеше се наедно с нея. Независимо, че я нарече гад или квато там. Много му падна нивото на Сашо Диков. 


Нинче, ти какво разбираш под "да я постави на място"? Това чудо няма спиране бе :lol:, сигурна съм, че като роди, ще хукне на другия ден на плете интриги.  :D Все пак Сашо не може да и бъде опонент нон-стоп, той все пак е гост там, а що не и беше опонент онзи мазник с прякора 100-е манекенки?! Щото стана известен покрай нейното уникално предаване, иначе щяха да си го знаят само тези дето ги е ощастливил.  :x


София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!
*

    evro

  • *****
  • 5167
  • Мъдростта се побира в две думи Търпение и Надежда!
Re: Big Brother 4
« Отговор #276 -: Септември 26, 2008, 18:15:51 pm »
 :lol: :lol: :lol: Верно копчето и едвам издържа!

Те осмислят живота ни!

Ако опитът ми е от ползва поне за един човек - това е смисъла на присъствието ми (отново и понякога) evro_angelova@yahoo.com
*
Re: Big Brother 4
« Отговор #277 -: Септември 26, 2008, 18:32:20 pm »
Португалеца ми е много антипатичен.

Както и Камен, който смята за много велико, че има 15 катастрофи в негова полза, кога ли ще се надцени.....
за португалеца незнам , ама този Камен....отврат! Ще стане интересно като смесят стадата :lol: :lol:мъже/жени! имам чувството че са подбрали за всеки по някоя сродна душа! Даже за чичко Паричко може да има 2 кандидатки!
а представете си двойката Матрина - Манолчо! :lol:
*
Re: Big Brother 4
« Отговор #278 -: Септември 26, 2008, 19:24:34 pm »
Не го бях гледала това с Венета, сега метнах едно око.....чудя се как издържа копчето на зелената й риза да не се скъса. Защо не са й дали по-голям номер, много грозно изглеждаше така с разпъната до крайност риза около копчетата   :lol: :lol: :lol: Ако се беше напънала нещо да мръдне щеше да извади на някой окото с копче  :D

Хахахаха :) Направо едвам я издържах.. Тая жена,ако днеска не наплете 10кг интрига,няма да заспи.. Лелеее такава нетърпимост имам към нея..
 Снощи ми стана адски гадно за Тошко,рекох си как е възможно такава подигравка?! Честно казано доста ми олекна като разбрах как стоят нещата..

Изкефи ме Румен Луканов,как нито един път не каза правилно името на Мартинчо/ка хаха.. Ма и той "драка" ми идва малко..Лееекинко се поглезва и заяжда..
*

    Nina

  • *****
  • 2643
  • Понякога седя и мисля, понякога само седя...
Re: Big Brother 4
« Отговор #279 -: Септември 26, 2008, 21:35:50 pm »
каси, Венетка толкова ми е антипатична, че който и да я постави на място, ще го заобичам. Стилът и е ужасен, крякащо същество. Сашко Диков очевидно и симпатизира, в което няма лошо. Верно, че снощи само той се опита да бъде по-сериозен и аналитичен, но общо взето няколко пъти повтори реплики на някой си, който много разбирал от медии и тва беше. Че хората в България обичали "лузърите"  :P и затова Биг Брдър 4 им харесва.

Мацките са доста досадни. Ок, разбирам, че ги гони параноя, но доста брутално се отнасят с Мила, чак са нагли.
Жените този сезон са неприятни като цяло.
Баба Самие много леко влиза в тона на младите. Добре се весели. И хубаво пя.  :D

Хаха, "Хит мен" каза "Добре дошла", на което Мартин каза - "Добре дошъл", леко засегнат и през зъби. А охранителя с нежно сърце наистина го помисли за жена. Голям смях.

Тошко-Филип ми е фаворит!

А сервитьора от София е леко ужасен. Много натрапчив.