0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Big Brother 4
« Отговор #240 -: Септември 26, 2008, 08:46:16 am »
Игра било, правел се Филип на Тошко...Отначало мислех, че е абсолютна гавра да вкарат такъв човек в къщата, но след като разбрах, че е нормален, това ми се видя още по-голяма гавра!Ужасяващо е! 1 седмица съм прекарала в център с изостанали деца по една програма, не заслужават такава подигравка! В повече ми идва.
Като актьор е добър тоя Филип, със сигурност и други тайни мисии би могъл да изиграе. 
Да имаш кураж не значи да не се страхуваш, а да си господар на страха си!
Re: Big Brother 4
« Отговор #241 -: Септември 26, 2008, 09:05:29 am »
Чрез Филип-Тошко продуцентите може би искат да изпробват мъжете какво им е отношението към различните :? Сега ще ги видим тези гъзарчета как ще реагират,ще помагат ли или ще се подиграват  :? Като знам,че момчето е физически и психически здраво ми е по-добре,щото иначе наистина ми стана жал в каква обстановка го вкараха!
Ама тоя Филип верно е актьор!
*
Re: Big Brother 4
« Отговор #242 -: Септември 26, 2008, 09:29:41 am »
Този ББ4 е голяма гавра.
В природата оцеляват силните. Само трябва по-често да си припомняме, че и ние хората сме част от природата...
За нашите четири звездички на небето - обичаме ви.
*
Re: Big Brother 4
« Отговор #243 -: Септември 26, 2008, 09:41:15 am »
Момичета я кажете че нещо не ми стана мн. ясно, Филип-тошко има мисия дотук ок, но кой още знае за това?двама са нали?Те знаят че той се преструва така ли?
Re: Big Brother 4
« Отговор #244 -: Септември 26, 2008, 09:50:33 am »
По отношение на меркантилните прояви на шоуто относно Тошко - Филип , оставам на същата позиция. Дори и да целят социален експеримент - как се приемат различните  и какви ще бъдат реакциите на околните , в дъното на този замисъл стои позор , защото се прави за пари  и зрелище .
 Друго , обаче забелязахте ли , "терминаторът" от Варна не успя да открие кутията , явно някой просто е забравил да я постави  и отклониха вниманието бързичко от там. Гафът е направо за господарите.  :D
Re: Big Brother 4
« Отговор #245 -: Септември 26, 2008, 09:53:35 am »
Леле добре че Тошко се оказа Филип! Аз им се чудех как може да пуснат човечеца там. Ако найстина беше такъв за какъвто се представя със сигурност нямаше да издържи в къщата. Мене ме кефи това момче където е живяло в америка-не помня как се казваше. Той ми изглежда най- нормален на пръв поглед.
ОБИЧАМ означава да поемеш куршума заради любимия човек! Всичко по-малко от това е просто ХАРЕСВАМ!
*
Re: Big Brother 4
« Отговор #246 -: Септември 26, 2008, 10:05:10 am »
Друго , обаче забелязахте ли , "терминаторът" от Варна не успя да открие кутията , явно някой просто е забравил да я постави  и отклониха вниманието бързичко от там. Гафът е направо за господарите.  :D

Ефирче, на едно мнение сме. :wink:
И аз мисля, че бяха забравили да я поставят. :lol: Все щеше да я открие човека пустата кутия :wink:

А за Тошко - в началото ми стана кофти, веднага се забеляза негативното отношение на някои от мъжете.
Но когато разбрах, че е мисия, не можете да си представите как съм се смяла  :lol: Страшен актьор се оказа Филип  :lol:

Иначе от мъжете ми са симпатични - засега - Камен и футболния фен.  :P
И Мартин ми харесва.  :wink:
*

    Nadyn

  • *
  • 2703
  • Всяко зло за добро!
Re: Big Brother 4
« Отговор #247 -: Септември 26, 2008, 10:16:50 am »
И аз като всички бях леко шокирана от появата на "Тошко" в шоуто,
и после като, че ли ми олекна след като се разбра за мисията.
Но и аз не мисля, че е добра идея :?

Иначе никой не ме впечатли от останалите.
Тоя сервитьора не спря да бърбори, а пък чужденеца какво недуразумение ми се вижда.
Даже не разбрах от къде е точно. Абе не мЪ кефат нещо :D
*
Re: Big Brother 4
« Отговор #248 -: Септември 26, 2008, 10:16:51 am »
Бъдещата двойка на Биг Брадър:



 :lol: :lol: :lol:
Re: Big Brother 4
« Отговор #249 -: Септември 26, 2008, 10:23:56 am »
Бъдещата двойка на Биг Брадър:



 :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol:
Да и аз това си помислих снощи като видях Марти.
 :lol: :lol: :lol:
ОБИЧАМ означава да поемеш куршума заради любимия човек! Всичко по-малко от това е просто ХАРЕСВАМ!
*
Re: Big Brother 4
« Отговор #250 -: Септември 26, 2008, 10:25:19 am »
На мен пък и двамата са ми симпатични, нъц  8)
Re: Big Brother 4
« Отговор #251 -: Септември 26, 2008, 10:27:43 am »
На мен пък и двамата са ми симпатични, нъц  8)
То и на мене, ама как ги определи като двама. Не са ли две. Или нещо от сорта. Абе и аз не знам точно
 :lol: :lol: :lol:
ОБИЧАМ означава да поемеш куршума заради любимия човек! Всичко по-малко от това е просто ХАРЕСВАМ!
*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
Re: Big Brother 4
« Отговор #252 -: Септември 26, 2008, 10:35:32 am »
Гледахте ли Венета снощи? Сашо Диков си е Сашо Диков, сложи я на място. Много точно се изказа за експеримента с Тошко, за сляпата жена..... кефи ме, че не му пука и казва, това което мисли тет-а-тет.  :D

Венета си е гад! За пореден път се убедих, клюкарка от класа, не знам защо си мисли, че това е ПРОФЕСИОНАЛНА ЖУРНАЛИСТИКА, да плюеш в ефир лични неща. Журналистка е Елена Йончева, примерно, но не и тя.

А двете гостенки Златка мутресата и Емануела фолкпевицата се изложиха тотално. Като кокошки се обясняваха кой с кой спал, коя кой преследва. Обърнаха го на селска вечеринка. Голям срам.


София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!
*

    vilimili

  • ****
  • 512
  • Ще ми липсваш много татко!Поклон пред паметта ти.
Re: Big Brother 4
« Отговор #253 -: Септември 26, 2008, 10:37:16 am »
Абе аз да попитам,тез мъже що са 10?Не трябваше ли да са 11?Вчера не можах да го догледам и нещо не ми е ясно!
Re: Big Brother 4
« Отговор #254 -: Септември 26, 2008, 10:49:30 am »
Друго , обаче забелязахте ли , "терминаторът" от Варна не успя да открие кутията , явно някой просто е забравил да я постави  и отклониха вниманието бързичко от там. Гафът е направо за господарите.  :D

Гафът е страшен направо.Първата ми мисъл беше, че са забравили да сложат кутията.Както и се оказа.Естествено, "терминаторът" излезе "некадърника" в ситуацията.Ще ги видим дали ще си признаят.
А чужденеца сякаш е италианец, защото докато го изпращаше, М.Цветков натъртваше чак на "Чао", "Чао"...100 пъти.
Да имаш кураж не значи да не се страхуваш, а да си господар на страха си!
*
Re: Big Brother 4
« Отговор #255 -: Септември 26, 2008, 10:49:56 am »
На мен пък и двамата са ми симпатични, нъц  8)
То и на мене, ама как ги определи като двама. Не са ли две. Или нещо от сорта. Абе и аз не знам точно
 :lol: :lol: :lol:

Ами не съм ги определила аз, по рождение са си определени  :lol:.
Двама са. Не са две. Няма как да се изразя по друг начин за мъж и жена в множествено число.
Мартин е мъж, а Даниела е жена. Невероятно, но факт  :lol:
Re: Big Brother 4
« Отговор #256 -: Септември 26, 2008, 10:52:40 am »
Ами не съм ги определила аз, по рождение са си определени  :lol:.
Абе не се знае много много  :D
Да имаш кураж не значи да не се страхуваш, а да си господар на страха си!
*
Re: Big Brother 4
« Отговор #257 -: Септември 26, 2008, 10:55:53 am »
Ами не съм ги определила аз, по рождение са си определени  :lol:.
Абе не се знае много много  :D

 :lol: Да не би Мартинчо да се окаже Мартина ли?  :lol:
С тайна мисия - да не го разпознаят  :lol:
Това ще е черешката на тортата  :lol:
*
Re: Big Brother 4
« Отговор #258 -: Септември 26, 2008, 10:56:42 am »
 :jump12: :jump12:
Re: Big Brother 4
« Отговор #259 -: Септември 26, 2008, 11:00:54 am »
 :lol: ох, незнам, обърках се вече.
Помните ли Пеньо?
И онзи шантавия Панайот...и как разбра само, че тя е той  :lol:
Да имаш кураж не значи да не се страхуваш, а да си господар на страха си!