0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: С надежда за много +++++++++!!!(15.09-21.09)
« Отговор #120 -: Септември 18, 2008, 10:29:27 am »
Боби2,прекрасна новина миличка :P
Бегай на лекар и пускай един кръвен!
Няма какво да се шакаш-чудото е станало!Ще стискам палци :crossfingers:
Благодаря ти,че сподели с нас тази прекрасна новина :)
Препятствията са тези ужасни неща, които виждаш, когато не гледаш към целта си


*
Re: С надежда за много +++++++++!!!(15.09-21.09)
« Отговор #121 -: Септември 18, 2008, 10:40:51 am »
Бобииииииииииииииииииииииииии
Ама душицо, ама как извряках пред компа ако знаеш.Добре че мъж ми е свикнал вече и изобщо не му направи впечатление.Тихичко честито, да се закрепи малката душа и никакви проблеми, ама никакви. Много да се пазиш и да се обичате и на финала най-послушнто и сладко бебоче.
На ви ся две черти.Нали за тва ревахме :D
Добро утро и от мен.
Много гадн взе да става изведнъж това време.
Бибичка, ела на виж с тия дъждове.Направо вчера като видях как пак тече ми идваше да ревна , да се завия през глава и квото ще да става.Ама хванах послушно парцали и стирки и....както трябва облизах всичко.ДА се свършва че аман.
Хайде на мен денят ми ще е усмихнат заради втората черта на Боби.Ама моля те, недей да ни изоставяш напълно нали?
*

    !!!

  • *****
  • 1495
  • Най стимулиращият дар? Надеждата
Re: С надежда за много +++++++++!!!(15.09-21.09)
« Отговор #122 -: Септември 18, 2008, 10:44:08 am »
Хайде аз ще призная за една плаха втора чертичка :) Вчера ми беше 11 ден от овуто и си направих 3 теста Престо :oops: всичките с бледа втора черта. Цяла вечер стоим вкъщи и ги гледаме дали да я признаем тази втора чертичка. Сутринта направих още 1 престо - пак бледа черта, но по-бледа от вчеращните. Попритесних се и отидох да си купя поредната порция тестове. Обяснявам каквото обяснявам на аптекарката - едно много мило момиче итя вика ами то зависи как е точно чертата  и аз вадя най-представителния тест. Гледа го тя и вика ами да той е положителен, но просто хормона е малко и затова дава чертички с различна интензивност. каза ми въобще да не си давам повече парите, защото си било ясно. Въпреки всичко си взех още тестове и сега направих някакъв друг, който тя ми препоръча и си се показа втората чертичка. Направо не знам как намерих смелост да си призная, щото такова суеверие ме гони. Хайде дано ако има нещо да се закрепва, щото простоооо

Ех мила благодаря ти!  :bighug: Не се претиснявай, 11 дена след ову е наистина раничко и е раничко и за доктор дори! При вървата ми бременност всичките тестове бяха отрицателни до деня на закъснението. Кога трябва да ти дойде по план (не,че ще ти дойде, но след тази дата е най-сигурно да ходиш на доктор)? Бъди щастлива и радвай на тези моменти, а ние ще се радваме заедно с теб  :D
*

    _Elfita_

  • ****
  • 673
  • Няма невъзможни неща!
Re: С надежда за много +++++++++!!!(15.09-21.09)
« Отговор #123 -: Септември 18, 2008, 10:54:49 am »
Здравейте, момичета!
Аз доста време не съм се писала, но просто много се изморявам  и като се прибера от работа, похапвам ( по много) и спинкам.
Не съм чела темите от предишните седмици, само сегашната и някои момичета ми се губят, дано да са добре.
Първо честито на Боби, леки 9 месеца и здраво бебче на финала!
Честит имен ден на патерица на Любето и Соф, пожелавам ви много здраве, късмет и скоро да видите заветните 2 чертички.
Роузи и Вили стискам палци скоро да преборите гадините и да работите за бебчета.
viki_vat, дано още от първия опит да се получи при вас :crossfingers:

Сигурно ще пропусна някой, моля да ме извините.

Силно ви  :bighug: и много ви обичам, рядко се пявявам, но мисля за вас всеки ден  :balk_104:
*

    bibica

  • ****
  • 532
  • член на групата "3 от 6"
Re: С надежда за много +++++++++!!!(15.09-21.09)
« Отговор #124 -: Септември 18, 2008, 10:55:41 am »
Боби мила  :bighug: всичко ще е наред  :balk_21: само бъди спокойна и вярвай че всички ще бъде наред.

*
Re: С надежда за много +++++++++!!!(15.09-21.09)
« Отговор #125 -: Септември 18, 2008, 11:14:38 am »
BOBI2 е направо си ме стопли в този студ!!!
Много прегръдки :bighug:л Дано всичко е наред!
*
Re: С надежда за много +++++++++!!!(15.09-21.09)
« Отговор #126 -: Септември 18, 2008, 11:29:41 am »
bobi2 не се притеснявай - стискам палци след 10 дни като отидеш на доки да видиш сакчето в коремчето ти :) Рано е сега, но се пази и се зареждай само с положителни емоции :)) Ще следя новините около теб :))

_Elfita_ почивай си, имаш нужда сега, само влачи краченца за нас, това е достатъчно :)) щастлива бременност :)

В природата оцеляват силните. Само трябва по-често да си припомняме, че и ние хората сме част от природата...
За нашите четири звездички на небето - обичаме ви.
*
Re: С надежда за много +++++++++!!!(15.09-21.09)
« Отговор #127 -: Септември 18, 2008, 11:36:46 am »
Аааа, Браво на Боби!!!! И аз мисля, че за по-сигурно можеш да си направиш един кръвен тест, да не си даваш парите за уринарни тестове. или пък да изчакаш още малко :)
Не знам Любето къде е,ама аз вчера я видях докато чакаше в "Надежда". Държеше една оранжева папка, нали? Говореше си с още две жени и ми беше неудобно да ви прекъсвам  :oops: . Просто искам още веднъж да ти пожелая късмет, това е. Късмет и на вас, момичета, вижте как добре тръгва денят, дано има още положителни резултати!!!  :bighug:
Извинявам се ако съм оспамила темата.
*
Re: С надежда за много +++++++++!!!(15.09-21.09)
« Отговор #128 -: Септември 18, 2008, 11:45:11 am »
Бобиииииииии,опа ,чакай да не викам много ама просто немога да се въздържа :D.ха сега тихичко едно честито и дано,дано,дано

Re: С надежда за много +++++++++!!!(15.09-21.09)
« Отговор #129 -: Септември 18, 2008, 11:52:52 am »
Боби :crossfingers: yahoo_17
Елфитка,почивай си ,сега ти се е паднало :)И наглеждай ни по честичко.
Светулчице ,не свършихте ли с ремонта?
*

    bobi 2

  • ***
  • 384
  • "член на групата 3 от 6" хихи
Re: С надежда за много +++++++++!!!(15.09-21.09)
« Отговор #130 -: Септември 18, 2008, 12:04:12 pm »
Момичета просто нямам думи в момента. Плача си пред компютъра като ви чета. Дано е истина. Пуснах го кръвния - ще е ясно в 4 ч. Как ще ви оставя - та вие сте ми по-близи от моите собствени приятелки. :grouphug: По принцип трябваше да ми идва в събота, обаче сега съм на дуфастон и така или иначе докато го пия не чакам.Като имам новини ще пиша пак.
Re: С надежда за много +++++++++!!!(15.09-21.09)
« Отговор #131 -: Септември 18, 2008, 12:09:07 pm »
Боби2 радвам се за теб, успех и с кръвния тест  :crossfingers: yahoo_17
Re: С надежда за много +++++++++!!!(15.09-21.09)
« Отговор #132 -: Септември 18, 2008, 12:24:59 pm »
BOBI,сртахотна,страхотна новина!!!
С теб сме, :bfp: :goodluck: :grouphug2:

Имай търпение,всичко ще е наред.
Във всяка стъпка виждай края на пътуването!
*
Re: С надежда за много +++++++++!!!(15.09-21.09)
« Отговор #133 -: Септември 18, 2008, 12:27:26 pm »
Роузи, няма край мила...
Боби , да докладваш резултати, нали?
*
Re: С надежда за много +++++++++!!!(15.09-21.09)
« Отговор #134 -: Септември 18, 2008, 12:28:52 pm »
Здравейте момичета,мен два дни ме нямаше и сега като видях хубавата новина на Боби направо ми стана толкова хубаво.Миличка стискам палци всичко да е наред и едно голямо честито от нашето семейство!
Честито със закъснение на всички именнички-да сте живи и здрави и по-скоро да сбъднете мечтата си!Любе,специални поздрави за теб и много късмет!

*

    meg4o

  • ***
  • 256
  • Бъди човек,а не човече,гори,но никога не тлей!!!
Re: С надежда за много +++++++++!!!(15.09-21.09)
« Отговор #135 -: Септември 18, 2008, 12:53:36 pm »
ЕЕЙЙЙ,БОБИ2.....И от мен тихичко :balk_87:чЧЕСТИТО МИЛА!
 :dance2: :bighug: :cheerleader:
Бъди спокойна,радвайте си се взаимно с миличкия и пупупу....!!!
Стскам ти палци от тук нататък ВСИЧКО  да ОК.
/917/dsc02479_95737_6503375.jpg[/img][/url]
*
Re: С надежда за много +++++++++!!!(15.09-21.09)
« Отговор #136 -: Септември 18, 2008, 13:27:39 pm »
Момичета вие хубаво пишете за този дуфастон, ама аз миналия път като го пих така си ми дойде като всеки път, само че отначало 2 дни само ми цапаше. Дали аз съм нещо не пореда си?! 8O Всички казват, че когато го спрат (при отрицателен тест и консултация с доки) тогава им идва. Има ли някой с такъв организъм като моя? :)
В природата оцеляват силните. Само трябва по-често да си припомняме, че и ние хората сме част от природата...
За нашите четири звездички на небето - обичаме ви.
Re: С надежда за много +++++++++!!!(15.09-21.09)
« Отговор #137 -: Септември 18, 2008, 13:57:06 pm »
Боби2, чудна новина, тихичко и аз ти честитя  :lol: :cheerleader:, много да се пазиш и всичко ще е наред!!! Чакам и положителният ти кръвен тест.  :crossfingers: yahoo_17
Бибица, добре съм вече, даже се разхождам по малко, благодаря  :bighug:, дано и нататък да е така, моля се на БОГ.
Титка!, не се притеснявай за дуфастона, не си единствената, която така реагира и не си повредена  :lol: :lol: :lol:
Хайде, усмихнат ден!!
 :blowingdust: :blowingdust2:
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Re: С надежда за много +++++++++!!!(15.09-21.09)
« Отговор #138 -: Септември 18, 2008, 14:27:10 pm »
Боби,честито и от мен,дано всичко да е наред и след 9 мес.да се похвалиш с едно,а може и две бебчета.УСПЕХ стискам палци.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*
Re: С надежда за много +++++++++!!!(15.09-21.09)
« Отговор #139 -: Септември 18, 2008, 15:17:08 pm »
Здравейте момичета.. :) Боби,бях сигурна в теб! Още щом видях че си скрила графиките си :) Ако знаеш колко много се радвам за теб.. Целувам те много ,много и ти пожелавам една много щастлива бременност! Обичам те..

Светленцето миииии,така ми е мъчно за теб с тези дъждове,гроздобери и ремонти ,че ми късаш сърцето.. И теб те целувам и обичам и довечера ще гледам да съм в скайпа мила..

Дианка,да аз бях.. Малко съм тъжна,защото както и предполагах ,д-р Персенска не ми призна изследванията от другите клиники и тази сутрин ходих да пускам нови.. Съответно лаборантката си не беше на работното място и аз дойдох на работа ,след това се върнах и ги направих.. Оставих маса пари и дано да не се различават от другите.. Иначе и при мен има обнадеждаващи новини ,но за сега няма да ги споделя.. Дано има с какво да ви се похваля скоро..