0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Нова седмица с мнооооого +++++++(08.09-14.09.)
« Отговор #240 -: Септември 13, 2008, 11:27:42 am »
Здравейте Красавици!

Маринка, благодаря за кафето и за стиснатите палци, но теста е отрицателен, ще звънна на док. Късмет е да имам такава лекарка, звъня по всяко време и ходя когато ми е удобно.

На мама mpia и малкия Борис пожелавам да са живи и здрави и да радват всички, които ги обичат!



Това, което не ме убива, ме прави по - силна.
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Re: Нова седмица с мнооооого +++++++(08.09-14.09.)
« Отговор #241 -: Септември 13, 2008, 11:36:52 am »
Цитат
но теста е отрицателен, ще звънна на док. Късмет е да имам такава лекарка, звъня по всяко време и ходя когато ми е удобно.
Съжалявам,Jojo,за отриц.тест,но горе главата нали,продължаваме борбата,пък и това е хубаво,че си при свястна лекарка,и аз имам този късмет моята също е супер,не я сменям за нищо на света.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*

    ckarabei

  • **
  • 73
  • "Не мразя, не прощавам, не съдя и не съжалявам."
Re: Нова седмица с мнооооого +++++++(08.09-14.09.)
« Отговор #242 -: Септември 13, 2008, 13:10:20 pm »
Здравейте момичета,аз съм много зле :(,тази сутрин ставам и ми дошло,без симптоми без нищо,а трябваше чак към 19.09.Се ми е идвало по-рано,ама 6 дена,почвам да си мисля дали пак има някакъв проблем,че и от април не съм ходила на преглед,нали си почиваме,и се притесних!Свършиха ми надеждите за този месец :x

Здравейте бамбини  :balk_100: Hriska  :bighug: съжалявам миличка,не си мисли за проблеми, и при мен така се получи и при Bubichka, този месец-6 дни по рано(с изключение,че имах напрегнати гърди, нямах никакви ПМС)забелязала съм, че пролетно време февруари и март или есенно време септември -октомври става така с МЦ. Bubichka каза едно много хубаво изречение "Затова че ни дойде на гости по рано и неканена гадната леля този месец, другия месец за реванш въобще няма да ни посети".
Desita е много брутално от негова страна, чак се ядосах, аз ако бях щях да си тръгна. Остави ги поне за седмица-две доктори и тестове и се наслади на прекрасното чувство,отдай се на любимия човек.
Mpia - честито поздравления за малкия Борис бъдте здрави  :balk_7:!!!
Marina75 - наистина ми стана мъчно за твоя (не че за теб не  :bighug:)погрижи се за човека да се почувства по добре.Оставяте случилото се в миналото и край живота продължава, гледаме само напред!

 
Живей сега, Усмихвай се сега, Радвай се на това, което имаш днес и се бори за всичко онова, което искаш да имаш утре.
Re: Нова седмица с мнооооого +++++++(08.09-14.09.)
« Отговор #243 -: Септември 13, 2008, 13:20:49 pm »
Здравейте момичета!
Честито на всички с + резултати, а на другите стискам палци!
Искам да ви се оплача :( Ние с милото живеем с баба му,правим ремонт,а тя постоянно е недоволна от нещо.Нервите ми не издържат.Много искаме бебе,но все не става.От няколко дни ми се гади.Направих си тест (малко по-рано),но беше "-".

*

    baby_galq

  • **
  • 63
  • Мечтите се сбъдват!
Re: Нова седмица с мнооооого +++++++(08.09-14.09.)
« Отговор #244 -: Септември 13, 2008, 13:31:18 pm »
И аз се осмелявам да пиша,макар,че нещата при нас са далечни,все още ни предсоят изследвания и на двамата,консултация с уролог и т.н.Но тайно си мечтая и нас да ни сполети тази радост скоро и завиждам благородно на всички ,постигнали мечтата си.Моят баща има днес рожден ден дано скоро да го зарадваме с новината,че ще става дядо,няма да има по-голям подарък за него от това. :balk_19: ТАТКО!
   Желая много късмет на всички настоящи ,бъдещи майки и на всички бебеправещи. :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Re: Нова седмица с мнооооого +++++++(08.09-14.09.)
« Отговор #245 -: Септември 13, 2008, 13:36:09 pm »
........Моят баща има днес рожден ден дано скоро да го зарадваме с новината,че ще става дядо,няма да има по-голям подарък за него
Честит празник на баща ти,дано скоро го направите дядо,не се отчайвай ще стане.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
Re: Нова седмица с мнооооого +++++++(08.09-14.09.)
« Отговор #246 -: Септември 13, 2008, 13:44:05 pm »
Сиси,не си струва да се ядосваш,игнорирай всички неприятели и хич да не ти пука.
baby_galq :welcome3:,да ти е жив и здрав тати и скоро да го зарадвате .
Jojo,нали знаеш няма лелка -има надежда :crossfingers:


*
Re: Нова седмица с мнооооого +++++++(08.09-14.09.)
« Отговор #247 -: Септември 13, 2008, 13:49:46 pm »
ckarabei,благодаря ти за милите думи.
baby_galq,честит ти рожденник,да ти е жив и здрав и скоро на внуци да се радва.
Сиси не и обръщай внимание на бабата,скоро да ви свърши ремонта и дано този тест не е бил верен!

*

    baby_galq

  • **
  • 63
  • Мечтите се сбъдват!
Re: Нова седмица с мнооооого +++++++(08.09-14.09.)
« Отговор #248 -: Септември 13, 2008, 14:02:01 pm »
БЛАГОДАРЯ ви искрено,момичета!Дано всички имаме това,за което мечтаем! :bighug: :crossfingers: :balk_21:
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Re: Нова седмица с мнооооого +++++++(08.09-14.09.)
« Отговор #249 -: Септември 14, 2008, 05:59:17 am »
Добро утро,симпатяги,пак съм първа,пък и гледам че вчера всички са се покрили,е простено е почивен ден е.Ние с моичкия и с приятели отиваме за риба,малко да розсеем лошите мисли,да се разведрим,е то малко хладничко е ама нищо.Желая ви лек ден и приятна почивка,и да не вземете да шетате из къщи,Неделя ,навън е студеничко,така че му мяза по-вече мързел,секс и активна почивка.Всичко най-добро от мен.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
Re: Нова седмица с мнооооого +++++++(08.09-14.09.)
« Отговор #250 -: Септември 14, 2008, 08:59:34 am »
Добро утро и от мен!  :bighug:

*

    mishan

  • ***
  • 269
  • Който умее да чака е истински щастлив
Re: Нова седмица с мнооооого +++++++(08.09-14.09.)
« Отговор #251 -: Септември 14, 2008, 10:30:30 am »
Добро утро и от мен. Мислех си че ще прекараме един мързелив ден с милото, а той ми се примоли да отива на риба. Какво да го правя и без това много работи. Заслужава да си почине малко. Ама все не ми достига времето, прекарано с него.
baby_galq, добре дошла и да ти е жив и здрав рожденника със закъснение.
Сиска, мила, разбирам те, ама се опитай да не се ядосваш на такива работи.
Jojo  :crossfingers: :crossfingers:.
Усмихвайте се и съдбата ще ви се усмихне
*
Re: Нова седмица с мнооооого +++++++(08.09-14.09.)
« Отговор #252 -: Септември 14, 2008, 10:33:16 am »

*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Re: Нова седмица с мнооооого +++++++(08.09-14.09.)
« Отговор #253 -: Септември 14, 2008, 12:07:03 pm »
Здравейте пак,нашия риболов приключи много бързо,наваля ни дъжда,позъзнахме и вече сме си в къщи.Ами ,Мишанче ти не ходиш ли с него за риба,аз не изпускам имам си и въдичка,ама и хващам риба не оставам по-назад от мъжете.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
Re: Нова седмица с мнооооого +++++++(08.09-14.09.)
« Отговор #254 -: Септември 14, 2008, 12:47:05 pm »
Цитат
ЛОВУВАЩИ   :00001754:

   nimika
   rossy*
   еvita1717
   djina76
   eli_v
   vulpecula_m
   tangra
   hriska
   rositka13
   desita77
   krassita
   luba_boiko
   svetal4y
   saraapl
   malkoto_dqvolche
   tan_4e
   Candygirl
   Smile_baby
   ladytoni
   Marina75
   parsi

Мацки махам се от ловуващи,щото днес ми дойде и спирам да меря бт,защото ще го кара ме поспокойно.Започвам работа в нов отдел и ми се иска да натрупам малко повече познания,но пък ако бебчо ни зарадва,това ще е  :jump12:
Това е от мен момичета,ще ви чета от време на време,ще се включвам където мога да помогна,и пожелавам на всички ловуващи да уловят накрая един рибок и да приключват сезона,а на очакващите :bfp: :crossfingers: :goodluck: :bighug:
*
Re: Нова седмица с мнооооого +++++++(08.09-14.09.)
« Отговор #255 -: Септември 14, 2008, 16:08:59 pm »
Много почивате сладурки.Аз пък ще умра от скука в това гадно време.

*

    mishan

  • ***
  • 269
  • Който умее да чака е истински щастлив
Re: Нова седмица с мнооооого +++++++(08.09-14.09.)
« Отговор #256 -: Септември 14, 2008, 16:36:57 pm »
Маринка, по принцип понякога ходя, но те винаги стават и отиват много рано. А пък аз обичам поне в почивните дни да се наспя. Пък и днес хич не ми хареса времето.
И още го няма значи. А да видим пък дали въобще е хванал нещо.
Усмихвайте се и съдбата ще ви се усмихне
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Re: Нова седмица с мнооооого +++++++(08.09-14.09.)
« Отговор #257 -: Септември 14, 2008, 17:22:50 pm »
Маринка, по принцип понякога ходя, но те винаги стават и отиват много рано. А пък аз обичам поне в почивните дни да се наспя. Пък и днес хич не ми хареса времето.
И още го няма значи. А да видим пък дали въобще е хванал нещо.

И ние сме се кукнали от 5ч. в 6 вече пътувахме,айде дано да сте на прясна рибка тая вечер,абе ти сложи и нещо  в тенджерата,че нали знаеш"Жена слагай боба,отивам за риба" :lol:

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
Re: Нова седмица с мнооооого +++++++(08.09-14.09.)
« Отговор #258 -: Септември 14, 2008, 19:04:06 pm »
Момичета, не смея да пускам нова тема, но поне тук да споделя. Току що Антония Първанова каза, че 20 милиона от бюджетния излишък ще бъдат отделени за двойки с репродуктивни проблеми (това е вече взето решение). После уточни, че щели да се направят 4000 ин витро процедури, което щяло да доведе до раждането поне на 2000 деца. За 2009 пък планират 100 милиона от излишъка за същата цел.
Това, за съжаление, много ми прилича на номера с почивката на пенсионерите. Как ще определят нуждаещите се? И нали държавата щеше и без това да си поеме по 3 безплатни опита от догодина (поне такова беше предложението). А и кай ще се сети за семействата, които имат нужда от друг вид лечение и АРТ процедури?
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Re: Нова седмица с мнооооого +++++++(08.09-14.09.)
« Отговор #259 -: Септември 14, 2008, 20:19:37 pm »
Май,май вече не може да им се вярва,нали и Варненската община щеше да отпуска пари за ин витро,и какво все си намират някакви причини и още дори молби не се приемат.Дай Боже този път да говорят истини.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"