0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Нова седмица с мнооооого +++++++(08.09-14.09.)
« Отговор #220 -: Септември 12, 2008, 17:31:35 pm »
Приятен уикенд и от мен!!!
*
Re: Нова седмица с мнооооого +++++++(08.09-14.09.)
« Отговор #221 -: Септември 12, 2008, 17:56:17 pm »
.... разбира се през това време мисля да се отдадем на секс,аз така или иначе съм си с фоликулчетата,пък каквото Бог каже,знам ли надеждата умира последна.
Не се отчайвай, може пък някое читаво да се шмугне където му е мястото :00001754:
Аз си купих тест, ще видим утре какво ще покаже, мисля си, че пак ще е  :bfn:, но все пак, казват, че ставали и чудеса.

Биби, да ти е жива и здрава мама и скоро  да стане баба!
« Последна редакция: Септември 12, 2008, 17:58:33 pm от Jojo »


Това, което не ме убива, ме прави по - силна.
Re: Нова седмица с мнооооого +++++++(08.09-14.09.)
« Отговор #222 -: Септември 12, 2008, 18:40:56 pm »
Момичета една от успелите ни мами mpia днес роди своя бебчо Борис.Нека им е жив и здрав.Прекрасна новина.
Jojo,успех с теста.
*

    power

  • *
  • 1116
  • трябва да сме силни !
Re: Нова седмица с мнооооого +++++++(08.09-14.09.)
« Отговор #223 -: Септември 12, 2008, 19:16:13 pm »
Браво!Честито на Мпиа!Да и е живо и здраво детенцито!
07.10.2009
Re: Нова седмица с мнооооого +++++++(08.09-14.09.)
« Отговор #224 -: Септември 12, 2008, 19:36:27 pm »
Честито, Мпиа! Да ви е живо и здраво малкото ангелче!
Don't worry, be hippy
*
Re: Нова седмица с мнооооого +++++++(08.09-14.09.)
« Отговор #225 -: Септември 12, 2008, 19:49:51 pm »
Здравейте и от мен,аз сега си идвам от работа и бързам да ви видя :wink:
Марина много съжелявам,дано пък успеете двамата да се справите :bed: :D
На Мпия честита синя приказка,нека са здрави и много щастливи!
Биби,честита рожденничка,нека по-скоро да стане една много щастлива баба!
Jojo късмет!
Отивам да правя салатка че милото вика че било ракиено време вече :D

Re: Нова седмица с мнооооого +++++++(08.09-14.09.)
« Отговор #226 -: Септември 12, 2008, 22:17:09 pm »
:(Моми4ета,много съм объркана!Днес доктора беше отвратителен-влизам и казвам,4е имам закъснение,а тои даже не ме из4ака да довърша и ме прегледа.Резултат-не виждал нищо!Ела след 2 седмици-това му бяха думите.Не ме пита колко ми закъснява,само отбеляза 4е трябвало да са минали 14 дни.Ще отка4а!Като се прибрах,си направих тест и беше +,и то с много хубава 4ерта,наи-силната до сега.Какво да мисля ве4е не знам.А и как ще издържа 2 седмици?Ми няма-ще отида при друг доктор.Помагаите! :grouphug:
*
Re: Нова седмица с мнооооого +++++++(08.09-14.09.)
« Отговор #227 -: Септември 12, 2008, 22:23:17 pm »
Деси,направо утре сутринта при друг лекар за да потвърди ++резултата. :crossfingers: :crossfingers: :bighug:

*

    krasiko

  • ***
  • 412
  • Щастлива мама на двама
Re: Нова седмица с мнооооого +++++++(08.09-14.09.)
« Отговор #228 -: Септември 12, 2008, 22:42:40 pm »
Честито на mpia !
Нека малкият Борис бъде жив и здрав и много да радва мама и татко !


А на всички вас пожелавам по едно такова малко чудо !
Re: Нова седмица с мнооооого +++++++(08.09-14.09.)
« Отговор #229 -: Септември 12, 2008, 23:00:28 pm »
Не ме пита колко ми закъснява,само отбеляза 4е трябвало да са минали 14 дни.Ще отка4а!Като се прибрах,си направих тест и беше +,и то с много хубава 4ерта,наи-силната до сега.Какво да мисля ве4е не знам.А и как ще издържа 2 седмици?Ми няма-ще отида при друг доктор.Помагаите! :grouphug:

Десита,щом вече знаеш, че си бременна спокойно можеш да отидеш сама да си пуснеш ЧХГ. Напълно възможно е лекарят нищо да не е видял, защото е рано. Не коментирам отношението му :x
Ако нямаш положително впечатление от този лекар до сега, по-добре потърси някой, на когото ще имаш доверие и ще можеш да разчиташ, но не винаги доброто отношение е гаранция и че е добър специалист.
С вагинален ехограф може да се види сърчице 7-8 седмици след началото на последния ти МЦ. Сакче-евентуално 5 седмица.
Re: Нова седмица с мнооооого +++++++(08.09-14.09.)
« Отговор #230 -: Септември 12, 2008, 23:56:12 pm »
Деси,незнам колко дни имаш закъснение ,но явно е рано още да се види.Важното е че имаш + тест.Потърси д-р с хубав ехограф.
*

    saraapl

  • *****
  • 2009
  • Нашата мечта... Обичаме те много
Re: Нова седмица с мнооооого +++++++(08.09-14.09.)
« Отговор #231 -: Септември 13, 2008, 00:12:19 am »
деска честито и не се притеснявай докторите са малко мръднали :) ти само спокойно... честито и на мпиа за прекрасния Борис ..да и е жив и здрав и да му се радва много :) дано и утре( вече днес) започнем с много ама многo +++++++ резултати :) до скоро
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Re: Нова седмица с мнооооого +++++++(08.09-14.09.)
« Отговор #232 -: Септември 13, 2008, 06:56:23 am »
Добро утро,аз пак не мога да спя и ей ме на при вас,днес почивам и няма какво да правя цял ден ще си тъпея,моичкия ще си дойде чак към 16 ч.,тъй че във вас ми е надеждата да се навъртате по-честичко тук да си правим компания.Аз вече съм по-спокойна от вчерашния провал на инсето,за четвъртък моя има час за док.да видим на какво се дължи лошата сперма и да чертаем нов план за бебе,отказване няма с нови сили напред,надявам се да е било от стрес и напрежение,че той по време на работа мина през клиниката да даде спермата,може пък това да е повлияло,моята докторка точно това ме попита,дали е подложен на стрес,дали е вдигал температура,а това да бързаш по време на работа не е малко напрежение,но ще видим в четвъртък каквото каже неговия доктор.Пък той моя е един такъв не помоли някой колега да го смени,беше му неудобно,сакън да не развали рахатлъка на някого,много ме е яд,мен колежките постоянно ме сменят,а то даже не посмя да пита,решжи че ще се оправи ,и ей на .......Оле как само се отплеснах в моите неща,че ви надух главите на всички,съжалявам но няма на кого другиго да се оплача ,тук намирам утеха и разбиране,чуствам ви толкова близки,с моичкия си споделяме,но той в момента е сринат,обвинява себе,абе много му е кофти,успокоявам го че тези дне ще се отдадем на секс,аз така или инъче съм стимулирана,пък другия мес.може да е нашия.Пак май се увлякох,спирам че на всичкото отгоре си пия егоистично кафенцето ,а на вас не съм направила.Ей го на ще поправя веднага грешката

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Re: Нова седмица с мнооооого +++++++(08.09-14.09.)
« Отговор #233 -: Септември 13, 2008, 07:01:33 am »
Цитат
Аз си купих тест, ще видим утре какво ще покаже, мисля си, че пак ще е  , но все пак, казват, че ставали и чудеса.

Не губи надежда,миличка,препишкай теста сутринта и кажи ,аз ще стискам палци с всичка сила.
Десита,ами ти не се ядосвай миличка,стига прави тестове нали вече си сигурна,иди пусни кръвен и разкарай този доктор щом не си доволна,само бъди спокойна,не хаби нерви всичко ще е ок.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
Re: Нова седмица с мнооооого +++++++(08.09-14.09.)
« Отговор #234 -: Септември 13, 2008, 07:23:39 am »
Добро утро,момичета!
Почивайте си днес,а аз ще ида да се потрудя вместо вас!

Мпиа,ЧЕСТИТО ТИ СЛЪНЧИЦЕ!!!Да ти е жив и здрав и много да те радва!!!

Целувки на всички и до довечера!!!
*

    mishan

  • ***
  • 269
  • Който умее да чака е истински щастлив
Re: Нова седмица с мнооооого +++++++(08.09-14.09.)
« Отговор #235 -: Септември 13, 2008, 07:36:38 am »
Мия, честито ти бебенце. Да сте живи и здрави и бебо много да ви радва.
Краси, как се чувстваш?
Маринка, много съжалявам. Скоро да са наред бойците и да ви се случи малкото чудо.
Десита, отивай при друг доктор. Ей такова отношение хич не мога да понасям.
Иначе и аз пия кафенце и се готвя за работа. Днес ми се пада.
Усмихвайте се и съдбата ще ви се усмихне
*

    Sof

  • ****
  • 1084
  • Непоправим ОПТИМИСТ!
Re: Нова седмица с мнооооого +++++++(08.09-14.09.)
« Отговор #236 -: Септември 13, 2008, 07:57:31 am »
Mpia, ЧЕСТИТО ТИ МЪЖЛЕ! ДА ВИ Е ЖИВ И ЗДРАВ МАЛКИЯ НАСЛЕДНИК И МНОГО ДА ВИ РАДВА!
desita77, не се шашкай излишно, може наистина да е рано да се види. От сърце ти пожелавам на следващия преглед всичко да е наред и да си видиш точката!
marina75, благодаря за кафето! Стискам палци да се наредят нещата при вас и скоро да започнете изпълнението на новия план!

Когато животът ти поднесе лимони, поръчай си текила и сол и ми се обади!
*
Re: Нова седмица с мнооооого +++++++(08.09-14.09.)
« Отговор #237 -: Септември 13, 2008, 09:48:06 am »
Честито на щастливата мама! Да й е жив и здрав малкия Боби и много да я радва! :balk_16: :party:
*

    Olimpia

  • ***
  • 220
  • Усмихвайте се и съдбата ще ви се усмихне:)
Re: Нова седмица с мнооооого +++++++(08.09-14.09.)
« Отговор #238 -: Септември 13, 2008, 10:42:00 am »
Desita, когато аз отидох на преглед бях само с 6 дена закъснение. Имах си тревоги да не е извънматочна и затова държах да видим къде е бебето. С вагинален ехограф се видя чудесно!!! :))) След 4 седмици, когато пак ходих на преглед се оказа, че тъй като съм с обърната матка, дори и  в 8 г. седмица не можа да го намери с коремния и затова пак минахме на вагинален ехограф. Тогава видяхме и как бие сърцето даже. Така че отивай при друг доктор и ако не се вижда поискай да те гледат на вагинален ехограф! И всичко ще е наред - само спокойно :))))
Стискам ти палци! Както и на всички други в очакване, в процедура и в дни на надежда! Стават чудеса, момичета!!!! Така, че - вярвайте!!!! :))))
*
Re: Нова седмица с мнооооого +++++++(08.09-14.09.)
« Отговор #239 -: Септември 13, 2008, 11:16:24 am »
Здравейте момичета,аз съм много зле :(,тази сутрин ставам и ми дошло,без симптоми без нищо,а трябваше чак към 19.09.Се ми е идвало по-рано,ама 6 дена,почвам да си мисля дали пак има някакъв проблем,че и от април не съм ходила на преглед,нали си почиваме,и се притесних!Свършиха ми надеждите за този месец :x