0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Д-р Георги Коларов
« -: Септември 04, 2008, 20:03:52 pm »
Здравейте момичета!Кажете ми нещо за д-р Коларов от мед.център Света София.
Re: Д-р Георги Коларов
« Отговор #2 -: Септември 04, 2008, 21:50:20 pm »
Само да споделя, 4е ме въртя 3 години и най-накрая каза:"За ин витро си". Като го попитах може ли да ми препоръча някой, ми отговори:"Като не стане тука 1-2 пъти ще те пратя в Белгия". Добре де, но какво ще ми препоръчате в БГ - ами не знам, никой не познавам???????????????
Ами извинявайте момичета, но това беше много непрофесионално.Какво значи не познава никого.Нали уж с това се занимава. После ходих още 2 пъти при него и орговора ПАК му беше, че не познава никого.
Коментарите ги оставям на Вас.
Re: Д-р Георги Коларов
« Отговор #3 -: Септември 05, 2008, 22:54:15 pm »
"благодарение" на д-р Коларов изгубих 1 година в лутане има ли ми нещо или не? сега съм благодарна че се усетих навреме да го сменя с д-р Стаменов. Така че моят съвет е НЕ СИ ГУБИ ВРЕМЕТО С НЕГО!!!
Re: Д-р Георги Коларов
« Отговор #4 -: Септември 11, 2008, 21:51:03 pm »
и аз не съм доволна от Коларов
Re: Д-р Георги Коларов
« Отговор #5 -: Ноември 24, 2008, 10:52:01 am »
да кажа и аз ,че загубих около 1 година, в която просто нищо не се случи. Въпреки всичко смятам , че като ендокринолог е добър, проблемът е че не се задълбочава в нещата, отлаги ги докато накрая вече на пациените им писва и си търсят други варианти
*

    Tamara

  • *****
  • 1662
  • Ако спориш с идиот, вероятно същото прави и той.
Re: Д-р Георги Коларов
« Отговор #6 -: Ноември 24, 2008, 16:10:24 pm »
Въпреки всичко смятам , че като ендокринолог е добър
Според мен е човечен, приятен, разбира пациентите, обяснява всичко, но като лекар... нещо му куца. Може би няма опит, а може и да не се задълбочава... ннам
№1 - 18 г.
№2 - 13 г.
Re: Д-р Георги Коларов
« Отговор #7 -: Ноември 25, 2008, 11:35:21 am »
съгласна съм с Тамара. За да бъда малко по - конкретна , а да не хвърлям нещо просто ей така в простраството ще кажа, че всички изследвания, които са ми назначени от него са били на място и на време. Проблема е , че той не води ниакаква история на пациентите си, освен написаните на хвърчащи листчета забележки, които ти трябва да носиш всеки път и да обясняваш коя си и за какво се бориш, какво се е случило до сега, какво ти е обещал да правите. Освен това, когато се налага конкретно действие като минава към следваща стъпка на лечение той я отлага или те изпраща при някой не дотам  компетентен лекар. За съжаление той не извършва почти никакви манипулации, включително не му е много приятно да прави прегледи