0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Домашните любимци на Зачатие-продължението
« Отговор #660 -: Юни 09, 2009, 22:55:38 pm »
  Петя,честито за малките душички!Много са сладки!  :P
Аз да се оплача нашата Чери днес я оперираха.Не е била бременна милата кучонка,както се надявахме.Оказа се,че има възпаление на матката.Когато са я отворили станало ясно,че матката й е пукната и целият й корем е пълен с гной.Изчистили са й всичко- матка,яйчници.Просто е била на косъм.Утре ще си я приберем,но вече започнала да прави бели в клиниката.  :P  Ходих да я видя и много ми се зарадва,даже стана на крака и събори всичките чудесии в клетката.Скимтяла много като съм си тръгнала  :(  .
*

    sixsens

  • *****
  • 4138
  • Благодаря ти, докторе!
Re: Домашните любимци на Зачатие-продължението
« Отговор #661 -: Юни 09, 2009, 23:12:58 pm »
  Петя,честито за малките душички!Много са сладки!  :P
Аз да се оплача нашата Чери днес я оперираха.Не е била бременна милата кучонка,както се надявахме.Оказа се,че има възпаление на матката.Когато са я отворили станало ясно,че матката й е пукната и целият й корем е пълен с гной.Изчистили са й всичко- матка,яйчници.Просто е била на косъм.Утре ще си я приберем,но вече започнала да прави бели в клиниката.  :P  Ходих да я видя и много ми се зарадва,даже стана на крака и събори всичките чудесии в клетката.Скимтяла много като съм си тръгнала  :(  .
Олеееее, миличката!Ленка, съжалявам за твоето кученце, много е гадно това, което й се е случило!Жалко, че трябваше да преживеете това.Пожелавам скорошно възстановяване и бързо да си я приберете вкъщи!
Благодаря ти, Зачатие!
Благодаря ти, Мели!     
ПО-ЛЕСНО Е ДА СЕ БОРИШ ЗА ПРИНЦИПИТЕ СИ, ОТКОЛКОТО ДА ЖИВЕЕШ СПОРЕД ТЯХ!!!
Re: Домашните любимци на Зачатие-продължението
« Отговор #662 -: Юни 09, 2009, 23:14:32 pm »
peroshinka - пиометра ли? милата Чери, дано бързо бързо да се оправя и възстановява. Важното е тя да е добре, пък другото... здраве

Лекарства след процедура се спират само след изрична консултация с лекуващия лекар!!!
Re: Домашните любимци на Зачатие-продължението
« Отговор #663 -: Юни 09, 2009, 23:32:19 pm »
  Петя,честито за малките душички!Много са сладки!  :P
Аз да се оплача нашата Чери днес я оперираха.Не е била бременна милата кучонка,както се надявахме.Оказа се,че има възпаление на матката.Когато са я отворили станало ясно,че матката й е пукната и целият й корем е пълен с гной.Изчистили са й всичко- матка,яйчници.Просто е била на косъм.Утре ще си я приберем,но вече започнала да прави бели в клиниката.  :P  Ходих да я видя и много ми се зарадва,даже стана на крака и събори всичките чудесии в клетката.Скимтяла много като съм си тръгнала  :(  .
Много съжалявам за кученцето ти :( Дано много скоро да се оправи. Стискам палци osi_9
[/url]
Re: Домашните любимци на Зачатие-продължението
« Отговор #664 -: Юни 09, 2009, 23:48:21 pm »
  Благодаря ви за подкрепата и разбирането момичета!Много ми е мъчно за нея.Аз така и не успях да й направя една хубава снимка за да ви я покажа.Все се крие или се обръща на другата страна.Ако знаете само колко е привързана към нас и как ни обича.От трите ни кучета тя е най-всеотдайна и любяща.Истинско момиченце ,много сладка,мила и нежна животинка.Докторите казаха,че ще се оправи.И аз вече я виждам по-жива.Надявам се ,че не е само заради това,че ни вижда.  :(  Това й е втора операция.Преди две години и слагаха изкуствено сухожилие,защото го беше скъсала на един лов и беше окуцяла.Тогава излезе голям герой и много бързо се възтанови и сега припка като кобилка  :P .Дано и сега се справи.Вярвам на приказката "Ще му мине като на куче" .Наистина за толкова години живот с кучета ,съм удивена от способността им за самосъхранение.Удивителни животни са!Много ги обичам!
*

    z22

  • *
  • 3293
  • мама на слънцa
Re: Домашните любимци на Зачатие-продължението
« Отговор #665 -: Юни 10, 2009, 00:22:27 am »
peroshinka ,дано се оправи миличката!

Петя,страхотни са мъничетата!Връщат ме доста годинки и  отново в мислите ми е моето кокерче Тара,което взехме на 25 дни и беше същото сладурче.
<br />
*

    anizi

  • *****
  • 1806
  • Е вярно е, че сърцето ми заби извън тялото!!!
Re: Домашните любимци на Зачатие-продължението
« Отговор #666 -: Юни 10, 2009, 12:22:09 pm »
Петя, наистина страхотни малки дундьовци си имаш идва ми га ги нацелувам от екрана!!!! Наистина са страхотни да са ти живи и здрави! А мамчето как страхливо те поглеждаааа....сладурана!
Peroshinka много съжелявам за случилото се на Чери, дано много скоро да се оправи, да си я вземете от доки и да не спира да бяга  :a_dog_04: и да прави много белички!!! :bighug:
*

    baracuda

  • *****
  • 5348
  • Най-голямото щастие?Да бъдеш полезен!
Re: Домашните любимци на Зачатие-продължението
« Отговор #667 -: Юни 10, 2009, 12:51:19 pm »
  peroshinka ,дано бързо се възстанови милата Чери!Моето кученце също е оперирано от същото,но уловихме проблема навреме,така че със сигурност Чери ще се оправи и пак ще ви се радва и припка около вас!
*
Re: Домашните любимци на Зачатие-продължението
« Отговор #668 -: Юни 10, 2009, 23:07:08 pm »
Пете,стахотни са-върна ме във времето когато имахме женски пекинез и инахме бебета
перошинка,дано бързо да се възстановява Чери!
*

    Vickson

  • *****
  • 1201
  • "Е, нема начин да нема начин!"
Re: Домашните любимци на Зачатие-продължението
« Отговор #669 -: Юни 11, 2009, 17:28:28 pm »
Перошинка, дано се оправи бързо сладурчето! Ние имахме същия проблем преди 3 месеца. Кисти, гной, възпалена матка. Вдигна температура, спря да яде и само охкаше. По спешност операция, изчистиха всичко, сега е добре и дебелее  :lol: Ще се оправи ще видиш!
Петя, тези бонбончета са просто невероятни!!! Пу-пу-пу!!!  :wink:
Re: Домашните любимци на Зачатие-продължението
« Отговор #670 -: Юни 11, 2009, 19:30:15 pm »
Перошинка,колям късмет сте извадили,браво че сте попаднали на добри д-ри и сега душичката е добре! :balk_47:
Ще се оправи,и ще си лудува както преди osi_9 :crossfingers:
Петя невероятни сладурковци си имаш osi_9
:bighug:

*
Re: Домашните любимци на Зачатие-продължението
« Отговор #671 -: Юни 11, 2009, 19:35:44 pm »
peroshinka, да се възстановява бързо гадинката!

titkata, колко се смях на снимката  :lol: :lol: :lol:, и завивките ни еднакви!
Re: Домашните любимци на Зачатие-продължението
« Отговор #672 -: Юни 11, 2009, 20:32:06 pm »
Много Ви благодаря момичета! Перошинка как върви с твоето кученце?
[/url]
*

    anizi

  • *****
  • 1806
  • Е вярно е, че сърцето ми заби извън тялото!!!
Re: Домашните любимци на Зачатие-продължението
« Отговор #673 -: Юни 12, 2009, 14:29:34 pm »
Чакайте за ви разсмея малко. Шанел ме събуди със странен лай от страх и търчене насам-натам, чудейки се къде да се завре от страх и лае нещо, плаши го...... osi_12 голям страх ви казвам...... и от какво цялата работа мислите..... от стрешната жена на стената, която я гледа.......гоблена ми "циганка с дайре"...... :lol: :lol: :lol:
Re: Домашните любимци на Зачатие-продължението
« Отговор #674 -: Юни 12, 2009, 16:35:36 pm »
  Нашата Чери от вчера си е вкъщи.Хапва по малко,но изглежда мно добре.Повечко лежи ,но е нормално.Сега и двете се възтановяваме от операциите.   :lol:


Чакайте за ви разсмея малко. Шанел ме събуди със странен лай от страх и търчене насам-натам, чудейки се къде да се завре от страх и лае нещо, плаши го...... osi_12 голям страх ви казвам...... и от какво цялата работа мислите..... от стрешната жена на стената, която я гледа.......гоблена ми "циганка с дайре"...... :lol: :lol: :lol:
   :lol: :lol: :lol:
*

    sixsens

  • *****
  • 4138
  • Благодаря ти, докторе!
Re: Домашните любимци на Зачатие-продължението
« Отговор #675 -: Юни 12, 2009, 17:40:13 pm »
Чакайте за ви разсмея малко. Шанел ме събуди със странен лай от страх и търчене насам-натам, чудейки се къде да се завре от страх и лае нещо, плаши го...... osi_12 голям страх ви казвам...... и от какво цялата работа мислите..... от стрешната жена на стената, която я гледа.......гоблена ми "циганка с дайре"...... :lol: :lol: :lol:
:jump12:
Горкото животинче, бива ли такива страшни гоблени да имате у вас :lol: :lol: :lol:
Благодаря ти, Зачатие!
Благодаря ти, Мели!     
ПО-ЛЕСНО Е ДА СЕ БОРИШ ЗА ПРИНЦИПИТЕ СИ, ОТКОЛКОТО ДА ЖИВЕЕШ СПОРЕД ТЯХ!!!
*
Re: Домашните любимци на Зачатие-продължението
« Отговор #676 -: Юни 12, 2009, 21:53:41 pm »
anizi  :lol: :lol: :lol: да сваляш всичко страшно от стените  :lol: :lol: :lol:
Елфи  :lol: :lol: :lol:
peroshinka успешно възстановяване и на двете ви :)
Петя пу пу пу на малките кученца  :wink:
В природата оцеляват силните. Само трябва по-често да си припомняме, че и ние хората сме част от природата...
За нашите четири звездички на небето - обичаме ви.
Re: Домашните любимци на Зачатие-продължението
« Отговор #677 -: Юни 14, 2009, 23:44:29 pm »
Кухненски интериор: "Къде ли ще подхождам най-много?"



*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Re: Домашните любимци на Зачатие-продължението
« Отговор #678 -: Юни 15, 2009, 00:30:32 am »
Хармони, аз освен на писанчо се порадвах и на кухнята ти
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
Re: Домашните любимци на Зачатие-продължението
« Отговор #679 -: Юни 16, 2009, 12:36:35 pm »
Момичета аз пак съм с глупавите въпроси :oops: :lol: ама....
Къде във Варна да си заведа кученцето да ми го подстрижат. Аз втора година пробвам сама, ама ако знаете какъв е резултата :lol: :lol: :lol:, та искам някой да оправи страхотната фризура, която й направих :D
А, и колко ще ми струва?
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!