0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Домашните любимци на Зачатие-продължението
« Отговор #580 -: Май 21, 2009, 22:25:24 pm »
pimi - Дракула се опъва, и се опитва да си яде четката, ама с леко перване през носа се сеща, че не трябва.

Та за твоя проблем - защо не пробваш с нашийник? Идеята ми е, да му сложиш нашийника, да го срешиш навсякъде където може, и най-накрая да го срешиш по шията? Така би трябвало да можеш да го удържиш, или някой да ти помага като го държи, а ти да решиш.
Другият вариант е със забранителна команда, при нас и НЕ-то върши работа.

за нашийника не бях се сетила,но утре ще пробвам
днес се наложи да го хвана за врата и да го стисна бая здраво.посресах го но пак ме изпохапа
Re: Домашните любимци на Зачатие-продължението
« Отговор #581 -: Май 21, 2009, 22:33:33 pm »
Елфи, hriska, Lisko, malvina82 благодаря ви за отговорите!  :thankyousign:
Може би да го оставя да напикае още някои неща, за да се реша съвсем?!  :ask:  :cloud:
Ние се чудехме до скоро дали да му вземеме жена - бяхме избрали една бяла котка от която да вземеме женско коте за него... да си играят заедно и да си имат бебета и такива разни неща. Но това няма да промени препикаването, нали? Даже може да се влоши работата... :balk_80:
Съжалявам за глупавите въпроси, но това е първото животно, което имам и съм абсолютно невежа  :oops:
*

    sixsens

  • *****
  • 4138
  • Благодаря ти, докторе!
Re: Домашните любимци на Зачатие-продължението
« Отговор #582 -: Май 21, 2009, 23:17:25 pm »
Пими, аз моя куч го минавам с прахосмукачката :lol:Ама тя е Rainbow/това не е реклама/ и има една малка четка за завеси, която ми върши страхотна работа за кучо :lol:Гледа ме много жално като ме види да го приближавам и гледа да се скрие.Ама като го хвана за нагръдника и го приклещя, после чак се нагажда.Доктора каза, че било много хубаво, че го прахосмукирам, защото му се аерирала кожата :lol:, пък неговата козинка е доста гъстичка - той е хъски.
Благодаря ти, Зачатие!
Благодаря ти, Мели!     
ПО-ЛЕСНО Е ДА СЕ БОРИШ ЗА ПРИНЦИПИТЕ СИ, ОТКОЛКОТО ДА ЖИВЕЕШ СПОРЕД ТЯХ!!!
Re: Домашните любимци на Зачатие-продължението
« Отговор #583 -: Май 22, 2009, 20:50:51 pm »
Кастрацията на Сузи мина много добре,още е като пияна душицата,но утре ще е по-добре. :a_cat_04:
Малко ми е кофти,че и отнех правото да стане майка,но пък така увеличавам шанса и за по-дълъг живот.

*

    misi

  • *
  • 1543
  • Невъзможното днес ще стане възможно утре!
Re: Домашните любимци на Зачатие-продължението
« Отговор #584 -: Май 23, 2009, 01:41:51 am »
Аз да се оплача, нашата миси от няколко дни я няма. В понеделник през нощта се събудих от странен вой на котки навън, станах и какво да видя - нашата миси паднала или скочила от 3-я етаж и два мъжки котака я наобиколили и се ежат и вият като малки деца. Веднага събудих мъжа ми и хукнах навън, но миси се изплаши и се скри в храстите. После обикаляхме 2/3 часа през нощта викахме, мяукахме, какво ли не правихме, я нея я няма. Сега дори да я намериме ще бъде бременна, защото точно се беше разгонила. Но незнам дали ще я намериме, минаха вече 4 дни, а нея я няма. Много е тъпо да се прибираш вечер и да няма кой да те посрещне. Единствено се успокоявам с това, че миси получи шанса да стане майка. Дано да е добре навън.
*
Re: Домашните любимци на Зачатие-продължението
« Отговор #585 -: Май 23, 2009, 01:53:48 am »
Миси, много съжалявам за котката ти  :(, мисля си, че се е скрила някъде, под кола, в мазе, дупки ..... Дано я откриете.
Re: Домашните любимци на Зачатие-продължението
« Отговор #586 -: Май 23, 2009, 13:23:40 pm »
Миси,котките често се връщат дано и твоята да е от тези :crossfingers:
Ако от малка живее на едно и също място ще се ориентира за пътя към вкъщи :goodluck:
:bighug:

*
Re: Домашните любимци на Зачатие-продължението
« Отговор #587 -: Май 23, 2009, 19:58:34 pm »
Миси, дано да се върне писанката!

*

    sixsens

  • *****
  • 4138
  • Благодаря ти, докторе!
Re: Домашните любимци на Зачатие-продължението
« Отговор #588 -: Май 23, 2009, 21:01:26 pm »
Миси, дано малката писана се върне и това да остане един неприятен спомен!Стискам палци всичко да е наред с нея! :bighug:
Благодаря ти, Зачатие!
Благодаря ти, Мели!     
ПО-ЛЕСНО Е ДА СЕ БОРИШ ЗА ПРИНЦИПИТЕ СИ, ОТКОЛКОТО ДА ЖИВЕЕШ СПОРЕД ТЯХ!!!
Re: Домашните любимци на Зачатие-продължението
« Отговор #589 -: Май 23, 2009, 21:26:02 pm »
Вече минаха повече от 36 часа от кастрацията на Сузи,а тя още не проявява желание да яде :(Само ближе по-малко кисело мляко от пръста ми и пие водичка. :a_cat_05:
Чувствам се виновна,трябваше да и сложа по-малка доза упойка :sorry:Сузи

Re: Домашните любимци на Зачатие-продължението
« Отговор #590 -: Май 24, 2009, 00:01:12 am »
Миси, много съжалявам за котката ти  :(  Дано се върне скоро жива и здрава, за да те радва  още дълго време :crossfingers: :crossfingers:
*
Re: Домашните любимци на Зачатие-продължението
« Отговор #591 -: Май 24, 2009, 01:40:13 am »
Пими, аз моя куч го минавам с прахосмукачката :lol:Ама тя е Rainbow/това не е реклама/ и има една малка четка за завеси, която ми върши страхотна работа за кучо :lol:Гледа ме много жално като ме види да го приближавам и гледа да се скрие.Ама като го хвана за нагръдника и го приклещя, после чак се нагажда.Доктора каза, че било много хубаво, че го прахосмукирам, защото му се аерирала кожата :lol:, пък неговата козинка е доста гъстичка - той е хъски.

Злати,и моята е Rainbow така че може да пробвам с нея,само дето не се сещам точно за коя четка ми говориш,но ще проверя.Малко се съмнявам че номера ще мине,защото тий само като ме види да я вадя и започва да лае,даже един ден и прегриза кабела както беше включена в контакта-живо чудо е че оцеля.

Миси,съжелявам за котката то!Дано скоро се завърне жива и здрава!
*

    sixsens

  • *****
  • 4138
  • Благодаря ти, докторе!
Re: Домашните любимци на Зачатие-продължението
« Отговор #592 -: Май 24, 2009, 02:45:36 am »
Пими, четката е тази малката с плъзгача - за завеси и връхни дрехи, от горната страна е с косъмчета, а от долната с дупчици, сети ли се?Супер работа върши.Аз моя куч днес го прахосмукирах пак :lol:Само като ме видя, че я вадя и изфиряса... :lol:
Ама го сгащих в ъгъла, хванах го за нагръдника и миряса.Почна пак да се скубе гада, направо ще откача..Мъжо ми вика, споко той само 2 пъти в годината се скубе...ама всеки път е по 5 месеца... :lol:
Благодаря ти, Зачатие!
Благодаря ти, Мели!     
ПО-ЛЕСНО Е ДА СЕ БОРИШ ЗА ПРИНЦИПИТЕ СИ, ОТКОЛКОТО ДА ЖИВЕЕШ СПОРЕД ТЯХ!!!
Re: Домашните любимци на Зачатие-продължението
« Отговор #593 -: Май 24, 2009, 11:48:06 am »
  Здравейте момичета!  :P  Отдавна не съм се включвала в тази тема.Ще ви покажа какво си имаме в градината на родителите ми. Така...от трите ни кучета остана само едно.Миналото лято почина немската ни овчарка от старост   . Единият ни поинтер при последният лов избяга и изчезна безследно.Мъжът ми и баща ми го търсиха от 5 часа сутринта до 15 часа и така и не го намериха.Казаха,че е избягал за да умре.Той също беше вече старо куче на 12 гд. и последно време си личеше,че не е добре здравословно.Казват,че това е присъщо за ловните кучета.Той беше страхотно умно куче и такъв селски тарикат,че просто нямам думи.Много ми липсва.Ето го лигльото
  А това е принцесата която ни остана   Сега е разгонена и вчера ни доведоха един кафяв мъжкар ,който ще стои няколко дни.Вчера за 3 часа се заклещиха 4 пъти.Много се надявам да имаме бебета.Стискайте палци.Притеснява ме това,че няколко разгонвания я изтървахме и правеха секс с баща си(другия поинтер,който вече го няма) и я водихме да и бият инжекции.Тя доста затлъстя от тях и се надявам това да не я е повредило и да е довело до безплодие.А ето го и зетя на който и името да же не разбрахме какво е
 А тази жаба е ,,приятелка,, на майка ми.Дълго време се опитва да я прогони,но тя е решила да живее в двора  :lol:    
  А това е моята нова мания. Понеже семейството много обичаме охлюви , реших да си направя една малка фермичка.Все още е аматьорска,но сега се образовам.Чета книгата ,,Продуктивно охлювъдство,, .Оказа се ,че охлювите освен,че са страшно полезни ами са и доста интересни същества,но да видим дали ще излезе нещо от начинанието ми  :P   и стискайте палци за малки поинтерчета,че двора не е същия само с едно куче.
« Последна редакция: Май 24, 2009, 12:01:25 pm от peroshinka »
*

    anizi

  • *****
  • 1806
  • Е вярно е, че сърцето ми заби извън тялото!!!
Re: Домашните любимци на Зачатие-продължението
« Отговор #594 -: Май 25, 2009, 01:09:35 am »
Миси и аз стискам палци да се върне котката ти дори и бременна! :crossfingers: :a_cat_04:
Перушинка съжелявам да загубата ти много добре знам какво изпитваш! :bighug: Успехи ти желая в това ново начинание!
*

    Vickson

  • *****
  • 1201
  • "Е, нема начин да нема начин!"
Re: Домашните любимци на Зачатие-продължението
« Отговор #595 -: Май 27, 2009, 14:07:15 pm »
Аз да не остана по назад - рекох да се включа :)
Миси, дано скоро се прибере котето, пък ако имате бебета - все ще се справите някак.
Поршинка, дано малките пойнтерчета не закъснеят  :lol:
По повод на миенето на зъбките, аз лично купувам едни специялни кокали, като гумени са - пише на опаковката дентал кеър и е синя на цвят, леко миришат на мента,ако се сетя довечера ще я снимам да ви я покажа. мисля че има ефект. До сега с четка за зъби не съм пробвала, но майка ми редовно мие зъбите на немската овчарка - която явно не се съпротивлява много.
Ресането при нас също не е проблем, имам си специална четка от едната страна е с много тънки метални ресни, от другата е с изкуствен косъм (струваше някъде 7-8 лв). Доста козина сваля особено при смяната на сезоните, но Рина е добричка и седи мирно. А немската овчарка си умира от кеф да го чистят с прахосмукачката, като я включа сяда пред мен и докато не го изчистя не се мърда, даже се намества, вдига си всичките крака един по един - да не пропусна сакън някое местенце.  :lol:
*
Re: Домашните любимци на Зачатие-продължението
« Отговор #596 -: Май 27, 2009, 19:03:14 pm »
Misi милата, дано се върне твоята Миси, дано я намерите... Сещам се за нещо познато - играчка или друго което може да сложите под терасата за да знае че е нейното, ама да не би пък да вземат играчката...не знам и много ми е мъчно...

peroshinka дано се напълни двора ви с малки кученца и успех в новото начинание, явно много хора започват да се палят по охльовъдството :)
В природата оцеляват силните. Само трябва по-често да си припомняме, че и ние хората сме част от природата...
За нашите четири звездички на небето - обичаме ви.
Re: Домашните любимци на Зачатие-продължението
« Отговор #597 -: Май 27, 2009, 20:53:47 pm »
ето няколко снимки на моя мац (все още е мъж, не сме решили за кастрацията):
*

    anizi

  • *****
  • 1806
  • Е вярно е, че сърцето ми заби извън тялото!!!
Re: Домашните любимци на Зачатие-продължението
« Отговор #598 -: Май 28, 2009, 11:10:01 am »
Хармони ще го изпапкам  :eating: изва ми да го нацелувам по мокрото носле и да го намачкам както е на екрана. Страхотен е!!! И на мен би ми било трудно да кастрирам този невероятен мац!!!
*
Re: Домашните любимци на Зачатие-продължението
« Отговор #599 -: Май 28, 2009, 11:16:08 am »
Малко нови снимки от нас  :D

С триста зора ги събрах за обща снимка  :lol:



Дар и буба:



Нашето момче започна да става кафяво, сигурно се забелязва на снимките.

И Цанко -поспаланко :




Тук "подреждаме" гардероба  :lol:






П.П. Миси, върна ли се любовчийката?