0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Домашните любимци на Зачатие-продължението
« Отговор #400 -: Април 02, 2009, 17:29:06 pm »
Момичета, големи красавци и красавици в тая тема :D
Plamitoto, хъскитата са ми слабост :D Голям чаровник  :D
Елфи, Дар е прекрасен. Чичо ми имат каракачанско куче - Артъс, на 9 месеца като беше и като се изправеше, беше по-висок от чичо ми - разбирай над 1,80  :lol:
:lol: Ама Цанко верно ли ги върши тия работи върху покривката за легло  :lol:
Лис, Бари е невероятен  :D А такава любов между куче и котка не съм виждала  :D

*
Re: Домашните любимци на Зачатие-продължението
« Отговор #401 -: Април 02, 2009, 20:09:21 pm »
Ама Цанко верно ли ги върши тия работи върху покривката за легло  :lol:
Вярно , ми! Като не е виждал никога котка, лесно се лъже  :lol: :lol: :lol:
*

    Lisko

  • *
  • 5448
  • Липсваш ми Бари:)
Re: Домашните любимци на Зачатие-продължението
« Отговор #402 -: Април 02, 2009, 21:48:09 pm »
Лис, Бари е невероятен  :D А такава любов между куче и котка не съм виждала  :D

Ами то аз ги уча на любофффф:)

Лиско, тоя твоя Бари така ми влезе под кожата, че всеки път като пуснеш снимка и викам мъжо да гледа и му се радваме.Много красиво куче, има страшно интелигентен вид!

:)като идвате към Варна и на живо ще ви го покажа, да ви се полигави малко:):):)
Инъче...интелигентността не я е наследил от мен признавам :P:)
Само красотата :lol: :lol: :lol:

Да видим докога ще я изтрая,то ако беше като Додо или Цанко да кротува,пък тя беля,след беля!
Прати ми я...след седмица ще е спряла да прави бели и ще е много възпитана (със синя ктъв):):):)
*

    sixsens

  • *****
  • 4138
  • Благодаря ти, докторе!
Re: Домашните любимци на Зачатие-продължението
« Отговор #403 -: Април 03, 2009, 00:49:09 am »
Лиско, тоя твоя Бари така ми влезе под кожата, че всеки път като пуснеш снимка и викам мъжо да гледа и му се радваме.Много красиво куче, има страшно интелигентен вид!

:)като идвате към Варна и на живо ще ви го покажа, да ви се полигави малко:):):)
Инъче...интелигентността не я е наследил от мен признавам :P:)
Само красотата :lol: :lol: :lol:

 :lol: :lol: :lol:, с удоволствие ще му се оставя да ме полигави, а аз ще ти докарам Бруно да те окошми :lol:

Да видим докога ще я изтрая,то ако беше като Додо или Цанко да кротува,пък тя беля,след беля!
Прати ми я...след седмица ще е спряла да прави бели и ще е много възпитана (със синя ктъв):):):)
А може ли да ти пратя и Бруно да го превъзпиташ, че понякога направо ми къса нервичките :lol:
Благодаря ти, Зачатие!
Благодаря ти, Мели!     
ПО-ЛЕСНО Е ДА СЕ БОРИШ ЗА ПРИНЦИПИТЕ СИ, ОТКОЛКОТО ДА ЖИВЕЕШ СПОРЕД ТЯХ!!!
*
Re: Домашните любимци на Зачатие-продължението
« Отговор #404 -: Април 06, 2009, 01:56:32 am »
Здравейте и от нас,хайде и ние барабар Лео с мъжете  :),като гледам обаче вашите мъже какви са...,нашият направо си е въшка  :lol:

Тук сме на 2м,току що настанен в новата си къща.


Тук сме на 3м.


И тук вече заприличваме на породата си






Re: Домашните любимци на Зачатие-продължението
« Отговор #405 -: Април 06, 2009, 09:42:00 am »
Ето и една нахилена морда от нас...

« Последна редакция: Април 06, 2009, 12:30:41 pm от rally_pat »

Лекарства след процедура се спират само след изрична консултация с лекуващия лекар!!!
Re: Домашните любимци на Зачатие-продължението
« Отговор #406 -: Април 06, 2009, 15:58:08 pm »
viva1 ,много сме радостни да видим рода тук! :D :welcome:
Мъже са те , мъже и то каквииии...
Нали знаеш , че за йоркитата светът не се дели на  голям и малък, а на лош и добър. :wink:
Ето ни на вчерашната разходка в гостоприемната вече планина.



поздрав за всички сладури с първите пролетни, горски красоти!
Re: Домашните любимци на Зачатие-продължението
« Отговор #407 -: Април 08, 2009, 20:32:21 pm »
да ви представя и моите красавици...
jerito
*

    anizi

  • *****
  • 1806
  • Е вярно е, че сърцето ми заби извън тялото!!!
Re: Домашните любимци на Зачатие-продължението
« Отговор #408 -: Април 08, 2009, 21:25:09 pm »
Здравейте момичета! Искам да ви покажа моето слънчице, което в събота на 04.04.09г.почина, а с нея и половината ми сърце, знам, че вие ще ме разберете!



Re: Домашните любимци на Зачатие-продължението
« Отговор #409 -: Април 08, 2009, 22:42:33 pm »
Анизи,съжалявам за загубата ти  :balk_145: Знам какво е да загубиш тъй обичано същество,с което си делила и радост и тъга  :balk_144: Аз от дете израснах със също един такъв пухкавелко и го блъсна кола пред блока...Даже не спря и до ден днешен няма да забравя отворените очички,с които остана да ме гледа завинаги :balk_146: Сега се радваме на нашия невероятен синеочко и колкото и да ти е трудно може да намериш утеха в друга такава душица,за която да се грижиш :bighug: :dogrun:

*

    anizi

  • *****
  • 1806
  • Е вярно е, че сърцето ми заби извън тялото!!!
Re: Домашните любимци на Зачатие-продължението
« Отговор #410 -: Април 08, 2009, 23:05:23 pm »
Плами, не мога, половината си живот давам да стане от там! 14 години и радост и мъка всичко съм делила с нея. Аз непрекъснато съм била с нея-сестра, приятелка-всичко! Няма някой който да обича така безкористно както тя! След абразиото 3 месеца по цял ден само двете изчака ме да тръгна на работа 2-3-дни и си отиде, а сякаш беше заспала........... не мога........ :balk_145: :balk_146: :balk_146: :balk_146: дано никога мили мои не изпитате това което изпитвам аз в момента!
« Последна редакция: Април 08, 2009, 23:11:20 pm от anizi »
*

    Osiana

  • *****
  • 4888
  • Обещах, че повече никога няма да обещавам...
Re: Домашните любимци на Зачатие-продължението
« Отговор #411 -: Април 08, 2009, 23:24:50 pm »
anizi, съжалявам. :(
Цветя 2009 Рози Цветя 2008

"Има два начина да изживееш живота си. Единият е като мислиш, че не съществуват чудеса.
Другият е като мислиш, че всяко нещо е чудо."
Re: Домашните любимци на Зачатие-продължението
« Отговор #412 -: Април 09, 2009, 00:38:03 am »
Имате прекрасни любимци! Ето го и моя сладур:
« Последна редакция: Април 09, 2009, 00:42:11 am от harmony »
Re: Домашните любимци на Зачатие-продължението
« Отговор #413 -: Април 09, 2009, 11:49:10 am »
anizi ,съжалявам за голямата ти загуба!
Re: Домашните любимци на Зачатие-продължението
« Отговор #414 -: Април 09, 2009, 12:05:54 pm »
Плами, не мога, половината си живот давам да стане от там! 14 години и радост и мъка всичко съм делила с нея. Аз непрекъснато съм била с нея-сестра, приятелка-всичко! Няма някой който да обича така безкористно както тя! След абразиото 3 месеца по цял ден само двете изчака ме да тръгна на работа 2-3-дни и си отиде, а сякаш беше заспала........... не мога........ :balk_145: :balk_146: :balk_146: :balk_146: дано никога мили мои не изпитате това което изпитвам аз в момента!
anizi,  :bighug:
много добре знам, какво изживяваш ...
преди 4 години си отиде любимата ми булонка, също на 14 години, а преди 3 - любомото на мъжа ми пинчерче ...
много ми беше мъчно и тежко, но все пак бях и съм наясно, че приемането на кончината на домашния любимец е част от съвместния ни живот ...

Доскоро мъжа ми не беше готов още за ново кученце ... Мисля пак да говоря с него по въпроса ...
*

    Tarja

  • *
  • 520
  • \m/ metal inside \m/
Re: Домашните любимци на Зачатие-продължението
« Отговор #415 -: Април 09, 2009, 12:15:15 pm »
anizi, съжалявам за загубата ти. Знам колко е тежко  :(

Ето малко снимчици и от нас:

Чакаме някоя узряла котка да падне от тавана :wink: (не знам защо това куче понякога зяпа в тавана като хипнотизирана)
http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=9985144

Обичаме да си съберем всички играчки пред нас и да започнем да ги унищожаваме по ред
http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=9572809
« Последна редакция: Април 09, 2009, 12:25:45 pm от Tarja »
         Equally Destructive
Re: Домашните любимци на Зачатие-продължението
« Отговор #416 -: Април 09, 2009, 19:20:22 pm »
anizi, напълно разбирам как се чувстваш! Много съжалявам за загубата ти! На мен ми трябваха 3 години преди да се реша отново да имам кученце! Наистина много съжалявам! :balk_145:
[/url]
*

    anizi

  • *****
  • 1806
  • Е вярно е, че сърцето ми заби извън тялото!!!
Re: Домашните любимци на Зачатие-продължението
« Отговор #417 -: Април 09, 2009, 19:47:24 pm »
Благодаря ви милички, загубата направо е непреодолима в момента, сърцето ми е разбито, но се радвам, че ви има вас-вие най-добре знаете как се чувствам!  :bighug: :bighug:
Искам да ви кажа че имате невероятни сладури-нагушкайте ги от мен и ги цункайте по нослетата! А аз отивам да постоя малко при моето слънчице  :balk_145:
*
Re: Домашните любимци на Зачатие-продължението
« Отговор #418 -: Април 13, 2009, 12:36:05 pm »
anizi съжалявам за загубата ти, наистина...

Tarja много са ти хубави любимците. Позволих си да разгледам и други снимки от албумчето :oops: обаче как се справяш у дома с чистенето с толкова животинки.

alia_alia ясна е работата какво ли си пее "Ах, каракачанка, ах кеф" :))

Eфирче, viva1  много са ви хубави кученцата :) такова все съм искала да си го нося навсякъде с мен :)) Пу пу

Елфи :) мерси за снимката на Цанко. Нашата мацка като постеля едно от одеалата на леглото и като се качи и започва с лапички да пипа и да души и да мърка - голям кеф й е на това одеало. КАто си влиза в къщата пак така прави :)

Ето малко дрямки от нас :)


тук се крихме под дивана от новогодишните бомбички:


а тук си ближем новата мишка на пръчка :)

В природата оцеляват силните. Само трябва по-често да си припомняме, че и ние хората сме част от природата...
За нашите четири звездички на небето - обичаме ви.
*
Re: Домашните любимци на Зачатие-продължението
« Отговор #419 -: Април 13, 2009, 12:38:20 pm »
Колко  е пораснала Кари!  :D