0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Домашните любимци на Зачатие-продължението
« Отговор #320 -: Февруари 04, 2009, 20:12:12 pm »

ето така спи Лъки

а така пие бира-много я уважава
*
Re: Домашните любимци на Зачатие-продължението
« Отговор #321 -: Февруари 10, 2009, 08:02:44 am »
Много ме критикуваха, че не съм качвала скорошни снимки на малкото змийче. За това ето как спинка мини ссссссссссс преди 10 минутки.
Спешъл за Рали ;)

Re: Домашните любимци на Зачатие-продължението
« Отговор #322 -: Февруари 10, 2009, 09:28:47 am »
 :balk_70: :cuddle:При кака си спи и малкото змийййй! :lol:
*
Re: Домашните любимци на Зачатие-продължението
« Отговор #323 -: Февруари 10, 2009, 10:48:26 am »
Мили дами успях някак си да кача снимка на нашето животинче обаче незнам как да направя така че да се вижда направо като вашите снимки. Бихте ли ми помогнали да се науча. Предварително благодаря

Re: Домашните любимци на Зачатие-продължението
« Отговор #324 -: Февруари 10, 2009, 10:58:10 am »
Русооо, ся не ме карай да вадя от моите скрити снимки Дракула как спи  :lol: :lol: :lol: Че вземат да попаднат пред неподходящите очи - и олеле мале  :lol: :lol: :lol:

Ама Теда си е сладур  :lol:

Лекарства след процедура се спират само след изрична консултация с лекуващия лекар!!!
Re: Домашните любимци на Зачатие-продължението
« Отговор #325 -: Февруари 10, 2009, 11:18:25 am »
Мили дами успях някак си да кача снимка на нашето животинче обаче незнам как да направя така че да се вижда направо като вашите снимки. Бихте ли ми помогнали да се науча. Предварително благодаря


http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=12353.0
Хайде ,чакаме и твоят любимец. :D

Мимка , Тедка не ще ли възглавница? :P
*
Re: Домашните любимци на Зачатие-продължението
« Отговор #326 -: Февруари 10, 2009, 11:45:20 am »
*

    baracuda

  • *****
  • 5348
  • Най-голямото щастие?Да бъдеш полезен!
Re: Домашните любимци на Зачатие-продължението
« Отговор #327 -: Февруари 10, 2009, 19:19:27 pm »
          :D :D :D И аз не съм ви показвала отдавна нашата глезла Ванеса.Ето пресни снимки на късокраката. :wink:
                                   
                                   
*
Re: Домашните любимци на Зачатие-продължението
« Отговор #328 -: Февруари 10, 2009, 20:58:23 pm »
Бих казала, че доста прилича на нашето куче само мъничко е с по-прав косъм :)
*
Re: Домашните любимци на Зачатие-продължението
« Отговор #329 -: Февруари 10, 2009, 21:37:36 pm »
                   Този хубавец се казва Арис и е на една моя близка приятелка.Много е игрив.                                                                                                                                                                                  А това е Део-заьо на сестра ми.Той пък се вживява в ролята на куче.Постояно тича по някой и си играе с голями топки.                                                                                                                                                                   Това е моята Тинка която гледах 11г и за съжеление от миналия септември вече не е между живите. :balk_145:
« Последна редакция: Февруари 10, 2009, 21:56:06 pm от tanj74 »
*
Re: Домашните любимци на Зачатие-продължението
« Отговор #330 -: Февруари 14, 2009, 14:17:06 pm »
Да се оплача, котарака Симба падна тази сутрин и си счупи таза.
Дивака не можа да скочи от дървото на терасата - милион пъти го е скачал това разстояние.
Лекарят каза, че ще му зарасне, но трябва около месец да не го пускам да ходи навън. А той е домашен котарак със свободен режим ;) и е обещал на всички котки в квартала - убедена съм. Та как ще стане да не излиза навън нямам представа, все на някой ще се примоли от къщата да го пусне. В момента лежи на спалнята и страда :(

Ето го Ромео
Re: Домашните любимци на Зачатие-продължението
« Отговор #331 -: Февруари 14, 2009, 15:21:59 pm »
Охххх, и аз да се оплача, дакела Роналд е болен от снощи. Имал вирусна инфикция на стомахчето, чревна инфекция. Повръща цяла нощ и днес му сложиха абокат и му вливаха един куп лекарства. Утре пак ще му правят вливания. Сега стои омърлушен на дивана, завит с едно одеало и си ближе лапката. Не можаха да му уцелят вената на едното краче и сега ближе обръснатото място. Много е сърдит, не пие вода и големите му уши са виснали тъжно.  :(
Re: Домашните любимци на Зачатие-продължението
« Отговор #332 -: Февруари 14, 2009, 15:59:35 pm »
Охх, Tanita13, стискам палци за дакела, дано не е нещо сериозно... Какво му вливат ?

Лекарства след процедура се спират само след изрична консултация с лекуващия лекар!!!
*

    Osiana

  • *****
  • 4888
  • Обещах, че повече никога няма да обещавам...
Re: Домашните любимци на Зачатие-продължението
« Отговор #333 -: Февруари 14, 2009, 16:03:03 pm »
Танита, Симба, дано скоро оздравеят животинките ви.
Цветя 2009 Рози Цветя 2008

"Има два начина да изживееш живота си. Единият е като мислиш, че не съществуват чудеса.
Другият е като мислиш, че всяко нещо е чудо."
Re: Домашните любимци на Зачатие-продължението
« Отговор #334 -: Февруари 14, 2009, 22:43:39 pm »
Охх, Tanita13, стискам палци за дакела, дано не е нещо сериозно... Какво му вливат ?

Ами, не знам какво му вливат, той баща ми го заведе тази сутрин на доктора, а те в клиниката не били много словоохотливи. Някакви антибиотици са му сложили, глюкоза също, защото от повръщането беше обезводнен. Сега има една купа с вода с разтворено прахче в нея, ама той не иска да пие. От време на време става и идва да проверява какво правим ние, после пак си ляга под одеалото на дивана. Утре сутринта пак ще го водим и ще видим какво ще кажат докторите.
*

    baracuda

  • *****
  • 5348
  • Най-голямото щастие?Да бъдеш полезен!
Re: Домашните любимци на Зачатие-продължението
« Отговор #335 -: Февруари 15, 2009, 19:09:43 pm »
  Танитка,силно се моля и стискам палци да се оправи сладкото даки.
  Simba,горкичкия Ромео!Дано бързо превъзмогне болката и се възстанови за нови любовни подвизи!
Re: Домашните любимци на Зачатие-продължението
« Отговор #336 -: Февруари 16, 2009, 07:00:23 am »
Роналд вчера малко живна. Сутринта пак го водихме на доктор, вливаха му витамин В комплекс, Витамин С, глюкоза (не беше пил вода 2 дни) и антибиотик. Сложиха му много готин зелен бинт върху абоката  :wink:, ама него не го кефи и цял ден се опитва да го изтръгне. Вчера следобед яде едно пакетче Роял Канин, консервичка, която дадоха докторите, за стомашни разстройства и възстановяване след боледуване и малко пилешко месо. Също пи и малко водичка. Поигра си дори с играчките малко. Иначе гледаше да пилягва под одеалото и да си поспива, но изглежда определено по-добре от събота.Днес ще му махнат абоката. Надявам се вече да е по-добре миличкото кученце.
Re: Домашните любимци на Зачатие-продължението
« Отговор #337 -: Февруари 16, 2009, 07:04:42 am »
Tanita13 стисам му палци на разбойника Рони, да се оправя възможно най-бързо... Като знам аз какво преживях и как се чувствах, знам какво ти е на душичката...  :bighug:

Лекарства след процедура се спират само след изрична консултация с лекуващия лекар!!!
*
Re: Домашните любимци на Зачатие-продължението
« Отговор #338 -: Февруари 16, 2009, 11:33:22 am »
Танитка, стискам и аз палци на Рони, да се съвзема бързо сладура. И Симба преди няколко години преживя стомашно-чревни проблеми от вирус, едва му спасиха кожата тогава. Та знам какъв ужас е.
А при нас положението е повече от кошмарно, това от което се страхувах, че котарака ще иска да излиза навън се оказа пълен майтап, той не може да стигне до манджата си дори. Много го боли и крещи, лекарите предложиха да не му слагат болкоуспокояващи, за да не поощряваме движение. Това, което ме радва е, че яде, и аз ще му предложа малко пилешко на болния.
Re: Домашните любимци на Зачатие-продължението
« Отговор #339 -: Февруари 18, 2009, 10:18:10 am »

А при нас положението е повече от кошмарно, това от което се страхувах, че котарака ще иска да излиза навън се оказа пълен майтап, той не може да стигне до манджата си дори. Много го боли и крещи, лекарите предложиха да не му слагат болкоуспокояващи, за да не поощряваме движение. Това, което ме радва е, че яде, и аз ще му предложа малко пилешко на болния.

:balk_144:Миличкият,дано скоро зарастне ама ще мине време.
Моята майка преди години беше изтървала кофата на село в/у котаракът,щото той се моткал в краката й,докато носи вода,тае беше му се прекъснал нерв на гръбнака и не ставаше даже,храната плътно до него,само до тоалетна,но мина доста време докато почна да ходи,и сега пак си щъка в двора.Май котаците наистина имат 9 живота :wink:
Дано по скоро се оправяте.