0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    Eille

  • *
  • 916
  • Понякога мечтите се сбъдват двойно!
Re: Домашните любимци на Зачатие-продължението
« Отговор #960 -: Май 08, 2010, 22:16:20 pm »
Здравейте момичета,
искам да ви запозная с нашата Лора, носеща и още разни кодови наименования като Мустакеса, Ларедутка, Плъхи и Две ушички в одеалото :)









Тези снимки са от бебешкия й период, вече е двегодишен звяр.


Re: Домашните любимци на Зачатие-продължението
« Отговор #961 -: Май 09, 2010, 08:24:07 am »
Ауууу Веселие ама уникална сладурка ее,хеехехеххехехех бонбон малък  :D страхотнааа и имената са просто уникални  :D ,на втората снимка сеедно гледам моя звяр малък да дебне хахаххаххаха мн са сладки с ушичките напред  :lol: :lol: :lol:
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
Re: Домашните любимци на Зачатие-продължението
« Отговор #962 -: Май 09, 2010, 08:29:51 am »

Процедурата беше с пълна упойка по обясними причини. (както казва нейната докторка-не си взехте значи едно нормално голямо куче да му хванеш устата и да я отвориш  :roll:).

Миме, и на моят кокер му вадят зъби с упойка, но чистенето на зъбния камък винаги е било на живо.

Веселие, много сладка писана. Пусни снимки и от по-пораснал период.
Re: Домашните любимци на Зачатие-продължението
« Отговор #963 -: Май 09, 2010, 22:05:53 pm »
Ох, ние на Дракули още не сме му чистили зъбен камък, ама гледам, че му е рано.

В този ред на мисли, май отдавна не съм показвала черното глиганесто магаре... я да се отчета :lol:








Лекарства след процедура се спират само след изрична консултация с лекуващия лекар!!!
*
Re: Домашните любимци на Зачатие-продължението
« Отговор #964 -: Май 10, 2010, 10:40:11 am »
rally_pat много голям е станал Дарки :) и как се радва на рекичката и свободата сред природата :)
Vesellie уникални снимки на твоята Лора, много е сладка :)
Мимка душицата малка Тедка, как се е сгушила в тебе, как се чувства сега?
В природата оцеляват силните. Само трябва по-често да си припомняме, че и ние хората сме част от природата...
За нашите четири звездички на небето - обичаме ви.
*
Re: Домашните любимци на Зачатие-продължението
« Отговор #965 -: Май 10, 2010, 23:25:47 pm »
Ето Тедка под упойка. Вече се увства добре. Много ясно два дни след процедурата Теодора я носеха на златен поднос и се размаза от лиготия, но това да и е дерта  :lol:




Ралииии, този младеж как искам да го омачкам пак.... :oops:
Re: Домашните любимци на Зачатие-продължението
« Отговор #966 -: Май 11, 2010, 07:47:14 am »

Ралииии, този младеж как искам да го омачкам пак.... :oops:


Сега, дай първо да уточним кой кого ще мачка и носи кат прани гащи  :D Иначе няма да ти се размине, нал найш  :wink:

А Теда си е Теда - мамина и бабина глезанка  :lol:

Лекарства след процедура се спират само след изрична консултация с лекуващия лекар!!!
*

    anizi

  • *****
  • 1806
  • Е вярно е, че сърцето ми заби извън тялото!!!
Re: Домашните любимци на Зачатие-продължението
« Отговор #967 -: Май 11, 2010, 09:03:59 am »
Vesellie уникални снимки на уникална Мустакеса  :bighug: Особено втората снимка направо се скъсах от смях, а тя на страшна се прави  :lol: :lol: :lol:
rally_pat голяма съм фенка на твоя черен пич.... голям сладур е! От мен целувки по мокрия нос!
*
Re: Домашните любимци на Зачатие-продължението
« Отговор #968 -: Май 11, 2010, 09:33:18 am »
Сега, дай първо да уточним кой кого ще мачка и носи кат прани гащи  :D Иначе няма да ти се размине, нал найш  :wink:

За мачкането - аз него. За носенето - там е ясно (не е като да не се е случвало)  :lol: :lol: :lol: