0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    baracuda

  • *****
  • 5348
  • Най-голямото щастие?Да бъдеш полезен!
Re: Домашните любимци на Зачатие-продължението
« Отговор #880 -: Февруари 14, 2010, 14:13:40 pm »
            :D Ето и нови снимки на нашата Ванеса-бяла принцеса.
      Тук е на 10 годинки и 7 месеца.Да ни е жива и здрава! 

             
*

    anizi

  • *****
  • 1806
  • Е вярно е, че сърцето ми заби извън тялото!!!
Re: Домашните любимци на Зачатие-продължението
« Отговор #881 -: Февруари 14, 2010, 17:37:13 pm »
Баракуда, искам да те помоля силно да гушнеш Ванеса и да я цункаш по мокрото носле от мен!!!  :a_dog_01: :bighug:
*
Re: Домашните любимци на Зачатие-продължението
« Отговор #882 -: Февруари 14, 2010, 18:22:27 pm »
 :lol: Baracudke, мога да се хвана на бас, че това е някоя плюшена играчка, толкова е чиста :)
Да ви е жива и здрава! Чудесна е! :)
*

    baracuda

  • *****
  • 5348
  • Най-голямото щастие?Да бъдеш полезен!
Re: Домашните любимци на Зачатие-продължението
« Отговор #883 -: Февруари 14, 2010, 18:58:48 pm »
  anizi , :bighug: !
   Simba ,благодаря за комплимента...ама да я видиш лятото,по цял ден лежи на земата из двора...става като мулатка. :lol:
Re: Домашните любимци на Зачатие-продължението
« Отговор #884 -: Февруари 14, 2010, 22:08:17 pm »
Не мога да качвам големи снимки(((((((((((Ванеса е един снежен ,красив пух,Баракуда.Много са обични!Преди имах булонка...умря на преклонна възраст от старост и още не мога да я прежаля


Desunt inopiae multa, avaritiae omnia
Re: Домашните любимци на Зачатие-продължението
« Отговор #885 -: Февруари 14, 2010, 23:09:55 pm »
kisela_2000q ,разгледай тази тема! Аз от там се научих да качвам снимки, за което благодаря на момичетата и особено на Черна роза  :wink:
http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=12353.0

АААА, Баракуда, тази белушка Ванеса, няма да я правиш мулатка  :wink:  :lol:
Много обичам такива бели, рошави кученца! И нашите на село имат две - хич даже не са породисти, ама си са моите "кучи"! И много си ги обичкам. Ей такъв подобен размер са като Ванеса, ама са лаещииииииии!!!!!! Свят да ти се завие!
*
Re: Домашните любимци на Зачатие-продължението
« Отговор #886 -: Февруари 15, 2010, 21:32:54 pm »
Малко със закъснение,ама да го покажа моя бандит!



Re: Домашните любимци на Зачатие-продължението
« Отговор #887 -: Февруари 15, 2010, 22:14:51 pm »
Хихихихк, Мечо, имаш си безплатно осветление гледам аз  :lol: :lol: :lol: Мноооого е готин бандита, що само го ковладиш, а?  :lol:

Лекарства след процедура се спират само след изрична консултация с лекуващия лекар!!!
*
Re: Домашните любимци на Зачатие-продължението
« Отговор #888 -: Февруари 15, 2010, 22:33:41 pm »
Хихихихк, Мечо, имаш си безплатно осветление гледам аз  :lol: :lol: :lol:
Ехааа, и аз това си помислих  :D :D :D
*
Re: Домашните любимци на Зачатие-продължението
« Отговор #889 -: Февруари 15, 2010, 22:40:11 pm »
Че е готин-готин е ,ама ако можеше и да не е досаден  :lol: :lol: :lol:

Ей сега му направих една фотосесия в къщи,че горкото няма ни една свясна снимка,а и не обича да се снима бе.Като ме види с телефона или с фотоапатата и моментално се измита в друга стая  :lol:
*
Re: Домашните любимци на Зачатие-продължението
« Отговор #890 -: Февруари 15, 2010, 22:46:40 pm »
Хаха, ама каква поза само е заел :) Много е важен твоя сладур, me4kata :)
*
Re: Домашните любимци на Зачатие-продължението
« Отговор #891 -: Февруари 15, 2010, 23:34:47 pm »
Благодаря ти,Симба!

Аз ей сега успях да прегледам темата набързо.Леле Рали,Дарки голям чистник бе,как само ти помага животинката  :lol: :lol: :lol:

Бари,ми тя Ванеса много хубава мома била :D Каква ти е беличка и пухкава...

Момичета, вашите животинки гледат ли телевизия,щото Ачко цигането така се вторачва в телевизора,че само субтитрите дето не чете  :lol:
Re: Домашните любимци на Зачатие-продължението
« Отговор #892 -: Февруари 16, 2010, 09:32:04 am »
me4kata страхотен е твоя бандит.Чувала съм,че сам мн своенравни и аз искам такъв кучо.
*
Re: Домашните любимци на Зачатие-продължението
« Отговор #893 -: Февруари 16, 2010, 10:03:21 am »
Като ме види с телефона или с фотоапатата и моментално се измита в друга стая  :lol:
:lol: :lol: сигурно си мисли, че това "нещо" ще му вземе силата  :lol: :lol: много хубав кучо Ачко :) дали се качва по масата? :)
А Ванеса на baracuda така повече ми харесва с козинка, като я видях подстригана много ми дожаля, ама ето че вече й е порастнала пухената къдрава козинка, само да си намушиш муцунката в нея  :lol: :lol: :lol:
В природата оцеляват силните. Само трябва по-често да си припомняме, че и ние хората сме част от природата...
За нашите четири звездички на небето - обичаме ви.
*
Re: Домашните любимци на Зачатие-продължението
« Отговор #894 -: Февруари 16, 2010, 11:32:46 am »
Елина ,много са своенравни и са малко темерутести,ама като ми чуе пискливия глас и свива ушички  :lol: Сега му търсим булка на Акси,че му е време.
Титката,никакви бели не ми прави в апартамента.Преди като живеехме в къща беше овършал целия двор - оскуба ми цветята,разпердушини възглавниците от люлката и си разкова къщичката  :lol:
*

    Vickson

  • *****
  • 1201
  • "Е, нема начин да нема начин!"
Re: Домашните любимци на Зачатие-продължението
« Отговор #895 -: Февруари 16, 2010, 11:36:02 am »
Момичета, вашите животинки гледат ли телевизия,щото Ачко цигането така се вторачва в телевизора,че само субтитрите дето не чете  :lol:
Уха, и още как  :lol: гледат разбирасе. Нашия Арчи майка ми казва се заглежда по турските сериали и по предаванията за готвене хахаха  :lol: :lol: :lol: А пък Рина като беше бебе много смешно седеше върху дивана на дупето си, опряна с гръб на облегалката и предни лапи във въздуха и така гледаше телевизия понякога и по половин час :D
*

    baracuda

  • *****
  • 5348
  • Най-голямото щастие?Да бъдеш полезен!
Re: Домашните любимци на Зачатие-продължението
« Отговор #896 -: Февруари 16, 2010, 20:35:49 pm »
А Ванеса на baracuda така повече ми харесва с козинка, като я видях подстригана много ми дожаля, ама ето че вече й е порастнала пухената къдрава козинка, само да си намушиш муцунката в нея  :lol: :lol: :lol:

 :wink: Ооо,три пъти в годината я подстригвам. :D По-скоро да ти дожалее за фризьорката...голям си е зор. :lol:

        Момичета,Ванеса ви благодари за комплиментите! :D

  Меченце,не разбрах как се казва твоя бандит,обаче на тази снимка е като Терминатор... железен!Акси...Ачко...
:wink:
« Последна редакция: Февруари 16, 2010, 20:38:08 pm от baracuda »
*
Re: Домашните любимци на Зачатие-продължението
« Отговор #897 -: Февруари 16, 2010, 21:59:56 pm »
Бари,той по принцип се казва Аксел(на Аксел Роуз от Гънс)ама ние само си го прекръстваме  :lol:Най -обича да се обръща на Ачко  :wink:
Утре мъжът ми ще го води на ветеринар(горкия ветеринар  :lol:),че нещо му е излязло на лапичката и той се гризе до кръв.Най-интересното е,че тази раничка му се появява когато е влажно.Да му изписват някакви мехлеми,че е ужасен с тази раничка.
Re: Домашните любимци на Зачатие-продължението
« Отговор #898 -: Февруари 16, 2010, 22:22:03 pm »
Мечо, пробвайте преди да го изведете да подрежете косми ако има по лапата (не съм запозната с особеностите на породата, при лабчовците ги има) и да мажете лапоните с вазелин. Лапоните не се напукват и съответно няма ранички.

Лекарства след процедура се спират само след изрична консултация с лекуващия лекар!!!
*
Re: Домашните любимци на Зачатие-продължението
« Отговор #899 -: Февруари 16, 2010, 22:33:45 pm »
Рали,тенкю за съвета.Предишния път като го водихме и ветеринарят ни обясни,че е нещо като алергия,която се появява пролет и есен,когато е влажно.Но сега му излезе нещо отпред където му е ставата и само го яде.Утре ще му вземат проба и ще видим какво е.