0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Домашните любимци на Зачатие-продължението
« Отговор #860 -: Февруари 10, 2010, 10:40:12 am »
:)Vickson, много хубав образ е :) И такава невинна муцуна, да не повярва човек, че може да му хрумват разни разрушителни дейности  :D

А аз да се оправдая за котарака в количката :) - той не е вързан, а има нещо като коланче и той просто е пъхнат там :) Не бих позволила аз да го мъчат и да го вързват :)
Re: Домашните любимци на Зачатие-продължението
« Отговор #861 -: Февруари 10, 2010, 11:07:25 am »
Виксън, мноооого е готин сладура, шушулка малка сладка  :lol: Сигурно вече активно използва погледа "Не бях аз, извънземните бяха" върху майка ти  :lol: :lol: :lol:

Ето този поглед имам предвид :



който се появи автоматично след първата малка ! беличка....



А ще се справи - те са такива чаровници, че човек мнооого лесно всичко им прощава.
« Последна редакция: Февруари 10, 2010, 11:30:41 am от rally_pat »

Лекарства след процедура се спират само след изрична консултация с лекуващия лекар!!!
*

    Vickson

  • *****
  • 1201
  • "Е, нема начин да нема начин!"
Re: Домашните любимци на Зачатие-продължението
« Отговор #862 -: Февруари 10, 2010, 11:34:53 am »
Хахаха, мда и вашия поглед си го бива!!!  :D
Погледа го е усвоил още на десетата минута вкъщи и вече се възпозва от него при всеки удобен случай. Щом кажеш "НЕ" той те поглежда с тези големи кафеви очи и все едно казва "кой?!? аз ли?!?! Не бях аз...! не знам кой е и за какво говориш"  :lol:
*
Re: Домашните любимци на Зачатие-продължението
« Отговор #863 -: Февруари 10, 2010, 12:50:16 pm »
Рали, изглежда че има значение и характера на животинчето, не само породата. Като гледам как ти е разтребил Дарки, се сещам за нашата пуделка бог да я прости като малка. Понеже на нейно разположение беше коридора и банята когато няма никой в къщи, сваляше тоалетната хартия и я късаше на дребно, така че нямаше чистене после. Това за отмъщение, ако е била повече сама. Да добавя, погледа беше същия, когато се откриеше белята.
« Последна редакция: Февруари 10, 2010, 12:52:23 pm от shanoar »
Re: Домашните любимци на Зачатие-продължението
« Отговор #864 -: Февруари 10, 2010, 13:31:59 pm »
shanoar - съгласна с теб, нистина е до кучета, но лабчовците и голдъните са признати отдавна за най-големите беладжии  :lol:

И малко смях ... http://sobaka.com.ua/2007/12/21/chto_mozhet_natvorit_sobaka_poka_vas_net_doma16_foto.html - има и по-тежки случаи  :lol: :lol: :lol:

Лекарства след процедура се спират само след изрична консултация с лекуващия лекар!!!
*

    baracuda

  • *****
  • 5348
  • Най-голямото щастие?Да бъдеш полезен!
Re: Домашните любимци на Зачатие-продължението
« Отговор #865 -: Февруари 10, 2010, 13:54:34 pm »
    Eли ,lidia ,tortila ,vanda ,Мonkey ,big_eyes ,anizi ,barbaron0708 ,Vickson ,pimi ,kisela_2000 ,Eli_Meli ,elina_93 ,petia_l44 ,Simba ,имате прекрасни любимци!Големи сладури!Да са живи и здрави!  :D

   Мимка, Фифа ,искрено съжалявам за загубата ви!  :(

  Рали , а твоят бандит ми е фаворит!Ненадминат е откъм театрални изпълнения!Пу!Да го нацелуваш от нас! :D
*
Re: Домашните любимци на Зачатие-продължението
« Отговор #866 -: Февруари 10, 2010, 14:33:29 pm »
Аз къде съм бляла чак сега видях тази хубава темичка :)
Да ви представя и нашата муцунка Миша.
Re: Домашните любимци на Зачатие-продължението
« Отговор #867 -: Февруари 10, 2010, 15:13:20 pm »
Бари, слушам и изпълнявам  :lol: Е, евентуално след опухване качествено, щот тази седмица си седи сам през деня... брррр  :lol: :lol: :lol:

Лекарства след процедура се спират само след изрична консултация с лекуващия лекар!!!
*
Re: Домашните любимци на Зачатие-продължението
« Отговор #868 -: Февруари 10, 2010, 18:47:31 pm »
Искрено се смях с по-тежките случаи
Re: Домашните любимци на Зачатие-продължението
« Отговор #869 -: Февруари 10, 2010, 20:28:20 pm »
Здравейте,скоро не съм писала тук но чета. Много се смях на двамата беладжии.Предполагам,че не лесно на rally_pat и Vickson. Качила съм снимки на моя Томчо но и аз да се пооплача макар че е коте, той също ми прави белички.Бърка в кошчето за отпадъци и вади всичко от там и ги разнася навсякъде из в къщи.Носи чорапите на тати в друга стая и ги крие.Когато спим ми се слага на главата гъбата за миене на чинии. Место Томчо трябваше да го кръстя Денис белята.  :P :a_cat_03:
Re: Домашните любимци на Зачатие-продължението
« Отговор #870 -: Февруари 10, 2010, 20:39:09 pm »
Малееееееее, Рали, ама той помага бе - за смяна на тапетите  :lol:
А пък тия от линка, който си дала - просто нЕмам думи  8) Добре, че не са ми в къщата  :lol:
Бубе, ама то това живо ли е - то направо си прилича на плюшена играчка  :P Сладур малък  :lol:
А, Елина, и нашата Кимба много обича чорапи да разнася! И колкото са по-употребявани - толкова по-добре  :lol: само чака вечер някой да си събуе чорапите и веднага замъква поне единия нанякъде  :lol: Ако тогава не го видя къде го носи - чак на следващия ден се появява отнякъде! Виж, в коша още не е почнала да бърка /ама той е на терасата/, обаче ми разнася гъбите за чинии и гидорийката от мивката  :lol: Къде ли не ги намирам - я на килима, я на някоя възглавница......
Ами тъжи то като е самичко повече от 1-2 часа и си намира занимавки  :lol:

А аз да попитам - много хапе като си играем нашия кучо-кот бе  :lol: Целите ни ръце са наръбани вече! Че и порастна и захапката и яка вече! Ами ........ чудя се има ли начин да я отучим от този и навик? Не знам - те котките не подлежат май на дресировка, ама все пак ..... Някой ако има идея - ще се радвам да сподели, че направо ме е срам да си покажа ръцете вече  :lol: Пък и боли де  :wink:
*
Re: Домашните любимци на Зачатие-продължението
« Отговор #871 -: Февруари 10, 2010, 22:28:49 pm »
Страшно умно животно имам чубството че ни разбира като си говорим с мъжо.
А е много миличка ,ама и ние си я разглезихме здраво е все пак нали е част от семейството :)
А белички ми правеше малко и то в началото,сега просто е душичка.
Re: Домашните любимци на Зачатие-продължението
« Отговор #872 -: Февруари 10, 2010, 23:07:12 pm »
Ама те всичко разбират миличките!
Друг е въпроса дали им отърва  :lol: Това се отнася за нашата Кимба де  :wink:
А че са част от семейството - то е ясно  :lol:

А преди малко ми изчезнаха не само гъбите от мивката, ами и телчето за чинии  :lol: На дивана в кухнята беше  :lol:
Re: Домашните любимци на Зачатие-продължението
« Отговор #873 -: Февруари 11, 2010, 19:37:47 pm »
barbaron0708 какво да кажа и в къщи е война хапим, драска ме.Опитвам се да го дресирам но без резултат.В началото реших да го цапвам по лапичката но никакъв ефект само нападения та стават в гръб   8O.С играчките вече не играем,сега сме на 7 месеца и няма кротване. :)Ама си го обичкам нашия лигльо.
*
Re: Домашните любимци на Зачатие-продължението
« Отговор #874 -: Февруари 11, 2010, 19:52:54 pm »
Къде са снимките на въпросния?
*
Re: Домашните любимци на Зачатие-продължението
« Отговор #875 -: Февруари 12, 2010, 15:03:20 pm »
 :lol: :lol: :lol: Ей Рали от къде го намери тоя сайт, истински се посмях, ама се и зачудих че куче може да прави такива бели  :lol: :lol: :lol:
BUBA12 тоята любимка си е направо кукла, че и докарана с малко опашле :)))
barbaron0708, elina_93 не ви е лесно и на вас  :lol: :lol: Има едни мишки на конци с дълга пръчка, пада дълга игра с това нещо, че като хване мишката Кари и започва да си я ближе, че пак я пусне и я дебне и ставаааааааа лудница :) ама се налудява и после се кротва пред камината и кърти по гръб даже, с двигнати лапки нагоре  :lol: :lol: :lol: трябва да намеря време да ви я покажа пак нашата бяла мацка  :lol: :lol:
http://www.bg-pet.com/Cats/CatToy/index.htm
ето тук има една въдица, която прилича на нашата пръчка :-) имаме и от тези мини таралежчета и твърда топка за коте и мишка от заешка и още други неща, но с тези никога не й омръзва и винаги е готова да ги последва, накъдето и да ги хвърлим  :lol: :lol: :lol:
В природата оцеляват силните. Само трябва по-често да си припомняме, че и ние хората сме част от природата...
За нашите четири звездички на небето - обичаме ви.
*
Re: Домашните любимци на Зачатие-продължението
« Отговор #876 -: Февруари 12, 2010, 16:54:20 pm »
Титка , тя че е като кукла ама и се държи като глезена принцеса а бе ощо взето е лигличка.Иначе си има едно мече и един кокъл и като дойде някой започва да си показва номерата.
Re: Домашните любимци на Зачатие-продължението
« Отговор #877 -: Февруари 13, 2010, 21:07:39 pm »
Да се представим и след днешната разходка :D
Беше невероятна игра в снега!


Desunt inopiae multa, avaritiae omnia
Re: Домашните любимци на Зачатие-продължението
« Отговор #878 -: Февруари 13, 2010, 21:10:14 pm »
-))))))))))))Толкова е мек снегаааааааа


Desunt inopiae multa, avaritiae omnia
Re: Домашните любимци на Зачатие-продължението
« Отговор #879 -: Февруари 13, 2010, 21:54:14 pm »
ЕЕЕЕЕЕ...rally_pat направо си те разбира като гледам погледа.При нас дяволитото го няма,само повика за игра е важен!А най-обичат да ме отъркалят в снега!!!И двете(моми са)))


Desunt inopiae multa, avaritiae omnia