0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Домашните любимци на Зачатие-продължението
« Отговор #600 -: Май 28, 2009, 11:34:35 am »
Eлфи, ти наистина ли мислиш, че си ги събрала? :jump12:
Хахаааа, какви са сърдитковци самоооо! :lol:
Дар е порастнал много, а Цанко освен поспаланко е и глезанко.

peroshinka, стискам палци за нови четирикраки и опашати попълнения в двора. :D
Съжалявам , за раздялата с любимците! :(
Това за охлювите изглежда интересно занимание, разкажи нещо повече. :)

Миси, хайде зарадвай ни , че писанка се е прибрала!
*

    Vickson

  • *****
  • 1201
  • "Е, нема начин да нема начин!"
Re: Домашните любимци на Зачатие-продължението
« Отговор #601 -: Май 28, 2009, 13:40:28 pm »
Реших и аз да се похваля с нашите разбойници.
тук си играят много сладко
Това е Рина вече пораснала
А това е глезльо Марси, който много обича да седи с кръстосани крака
« Последна редакция: Май 28, 2009, 13:44:52 pm от Vickson »
*

    anizi

  • *****
  • 1806
  • Е вярно е, че сърцето ми заби извън тялото!!!
Re: Домашните любимци на Зачатие-продължението
« Отговор #602 -: Май 28, 2009, 13:47:44 pm »
Елфи  :lol: :lol: :lol: Дар и Буба наистина все едно току що са се скарали  :jump12:. А Цанко като принц някакъв-Цанко сладуранко!!!
Виксонче много е порастнала Рина-да ти е жива и здрава!!!
*
Re: Домашните любимци на Зачатие-продължението
« Отговор #603 -: Май 28, 2009, 13:51:43 pm »
anizi , "Дар и буба" е снимката на кучето с една буболечка  :lol: :lol: :lol:
Сърдитата котка е Цанко.

Vickson , много са ти хубави животинките.
*

    anizi

  • *****
  • 1806
  • Е вярно е, че сърцето ми заби извън тялото!!!
Re: Домашните любимци на Зачатие-продължението
« Отговор #604 -: Май 28, 2009, 14:20:25 pm »
 :jump12: аз съм шматка-не разпознах Цанко, а реших, че имаш и друга сладка бяла котка  :jump12: Надявам се Цанко да ми прости  :bighug: :ju

Ето я и бебе Шанел-за да не ни забравяте
« Последна редакция: Май 28, 2009, 14:39:43 pm от anizi »
*

    sixsens

  • *****
  • 4138
  • Благодаря ти, докторе!
Re: Домашните любимци на Зачатие-продължението
« Отговор #605 -: Май 28, 2009, 17:56:44 pm »
Елфииии, няма такава снимка простооо :jump12:
Направо с глас се смях :DКак си успяла да ги хванеш така, не знам, ама са просто уникални сладури!

Анизи, ще ти изям сладурчето направо от екрана, да я намачкаш от мен!

Vicкson, големи са ти сладури кучовците....и глезльовци :D

Ех, момичета, много са ви сладки любимците, да са ви живи и здрави и да ви радват много!!!

Миси, дано твоята Миси да е добре и да се прибере скоро :bighug:
Благодаря ти, Зачатие!
Благодаря ти, Мели!     
ПО-ЛЕСНО Е ДА СЕ БОРИШ ЗА ПРИНЦИПИТЕ СИ, ОТКОЛКОТО ДА ЖИВЕЕШ СПОРЕД ТЯХ!!!
Re: Домашните любимци на Зачатие-продължението
« Отговор #606 -: Май 28, 2009, 21:37:35 pm »
п.с.Мацки, миете ли зъбите на кучовците? Извинявайте ако ви звучи смешно! :oops:
Ветеринарят твърди, че е добре два-три пъти седмично като профилактика на зъбния камък.
Малко пресилено ми идва, но му взехме четка и паста.
Е, няма такова шоу! :lol:
То е дърпане, лаене, скачане....
Успях да "измия" само кучешките. :P

 :D направо ти завиждам на ентусиазма ...
Аз моята куч я водех веднъж годишно на чистене на зъбен камък. Но зъби не сме мили ... Напълно отказах този групов тормоз.
Едно, че и с миене и без миене зъбен камък се появява /както при хуманоидите/ - тоест без почистване няма да мине.
Второ, че понякога едва смогвах с другите хигиенно-битови задължения  :D - остава да си мием и зъбите по 10 минути ...
Re: Домашните любимци на Зачатие-продължението
« Отговор #607 -: Май 29, 2009, 01:13:46 am »
anizi, благодаря ти! А товята невероятна Шанел (прости пълното ми невежеството  :sorry: ) каква порода е - много ми харесва?
Vickson браво!  :balk_116: Каква снимка! Каква уста! :balk_112: Какви зъби! osi_14
Много са сладки и двамата  :D
*

    anizi

  • *****
  • 1806
  • Е вярно е, че сърцето ми заби извън тялото!!!
Re: Домашните любимци на Зачатие-продължението
« Отговор #608 -: Май 29, 2009, 01:32:46 am »
Хармони това е немски шпиц продадоха ми я за мини, но ще видим-разликата между мини и среден немски шпиц е около 5 см. и като са малки разлика не може да се направи-но за мен ням вече значение дали е мини или е среден-аз си я обичкам защото е тя!
*

    anizi

  • *****
  • 1806
  • Е вярно е, че сърцето ми заби извън тялото!!!
Re: Домашните любимци на Зачатие-продължението
« Отговор #609 -: Май 29, 2009, 11:39:26 am »
Мацки, я едно въпросче по същество... Как се справихте с каишките? Ние н 2-ри юни правим последна ваксинация и трябва след това да започнем да излизаме, обаче аз от сега пробвам в къщи за малко да слагам котешки нагръдник и изпадаме в див ужас-бяга, чеше, хапе..../котешки, защото най-малките XS кучешки нагръдници са ни големи/ /а нагръдник, защото с нашийник не стама-първо е малка, второ се дърпа много и трето породата прави грива и ще я развалим/.
« Последна редакция: Май 29, 2009, 11:41:18 am от anizi »
Re: Домашните любимци на Зачатие-продължението
« Отговор #610 -: Май 29, 2009, 12:52:10 pm »
Хихик, и ние така бяхме, но няма начин. Слагай по малко предварително, като постепенно увеличаваш времето. Първо 5 минути, после 10 и така. При това той беше и с антиблъх каишка още преди да почнем да излизаме, така че и покрай нея свикна.

Ама като излезете навън, тоз големия свят ще е тооооолкова странен и притеснителен, че ще забрави и за каишка и за всичко :lol: :lol: :lol: Ааа, и искаме снимки от първата разходка, да не забравиш  :lol:

Лекарства след процедура се спират само след изрична консултация с лекуващия лекар!!!
Re: Домашните любимци на Зачатие-продължението
« Отговор #611 -: Май 29, 2009, 16:55:57 pm »
Анизи, да я намачкаш и от мен тази сладка и пухкава Шанел :D
Моята Мона е разгоненена, направо ужас - едва сега се почва, ще има да чиста капки кръв от пода :( накрая ако се наложи пак ще и правя една препаска :lol: - превръзка, памуци разни върху едни гащи и възнани за нея :lol: :lol: :lol:. Голяма картинка :lol: имам снимки от миналата година, но не си личи много как мъча животното :lol: . Някой да има познат с мъжки пикинез?
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

*
Re: Домашните любимци на Зачатие-продължението
« Отговор #612 -: Май 29, 2009, 17:26:47 pm »
 :jump12: Ох бе Радостинка, как ме развесели  :lol: А може ли да пуснеш снимчица  8)
Re: Домашните любимци на Зачатие-продължението
« Отговор #613 -: Май 29, 2009, 17:33:57 pm »
:jump12: Ох бе Радостинка, как ме развесели  :lol: А може ли да пуснеш снимчица  8)
Като се прибера ще ги потърся, че не се сещам на стария ми телефон ли бяха или някъде на компютъра :lol:, и дано ги намеря, после ще пусна :wink:
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

Re: Домашните любимци на Зачатие-продължението
« Отговор #614 -: Май 29, 2009, 17:45:27 pm »
п.с.Мацки, миете ли зъбите на кучовците? Извинявайте ако ви звучи смешно! :oops:
Ветеринарят твърди, че е добре два-три пъти седмично като профилактика на зъбния камък.
Малко пресилено ми идва, но му взехме четка и паста.
Е, няма такова шоу! :lol:
То е дърпане, лаене, скачане....
Успях да "измия" само кучешките. :P

 :D направо ти завиждам на ентусиазма ...
Аз моята куч я водех веднъж годишно на чистене на зъбен камък. Но зъби не сме мили ... Напълно отказах този групов тормоз.
Едно, че и с миене и без миене зъбен камък се появява /както при хуманоидите/ - тоест без почистване няма да мине.
Второ, че понякога едва смогвах с другите хигиенно-битови задължения  :D - остава да си мием и зъбите по 10 минути ...
Ти стой да видиш , как ще бъде възнаградена моята упоритост! :D

Джоко сам влиза в банята , нарежда се на опашката последен и като му дойде реда се озъбва.
Следва тривиалното миене на зъби, преди да се яви на кастинг за реклама на нова кучешка паста за зъби.  :cool:
*

    z22

  • *
  • 3293
  • мама на слънцa
Re: Домашните любимци на Зачатие-продължението
« Отговор #615 -: Май 30, 2009, 03:19:31 am »
мацките с котаци,имам нужда от съвет.
Имаме един красавец Пипо на 3г.,който е с нас от едномесечен.Много е добричък по принцип,никога не ни е бил проблем,никога не ни е драскал,хапал или каквото друго там се сетите като ,изобщо е душица.
Когато го взехме,бяхме на квартира.Година по късно заживяхме в апартамента на свекърите и започна по едно време да ака във ваната.Решихме проблема,като оставяхме ваната с малко вода вътре и след месец вече не го правехме и котето беше забравило за тези си белички.Живяхме там 1,5г. някъде и се преместихме в Белгия,като естествено котака дойде с нас.Тук помирува 2-3 седмици и пак се почна номера с ваната.Започнахме да затваряме врата,за да не влиза в тази баня и проблем вече нямаше.
Февруари се прибираме в БГ и котака за 3м. се изака 3-4 пъти на 2 от диваните.Сега обаче сме от месец пак в Белгия и понее ще сме за кратко,го оставихме него в БГ.Първите 2 седмици без нас било ок,но след това започнал да ака навсякъде из апартамента.Пика си в тоалтната,но ака където му падне.Родителите ми казват,че е ужасно просто и апартамента смърди на тоалетна направо.
Не знам,какво можем да направим и каква може да е причината - многото местения или това ,че ни няма. :?
« Последна редакция: Май 30, 2009, 03:37:56 am от z22 »
<br />
*

    misi

  • *
  • 1543
  • Невъзможното днес ще стане възможно утре!
Re: Домашните любимци на Зачатие-продължението
« Отговор #616 -: Май 30, 2009, 11:28:20 am »
За съжаление Миси все още я няма. :balk_146: Постоянно гледаме през прозореца, но напразно. Ние я взехме от улицата на 2 месеца и живя при нас година и три/четири месеца, надявам се да се справи сама навън. Вече загубихме надежда, че ще се върне, а и след месец ние ще се местиме в друг квартал, а там пък няма как да ни намери.
*

    Lisko

  • *
  • 5448
  • Липсваш ми Бари:)
Re: Домашните любимци на Зачатие-продължението
« Отговор #617 -: Май 30, 2009, 11:37:23 am »
z22, на мен това ми прилича на инат, на тъга и за да покаже, че не е доволен. Щом го прави винаги след някаква промяна явно иска да ви обърне внимание, че не му е спокойно и комфортно.
Нашият Додо 2 пъти е правил така но на килима под масата. Единия път беше като го оставих за 1 ден сам а втория когато малко му се скарах и му поизтупах козинката:)След това излязох за точно 20 мин и като се прибрах веднага надуших какви ги е свършил:)А оня ден, Бари искаше да си играе с него и го закачаше и дразнеше и гадюхата Додо отишъл и се изпишал на килимчето на Бари:)И се чудя защо Златко (Бари) гледа жално и лежи на терикота:):):)
Затова и си мисля, че и вашият кот прави напук:)

Миси, все се надявах да се прибере малката Миси:(
*

    Lisko

  • *
  • 5448
  • Липсваш ми Бари:)
Re: Домашните любимци на Зачатие-продължението
« Отговор #618 -: Май 30, 2009, 23:26:32 pm »
Имах котешко приключения преди малко:)
Додо има навик да мяучи на котките от терасата всяка вечер, че и нощ понякога. И сега като се нахрани излезе и по едно време чувам, че мяученето му е някак далечно 8O.Излязох веднага на балкона и нямаше саксия зад която да не погледна и да претърся обаче го нямаше. реших, че е скочил на дървото което е съвсем близо и оттам доло на улицата. Слизах три пъти да го търся и единия път дори се припознах в един друг тигър:)Докато го търся обаче един рижко на месец може би дойде и ми се мота в краката и ме преследва и аз си го вземах и се прибрах. И този мъник веднага отиде да души Бари а Бари само дето не се напика от страх.Сви се и бяга в другия край на коридора:))))))))Дадох му от храната на Додо и по едно време чувам, че додо реве някъде, излизам пак на балкона и нахалника се намъкнал в терасата на комшиите. Като чу че има друг кот и веднага дойде със свирепа физиономия и го дебне отстрани и му ръмжи. Много голям гадюх:):):)преди малко свалих рижко доло и той така плака:(и сега стои доло пред вратата и се моли.
Ето и документирано котешкото приключение:)


Ето, лошият ревнивец Додо пристига:):):)

*

    sixsens

  • *****
  • 4138
  • Благодаря ти, докторе!
Re: Домашните любимци на Зачатие-продължението
« Отговор #619 -: Май 31, 2009, 02:52:46 am »
Еееех, Лисе, Лисе!Направо си невероятна!Наистина трябва да започнеш да пишеш приказки.Толкова хубаво разказваш, така сладкодумна си :DМного ти се радвам да знаеш :bighug: :balk_21:
Историите ти са винаги много хубави и забавни :DА рижко е много сладък....направо се чудя как не си го задържала у дома :lol:Личи си, че много обичаш животните.
А за реакцията на Бари :lol:, горкия, какво ли си вика - "айде край, докараха ми още един досадник тука, дето ще ме трови :lol:"
Моята свекърва имат котка - сибирски ангорец.Като закарахме нашия Бруно у тях да видиш майтап - котарака съска злобно, а Бруно на секундата е под масата скрит :lol:Голям цирк са :lol:
Благодаря ти, Зачатие!
Благодаря ти, Мели!     
ПО-ЛЕСНО Е ДА СЕ БОРИШ ЗА ПРИНЦИПИТЕ СИ, ОТКОЛКОТО ДА ЖИВЕЕШ СПОРЕД ТЯХ!!!